dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

990 000 zł43,76 m² 22 623,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Nowolipie 26 na warszawskiej Woli (obszar Nowolipki). Lokal usytuowany jest na trzecim, ostatnim piętrze, w budynku z 1952 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł73,38 m² 23 153,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Osiedlu Awangarda, przy ul. Jerzego Waldorffa 41, w sercu Fortu Bema na warszawskim Bemowie. Lokal położony jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł52,82 m² 14 748,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Światowida 61, na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na szóstym piętrze, siedmiopiętrowego budynku z windą z 2006 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57,80 m² 17 301,04 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje | 15 piętro | panorama centrum Warszawy | Krochmalna Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m , położone na 15. piętrze budynku przy ul. Krochmalnej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

849 000 zł63,50 m² 13 370,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku przy ul. Łochowskiej w Warszawie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł48 m² 18 020,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń i umów się na prezentację przekonaj się, jak duży potencjał ma ta nieruchomość. Słoneczne 3 pokoje przy metrze Lazurowa to idealna propozycja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł132,29 m² 11 716,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego - załączony jest do oferty. Przestronny segment w budynku szeregowym o powierzchni mieszkalnej 106.99m , a powierzchni użytkowej 132.29 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

2 623 500 zł53 m² 49 500 zł/m²

 

Piętro:18/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż luksusowy apartament - 53 m Warszawa, śródmieście, cosmopolitan, ul. Twarda 4 Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 53 m , położony w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

4 650 zł46 m² 101,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowy apartament w sercu Starego Mokotowa w nowej inwestycji przy ul. Kazimierzowskiej. Wysoka jakość materiałów wykończeniowych, prestiżowa inwestycja oraz lokalizacja bogata we wszelkie.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł16 m² 39 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż studio inwestycyjne idealnie nadające się na najem krótkoterminowy. Warszawa, śródmieście, ul. Nowogrodzka Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne studio o powierzchni 23 m , ok.16.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48,07 m² 15 602,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Metro Natolin 650 m | Park Przy Bażantarni 350 m | Las Natoliński z 150-letnimi dębami 15 min pieszo Dwustronne narożne dwupokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 47,08 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł46,14 m² 15 929,78 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie przy ul. Góralskiej łączy funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją. 46,14 m na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

821 215 zł44,39 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni sprzedażowej 45,44 m , zlokalizowane na parterze kameralnego budynku w ramach prestiżowej inwestycji na Wilanowie. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł26 m² 113,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przytulną kawalerkę/studio 26m2 zlokalizowane przy ul. Dzielnej na warszawskim Muranowie, zaledwie 6min autem do stacji Metro Arsenał. Mieszkanie jest jak nowe, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł30 m² 106,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w sercu miasta, które łączy ciszę, zieleń i kameralną atmosferę z prestiżową lokalizacją. Położone na rogu Alei Jana Pawła II i Świętokrzyskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

883 386 zł31,16 m² 28 350 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Unikatowe dwu pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w listopadzie 2024 roku. Lokal wynosi 31.16 m2 i przynależy do niego balkon o powierzchni 9.24 m2. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 670 zł17 m² 98,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia cicha kawalerka przy ul. Szulborskiej 6 w Warszawie. -Nieruchomość- powierzchnia 17,30 m2. 4 piętro z 4. W budynku wymieniono wszystkie instalacje, blok ocieplono.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł55,50 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokoje z widną kuchnią 55,5 m2 ul. Broniewskiego 83 Bielany Piaski Oferta dostępna na wyłączność w Naszym Biurze! Mieszkanie usytuowane na 10, ostatnim piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł86,80 m² 13 698,16 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,9 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskich Bielan - przy ul. Klaudyny. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

919 000 zł72,59 m² 12 660,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie dzielnicy cenionej za wygodę życia, dużą ilość zieleni oraz bardzo dobrą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł70 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Kabaty 70m2, furtka do lasu, 800m do metra, oddzielny garaż! Wynajmę mieszkanie na Kabatach w bardzo cichej i bezpiecznej okolicy. Mieszkanie mieści się w bloku z 12.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie premium | Bielany, ul. Wólczyńska | 42 m | Garaż w cenie Do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zaprojektowane z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł60 m² 60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bielany - Wrzeciono - 60 m , 2 pokoje + osobna kuchnia, balkon , metro Wawrzyszew 7min, ciche, zielone otoczenie Do wynajęcia komfortowe, jasne mieszkanie z balkonem o powierzchni 60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł25 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ustawna kawalerka usytuowana przy ul. Łojewskiej w dystansie 5 min od metra linii M2. Usytuowana na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym bez windy, tylko 3 mieszkania na klatce. Wyremontowana kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł55 m² 54,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu około 55-metrowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w warszawskim centrum, na granicy Woli i Śródmieścia przy ulicy Waliców 19.

Szczegóły ogłoszenia

523 509 zł29,10 m² 17 990 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Metro Płocka | Balkon | Okazja kawalerka idealna start lub inwestycję! Na sprzedaż jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 29,10 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł36,80 m² 17 853,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż wyjątkowa, dwustronna kawalerka o powierzchni 36,8 m przy ul. Szanajcy 18a. Lokal położony na 3 piętrze solidnego budynku z lat 50. (cegła), oferuje przestrzeń, wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł71,94 m² 18 070,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronny lokal mieszkalny zaadaptowany na biuro w nowoczesnej inwestycji na Pradze Południe, w okolicach Soho. Aktualnie lokal funkcjonuje jako.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł57 m² 13 157,89 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie do remontu położone na warszawskim Gocławiu przy ul. Umińskiego. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

705 000 zł48,61 m² 14 503 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe (z możliwością wydzielenia 3) mieszkanie z pięknym widokiem na zieleń w spokojnej i cichej części Gocławia.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł40 m² 17 475 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować dużą kawalerkę z oddzielną kuchnią, znajdującą się na warszawskim Gocławiu. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł58,70 m² 19 591 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Mieszkanie znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł84,60 m² 14 066,19 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1979

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Angielski. Budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł55 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na warszawskim Gocławiu. Budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze, 8-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł38,78 m² 19 597,73 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomosci Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach z widokiem na panoramę Warszawy. Na niemal 39 m2 składają się: - duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

777 000 zł46,90 m² 16 567,16 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Na niespełna 47 m2 składają się: - duży pokój 16 m2 z loggią - mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł51 m² 15 588,24 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Na 51 m2 składają się: - pokój połączony z widna kuchnią - dwa mniejsze pokoje - korytarz - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł37,80 m² 15 846,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią tuż przy metrze Bródno Podstawowe informacje: przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł26 m² 19 961,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

- gotowa kawalerka - bez czekania i bez ryzyka. Sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez prowizji i pośredników. Księga Wieczysta bez obciążeń. - idealne jako pierwsze mieszkanie lub.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł32,10 m² 16 791,28 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32,1 m , położona na pierwszym piętrze w zadbanym, sześcio piętrowym budynku z 2004 roku (z windą), w doskonałej.