dowolna

Mieszkania w Warszawie blisko metra - Lista ofert sprzedaży i najmu

5 647 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 647 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kompasowa

Warszawa,mazowieckie

681 450 zł38 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Jasne, ciche, dwustronne (ekspozycja północno-wschodnia) na pierwszym piętrze w 5 piętrowym budynku z 2000 roku przy ul. Kompasowej. W skład lokalu wchodzą: pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekarska

Śródmieście,Warszawa

1 655 000 zł62 m² 26 480 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Niezwykła propozycja dla osób poszukujących doskonałego miejsca do zamieszkania bądź inwestycji pod wynajem. Stare Miasto ul. Piekarska. Piękne, komfortowe i ciche mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

875 000 zł55 m² 15 780 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1969

Opiekun nieruchomości: tel. Prezentujemy wyjątkową ofertę inwestycyjną - mieszkanie o powierzchni 55 metrów kwadratowych, zlokalizowane zaledwie 7 minut pieszo od stacji metra Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 199 000 zł64 m² 18 881,90 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Trzypokojowe mieszkanie przy nowej linii metra. Pokój dzienny z widną, częściowo otwartą kuchnią i wyjściem na duży balkon, dwie ustawne sypialnie z szafami , łazienka z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

790 000 zł47 m² 16 808,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie o dwustronnej ekspozycji świata w zadbanym bloku z cegły z 1965 roku na ul. Gierymskiego, oddalonej zaledwie 15-min od Metra Racławicka w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rakowiecka

Stary Mokotów,Warszawa

16 000 zł135 m² 119 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

English description below Luksusowy penthouse na warszawskim Mokotowie Elegancki, w pełni wyposażony i elegancki apartament na warszawskim Mokotowie. Całe mieszkanie zostało zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wyczółki,Warszawa

1 292 000 zł65 m² 19 993,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogrodem na warszawskim Ursynowie. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest wysoki standard apartamentu. Wykonany z dbałością o szczegóły w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

663 000 zł46 m² 14 381,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Home Invest w Warszawie na Białołęce przy ulicy Marcina z Wrocimowic. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł42 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy samym Placu Bankowym w sercu Warszawy. Ta urocza nieruchomość, znajdująca się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

785 000 zł58 m² 13 441,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,40 m , 1 piętro w 2-piętrowym bloku z windą z 2011 roku -warszawa, białołęka, ul. Skarbka z Gór. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Narbutta

Stary Mokotów,Warszawa

660 000 zł35 m² 18 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

*oferta dostępna wyłącznie U nas** Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz 1/2 - pokojowej, funkcjonalnej oraz przestronnej nieruchomości położonej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

850 000 zł47 m² 18 085 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż 2-pokojowe przestronne, wyposażone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie blisko stacji Metra Służew. Oferujemy na sprzedaż przestronne i wyposażone 2-pokojowe mieszkanie blisko stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Nowe Miasto,Warszawa

6 000 zł56 m² 108,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

/ we speak english, ukrainian and russian / apartament W budynku przy ul. Franciszkańskiej 14 budynek: apartamentowiec przy ulicy Franciszkańskiej 14 wybudowany w 2007 roku. Bryła budynku nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Zielona,Warszawa

710 000 zł48 m² 14 875,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Przedstawiam Państwu 2 - pokojową nieruchomość usytuowaną na Woli, w bliskiej okolicy Metra Płocka - dzielnicy stworzonej dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiących bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

2 500 zł28 m² 89 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest świeżo wyremontowane, małe mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy! Mieszkanie składa się z sypialni, niewielkiego salonu z częściowo otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowego, dotąd niezamieszkanego mieszkania o powierzchni dwóch pokoi, usytuowanego na nowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Obozowej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Stańczyka 5/ Al. Prymasa Tysiąclecia. *Świetnie doświetlone, funkcjonalny rozkład, w bloku z windą. *W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

13 400 zł78 m² 171,79 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Leszczyńska 4 - mieszkanie do wprowadzenia o wysokim standardzie z pięknym Widokiem na Wisłę. Kogo poszukujemy Osób z dzieciakami, bądź bez. Możliwość wynajmu ze zwierzętami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

810 000 zł59 m² 13 659,40 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 59,3 m na 6. piętrze w 12-piętrowym bloku w spokojnej okolicy na warszawskim Gocławiu. Rozkładowe i przestronne mieszkanie. Oddzielone od windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Czerwonego Krzyża

Powiśle,Warszawa

399 000 zł17 m² 23 470,60 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować unikatowe mieszkanie w prestiżowej części pięknej dzielnicy jaką jest Powiśle! Ul. Czerwonego Krzyża to serce modnego Powiśla i nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopcińskiego

Ursynów,Warszawa

1 173 000 zł48 m² 24 235,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,40 m , parter w 3-piętrowym budynku z 1985 roku -warszawa, ursynów, ul. Stefana Kopcińskiego. Mieszkanie w cichej, spokojnej okolicy, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

