dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 636 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 636 ogłoszeń

5 299 zł57 m² 92,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

RS Real Estate prezentuje piękne, klimatyzowane 3 pokojowe mieszkanie w zielonej części Wilanowa - Zawady. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone, gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane na 3 piętrze budynku z 2012 roku przy ul. Sienna. Wyposażenie: mieszkanie składa się z jasnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł42,50 m² 16 447,06 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,23m2, o bardzo funkcjonalnym układzie położone na 8 piętrze bloku po termomodernizacji z 2 nowymi windami. Mieszkanie ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

11 000 zł126 m² 87,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 126 m z balkonem 7,5 m ! Lokalizacja: ulica Belgradzka, ursynów - zaledwie 7 minut pieszo do metra Natolin. Wokół liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

615 000 zł48 m² 12 812,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Ursynów, ul. Miklaszewskiego Ustawne mieszkanie o powierzchni 48 mkw., położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2 pokoje w sercu Warszawy | ul. Marszałkowska | Plac Konstytucji | od zaraz Na wynajem wyjątkowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł37,93 m² 105,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem 2-pokojowe, po remoncie mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane na podwyższonym parterze w doskonałej części Śródmieścia -> Muranowie, przy ul. Anielewicza. Lokal gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 076 078 zł72,22 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji, zakończenie budowy III kwartał'26 r. ( klucze: i kwartał'27 r., - przeniesienie prawa własności nieruchomości do dnia 31.12.2027 roku. ) lokal mieszkalny nr 050 ( z antresolą:.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł47,10 m² 15 286,62 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż w pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z widną kuchnią zlokalizowane nieopodal Galerii Mokotów. Aktualnie mieszkanie jest przedmiotem najmu i generuje rocznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 111 381 zł58,14 m² 19 115,60 zł/m²

 

Piętro:parter/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentowane osiedle to wieloetapowy kompleks mieszkaniowy, zaprojektowany z myślą o codziennym komforcie jego mieszkańców. Doskonała lokalizacja, funkcjonalne, pełne zieleni wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł41 m² 17 683 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie, zlokalizowane w jednej z najatrakcyjniejszych lokalizacji Warszawy Górny Mokotów. To nie tylko wymarzone miejsce dla przyszłych właścicieli, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronne, ciche, pełne naturalnego światła 75 metrowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie w pełni wyposażone. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

22 600 zł130 m² 173,85 zł/m²

 

Piętro:20/28

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 4 pokoje, 130 m , Wola Unique Tower, ul. Grzybowska, z widokiem, 3 łazienki Do wynajęcia elegancki, 4-pokojowy apartament o powierzchni 130 m , położony na 20.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

700 000 zł43,69 m² 16 021,97 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Mieszkanie w nowoczesnym, 8-piętrowym budynku o podwyższonym standardzie, powstającym na Bródnie. Inwestycja będzie gotowa już.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł32,40 m² 74,07 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 32,4 m przy ul. Malborskiej 6 na Targówku. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w budynku z windą. Lokal składa się z pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł55 m² 17 090,91 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w najlepszej z możliwych lokalizacja w Śródmieściu przy ul. Smolnej z widokiem na rondo gen. Charles'a.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł147,30 m² 16 972,17 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie W rewelacyjnej lokalizacji więcej szczegółów pod numerem telefonu   IV i V piętro; 1 sąsiad na klatce poziom I Salon z hallem 43,2m2 Pokój 15,3 m2 Kuchnia 9,9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

560 842 zł38,46 m² 14 582,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio , najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł46,40 m² 10 991 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Świetna oferta na inwestycję pod wynajem. Oferuję do sprzedaży dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 46,4m2 na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z windą na warszawskim Targówku (.

