dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 631 ogłoszeń

10 000 zł76,49 m² 130,74 zł/m²

 

Piętro:23/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 76 m w inwestycji Towarowa Towers, warszawa | Piętro >20 | Gotowe do zamieszkania Nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 76 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł53,40 m² 12 640,45 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

0% - zakup bez prowizji Ustawne, funkcjonalne i bardzo ciche mieszkanie 3 pokojowe z balonem znajduje się 5 min. spacerem od stacji metra Bródno przy ulicy Nieszawskiej 5 Wokół pełna.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł38 m² 19 736,82 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Niskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1964 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł70 m² 154,29 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wysokiej klasy trzypokojowe mieszkanie na Pradze Północ english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

988 000 zł42,08 m² 23 479,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Prestiżowy adres w sercu Warszawy: nowy Świat 41a. Potencjał inwestycyjny i biznesowy Oferujemy Państwu nieruchomość o powierzchni 42,08 m , położoną przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

852 300 zł57,63 m² 14 789,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestrzeni, komfortu i świetnej lokalizacji dla swojej rodziny? W nowej inwestycji na warszawskim Żeraniu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do szczęśliwego życia - i to bez.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł23,50 m² 18 680,85 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Funkcjonalna kawalerka z oddzielną kuchnią Konduktorska, prestiżowa lokalizacja Wyjątkowa okazja - zamieszkaj na Mokotowie za mniej niż 440 tys. zł. Ta przytulna kawalerka przy ul. Konduktorskiej.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł42,30 m² 17 706,86 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Dwustronne Mieszkanie na Woli w bloku z 1975 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42m.2 przy ul. Skierniewickiej składające się z: przedpokoju Sypialni Kuchni Salonu Łazienki Loggii Do.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł31,50 m² 25 047,62 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dwa pokoje z ogródkiem w nowym budownictwie na Woli. Lokal starannie wykończony, wysoki standard. Gotowy do wprowadzenia. Pokój dzienny z tarasem i ogródkiem, kuchnia w aneksie,.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł30 m² 100 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest bardzo dobrze zlokalizowane i posiada doskonałe połączenie komunikacyjne z całą Warszawą: - 200m do najbliższej stacji metra Kondratowicza, - 200m do najbliższego przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

2 384 568 zł93 m² 25 640,52 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Central House przy ul. Domaniewskiej 47a w Warszawie. Lokalizacja ta zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł46,02 m² 17 362,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

: krótko: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m z loggią oraz piwnicą, położone na wysokim parterze w kameralnym, 3-piętrowym budynku przy ul. Bukietowej na Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

677 369 zł50,93 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i bez prowizji dla biura nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,93 m2 położone na parterze w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł25,53 m² 30 943,99 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania jednopokojowe mieszkanie na Mokotowie, w doskonałej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Warszawy. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

995 000 zł53 m² 18 773,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na sprzedaż, mokotów / Wilanów, słoneczny Taras : Dla kogo: dla singla. Dla pary. :Atuty: panoramiczne okna. Doświetlone wnętrze. Widok na rezerwat. Taras z markizą. : czy to jest to.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł63 m² 11 904,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie, które łączy funkcjonalność, doskonałą komunikację i potencjał inwestycyjny. Idealne dla rodziny 2+1 lub jako lokata kapitału pod wynajem. Lokal o przemyślanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł120 m² 22 560,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Warszawa, ul. Béli Bartóka 8 | 120 m | Ponad 100m taras | Dwa pełnowymiarowe miejsca w garażu podziemnym I Komórka lokatorska pond 6m Zamieszkaj w Sercu Ursynowa, to prawdziwa perła.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł60,70 m² 17 957,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Nietuzinkowe mieszkanie w kamienicy z windą Są mieszkania, które po prostu spełniają funkcję. I są takie, które opowiadają historię. To przy Wolskiej należy zdecydowanie do tej.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 zł144 m² 138,89 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

To apartament dla osób, które wybierają jakość, wygodę i prestiżową lokalizację - bez kompromisów. Atuty nieruchomości: reprezentacyjna strefa dzienna idealna do życia i spotkań.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł140 m² 214,29 zł/m²

 

