dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 645 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 645 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

869 000 zł65 m² 13 305,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Warszawa Białołęka, ul. Kartograficzna 75a ( bliska Białołęka, granica z Targówkiem) 3 pokoje, świeżo po gruntownym remoncie, ogródek z tarasem, klimatyzacja, blisko szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Bródno,Warszawa

580 000 zł41 m² 14 146,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Targówek - Ul. Syrokomli Cena: 580 000pln - Możliwy zakup na kredyt Oferta na zasadach wyłączności Mieszkanie o powierzchni 41m2, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 323,70 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 - pokojowe usytuowane na 7. piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach. Blok posiada dwie windy, obydwie po wymianie. Na powierzchnię mieszkania składa się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 533,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dostępne inne metraże * Oferta kredytowa * wykończenie wnętrza pod klucz Inwestycja to odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają balansu między dynamiką metropolii a domowym spokojem. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

806 500 zł58 m² 13 905,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

816 000 zł48 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 4-piętrowym budynku z 1968 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Na powierzchnię mieszkania składa się: -3 pokoje, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

720 000 zł50 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50 m ,4 piętro w 10-piętrowym bloku z płyty z windą z 1979 roku-Warszawa, bemowo, ul. Waleriana Czumy Balkon, piwnica, zewnętrzne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Borowej Góry

Bemowo,Warszawa

679 000 zł49 m² 13 899,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dwustronne mieszkanie na Bemowie w bloku z roku 1978 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48.85m2 przy ul. Borowej Góry składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego Sypialni Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tamka

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł36 m² 19 256,20 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną w prestiżowej części warszawskiego Śródmieścia, przy ul. Tamka - adresie cenionym za swój miejski charakter, bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

1 449 000 zł47 m² 30 829,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkowym, nowocześnie urządzonym mieszkaniem w sercu warszawskiego Mokotowa - 47 m2 mieszkanie + 60 m ogródka :-) Lokalizacja: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 157 000 zł80 m² 14 522,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Spacerem do przystanku autobusowego 3 minuty Warszawa Mokotów Szybki dojazd do Metra Wilanowska oraz Centrum! układ mieszkania: przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wołoska

Służewiec,Warszawa

1 202 599 zł65 m² 18 541,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Zobacz plan mieszkania - tuż pod galerią zdjęć. I speak pl / en / es - feel free to call. Nie trać godzin na przeszukiwanie stron deweloperów - tysiące mieszkań z rynku pierwotnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Magellana

Ursynów,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w 8 piętrowym budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Ferdynanda Magellana. Na powierzchnię mieszkania składa się: -dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wąwozowa

Ursynów,Warszawa

3 520 000 zł169 m² 20 828,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe bardzo duże mieszkanie, 5 pokoi, usytuowane tuż przy metrze i lesie kabackim, z prywatną strefą spa i tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

747 000 zł51 m² 14 598,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone na warszawskim Grochowie przy ulicy Dwernickiego. Nieruchomość składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon, 2 sypialni, widnej, odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Boernerowo,Warszawa

3 195 000 zł217 m² 14 723,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zamieszkaj w sercu zielonego Boernerowa - miejscu, gdzie czas płynie wolniej. Na sprzedaż przepiękny dom o pow. użytkowej 175,45 m2 w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

865 000 zł60 m² 14 416,70 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż jasne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy Alei Jerzego Waszyngtona na warszawskim Kamionku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Środkowa

Nowa Praga,Warszawa

5 200 zł60 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie do wynajęcia 60m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 2020r. przy ul. Środkowej, praga-Północ Nowa Praga. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 5200 zł + 950 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

1 320 000 zł36 m² 36 850,90 zł/m²

 

Piętro:16/29

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowy, niegdy nie zamieszkały, apartament w nowoczesnym wieżowcutowarowa Towers położonym tuż przy Rondzie Daszyńskiego-w samym sercu biznesowego centrum Warszawy. Świetny produkt na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

739 000 zł37 m² 19 919,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 37.1 m2 znajduje się na 4 piętrze i składa się z: - Salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

429 000 zł24 m² 18 255,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Szaserów. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kielecka

Mokotów,Warszawa

2 700 zł30 m² 90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam! Mieszkanie zostało odświeżone! 400m. od Metra Racławicka! Do wynajęcia b. ładne, ciche, klimatyczne dwupokojowe mieszkanie na ostatnim 3 piętrze w otoczeniu zieleni. Ul. Kielecka 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łabiszyńska

Bródno,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

To mieszkanie jest stworzone na pierwszy własny adres. Dla osoby lub pary, która chce przestać wynajmować i wejść na swoje bez wielkiego remontu i bez miesięcy planowania. Mieszkanie 37.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Nowolipki

Śródmieście,Warszawa

430 000 zł18 m² 23 955,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1951

Opiekun oferty: przytulna i funkcjonalna kawalerka w kamienicy zlokalizowana w sercu Śródmieścia Warszawy na sprzedaż! Nieruchomość idealna pod inwestycję, która dzięki idealnemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zaorskiego

Ursynów,Warszawa

1 077 000 zł66 m² 16 268,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Bardzo ciche mieszkanie w kameralnym budynku z 1998 roku na terenie zamkniętego osiedla zaprojektowanego i wybudowane ze szczególną dbałością o detale i ujednolicenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uznamska

Targówek,Warszawa

812 000 zł55 m² 14 683,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2009 roku zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej. Osiedle strzeżone całodobowo, monitoring zarówno na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Raszei

Koło,Warszawa

449 000 zł29 m² 15 382 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 1-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w kamienicy z lat 50-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Osiedle Koło z niską zabudową. Budynek wyremontowany, instalacje co.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ursynów,Warszawa

650 000 zł44 m² 14 772,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Warszawa, ursynów, natolin, ul. Meander Metro Natolin 200m Bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie przy samej stacji Metra Natolin, 2 minuty od wyjścia z budynku. Mieszkanie dostępne od zaraz. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

730 000 zł38 m² 19 160,10 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Lokalizacje i najważniejsze atuty Mieszkanie na Bielanach po odświeżeniu do wejścia 38,1 m2. 2 pokoje + kuchnia, taras z zagospodarowanym ogródkiem (25,5 m2) na parterze w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Działdowska

Młynów,Warszawa

299 000 zł15 m² 19 415,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 15,40 m , położone przy ul. Działdowskiej 14 w Warszawie, usytuowane na parterze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

628 000 zł41 m² 15 261,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

663 000 zł40 m² 16 575 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

615 000 zł44 m² 13 977,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 1. piętrze w budynku z lat 80. przy ul. Egejskiej na Mokotowie. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi.