dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polinezyjska

Ursynów,Warszawa

870 000 zł63 m² 13 810 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje mieszkanie położone przy ul. Polinezyjskiej na warszawskim Ursynowie. Nieruchomość znajduje się w bardzo bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Śródmieście,Warszawa

560 000 zł23 m² 23 982,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Są mieszkania, które kupujesz jak wszystkie. I są takie, które kupujesz, bo dają przewagę: adres, komunikację i potencjał wzrostu wartości. Ul. Próżna 5 - elegancka część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Olesińska

Górny Mokotów,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe z osobną, widną kuchnią w samym sercu Starego Mokotowa, spacerem do metra. Stary mokotów | klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe | zielona uliczka - olesińska |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, jasne mieszkanie z półwydzieloną sypialnią, położone przy ul. Długiej w samym sercu warszawskiego Śródmieścia. To wyjątkowa lokalizacja pomiędzy klimatyczną Starówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

26 100 zł120 m² 217,50 zł/m²

 

Piętro:23/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny apartament w inwestycji Złota 44 - najbardziej rozpoznawalnym apartamentowcu w Warszawie. Nieruchomość Apartament ma powierzchnię 120 m2. Część dzienna składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

1 958 000 zł59 m² 33 013 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż mieszkanie w stanie idealnym w Porcie Praskim przy ul. Sierakowskiego 3 z widokiem na Warszawę. Nieruchomość prezentowana w ramach umowy wyłącznej. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

999 000 zł70 m² 14 271,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

3 pokoje Praga-Północ Balkon Osiedle zamknięte i chronione Oferujemy na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem , usytuowane na pierwszym piętrze kameralnego, ogrodzonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

6 350 zł72 m² 88,19 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, eng, ua, ru Na wynajem nowoczesne, wygodne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane pod adresem Krasińskiego. Wnętrze o powierzchni 72m2 składa się z: salon wyposażony w wygodny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Radna

Powiśle,Warszawa

3 950 000 zł112 m² 35 318,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament Z tarasem W nadbudowie kamienicy przy ul. Radnej - powiśle Penthouse | Taras z panoramicznym widokiem | Zrewitalizowana kamienica z 1905 r | Historyczny charakter |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

435 000 zł22 m² 20 232,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Kawalerka na Starym Mokotowie przy ul. Dąbrowskiego. Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 21,5 m znajduje się na drugim piętrze w dwupiętrowej kamienicy z 1950 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

760 000 zł53 m² 14 250,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie o powierzchni 53,3 metra, usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cena do negocjacji! Lokal składa się z: - salonu z jadalnią (ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kameralna

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Szukasz komfortowego mieszkania w Warszawie? Mieszkanie o powierzchni 42 m z 1969 roku znajduje się na pierwszym piętrze w bloku z windą. Posiada balkon. Lokalizacja jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

899 000 zł63 m² 14 293 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję mieszkanie zlokalizowane przy ul. Puszczyka na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie ma powierzchnię 62,90 m , a dodatkowo przynależy do niego piwnica o powierzchni ok. 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursynów,Warszawa

925 600 zł52 m² 17 789,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Poloneza Osiedle Poloneza (inwestycja firmy Arche) na warszawskim Ursynowie to lokalizacja łącząca spokój z dostępem do infrastruktury miejskiej. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Daniłowskiego

Piaski,Warszawa

418 600 zł28 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w poniedziałek po wcześniejszym kontakcie telefonicznym W skrócie: - ul. Gustawa Daniłowskiego 6 /bielany - 1 pokoje z kuchnią /możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

445 000 zł20 m² 22 250 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie - kawalerka usytuowana na 5 piętrze w wysokim budynku zlokalizowana w zielonej, bezpiecznej okolicy na warszawski Żoliborzu. Osiedle dobrze zagospodarowane. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

524 000 zł34 m² 15 595 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie położone na Białołęce, w inwestycji Osiedle Derby , przy ul. Skarbka z Gór Mieszkanie przeszło generalny remont, obejmujący wymianę wszystkich elementów wykończenia, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

929 000 zł64 m² 14 493 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż Wyjątkowe, dwupoziomowe Mieszkanie o powierzchni 64,1 m , położone w inwestycji Sosnowy Zakątek - na granicy Białołęki i Jabłonny, przy ul. Marmurowej 44. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

369 999 zł28 m² 12 982,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Metro 700m z komórką lok Factory Annopol 1km Wprowadzenie Prezentujemy kawalerkę o powierzchni 28,5 m , zlokalizowaną w kameralnym budynku przy zachodniej ekspozycji okien. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

