dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 629 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 629 ogłoszeń

1 345 000 zł39,62 m² 33 947,50 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Studio | 39.62 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł28,28 m² 88,40 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia od maja kawalerka- bielany ul Marymoncka. Mieszkanie to idealna propozycja dla singla lub pary. Obszerny pokój dzienny, przytulny i ciepły. W pokoju kanapa, szafa w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 zł33,62 m² 63,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

| mieszkanie 1-pokojowe, na wysokim parterze w trzypiętrowym budynku. Budynek położony jest na spokojnym zielonym osiedlu, na warszawskim Służewcu. Dobrze rozwinięta infrastruktura - dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł62 m² 73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Mokotowie - u zbiegu ulic Iwickiej i Podchorążych. Budynek otoczony zielenią, wewnątrz osiedla, w odległości 500 metrów od bramy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 100 zł30 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 30m, dwupokojowe przy Ulicy Sucharskiego na Jelonkach. przystanek autobusowy i tramwajowy w odległości ok 70m od budynku, z bezpośrednim dojazdem do Śródmieścia. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

13 500 zł85 m² 158,82 zł/m²

 

Piętro:5/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł120 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupoziomowe, 5-pokojowe mieszkanie 120m2, piętro 4 i 5/5 bez windy w budynku z 1996r. przy ul. Mariana Sengera "cichego", ursynów Natolin. Idealne dla rodziny, studentów lub.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł145,58 m² 14 425,06 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Lex nieruchomości mart kosmowska tel.   Oferujemy do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 145,58 m w solidnym budynku z 2000 r. z recepcją i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

3 142 zł36,42 m² 86,27 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia nowe, komfortowe mieszkanie 2 pokoje - pokój z prześwitem do kuchni, sypialnia, łazienka z prysznicem oraz balkon, położone w nowo oddanym budynku przy ulicy Wrzesińskiej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł166,30 m² 72,16 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Unikalna oferta na rynku. Tylko u nas. Jeśli marzysz o zamieszkaniu w cichej i zielonej dzielnicy, gdzie wypoczniesz po pracy, a zarazem w 10 min. dojedziesz do gwarnego.

Szczegóły ogłoszenia

979 000 zł47,90 m² 20 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

: krótko: bardzo zadbane, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m z dużym ogródkiem i tarasem przy ul. Ordona na Woli. Ogródek, komórka lokatorska, miejsce w garażu i pełne.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł35,30 m² 14 135,98 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Przytulne mieszkanie z potencjałem - Bielany, chomiczówka, ul. Księżycowa Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,30 m , położone na warszawskich Bielanach, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36 m² 19 416,67 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

2 pokojowe mieszkanie 36m2 na ostatnim piętrze z widokiem. Twoja nowa przestrzeń - bez prowizji i bez podatku pcc 2%. Zakup bezpośrednio od dewelopera. Odkryj miejsce, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł47 m² 14 446,81 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji sprawnie skomunikowanej z centrum Warszawy. Na sprzedaż 3-pokojowe z możliwością zmiany.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł31 m² 101,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Znakomita oferta kawalerki na wynajem - ul. Tamka 14 Do wynajęcia komfortowa kawalerka 31m2 zlokalizowana przy ulicy tamka w jednej z najbardziej atrakcyjnych części miasta. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

3 870 000 zł90 m² 43 000 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Chmielnej w nowej inwestycji Chmielna Duo. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 2025.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł52 m² 13 250 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Bemowo, w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu stacji Metro Bemowo. Mieszkanie posiada duży potencjał aranżacyjny i stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

1 365 260 zł52,51 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy lokal z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony z komfortem.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł80 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, komfortowy apartament, usytuowany w jednej z najbardziej pożądanych części warszawskiego Ursynowa, zaledwie 50.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

505 595 zł25,73 m² 19 650 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Nowoczesne osiedle zlokalizowane w dynamicznie rozwijającej się części Bemowa, w bliskiej odległości od drugiej linii Metra.

Szczegóły ogłoszenia

2 438 552 zł147,80 m² 16 499 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament położony w sercu prestiżowego warszawskiego Powiśla - jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w stolicy, łączącej.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mokotów | Mieszkanie z komórka lokatorską i balkonem | Wolne od 1.06.2026 | Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw przy ul. Józefa Elsnera 34 na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł29,31 m² 23 848,52 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Północ przy ul. Jagiellońskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł53,01 m² 18 015,47 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,01 m2 zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Bielan przy ulicy Sokratesa 13C. W skrócie: - ul.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,70 m² 13 786,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szekspira budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 11 piętrowym budynku. Rok budowy: 1976 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 999 zł23 m² 20 434,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

1-pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Jana Bytnara "rudego" budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 23m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

939 000 zł55,25 m² 16 995,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokojowe mieszkanie z garderobą, dużym balkonem i garażem gotowe do wprowadzenia. Szukasz mieszkania, które łączy wygodę nowoczesnego wnętrza z energią Pragi Północ? To 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł104,60 m² 76,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Pięknie urządzony aparatament Z tarasem na dachu Ostatnie piętro | Jedyny apartament na kondygnacji | 2 tarasy z ogrodem | Wysoki standard | 2 miejsca w garażu | Klimatyzacja | Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł36,50 m² 17 123,29 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Westate Włochy prezentuje na sprzedaż funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 36,5 m zlokalizowaną przy ul. Bruna 26 na warszawskim Mokotowie w bezpośrednim sąsiedztwie Pola Mokotowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,10 m² 16 145,55 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa Wola ul. Redutowa - 37,1m | metro księcia janusza / 2 pokoje + widna kuchnia / piwnica we speak english! Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą zadbanego 37 - metrowego.

Szczegóły ogłoszenia

708 000 zł47,70 m² 14 843 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! przystanki autobusowe. Okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , widna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł43,85 m² 27 343 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż kompaktowy 2 pokojowy apartament w Solec Residence na warszawskim Powiślu. Nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, kamienne elewacje i posadzki.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł60 m² 108,33 zł/m²

 

Piętro:7/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie, 60 m , Warszawa, wola, ul. Kolejowa 43. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł47 m² 19 127,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

Gotowiec inwestycyjny - 4 wynajęte pokoje Gotowiec inwestycyjny na Bielanach - mieszkanie już wynajęte, generujące stabilny dochód od pierwszego dnia. Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

493 000 zł38 m² 12 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m z balkonem i piwnicą, położone w zielonej i świetnie skomunikowanej części Warszawy - tuż przy Parku Bródnowskim oraz.

Szczegóły ogłoszenia

715 000 zł38,50 m² 18 571,43 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania atrakcyjne 2-pokoje 38,5 m2 na granicy Śródmieścia i Woli ul. Chłodna 15, piętro 6/15-piętrowy budynek: - mieszkanie po remoncie, wymienione wszystkie instalacje. - mieszkanie widne,.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł52,50 m² 20 380,95 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie 2 pokojowe zlokalizowane jest przy ul. Jana Olbrachta (róg ul. Powstańców Śląskich). Lokal na 2 piętrze w budynku z windą. Rok budowy 2018. Nieruchomość znajduje się na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 970 000 zł75,54 m² 26 078,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w sercu Mokotowa z 2 balkonami *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

4 290 zł75 m² 57,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Z przyjemnością prezentujemy na wynajem 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m , usytuowane na 4. piętrze w nowoczesnym, 10-piętrowym budynku z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

1 062 100 zł38 m² 27 950 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Rezerwacja mieszkania Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w wprestiżowym obiektu W Apartments Wola, ul. Siedmiogrodzka W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz.