dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 635 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 635 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kiepury

Ursynów,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 522,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 44m2 przy ul. Bronikowskiego 55 na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - przedpokoju (zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suligowskiego

Śródmieście,Warszawa

730 000 zł50 m² 14 714,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 49,61 m2 w Śródmieściu przy Łazienkach Królewskich. Lokal na 3 piętrze w kamienicy z lat 60-tych. Budynek posiada świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Śródmieście,Warszawa

2 700 zł41 m² 66 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy i komfortowy Apartament o pow. 40 m2 z z dużym tarasem Mieszkanie nowe świeżo po wykończeniu. Lokalizacja : ul. Kasprzaka/al. Prymasa Tysiaclecia Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Linneusza

Praga-Północ,Warszawa

399 000 zł36 m² 11 239,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, świetną inwestycję w kamienicy na Pradze Północ przy ul. Linneusza. Kawalerka o powierzchni 35,5 m2 składa się z oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

535 000 zł63 m² 8 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 63m2, 3 pokojowe z oddzielną kuchnią, balkonem i miejscem postojowym naziemnym zlokalizowane na zamkniętym, monitorowanym osiedlu, w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

10 000 zł181 m² 55,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu gotowy do wprowadzenia apartament 5-pokojowy, o powierzchni 181 m2, usytuowany w doskonałym punkcie komunikacyjnym, na Ursynowie, tuż przy stacji metra Natolin. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

1 550 zł25 m² 62 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: bielany, lokal dla singla przy lesie Bielańskim. Lokalizacja: mieszkanie z dobrym dostępem do komunikacji (metro, tramwaj i autobus). W pobliżu Galeria Młociny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

559 000 zł54 m² 10 275,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Dzień dobry, w swojej ofercie posiadamy bardzo ładne, ciche, słoneczne 3-pokojowe ( narożne ) umeblowane mieszkanie z dużym balkonem ( 10m2 ) na osiedlu ruda przy ul. Klaudyny na Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł32 m² 56,25 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w ścisłych centrum na ostatnim piętrze w kamienicy (ze skosami w pokoju). Cena: 1800 zł Dodatkowo czynsz 300 zł Powierzchnia 32m2 Widna kuchnia, pokój i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 200 zł41 m² 78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe dwupokojowe, eleganckie i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Biały Kamień na Mokotowie. Lokalizacja: nieruchomość znajduje się w nowoczesnym apartamentowcu na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

470 000 zł55 m² 8 545,45 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szanowni Państwo, prezentuję mieszkanie położone na Bródnie w dzielnicy Targówek. Na powierzchni 55 m2 urządzono przestronny salon z wyjściem na duży balkon, dwie sypialnie, łazienkę oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł30 m² 76,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokojowe mieszkanie 30 m2 w kamienicy z lat.50- tych w centrum Warszawy na Muranowie Mieszkanie: sypialnia i salon z aneksem kuchennym łazienka z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielany,Warszawa

460 000 zł39 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] : Krótko Kamienica na Bielanach | 1-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 39 m2 położone przy Stacji Metro Stare Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

555 000 zł52 m² 10 654,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Podstawowe informacje umeblowane 3 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,09 mkw z możliwością dalszej aranżacji. Duże okna zapewniają dopływ światła w ciągu dnia. Przestrzeni dodaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

615 000 zł36 m² 17 083 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Ścisłe Centrum Warszawy! Zapraszam na prezentacje mieszkania w jednej z centralnych ulic Warszawy! ul. Złota! Dwupokojowe mieszkanie 35,8m2. z kuchnią prześwit z loggią ok. 2m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

499 000 zł53 m² 9 415 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe Mieszkanie od dewelopera _bez prowizji_bez pcc-2% - widok na Park! Ostatnie gotowe mieszkania w ofercie-Budynek z pozwoleniem na użytkowanie! Zapraszam do obejrzenia! ogródek 40 M2 dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

3 100 zł59 m² 52,54 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - luksusowy apartament na 5 piętrze chronionego budynku o estetycznej, nowoczesnej architekturze. Z balkonu (6m2) uświadczymy pięknych widoków na rozciągającą się w oddali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inflancka

Śródmieście Południowe,Warszawa

675 000 zł47 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Podstawowe informacje : Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w Warszawie : w dzielnicy Śródmieście/ Muranów przy ulicy Inflanckiej. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę również studentom Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 pokojowe, o powierzchni 48m2, na ostatnim piętrze. Pokoje w pełni umeblowanie, w przedpokoju duża, pojemna szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

251 zł35 m² 7,17 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament na doby dwu pokojowy na Pradze Północ Apartament dla 4 osób maksymalnie. Cena za tydzień 1000 zł, za miesiąc 3500 zł, przy dłuższych pobytach możliwa negocjacja ceny. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

1 040 000 zł72 m² 14 348,80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

* rezydencja Czerska * apartament 72,48 m2 - 3 pokoje * balkon z pięknym widokiem na panoramę centrum Warszawy * komfortowe miejsce postojowe w garażu podziemnym * komórka lokatorska Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sacharowa

