dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

957 680 zł69 m² 13 919,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Uwaga, kupujący nie ponosi kosztów prowizji! Prezentujemy nietuzinkowe 3-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy, znajdujące się przy ul. Żelaznej 16 (wola)! Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciołka

Koło,Warszawa

1 050 000 zł69 m² 15 296,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - świeżo wykończone - nie wymaga żadnego wkładu finansowego. Doskonała lokalizacja - 500 m do stacji Metro Księcia Janusza, 300 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Grochów,Warszawa

696 000 zł45 m² 15 435,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Warszawa - Praga Południe / Grochów stacja warszawa grochów 2 pokoje 45,09m2 + balkon Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu położonym w dzielnicy Praga - Południe (grochów) obok stacji Warszawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. 11 Listopada

Nowa Praga,Warszawa

3 900 zł65 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Wygodne 3 pokojowe mieszkanie 65m2 na Pradze Północ przy ulicy 11 Listopada w zacisznie położonym kameralny osiedlu budynków z 1997 r. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Piaski,Warszawa

730 000 zł52 m² 13 904,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Bielanach w cichej okolicy ze świetną infrastrukturą komunikacyjną Mieszkanie 53 m składa się z salon 19 m z balkonem sypialnia 7,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

785 000 zł66 m² 11 840,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,3m2 usytuowane na 2 piętrze w 12 piętrowym budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Chomiczówka - ul. Bogusławskiego. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

715 000 zł35 m² 20 312,50 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie usytuowane w Śródmieściu, tuż przy samym Placu bankowym oraz Metrze Ratusz Arsenał. W bliskiej odległości od Ogrodu Krasińskich oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

550 000 zł38 m² 14 285,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Kawalerka 37,4 m obok stacji Metro Służew Szczegóły oferty: na sprzedaż narożna kawalerka w budynku z 1976 roku, wzniesionym w technologii ramy H. Mieszkanie jest w dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

849 000 zł54 m² 15 635,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,30 m2w świetnej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 10, ostatnim piętrze w budynku z 1974r, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Wola,Warszawa

669 000 zł49 m² 13 695 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja Jeśli szukasz mieszkania, które wyróżni się spośród setek innych ofert, to właśnie je znalazłeś! Dwustronne, słoneczne mieszkanie na Bemowie to idealne połączenie komfortu, estetyki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Senatorska

Staromiejskie,Warszawa

649 000 zł25 m² 25 551,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Poszukujesz mieszkania w samym centrum Warszawy, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością? To mieszkanie typu studio, położone na pierwszym piętrze w odnowionym budynku z lat 60.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 495 000 zł92 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1957

* * * O K A Z J A! * * * 4 pokoje + antresola! - Pow. 92 m2 w kamienicy - Piwnica, ogródek! - Świetna lokalizacja - Dla wielbicieli Górnego Mokotowa Na sprzedaż czteropokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

875 000 zł49 m² 17 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w pięknej, zielonej okolicy, idealnej dla osób ceniących spokój i bliskość natury. Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z resztą miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

715 000 zł44 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Cena nieruchomości do negocjacji. Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 44,02 m2 na warszawskich Bielanach przy ulicy Heroldów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

670 000 zł28 m² 24 031,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Biuro Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę mieszkania na sprzedaż. Zlokalizowane w ścisłym Centrum mieszkanie - kawalerka z otwartą kuchnią w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji English & Ukrainian description avaliable below Sprzedaż bezpośrednia. Odbieram telefon 7 dni w tygodniu w godzinach 6:00 - 22:00. Szukasz pomysłu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Widok

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł71 m² 27 969,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1880

Witaj we wnętrzu, które zadowoli nawet najbardziej wymagających koneserów piękna, luksusu i. przedwojennych kamienic. Wnętrzu, które urzeknie Cię od pierwszej wizyty. Okolica? To adres, który zawsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Służewiec,Warszawa

685 659 zł28 m² 24 610,90 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną kawalerką pod inwestycję z możliwością przerobienia na 2 pokoje, ponieważ posiada 2 niezależne okna. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

590 000 zł39 m² 15 051 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Budynek przy pl. Hallera na osiedlu Nowa Praga składa się z 7 kondygnacji.Budynek został zaprojektowany przez zespół architektów pod kierunkiem Jerzego Gieysztora i Jerzego Kumelowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

6 500 zł81 m² 80,25 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie 81m2. Gotowe do wprowadzenia od listopada. Budynek umiejscowiony na Górnym Mokotowie przy ulicy Chodkiewicza. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście Północne,Warszawa

749 000 zł39 m² 19 205,10 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferta nieruchomości na sprzedaż / Jana Pawła & Grzybowskiej Mieszkanie hipoteczne, dwa pokoje, oddzielna kuchnia, kratka balkonowa / duża ilość okien od strony wschodniej Widok na panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śliska

Śródmieście Północne,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 zlokalizowane przy ul. Śliskiej w dzielnicy Śródmieście Północne. W pobliżu: pałac Kultury i Nauki, metro Rondo onz, metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

629 000 zł36 m² 17 472,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni 36 m , zlokalizowane na warszawskim Targówku, w dzielnicy Bródno, przy ulicy Kondratowicza. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ringelbluma

Koło,Warszawa

3 000 zł44 m² 67,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44,5m2 z balkonem na Warszawskim Kole w zabytkowym uśmiechu Heleny na ulicy Ringelbluma 2. Budynek powstał w 1947 roku na osiedlu Koło II,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

3 100 zł61 m² 50,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę bezpośrednio mieszkanie na biuro lub mieszkanie. Powierzchnia 61,00 mkw. Lokalizacja: stacja metra Słodowiec (bielany), 2-gie piętro w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł69 m² 34,78 zł/m²

 

Piętro:2/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa Mokotów - Ksawerów, ul. Bukowińska - rezydencja "pod Orłem" - z całodobowym monitoringiem i ochroną oraz dostępem do tarasu i ogrodu na dachu budynku 69m2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

19 000 zł200 m² 95 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

NA wynajem bardzo duże, słoneczne mieszkanie na mokotowie 4 sypialnie ul. Łowicka Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu nowoczesnego, duże i bardzo słonecznego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bródno,Warszawa

599 742 zł42 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

2 pokoje - 41,94m2 + Loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu położonym na granicy Białołęki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polskie Drogi

Ursynów,Warszawa

630 000 zł34 m² 18 529,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Oferujemy na sprzedaż bardzo ustawne i wygodne mieszkanie o powierzchni 34 m , idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem. Mieszkanie znajduje się na wysokim pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

779 000 zł61 m² 12 770,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga: trzy pierwsze zdjęcia to przykładowe wizualizacje, jak można zaaranżować to mieszkanie. Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 61 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

610 000 zł38 m² 16 018,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Budynek z lokalami usługowymi na parterze, w pobliżu stacji metra Młociny. Atutem mieszkania jest jego wysokość wynosząca 315 CM. W sąsiedztwie dużo sklepów spożywczych, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

1 663 998 zł87 m² 19 056,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Luksusowy Apartament 3-pokojowy 87,32 m z dużym tarasem 40,74 m na Warszawskiej Pradze Południe - Wyjątkowa Lokalizacja i Komfort Zakup bez prowizji i podatku pcc! Ten nowoczesny.