dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 630 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 630 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

649 000 zł43 m² 15 093 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż dwu pokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu Woli i Bemowo w bliskiej odległości od stacji metra Ulrychów. Lokalizacja zapewniająca zarówno kontakt z naturą, ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ciszewskiego

Kabaty,Warszawa

1 190 000 zł56 m² 21 061,90 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ofertuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie zaprojektowane, by zachwycać swoją harmonią, klasą i jakością wykończenia, położony w topowej lokalizacji Warszawy łączącej ze sobą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pancera

Tarchomin,Warszawa

800 000 zł63 m² 12 779,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje Z balkonem I ogródkiem ; parter W 3 piętrowym budynku położonym W środku cichego osiedla. Budynek z 1987 roku wybudowany w konstrukcji mieszanej : prefabrykaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

645 000 zł39 m² 16 538,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie 38,8 m Śródmieście Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II 26 w Warszawie (śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

4 999 999 zł329 m² 15 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:10

 

Rok budowy:1928

Śródmieście Południowe Wyjątkowa Nieruchomość w Prestiżowej Lokalizacji Inwestycja? Biuro? A może przestrzeń mieszkalna z potencjałem? Przy ul. Marszałkowskiej 9/15, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Tyszkiewicza

Młynów,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować państwu na sprzedaż ciche i przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46m2 usytuowane w przy ul. Tyszkiewicza 13 na bliskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac Krasińskich

Śródmieście,Warszawa

4 250 zł47 m² 91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

If you need an offer in a language other than Polish, please contact us. Mieszkanie przy ogrodzie krasińskich | ekskluzywna okolica | 2 pokoje | kamienica forestiera | muranów | Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

622 000 zł42 m² 14 635,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Marii Callas Całkowicie nowe, nigdy nieużywane, wykończone mieszkanie na nowo wybudowanym osiedlu Olchowy Park dewelopera Victoria Dom > 42,5 m2 > 2 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

739 000 zł46 m² 16 241,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nowa oferta: 24.03.2026 Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie (ok. 46 m ) bardzo blisko Parku Moczydło na Woli - na sprzedaż Osiedle wsm Koło II, wpisane do rejestru zabytków, to wyjątkowy przykład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poznańska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 376 000 zł74 m² 32 225,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1921

Opiekun oferty tel. Dwustronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Warszawie- śródmieście Południowe. For English scroll below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

2 600 zł44 m² 59,58 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia nowe mieszkanie na Kamionku przy ulicy Żupniczej 19 ( osiedle Metro Art wybudowane przez Victoria Dom). Mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Targówek,Warszawa

799 000 zł76 m² 10 527 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwustronne 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Skarbka z Gór Lokal znajduje się na spokojnym osiedlu z dala od zgiełku ulic i miejskiego hałasu, osiedle jest ogrodzone z ochroną. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

890 000 zł58 m² 15 239,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie 58,4 m | 2. piętro | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż funkcjonalne i wygodne 3-pokojowe mieszkanie położone na kameralnym, zielonym osiedlu w spokojnej części Bemowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolska

Wola,Warszawa

2 699 000 zł93 m² 29 115,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowe, narożne mieszkanie 92,7 m | Ostatnie piętro | Nowoczesne osiedle z 2017 r. - warszawa, ul. Przasnyska Na sprzedaż oferuję przestronne, doskonale doświetlone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

790 000 zł51 m² 15 581,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Sprzedaż bezpośrednia Oferuję na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 5 piętrze 10-piętrowego budynku mieszkalnego z 1974 r. z windą przy ul. Stefana Bryły 2 w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

829 000 zł67 m² 12 373,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż ustawne mieszkanie o powierzchni 67 m na zielonym Służewiu przy ul. Bartłomieja. Lokalizacja łączy ciszę i tereny zielone z doskonałą komunikacją - Metro Służew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałbrzyska

Służew,Warszawa

2 300 zł34 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Witam. Mam do wynajęcia mieszkanie w doskonałej lokalizacji na osiedlu Służew nad Dolinką, które było budowane jeszcze w czasach, gdy szanowano przestrzeń pomiędzy blokami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

829 900 zł49 m² 16 792,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

*Wyłącznie u nas* Okazja! Na sprzedaż ustawne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,42 m2, położone na warszawskich Bielanach przy ul. Księżycowej, w nowoczesnym budynku z 2016.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Wyględów,Warszawa

7 500 zł83 m² 90,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie Z zacisznym ogródkiem W osiedlu eko park przy przy polu mokotowskim Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie z ładnym ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

780 000 zł64 m² 12 187,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64 m przy ul. Gotarda na warszawskim Służewcu. Nieruchomość dostępna od ręki, idealna jako inwestycja pod wynajem lub mieszkanie dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

850 000 zł41 m² 20 731,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Na 41 m 2 składają się: - duży pokój z wyjściem na duży balkon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

645 000 zł37 m² 17 432,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 37 m , zlokalizowanego przy ul. Giordana Bruna na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

3 200 zł48 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne 2 pokojowe mieszkanie (2 Oddzielne Pokoje) w samym sercu stolicy przy ul. Emilii Plater 27 tuż przy Pałacu Kultury oraz Złotych Tarasach. Mieszkanie składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

4 000 zł60 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 60m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Szeligowskiej, bemowo Chrzanów. Nowe, czeka na pierwszego lokatora. Idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Praga-Południe,Warszawa

730 000 zł43 m² 17 064,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z 1975 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Brazylijskiej. Niska zabudowa, tereny zielone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

1 140 000 zł89 m² 12 809 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem sprzedaży jest wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 89m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bazyliańska

Targówek,Warszawa

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Jeśli szukasz mieszkania przy stacji metra z trzema niezależnymi pokojami, ta nieruchomość jest idealna dla Ciebie. Mieszkanie z balkonem w bloku z windą przy ul. Bazyliańskiej 7,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

1 099 000 zł38 m² 29 182,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Apartament premium | 19 Dzielnica | cisza w centrum | loggia | garaż Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament o pow. 37,66 m w prestiżowym kompleksie 19 Dzielnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wyzwolenia

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 070 000 zł47 m² 22 683,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji. Mieszkanie o powierzchni 47,17 m , położone w kamienicy z 1956 roku, zlokalizowane w samym sercu Warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mozarta

Mokotów,Warszawa

4 800 zł59 m² 81,36 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne i ciche mieszkanie trzypokojowe usytuowane na 3 piętrze w 11-piętrowym budynku z 1977 roku. Mieszkanie o pow. 59 m2 składa się z 3 odrębnych sypialni, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dla 1 osoby nowoczesna, cicha kawalerka o pow. 30 m2, zlokalizowana w Warszawie przy ul. Nowolipie na Woli. Znajduje się na wysokim parterze w 3-piętrowej kamienicy z 1950.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustelnicka

Gocławek,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka 30 m2 na Gocławiu przy ulicy Pustelnickiej. Budynek ukończony w 2022 roku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone we wszystko, czego potrzebujesz do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Żoliborz,Warszawa

499 000 zł24 m² 20 645,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1928

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo atrakcyjne mieszkanie zlokalizowane w centrum Starego Żoliborza przy ul. Krasińskiego 21. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze kamienicy. Budynek po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowogrodzka

Centrum,Warszawa

989 000 zł50 m² 19 780 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią w Centrum Warszawy Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 49,75 m , położone w kamienicy z 1962 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Praga-Północ,Warszawa

1 187 155 zł58 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne lofty z antresolą i 5-metrowym sufitem | Praga Północ | od 43 m do 69 m Zamieszkaj w miejscu, które łączy klimat starej Pragi z nowoczesnym designem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Powiśle,Warszawa

1 300 000 zł67 m² 19 461,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem oraz z półotwartą kuchnią, położone na parterze przedwojennej kamienicy przy ul. Fabrycznej 21, na warszawskim Powiślu.