1 339 000 zł52 m² 25 909 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Komfortowe 2 pokoje | loggia | garaż | prestiżowa inwestycja | Wola / Śródmieście Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dzielna 64.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł51 m² 56,86 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu atrakcyjne 2 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią o pow. 51 m2 w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Mokotów przy ul. Wałbrzyskiej, blisko Metra Służew. Najem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

4 850 zł40 m² 121,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soho Factory I 2 pokoje I Premium I Klimatyzacja I Garaż | Duża Komórka I Praga-Południe I 2025 r. Nowe mieszkanie, bądź pierwszą osobą! O mieszkaniu: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

649 000 zł37 m² 17 540,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Funkcjonalne, słoneczne, ciche i ciepłe 2-pokojowe mieszkanie, z balkonem i piwnicą, w kamienicy z 1955 r. przy ul. Brechta, w rejonie pl. Hallera. Z okien roztacza się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

4 300 zł61 m² 70,49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru 61 m | Tamka | Powiśle / Śródmieście | 2 miejsca garażowe | Komórka | Klimatyzacja Na wynajem przestronne i wyjątkowo ciche mieszkanie o powierzchni 61 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lusińska

Targówek,Warszawa

859 000 zł51 m² 16 764,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy przestronne, jasne mieszkanie, które będzie idealne jako mieszkanie dla pary lub rodziny 2+1. Mieszkanie posiada otwarty salon, duża sypialnię, mały pokój, który świetnie spełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

690 000 zł50 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

3-pokojowe mieszkanie na Woli, o pow. 50 m2, usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku z lat 70-tych. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne (wschód-zachód) w stanie do remontu. Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kozia

Śródmieście,Warszawa

2 970 000 zł126 m² 23 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1949

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, stare Miasto, ul. Kozia 3/5 Metraż: 126 m (90 m + 36 m drugi poziom) Piętro: 2/2 (mieszkanie dwupoziomowe) Cena: 2 970 000 zł Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

520 000 zł28 m² 18 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Bemowo,Warszawa

610 000 zł45 m² 13 436,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe z możliwością wydzielenia 3 pokoju 45,4 m z loggią do remontu Lokalizacja: ul. Muszlowa, jelonki Północne, bemowo, warszawa Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

1 290 000 zł52 m² 24 898,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 51,81 m | ul. Sowińskiego | Wola Westate Wola prezentuje ofertę sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 51,81 m zlokalizowanego przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

545 000 zł26 m² 20 961,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Witam wszystkich zainteresowanych Bezpośrednio oferuję do sprzedaży kawalerkę o powierzchni 26 m2, zlokalizowaną w prestiżowej części dzielnicy Żoliborz przy ul. Ks. Popiełuszki 17C.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

980 000 zł54 m² 18 071 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego (gocław). Lokal w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Płaskowickiej

Kabaty,Warszawa

3 700 zł58 m² 63,79 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mościcki Nieruchomości prezentuje Państwu wyjątkową ofertę zadbanego, dwustronnego mieszkania o powierzchni 60 m , zlokalizowanego w sercu zielonego Ursynowa przy ul. Płaskowickiej 44.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

768 500 zł54 m² 14 231,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szanowni Państwo pragniemy Wam zaoferować fantastyczne mieszkanie, usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku opis: do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 1,2 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Belgradzka

Natolin,Warszawa

2 799 zł53 m² 52,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne, duże 2 pokojowe mieszkanie o pow. 53m2 z oddzielną, widną kuchnią, w odnawianym bloku u zbiegu ulic: belgradzkiej i Al. Ken (ursynów-Natolin) w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grzegorzewskiej

Imielin,Warszawa

748 000 zł47 m² 15 847,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.20 m przy ul. Marii Grzegorzewskiej 4 na Ursynowie. Lokal położony na 6 piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z 1979 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle,Warszawa

737 000 zł48 m² 15 354,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiam Państwu przestronne, narożne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Okrąg 5 - w jednej z najbardziej atrakcyjnych, zielonych części warszawskiego Powiśla. To wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w apartamentowcu z widokiem na panoramę Warszawy - Mokotów, ul. Bukowińska (100 m od Metra Wilanowska)świetna komunikacja z całym miastem (metro, autobusy, tramwaje, szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

4 600 zł70 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie o pow. 70 m2, w doskonałej lokalizacji tuż przy metrze Wilanowska, usytuowane przy ul. Bukowińskiej. 9 piętro w 15-piętrowym apartamentowcu z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

963 739 zł37 m² 25 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zakupu wyjątkowej nieruchomości położonej w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1958 roku, tuż obok Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Centrum,Warszawa

1 098 000 zł56 m² 19 433,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Spółdzielcze prawo do lokalu, z uregulowanymi gruntami- co pozwala na kredytowanie zakupu. Na sprzedaż rozkładowe i ustawne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,3 m , zlokalizowane.