Piętro:15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na Centrum Warszawy, położone w znanym budynku apartamentowym "cosmopolitan" przy ul. Twardej 4. Wnętrze zaprojektowano z użyciem.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł62,10 m² 16 908,21 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Komfortowe, funkcjonalne mieszkanie wykończone w dobrym standardzie, idealne dla pary ceniącej sobie przestrzeń. Gotowe do wprowadzenia, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł47,30 m² 14 799,13 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Klucze W biurze Apartament z balkonem i komórką lokatorską, lokalizacja - Bielany Budynek z przełomu 2014/2015 roku - do nieruchomości przynależy: balkon Cała powierzchnia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł30,81 m² 32 456,99 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe studio z aneksem sypialnianym z widokiem na pkin- mieszkanie w Prestiżowej 19. Dzielnicy Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni ok. 31 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł48 m² 17 083,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Przy ul. Niekłańskiej na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze kameralnego budynku z cegły. Lokal jest dwustronny, z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł86 m² 9 883,72 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie 86 m2, wysoki parter/11 z windą w budynku z 1989 r. przy ul. Picassa, białołęka Tarchomin. Przestronne, jasne, ciche, ustawne, do ewentualnego remontu,.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł53 m² 113,21 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We also can speak English Mieszkanie w nowoczesnym budynku z recepcją, obok Portu Praskiego, historycznej dzielnicy, która zmienia wizerunek Pragi Północ na pokazujący jak Warszawa się zmienia.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł29,60 m² 18 209,46 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Ustawna kawalerka 30m od sgh | Metro Pole Mokotowskie | ul. Króżańska, warszawa Stary Mokotów Lokalizacja: na sprzedaż jasne, ustawne mieszkanie o powierzchni 29,6 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 194 552 zł85,49 m² 13 973 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja zrealizowana! lokal nr 72 ( z antresolą ), taras: 14,19 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł37,20 m² 17 177,42 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Warszawa Żoliborz, "sady" ul. Broniewskiego - 2 pokoje / 37,2 m / balkon / piwnica/ parking We speak English Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego i cichego.

Szczegóły ogłoszenia

827 000 zł46 m² 17 978,26 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Bielany Ul. Starej Baśni - autobusy i tramwaje: 300 m - metro : 1,3 km do stacji Stare Bielany Mieszkanie 46 m2 z otwartą na salon kuchnią, z balkonem i piwnicą, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł48,85 m² 13 920,16 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokoje | 48,85 m | Warszawa Jelonki | ul. Borowej Góry | duży potencjał aranżacyjny Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,85 m , zlokalizowane w Warszawie na Jelonkach.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł41,70 m² 21 582,73 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Z przyjemnością proponujemy na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 41,7 m2, położony na 4. piętrze prestiżowego apartamentowca przy ul. Słomińskiego 7 - w samym sercu tętniącego.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł63,64 m² 17 284,73 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 63,64m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2007 r., Bemowo, Fort Bema. Gotowe do wprowadzenia się, idealne dla pary, rodziny, a także inwestycyjnie pod.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł53,50 m² 11 943,93 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - 53,5 m2, 3 pokoje z balkonem i komórka lokatorską, warszawa targówek/bródno, ul. Majowa - Metro bródno - tylko 600 m!. Przestronne, funkcjonalne mieszkanie O bardzo dużym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł59,60 m² 14 244,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 59.6 m 2 z balkonem , dwustronne, usytuowane na 1 piętrze 3 piętrowego budynku, na Ursynowie, w pobliżu metra. Ciche. Mieszkanie po remoncie, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł57 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Loftowy klimat w sercu Starówki - otwarta przestrzeń i widok na dachy miasta. Prezentujemy na wynajem wyjątkowe, unikalne mieszkanie z widokiem na dachy Starego Miasta. To absolutnie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł105,80 m² 51,98 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

5 500 zł | wynajem | 105,8 m2 | 4 pokoje | warszawa | milenijna | białołęka Przedmiotem najmu jest 4 - pokojowe mieszkanie. Usytuowane na parterze dwupiętrowego budynku przy ul. Milenijnej 6.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł27 m² 20 370,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Na sprzedaż kompaktowe mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na 1. piętrze w powojennej kamienicy przy ul. Rakowieckiej na Starym Mokotowie. Budynek z lat 50., wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł48 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie 3-pokojwe na Sadach Żoliborskich. Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie i łazienka. Okolica cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł44,90 m² 12 895,32 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Rezerwacja do 30 maja Szukasz mieszkania dla rodziny lub inwestycji z potencjałem do własnej aranżacji w świetnej lokalizacji? To funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie przy ul. Wileńskiej 18 może.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32 m² 16 843,75 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na wynajem przytulna kawalerka o funkcjonalnym układzie, położona na 7. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą, w sercu warszawskiego Mokotowa. Układ mieszkania: salon - wyposażony.