dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 590 zł19 m² 133,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 300 zł78 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 77,7 m z balkonem i loggią, 11. piętro, garaż i basen w cenie. Jeśli dodałaś/eś tą ofertę do ulubionych nie krępuj się z wysłaniem zapytania przez formularz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

4 400 zł38 m² 114,70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Nowoczesne, urządzone przez architekta i klimatyzowane mieszkanie w inwestycji Towarowa Square, tuż przy metrze Daszyńskiego. Zostań pierwszym najemcą i ciesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

920 000 zł50 m² 18 400 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50 m , położonego na 2. piętrze zadbanego budynku na warszawskim Żoliborzu - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

699 000 zł66 m² 10 623,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 65,80 mkw. z balkonem - przestronne i nowoczesne. Na pierwszym poziomie znajduje się jasny salon z wyjściem na balkon, osobna kuchnia z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Płocka

Wola,Warszawa

495 000 zł27 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka zlokalizowana przy ul. Płockiej 8, w świetnym punkcie miasta. Mieszkanie do generalnego remontu, co daje przyszłemu właścicielowi pełną swobodę w zaprojektowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

815 000 zł72 m² 11 319 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

* tylko w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 72 m , usytuowane na 11 piętrze z 13 w budynku z początku lat 80', tuż przy Rondzie Wiatraczna. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazimierzowska

Mokotów,Warszawa

949 000 zł49 m² 19 198,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Słoneczne i jasne jednopokojowe, blisko pięćdziesięciometrowe mieszkanie z balkonem na dziedziniec, usytuowane na trzecim piętrze w doskonale utrzymanej kamienicy z cegły wybudowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Bemowo,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do zamieszkania. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 850 zł61 m² 63 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na wynajem wyjątkowe mieszkanie z duszą, zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych przedwojennych kamienic Mokotowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

570 000 zł47 m² 12 128 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Twoje nowe miejsce na Bródnie! 3 pokoje przy ul. Suwalskiej 40 - stwórz je według własnego pomysłu! Marzysz o mieszkaniu, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

795 000 zł51 m² 15 588 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

*Wyłącznie w mojej ofercie* Do sprzedania mieszkanie o pow. 50,72 m2, położone na 3 piętrze w budynku z cegły z 1956 roku, w pobliżu kultowego Placu Hallera. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodakowska

Kamionek,Warszawa

944 500 zł47 m² 19 993,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

To mieszkanie położone tuż obok Uniwersytetu swps stanowi doskonałą propozycję dla osób ceniących wygodę oraz gotowe do zamieszkania, starannie wykończone wnętrza. Lokal o powierzchni 47,24.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Ursynów,Warszawa

630 000 zł48 m² 13 207,50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

2 pokoje z ogromnym potencjałem - Ursynów, ul. Miklaszewskiego Prezentuję funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,7 m , zlokalizowane w sercu Ursynowa. Forma własności:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 2 pokojowe mieszkanie, w pełni umeblowane i wyposażone, z balkonem oraz miejscem parkingowym na zamkniętym parkingu. Układ pomieszczeń: salon z narożnikiem, stolikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Flatta

Wilanów,Warszawa

3 904 576 zł128 m² 30 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty W kameralnych willach Wysoki standard wykończenia | Idealne dla rodziny | Spokojna i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: apartamenty o powierzchni od 113 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

465 000 zł29 m² 15 837,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty Numer Licencji : 32026 tel. Na sprzedaż przestronna kawalerka z loggia i oddzielną kuchnią jedynie 5 min od Metro Bródno. Powierzchnia nieruchomości to 29,36 m2 w tym (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

729 000 zł47 m² 15 510,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3 oddzielne pokoje balkon Sady Żoliborskie Oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie z trzema niezależnymi pokojami, położone w zielonej części Sadów Żoliborskich w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nastrojowa

Nowe Włochy,Warszawa

930 000 zł61 m² 15 366,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż bezpośrednia, agencjom dziękujemy! Mieszkanie znajduje się w spokojnej, zielonej okolicy Nowych Włoch, niedaleko stacji pkp Włochy, skąd dojazd do centrum Warszawy zajmuje jedynie 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Askenazego

Targówek,Warszawa

608 000 zł46 m² 13 217,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Szukasz pierwszego mieszkania, ale myślisz przy tym "przyszłościowo"? Zależy Ci na szybkim dojeździe do pracy na co dzień, spokojnej i zielonej okolicy wyposażonej w liczne sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

