dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 636 ogłoszeń

3 450 zł47 m² 73,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 6-piętrowym bloku na ulicy Grenady na Woli. Składa się z dużego salonu (18 m2), dwóch pokoi (12 m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Warszawa | Wynajem | 2 pokoje | Praga-Północ | 43 m ul. Grodzieńska 19 Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

1 970 000 zł62 m² 31 774,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy z lat 30. | ul. Wilcza 69 | Śródmieście Południowe Prestiżowy, jasny i elegancki apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

3 450 zł36 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Warszawa | Wynajem | 2 pokoje | Praga-Północ | Radzymińska 12 Do wynajęcia przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 710 000 zł77 m² 22 207,79 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na park w inwestycji cityflow Etap II Warszawa, wola, ul. Redutowa 7. Oferuję na sprzedaż nowoczesne, 4-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł68 m² 16 029,41 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż mieszkanie 4-pokoje 68m2 z dużym balkonem, ogródkiem 40m2 i piwnicą oferta bezpośrednia Mieszkanie znajduje się przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

8 740 000 zł131 m² 66 717,56 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dziedzictwo i kontekst miejsca Apartament zlokalizowany w sercu Powiśla w naturalny sposób łączy współczesność i historię. Połączenie to.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł53 m² 16 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 2- pokojowe mieszkanie z dużą kuchnią, do remontu, 3/5 piętro, cegła, rok budowy 1953, drzwi wejściowe metalowe antywłamaniowe. Budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł47 m² 80,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Trzy pokoje na Bielanach, wrzeciono, metro-Wawrzyszew. Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o pow. 48 m2, na Bielanach tuż przy stacji metra, na ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 160 000 zł67 m² 17 313,43 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker 3 pokoje | 67 m | 1 piętro | Balkon | Kamionek / Saska Kępa / Grochów | Bez prowizji Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie. Atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie na 2 piętrze w kameralnym 4 piętrowym budynku tylko.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł70 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie typu studio , osobne wejście, osobne licznik elektryczny w domu dwulokalowym typu "bliźniak" do wynajęcia od zaraz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na bliskiej Woli ul. Miła o metrażu 43.2m2 składa się z 3 niezależnych, nie przechodnich pokoi, łazienki, osobnej w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

897 000 zł40 m² 22 425 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker oferta agencyjna - posrednikom dziekujemy. Dwupokojowe mieszkanie w czteropiętrowym budynku, tuż obok Akademii Teatralnej, na warszawskim Starym Mieście.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł49 m² 12 836,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przytulne świeżo wyremontowane 2 pokoje przy Lesie Bielańskim ul. Marymoncka. Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł81 m² 36 913,58 zł/m²

 

Piętro:5/28

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w wprestiżowym obiektu Towarowa Towers Wola, ul. Prosta W budynku znajduje się lobby z recepcją, całodobową ochroną oraz monitoringiem. Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł73 m² 19 863,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Do zakupu ciche, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, w trzypiętrowej, przedwojennej kamienicy z 1928r. Duże, wysokie, ustawne pokoje o powierzchni 22,2m, 15,1m.

Szczegóły ogłoszenia

1 127 500 zł71,60 m² 15 747,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Szukasz mieszkania dla rodziny, w którym każdy będzie miał swoją przestrzeń, a jednocześnie wspólną, komfortową część do spędzania czasu razem? To 4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

999 800 zł57,92 m² 17 261,74 zł/m²

 

Piętro:14/25

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie sprzedane - ogłoszenie nieaktualne! Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z loggią i z widokiem na panoramę Warszawy żadnych bloków zasłaniających krajobraz! Niewątpliwym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

704 000 zł47 m² 14 978,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż śliczne, dwupokojowe, narożne mieszkanie z oddzielną kuchnią, o powierzchni 47,57m2. Mieszkanie mieści się przy ulicy Marywilskiej 58 na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Ulrychów,Warszawa

3 200 zł44 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta prywatna bez pośredników *** Scroll down for English version *** Do wynajęcia słoneczne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m przy ul. Szulborskiej, wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłopotowskiego

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł38 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | 38 m | Praga-Północ | blisko metra i Wisły | od maja Do wynajęcia przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m położone przy ul. Kłopotowskiego 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zielone Zacisze

Targówek,Warszawa

2 800 zł42 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

: do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 42 m , składające się z 2 pokoi, zlokalizowane na Targówku, przy ul. Zielone Zacisze 3 : lokalizacja Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mlądzka

Praga-Południe,Warszawa

745 000 zł38 m² 19 396 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,41 m , położone w apartamentowcu przy ul. Mlądzkiej 29 na warszawskim Grochowie (praga-Południe) - Inwestycja praga 17 Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł50 m² 23 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 1 190 000 zł (do negocjacji) Nieruchomość: proponujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie w pobliżu stacji metra Racławicka. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Warszawa

Służewiec,Warszawa

3 100 zł52 m² 60,19 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 51,5m2 - 2-pokojowe, garderoba, łazienka z prysznicem i wanną, loggia. Budynek na zamkniętym i strzeżonym osiedlu z zadbaną zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

1 670 zł15 m² 111,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia przyjazne dla zwierząt studio przy ulicy Żytniej 46 w Warszawie. Nieruchomość: składa się z umeblowanego pokoju połączonego z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 399 000 zł73 m² 19 148,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Stylowy apartament 73 m , Wilanów - designerski remont, balkon, garaż, gotowy do zamieszkania! To miejsce, które łączy prestiż, wygodę i styl życia, którego oczekują wymagający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 700 zł45 m² 82,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przed Tobą mieszkanie na wynajem o powierzchni 45 m , wykończone w wysokiej jakości. Znajdziesz tu pełne wyposażenie: meble, pralka, zmywarka, lodówka, kuchenka i piekarnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ananasowa

Mokotów,Warszawa

1 354 500 zł63 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone na warszawskim Mokotowie. Lokal o powierzchni 63,00 m2 usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

2 999 zł52 m² 58,23 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51,5 m , usytuowane na 5. piętrze przy ul Al. Wilanowskie w nowoczesnym budynku na zamkniętym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ursynów,Warszawa

918 000 zł68 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Przestronne, trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje - -kuchnia, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

3 399 zł41 m² 82,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41 m , położone przy ul. Batalionów Chłopskich 91C na Bemowie w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lusińska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

859 000 zł51 m² 16 764,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy przestronne, jasne mieszkanie, które będzie idealne jako mieszkanie dla pary lub rodziny 2+1. Mieszkanie posiada otwarty salon, duża sypialnię, mały pokój, który świetnie spełni funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

1 139 500 zł53 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie blisko stacji metra Bemowo (ratusz) oraz przystanków tramwajowych przy ulicy Powstańców Śląskich. Południowa ekspozycja. Dębowa deska podłogowa, klimatyzacja. Umeblowane. Akcesoria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Wiślicka

Ochota,Warszawa

1 770 zł18 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia przytulna kawalerka przy ul. Wiślickiej 3 na warszawskiej Ochocie, obok parku im. Zasława Malickiego. -Nieruchomość- powierzchnia 18 m2. Ostatnie,10 piętro. Pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Księżycowa

Bielany,Warszawa

750 000 zł53 m² 14 063,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Możliwość wysłania wirtualnej wizyty, mieszkanie usytuowane na 4 piętrze w bloku z windą, zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Cena do negocjacji! Lokal składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

699 000 zł35 m² 20 144,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż kawalerka 34,7 m2 na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Nie wymaga remontu, gotowe do zamieszkania, wykończone w dobrym standardzie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sejmu Czteroletniego

Wilanów,Warszawa

1 180 000 zł58 m² 20 344,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Ofertuję na sprzedaż przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie mieści się na parterze trzypiętrowego budynku, na kameralnym, zamkniętym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Vogla

Wilanów,Warszawa

1 560 000 zł70 m² 22 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam 3 pokojowy apartament o powierzchni 69,38m2 na Zawadach w Warszawie. Do mieszkania przynależy taras 10m2 i ogródek 60m2. Apartament znajduje się na parterze, w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modra

Warszawa,mazowieckie

3 500 zł56 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Witam, do wynajęcia jest 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2. Znajdujące się w odległości 5 min. od stacji Metra Wilanowska, blok znajduje się przy ul. Modrej. Jest to oferta.