Szczegóły ogłoszenia

11 215 zł107 m² 104,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Stary Żoliborz | Sierpecka 4. Apartament o powierzchni 107m2, 3 sypialnie, garderoba, łazienka, miejsce parkingowe.II piętro. Piękna przedwojenna kamienica tuż przy Parku Żywiciela. Atuty: *.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł59 m² 150,85 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Opis nieruchomości Oferuję na wynajem apartament o powierzchni 59 m2 usytuowany na czwartym piętrze w nowoczesnym apartamentowcu mieszkalnym w prestiżowej inwestycji Mennica Residence.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł50,11 m² 19 936,14 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania czteropokojowego blisko Metra. Jest to wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie, które znajduje się na ulicy Borowej Góry na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

554 000 zł29,70 m² 18 653,20 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

********** R E Z E R W A C J A ********** Znakomita kawalerka z pięknym widokiem na panoramę Warszawy w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji Metro Politechnika.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł39,63 m² 73,18 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe i świeżo wykończone mieszkanie z balkonem na Pradze Północ [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł36,68 m² 19 056,71 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentować ofertę na wyłączność, na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,68 m , położone na 1 piętrze w budynku przy al. Komisji Edukacji Narodowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 150 000 zł91 m² 23 626,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 91 mkw. w doskonałej lokalizacji , na przeciwko Parku Kępa Potocka! Wystarczy przejść na drugą stronę ulicy Gwiaździstej i korzystać ze.

Szczegóły ogłoszenia

2 245 000 zł125,40 m² 17 902,71 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Nowoczesny 4 pok. apartament 125,4 m z panoramicznym widokiem 7. piętro Śródmieście, ul. Słomińskiego | super lokalizacja | 2 min do metra Cena: 2 245 000 zł Powierzchnia: 125,4 m Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł47 m² 14 872 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Prezentowana nieruchomość to 47 m mieszkanie na zielonym Żoliborzu. To jasna i funkcjonalna przestrzeń, która zachwyca układem i daje ogromne możliwości aranżacyjne. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

7 950 zł102,50 m² 77,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowy Apartament w kamienicy na Dolnym Mokotowie to idealna propozycja dla wszystkich, którzy cenią sobie stylowo zaaranżowane wnętrza, a także położenie w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,46 m² 12 380,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Są mieszkania, które od pierwszego kroku dają poczucie komfortu i spokoju - jasne, przytulne i gotowe, by od razu w nich zamieszkać. Takie właśnie jest to mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł65 m² 31 538,46 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Pięknie wyremontowane mieszkanie z balkonem w kamienicy z 1936 roku. Znakomita lokalizacja nieopodal Placu Bankowego i Al Jana Pawła II. Mieszkanie na 1 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 380 000 zł69 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Trzypokojowe, słoneczne i ustawne mieszkanie o pow. 69 m2 w osiedlu zamkniętym i strzeżonym na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł28,50 m² 21 017,54 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zachody słońca nad Mokotowem - Twoje 28 m z 14m2 ogródkiem. Wysokość 3,48m! 0% Prowizji | 0% Podatku pcc | Inwestycyjny Majstersztyk Szukasz kompaktowego mieszkania, które nie idzie na kompromisy?.

Szczegóły ogłoszenia

808 000 zł48 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Saska Kępa, ul. Niekłańska przy Parku Skaryszewskim. Blisko przystanków tramwajowych i autobusowych. Do metra Stadion 4 przystanki. Trzecia linia zabudowy od al.Waszyngtona, stąd cicho. Do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł52 m² 23 076 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowy , słoneczny i cichy, wykonany w najwyższym standardzie 2 pokojowy apartament o powierzchni 52 metrów z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł30 m² 98,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kameralny budynek z windą na zielonym Ursynowie. Mieszkanie 30 m typu studio, wysokie z oknami na płd/wsch z windą od poziomu garażu. Idealnie ciche z niewielkim balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł41,40 m² 70,05 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy wygodę, światło i świetną lokalizację ta oferta jest dla Ciebie. Funkcjonalne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 41,4 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe , klimatyzowane mieszkanie w nowym budownictwie z 2016 roku z garażem ( w cenie najmu ) zlokalizowane przy ul. Obrzeźnej. Dwa pokoje, w tym kuchnia otwarta na salon,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł84 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Jasne, przestronne mieszkanie 84 m z 2 balkonami i 3 sypialniami 3 minuty od metra Dworzec Wileński [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł96 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy pokojowe mieszkanie 96 m2 z balkonem na Muranowie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May przedstawia Państwu dwupokojowe mieszkanie na wynajem przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł58 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie 58 m | Metro Służew | Balkon | Garaż | Piwnica Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane i wyposażone 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m ,.