dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 9 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

963 739 zł37 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1958 roku, tuż obok Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Centrum,Warszawa

1 098 000 zł56 m² 19 433,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Spółdzielcze prawo do lokalu, z uregulowanymi gruntami- co pozwala na kredytowanie zakupu. Na sprzedaż rozkładowe i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,3 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 800 zł123 m² 39,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Oferta dobra zarównio na mieszkanie jak na cichą działalność. Super lokalizacja : Śródmieście Południowe, blisko Placu Unii, pól Mokotowskich, łazienek. Klimatyczne osiedle 3 domów projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lwowska

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł64 m² 62,02 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia rozkładowe mieszkanie w zabytkowej kamienicy z początku dwudziestego wieku i zgodnie z ówczesną sztuką budowlaną wysokimi, blisko czterometrowymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

940 000 zł54 m² 17 455,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w niskim budynku, na nowoczesnym osiedlu lumea 2 wybudowanym przez Develia Vita poprzednia nazwa Bouygues Immobilier Polska. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Olbrachta

Przyjaźń,Warszawa

5 100 zł85 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie do wynajęcia 85m2, piętro 3 i 4/4 bez windy, w budynku z 2009r. przy ul. Jana Olbrachta, bemowo Jelonki Północne. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5100.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bartóka

Ursynów,Warszawa

3 200 zł43 m² 73,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od 1 kwietnia 2026 komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 43,3 m2 z garażem i komórką przy ul. Beli Bartoka w nowoczesnym budynku tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

764 000 zł49 m² 15 704 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1963 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola Okolica cicha i spokojna, wokół dużo zieleni. W bloku odnowiona,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 120 000 zł65 m² 17 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

839 000 zł71 m² 11 816,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 3-pokojowe, narożne mieszkanie z balkonem - Białołęka, ul. Skarbka z Gór. Z przyjemnością prezentuję 3-pokojowe mieszkanie do odświeżenia, położone na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nałkowskiej

Bielany,Warszawa

720 000 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Z balkonem | 2 pokoje | 2,8 m wysokości* Wprowadzenie Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na warszawskich Bielanach, w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Targówku przy ul. Ludwika Kondratowicza. W budynku 2 windy. Mieszkanie w 2023.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 169 999 zł50 m² 23 353,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Specyfikacja mieszkania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,1 m , zlokalizowane przy ul. Wiktorskiej na Starym Mokotowie w Warszawie. Lokal znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 300 zł38 m² 94,74 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy - kilka minut spacerem do stacji: metro Pole Mokotowskie). Jest to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Naruszewicza

Mokotów,Warszawa

8 000 zł94 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Lokalizacja Nieruchomość znajduje się na Mokotowie przy ul. Adama Naruszewicza blisko Puławskiej - Królikarnia. Zabytkowa kamienica rodziny Wróblewskich powstała w latach 1920-1921. Znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

530 000 zł36 m² 14 560,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 36,4 m , położone na 3. piętrze w 5-piętrowym budynku. Lokal składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

690 000 zł60 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Inwestycja gotowa - oddana Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

580 000 zł44 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zięby

Imielin,Warszawa

795 000 zł52 m² 15 288,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwa pokoje z garażem blisko metra, urysnów Imielin Zapraszam na prezentację mieszkania na kameralnym osiedlu na Ursynowie. Mieszkanie Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,8 m2 , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bliska

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł23 m² 89,94 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

atrakcyjna lokalizacja Bliska Residence znajduje się kilka minut spacerem od Soho Factory, portu Praskiego, plaży nad Wisłą z widokiem na Starówkę, czy odrestaurowanego Centrum Praskiego Koneser.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Mokotów,Warszawa

950 000 zł69 m² 13 808,10 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie tuż przy stacji Metra Służew. Lokal znajduje się na 1. piętrze budynku z windą. Mieszkanie ma dwustronną ekspozycję (wschód-zachód), co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

719 000 zł47 m² 15 168,80 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

*Wyłącznie w mojej ofercie* Mam Państwu do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną, dwupokojową nieruchomość o powierzchni 47,4 m2 (kw 47,18 m2), znajdującą się na warszawskiej Nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie pachnie decyzją, która już zapadła. Tą o lepszym życiu - spokojniejszym, jaśniejszym, łatwiejszym do ogarnięcia. Na trzecim piętrze zadbanego bloku z lat 70. czeka miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

1 125 000 zł62 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na kameralnym osiedlu przy ul. Makolągwy. Budynek na osiedlu zamkniętym, z windą. Wyposażenie widoczne na zdjęciach pozostaje do dyspozycji nabywcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

875 000 zł46 m² 19 021,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

***oferta bezpośrednio od właściciela***bez prowizji*** Wszystkich zainteresowanych kupnem proszę o kontakt wyłącznie sms-em, ponieważ otrzymuję bardzo dużo połączeń od pośredników.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohoskiego

Mokotów,Warszawa

1 499 900 zł78 m² 19 331,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w czwartek 12/03/2026 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Pohoskiego 2 / Mokotów (w pobliżu Metra Wilanowska)3 pokoje.