1 590 000 zł113 m² 14 035 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy z dwoma balkonami w sercu willowej części Ksawerowa. Lokal z własnym poddaszem, możliwość połączenia obu przestrzeni i utworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach. Salon z kuchnią w aneksie oraz wyjściem na duży balkon, widna sypialnia, łazienka z wanną, garderoba oraz niewielki przedpokój. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Bielany,Warszawa

667 000 zł34 m² 19 333,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1838

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość usytuowaną na Starych Bielanach - dzielnica stworzona dla osób ceniących sobie spokój a zarazem lubiąca bliskość centrum miasta. Zielona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

429 000 zł30 m² 14 205,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka z możliwością aranżacji na dwupokojowe mieszkanie Bardzo ładna kawalerka na Białołęce. Pokój dzienny z wnęką sypialną i wyjściem na loggię, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Warszawa

Mokotów,Warszawa

485 000 zł24 m² 19 958,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Czy szukasz przytulnego kącika dla siebie lub miejsca do wynajęcia na Mokotowie? Co powiesz na wygodną kawalerkę w niskim budynku zanurzonym w zieleni? To naprawdę świetna propozycja! Oto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

667 000 zł38 m² 17 465,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Doskonała lokalizacja - przystanek tramwajowy 180 m, metro Młociny 1 km, 2 przystanki tramwajem 10 minut. Blisko pełna infrastruktura handlowo-usługowa. Galeria Młociny 950 m - 1 przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łowicka

Stary Mokotów,Warszawa

24 000 zł240 m² 100 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

English description below Aston nieruchomości prezentuje przestronny, w pełni wyposażony apartament na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie znajduje się w prestiżowym budynku przy ul. Łowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

560 000 zł38 m² 14 775,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwa pokoje przy metrze Kondratowicza. Zapraszam do zapoznanania się z ofertą atrakcyjnej dwupokojowej nieruchomości o powierzchni 37,9m znajdującej się na piątym piętrze w budynku 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Bielany,Warszawa

1 249 000 zł70 m² 17 842,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na warszawskich Bielanach przy ulicy Mieczysława Niedzielskiego "żywiciela". Nieruchomość o powierzchni 70mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

645 000 zł45 m² 14 397,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

** okazja świetna cena I przestronne 44,80 m2 I balkon I garaż ** możliwośc przearanżowania powierzchni I wykonanie salonu Z aneksem kuchennym oraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 900 zł36 m² 162,67 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2-pok | Browary Warszawskie | ul. Krochmalna | Wysoki standard dg Properties ma wielką przyjemność zaprezentować nowoczesny Apartament o powierzchni 36,27 m2 położony jest w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Szukasz mieszkania do remontu na Mokotowie? Świetnie trafiłeś! Chcesz umówić się na prezentację lub masz jakieś pytania? -> Dzwoń mieszkanie W stanie do remontu. W skład lokalu wchodzą 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

699 000 zł47 m² 14 872,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

*** English description below *** Українська версія нижче*** Zakup tylko za gotówkę Zapraszam do zakupu 3 pokojowego, jasnego mieszkania po kapitalnym remoncie, z pięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

8 500 zł111 m² 76,58 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowy apartament 111 m2, na ul. Słomińskiego tuż przy stacji metra Dworzec Gdański. Wspaniały widok na panoramę miasta, nowoczesny budynek, ochrona 24h. Rozkład Mieszkanie usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ożarowska

Mokotów,Warszawa

918 000 zł54 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Oferujemy na sprzedaż ustawne mieszkanie 3 pokojowe na Woli o powierzchni 54 m2. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Mieszkanie składa się z 2 sypialni, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Śródmieście,Warszawa

5 200 zł34 m² 154,26 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulny apartament W mennica residence wolne od 1.03 BUDYNEK: Mennica Residence to zespół dwóch wielokondygnacyjnych budynków mieszkalnych, których budowa rozpoczęła się w 2016,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Długa

Śródmieście,Warszawa

660 000 zł35 m² 18 857,10 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa Śródmieście ul. Aleja Solidarności 34,65 m2 Cena: 660 000 zł ( do negocjacji ) Nieruchomość: proponujemy Państwu kawalerkę zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Małej Brzozy

Białołęka,Warszawa

540 000 zł41 m² 13 106,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Prezentowane mieszkanie to 2 pokoje z aneksem kuchennym o łącznej powierzchni 41,2 m2. Do mieszkania przynależy zadaszony taras. Okna wychodzą na południe. Wysokość czynszu 630 zł. Dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł38 m² 53 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od zaraz 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie, 3 min od stacji metra Służew, przy ul. Mozarta 10. Idealne dla 1 osoby lub pary. Położone na 9 piętrze, ciche, widok na osiedle, na południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

832 000 zł64 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 3 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Blisko do metra, tramwaju, autobusu i kolejki w sąsiedztwie parku Bródnowskiego. Mieszkanie położone w nowo powstającej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij