dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 631 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 631 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Góralska

Wola,Warszawa

630 500 zł61 m² 10 302 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzy osobne pokoje z widną kuchnią, łazienką, osobnym wc, przedpokojem i balkonem (loggia) na parterze bloku przy ul. Góralskiej. Mieszkanie do remontu, z dużym potencjałem zarówno dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Szmulowizna,Warszawa

484 999 zł48 m² 10 210,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3-pok. + kuchnia, pow. 47 m2 - do odświeżenia / remontu - Blisko Centrum Praskie koneser - Praga Północ Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 47 m2, usytuowane w wysokim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

775 000 zł61 m² 12 704,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*wyłącznie U nas* Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego mieszkania wykończonego w dobrym standardzie. Funkcjonalna nieruchomość znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żegiestowska

Sadyba,Warszawa

575 000 zł50 m² 11 465,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży mieszkanie 50,15 m2 zlokalizowane na zacisznej Sadybie. Mieszkanie znajduje się w kameralnym budynku z cegły z 1958 roku, wokół cicho, zielono , piękny zadbany ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Długosza

Wola,Warszawa

679 900 zł52 m² 12 950,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie w budynku 3-piętrowym z cegły położonym z 1960r. na Woli w świetnie skomunikowanej części Warszawy. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

1 229 000 zł74 m² 16 608,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Hampton Home oferuje na sprzedaż mieszkanie na Wilanowie. Blok z 2016 roku, mieszkanie wykończone w lipcu 2017. Mieszkanie na 1 piętrze z oknami na południowy- zachód. Pokoje są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

579 000 zł45 m² 12 987,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez pcc! bez prowizji! Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przybylskiego

Imielin,Warszawa

515 000 zł48 m² 10 729,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie: bardzo "ciche" i "przytulne". Dwa niezależne pokoje z widną kuchnią (6m). Salon (20 m) z wyjściem na dużą loggie (6,50m) i sypialnia (11,50 m)- strona wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Gocław,Warszawa

490 000 zł44 m² 11 136 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 43,5 m tuż przy centrum handlowym Promenada. Doskonała lokalizacja, dojazd do centrum zajmuje zaledwie 15 minut. W niedalekiej przyszłości stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sienna

Wola,Warszawa

5 780 zł58 m² 99,66 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu ofertę wynajmu nowoczesnego, trzypokojowego mieszkania zlokalizowanego w samym centrum Warszawy przy ul. Siennej. Lokal położony jest na 2 piętrze w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Neseberska

Stegny,Warszawa

700 000 zł70 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Idealny spokój w sąsiedztwie zieleni, ciszy, ale i idealnej komunikacji z Centrum Warszawy! Do tego mili sąsiedzi, którzy od rana powitają Cię uśmiechem. Brzmi nierealnie? A jednak!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

519 000 zł28 m² 18 535,70 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Klimatyczna kawalerka po kapitalnym remoncie o powierzchni 28 m2 usytuowana na 5 piętrze w wysokim budynku z lat 60-tych zlokalizowana przy ul. Jana Pawła II w Warszawie. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 350 000 zł73 m² 18 493,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

3-pok | 73 m2 | Balkon | Warszawa Targówek Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m2 znajdujące się na Warszawskim Targówku przy ul. Rembrandta. Mieszkanie usytuowane jest na 2-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 650 000 zł118 m² 13 994,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup bez pcc! i bez prowizji od kupującego! Zapraszam do zakupu pięknego, przestronnego mieszkania w nowym Apartamentowcu na Bemowie. Apartament znajduje się na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Górny mokotów, 4 pokoje/ 80 mkw przy sgh, mieszkanie przeznaczone dla studentów lub kilku niezależnych osób; pokój dzienny 25mkw, 3 sypialnie 14, 12 i 10 mkw, widna kuchnia, widna łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Natolin,Warszawa

938 000 zł85 m² 11 009 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

**** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju W samym sercu natolina obok lasu kabackiego. . Rewelacyjnie położone 4 pokojowe mieszkanie O powierzchni 85,2 m2 mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

366 000 zł26 m² 14 236 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 26 do109 m2 mieszkania 1-, 2-, 3-, 4-,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stryjeńskich

Ursynów,Warszawa

671 000 zł46 m² 14 539,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,15m2 usytuowane na 1 piętrze w wysokim budynku z 2001roku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie przy ul. Stryjeńskich. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

740 000 zł49 m² 15 102 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne podzielone na dwie niezależne kawalerki. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze. Na sprzedaż wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

749 000 zł43 m² 17 418,60 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

[Pośrednikom dziękuję] Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na Bielanach przy Nocznickiego na strzeżonym osiedlu. Mieszkanie ma 43 metry i znajduje się na 7 piętrze. Jest bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Atrakcyjna

Białołęka,Warszawa

457 422 zł52 m² 8 778 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Czasowa promocja. Gotowe do odbioru. To doskonała propozycja dla osób ceniących bliskość natury, ciszę, funkcjonalność wynikającą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocław,Warszawa

432 000 zł36 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Gocław, przy ul. Al. Stanów Zjednoczonych Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 36 m2, na którą składa się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sady Żoliborskie

Sady Żoliborskie,Warszawa

570 000 zł38 m² 14 805,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Sady Żoliborskie o powierzchni 38,50 m i wysokości 2,50 m. Mieszkanie znajduję się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

670 000 zł45 m² 14 888,90 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie o powierzchni 45 m2 składa się z: - salonu - dwóch jasnych sypialni - kuchni - łazienki - przedpokoju - balkonu Informacje dodatkowe: - forma własności - spółdzielcze własnościowe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazury

Natolin,Warszawa

3 000 zł61 m² 48,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz 3-pokoje na Natolinie przy ul. Kazury 5 z duża loggią od strony zachodniej z pięknym widokiem na zieleń. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 775,90 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mam do sprzedania bardzo atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, po remoncie (szafy robione pod zamówienie) lub odświeżenia wg własnego uznania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

675 000 zł34 m² 19 852,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Piękne mieszkanie na nowo powstałym osiedlu. Do metra 2 minuty! Budynek: mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku z 2020 roku. Bezpieczeństwo na terenie osiedla zapewnia monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

610 000 zł57 m² 10 627,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Pragnę zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

750 000 zł74 m² 10 135,10 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu atrakcyjne mieszkanie na warszawskim Gocławiu. Spokojna okolica, świetnie skomunikowana z resztą Warszawy (za chwilę metro), bliskość galerii handlowych, sklepów, przychodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 528 000 zł159 m² 15 929,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Mamy ogromną przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy apartament na warszawskim Ursynowie. Powierzchnia mieszkania to 158,7 m2, plus przepiękny taras na dachu budynku o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

625 000 zł64 m² 9 765,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ustawne mieszkanie w opcji z 3 lub 4 pokojami i balkonem! Świetna lokalizacja - żoliborz/sady Żoliborskie - ulica Przasnyska 16. Cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

799 000 zł96 m² 8 322,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Dwupoziomowe, rozkładowe mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 95,50 m , 3 piętro i 4 piętro w bloku z windą z 2002 roku-Warszawa, białołęka, ul. Strumykowa. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Mokotów,Warszawa

3 990 000 zł101 m² 39 548 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Niepowtarzalne mieszkanie o wysokim standardzie z ogródkiem na dachu na Mokotowie przy stacji metra! Mieszkanie: trzypokojowe, przestronne, super wykończone mieszkanie o powierzchni 100,89 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

735 000 zł71 m² 10 396 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Pragnę zaprezentować Państwu czteropokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

350 000 zł24 m² 14 344,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży kawalerka w bardzo dobrej lokalizacji na Bielanach, kilka minut spacerem do uczelni uksw lub awf. Mieszkanie przeszło generalny remont kilka lat temu, wymieniono również elektrykę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Plac Zbawiciela

Śródmieście,Warszawa

580 000 zł25 m² 23 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Warszawa Śródmieście Wyzwolenia, plac Zbawiciela, mokotowska bezpośrednio! Widok z okna na aleję Wyzwolenia! Sprzedam mieszkanie jednopokojowe na pierwszym piętrze przy al. Wyzwolenia niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

1 058 000 zł71 m² 14 891 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 71,05M2, 3pok.,COOPERA,METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na warszawskim Bemowie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

500 000 zł34 m² 14 736,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie jednopokojowe, typu studio. Ulica Karmelicka to zaciszna ulica blisko głównych ulic miasta. Krótki spacer do stacji metra które zapewnia szybkie połączenie z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czechowicka

Praga-Południe,Warszawa

569 000 zł38 m² 14 973,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szukasz nowego, świeżo wykończonego mieszkania do wprowadzenia od zaraz z szybkim dojazdem do centrum Warszawy? Dla siebie lub pod wynajem? Oto 2 pokoje przy ul. Czechowickiej 21. O mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

6 500 zł65 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowy, klimatyczny apartament o powierzchni 65 m2 z wygodną loggią, który znajduje się na ul. Rydygiera na warszawskim Żoliborzu na osiedlu Robyg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

533 000 zł28 m² 19 353,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Projekt architektoniczny został przygotowany przez pracownię Kuryłowicz & Associates sp. z o.o. i zakłada wysoką dbałość o detale i elegancję. Przestrzeń osiedla zorganizowana.