699 000 zł64 m² 10 956,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię (63,80 m2), na którą składa się: salon + aneks kuchenny, dwie niezależne sypialnie, większa z wyjściem na balkon, łazienka i toaleta, hol. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

1 500 000 zł64 m² 23 437,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone w prestiżowej części Muranowa, w sąsiedztwie warszawskiej Starówki. Lokal znajduje się w nowym budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mieszkanie o powierzchni 42 m z 1969 roku znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Posiada balkon. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szekspira

Wawrzyszew,Warszawa

715 000 zł51 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w 11-piętrowym bloku z płyty z windą z 1976 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach-, Wawrzyszew, przy ul. Williama Szekspira.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Wola,Warszawa

949 000 zł43 m² 22 069,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować fantastyczne mieszkanie wykończone w wysokim standardzie na Warszawskiej Woli. Nieruchomość zaprojektowana pod czujnym okiem architekta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sokratesa

Wawrzyszew,Warszawa

7 200 zł112 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 112m2, piętro 2/8 z windą, w budynku z 2013r., przy ul. Sokratesa, bielany Wawrzyszew. Idealne dla rodziny. Oferta dla osób niepalących. Cena: 7 200zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przy Lasku

Wola,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia ciche, przytulne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej okolicy na warszawskim Kole z doskonałą komunikacją z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

872 000 zł63 m² 13 753,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 4 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-pietrowym, bloku z 1983roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie - Natolin- przy ulicy Meander. Cicha i spokojna okolica. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe mieszkanie na wynajem ul. Wrzeciono, warszawa Bielany Świetna lokalizacja metro, zieleń, spokój! Powierzchnia: ok. 50 m 3 pokoje | Osobna kuchnia | Łazienka | 3. piętro, budynek bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

510 000 zł37 m² 13 783,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m zlokalizowane na 10, ostatnim, piętrze budynku, w zielonej i spokojnej części warszawskich Bielan na ulicy Szegedyńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 100 000 zł60 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem w apartamentowcu na warszawskim Gocławiu. Budynek/ osiedle: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kamionek,Warszawa

1 775 000 zł96 m² 18 491,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

To mieszkanie nie jest przypadkowe. To mieszkanie gra melodię dla szczęśliwej rodziny z miejskim stylem życia tuż przy Parku Skaryszewskim! Tu poranki zaczynają się światłem wpadającym przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

825 000 zł54 m² 15 277,80 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia | blisko Jeziora Czerniakowskiego Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,00 m , położone w spokojnej, zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wasilkowskiego

Ursynów,Warszawa

890 000 zł63 m² 14 127 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Warszawa, ursynów - Imielin, ul. Wasilkowskiego - obok Urzędu Dzielnicy Ursynów 63 m2 | 3 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | piwnica ok 2 m2 | piętro 1 | budynek z 1981r. | balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wańkowicza

Ursynów,Warszawa

4 000 zł58 m² 68,97 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, jasne, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Melchiora Wańkowicza (ursynów - Kabaty). Lokal o powierzchni 58 mkw usytuowany jest na 3. (z 6) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

602 000 zł38 m² 15 842,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 10-piętrowym bloku z windą z lat 70-tych zlokalizowane w Warszawie - na Targówku przy ul. św. Wincentego. W budynku winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Bemowo Lotnisko,Warszawa

2 800 zł53 m² 52,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo! Zapraszamy do wynajmu wygodnego 2-pokojowego mieszkania w samym centrum Bemowa, z obszernym balkonem/tarasem oraz garderobą. Lokal świeżo odnowiony, słoneczny, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 849 000 zł115 m² 24 838,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować przestronny apartament położony w prestiżowej części Warszawy przy ul. Grzybowskiej 2, tuż obok Placu Grzybowskiego. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

2 000 000 zł70 m² 28 690,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 69,71 m , zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji Apartamenty Ludwiki , oddanej do użytku w 2023 roku przez renomowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 020 000 zł59 m² 17 253 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,12m2, usytuowane na 1 piętrze w bloku z 2009roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Górczewskiej. Bardzo ładne i zadbane osiedle, z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Służew,Warszawa

923 000 zł58 m² 15 997 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe na Mokotowie, w okolicy - Służew nad Dolinką. Dobrze oświetlone i rozmieszczone o powierzchni użytkowej 57,70 m2 plus komórka lokatorska o pow.