Bielany,Warszawa

430 000 zł27 m² 15 925,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż kawalerka 27m2 zlokalizowaną na Bielanach przy samym wejściu do metra Słodowiec. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w bloku, który został odświeżony, min. wymienione windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

561 500 zł64 m² 8 842,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

3-pokojowe mieszkanie na warszawskim Tarchominie z szybkim terminem odbioru Przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 położone w spokojniej i cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ksawerów

Służewiec,Warszawa

460 000 zł31 m² 14 696,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie 31,3 m2. Podzielone na dwa pokoje: ukryta sypialnia, salon z kuchnią i miejscem do pracy. Blok z lat osiemdziesiątych, na bieżąco utrzymywany z solidnie budowanym funduszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Patkowskiego

Mokotów,Warszawa

699 000 zł59 m² 11 908 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na granicy Mokotowa, ursynowa i Wilanowa, na cichym i zielonym osiedlu o niskiej zabudowie. Bardzo dobra komunikacja miejska - 3 przystanki do metra. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

559 000 zł49 m² 11 408,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 49 m2, 3-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią. Zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Bielan ul. Przy Agorze, w całkowicie odnowionym bloku z lat 70. Wiele dużych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

4 000 zł67 m² 59,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia cichy (!) przestrzenny apartament, po remoncie w 2021 roku znajdujący się przy skrzyżowaniu ul. Towarowej z Okopową. Okolica tuż przy warszawskim city, bliskość linii metra (1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

2 980 000 zł106 m² 28 113,20 zł/m²

 

Piętro:parter/18

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mam do zaoferowania Państwu nietuzinkowy apartament z własnym ogrodem przy ulicy Grzybowskiej 4, w tętniącym życiem centrum Warszawy! Apartament umiejscowiony jest na parterze budynku, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

14 000 zł156 m² 89,74 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Przestronne wnętrze, 4 sypialnie I 3 łazienki Luksusowy, przestronny apartament w prestiżowej inwestycji Grzybowska 4. Wysoka jakość materiałów, aż cztery sypialnie i trzy łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Puszczyka

Imielin,Warszawa

1 900 zł25 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! mieszkanie dostępne od zaraz oaza ciszy I spokoju W sercu ursynowa. Przytulna kawalerka W pełni umeblowana. Mieszkanie do wynajęcia od zaraz ursynów imielin ul puszczyka 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

2 390 zł64 m² 37,34 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz słoneczne i widne mieszkanie na warszawskim Żoliborzu. Fantastyczne położenie zapewni najemcom szybki i wygodny dojazd do centrum miasta i na najlepsze uczelnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

415 000 zł39 m² 10 533 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie z dużą loggią w stanie do zamieszkania lub odświeżenia ul. Książkowa Składa się z salonu z dużą słoneczną loggią, sypialni, aneksu kuchennego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

560 000 zł57 m² 9 859,15 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe, usytuowane na ostatnim piętrze zlokalizowane w pięknej, cichej i zielonej dzielnicy Bielany - Chomiczówka. Na powierzchnię mieszkania 56,8m2 składa się: 3 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny dwupokojowy apartament z dużym balkonem w budynku Oxygen Residance na warszawskiej Woli ul. Wronia 45. Apartament jest klimatyzowany, nowocześnie wykończony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

484 000 zł47 m² 10 297,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 47m2 na warszawskich zielonych Bielanach. Nieruchomość położona jest na drugim piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Wrzeciono. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

1 300 zł36 m² 36,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 2-pokojowe przy ulicy Olbrachta, 500m od metro Księcia Janusza. - cena: 1300 zł - Dodatkowo czynsz 300 zł - Powierzchnia 36m2 - Piętro 4/4 - 2 pokoje, widna kuchnia i łazienka -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

7 300 zł90 m² 81,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie na Powiślu, jednej z najpopularniejszych dzielnic Warszawy na słoneczne dni. Przestronne pokoje; duże szafy. Idealne dla tych, którzy szukają cichego mieszkania, ponieważ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

5 000 zł97 m² 51,66 zł/m²

 

Piętro:2/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe, umeblowane mieszkanie zlokalizowane tuż przy Metrze Wilanowska. Rodzaj kuchni: półotwarta Powierzchnia: 96,78 m2 Piętro: 2 Umeblowane: tak Balkon: tak Parking: tak Cena: 5 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rakowiecka

Mokotów,Warszawa

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli potrzebujesz wygodnego i w pełni umeblowanego mieszkania, a jednocześnie w super lokalizacji blisko centrum, na Mokotowie to jest to właśnie oferta dla Ciebie! Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, eleganckie i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Biały Kamień na Mokotowie. Mieszkanie składa się z umeblowanego salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płochocińska

Żerań,Warszawa

359 600 zł49 m² 7 399,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Okazja! nowa niższa cena! okazja! Promocja! 0% prowizji od kupującego! 0% Promocja! Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie - 48,60 m.kw. na Osiedlu Przedwiośnie, które powstaje na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij