dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

990 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

990 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć takiego, które otula spokojem i daje poczucie, że jesteś u siebie ta kameralna kawalerka będzie idealna. Wysokie sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

680 000 zł47 m² 14 376,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 47,3 m zlokalizowanego na warszawskiej Saskiej Kępie stan prawny Pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

990 000 zł56 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Informacje ogólne bez pcc! Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 17 Metraż: 56m2 Piętro: 4/8 Rok budowy: 2025 Stan prawny: pełna własność z kw Czynsz: około 700 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cichociemnych

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł37 m² 15 368 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Praga-Południe ul. Cichociemnych - dosłownie 300 m od centrum handlowego Promenada > 38 m2 > 2 pokoje z otwartą kuchnią > balkon typu loggia ok 6 m2 > 3 piętro w 3-piętrowym budynku bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

345 000 zł18 m² 19 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Kawalerka 17,5 m Warszawa - Praga-Południe Wprowadzenie Prezentujemy funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 17,5 m , zlokalizowaną przy ulicy Międzyborskiej 43a na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Grochów,Warszawa

725 000 zł44 m² 16 477,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Szukasz mieszkania, do którego można wejść i od razu zamieszkać - w jasnym wnętrzu z dużą strefą dzienną i zielenią za oknem? To propozycja dla pary, która chce wygodnie żyć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

1 020 000 zł54 m² 18 888,90 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Do sprzedaży mieszkanie przy rondzie Waszyngtona. Lokal składa się z salonu z balkonem, osobnej kuchni, sypialni oraz przedpokoju. Bezpośrednie sąsiedztwo kultowej ul. Francuskiej będącej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

2 990 000 zł126 m² 23 692,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjny dwupoziomowy apartament na Saskiej Kępie, przy ul. Meksykańskiej 6. Ponad 126 m2 ze świetnym rozkładem + dodatkowo miejsce parkingowe w garażu podziemnym Apartament mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

699 000 zł46 m² 15 195,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 46m2 Warszawa, kamionek, ul Grochowska 277, parter w 4 piętrowej kamienicy z 1936r. Budynek po remoncie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

695 000 zł38 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Tylko w ip- properties opis nieruchomości: dla kogo? Dobrze odnajdzie się tu zarówno singiel/ka jak i para. Zakup będzie również dobrą inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł29 m² 100 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia nowoczesna kawalerka z balkonem oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym, położona przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 4 na warszawskiej Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł69 m² 43,48 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Brief: praga-Południe | ul. Łukowska | 69 m | 3 pokoje | loggia | 5. piętro z windą Atuty: * Funkcjonalny układ - 3 oddzielne pokoje * Duża loggia z widokiem na zieleń * Dwustronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł68 m² 16 894,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poznaj miejsce, które zachwyca od pierwszego wejrzenia. To przestrzeń, gdzie elegancja spotyka się z funkcjonalnością, a każdy detal został zaprojektowany z myślą o komforcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

4 000 zł50 m² 80 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia elegancki apartament o pow. 50 m2, w nowoczesnej inwestycji osiedla Korona Pragi przy ulicy Ostrobramskiej 73 D. Położone jest na szóstym piętrze budynku - dzięki czemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

294 000 zł10 m² 28 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1982

Wyobraź sobie produkt inwestycyjny, który nie tylko zarabia od pierwszego dnia, ale którego wartość skokowo wzrośnie w najbliższych latach. To unikatowa propozycja dla świadomego inwestora lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamieniecka

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł60 m² 53,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie w dobrze skomunikowanej części miasta idealne dla osób, które chcą urządzić wnętrze po swojemu. Lokal nieumeblowany, najemcy z własnymi meblami mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

3 049 000 zł155 m² 19 633 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Oferujemy na sprzedaż luksusowe, przestronne mieszkanie 155,3 m2 z trzema balkonami, z niepowtarzalnym widokiem z sypialni na panoramę centrum Warszawy. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Berezyńska

Saska Kępa,Warszawa

9 900 zł104 m² 95,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Słoneczny apartament na Starej Saskiej Kępie zielona, cicha okolica Budynek: apartament znajduje się na 1. piętrze zadbanej, przedwojennej kamienicy z 1935 roku, wpisanej do gminnej ewidencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

2 250 000 zł125 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1936

Wyjątkowe, stylowe mieszkanie na Starej Saskiej Kępie - ul. Waszyngtona / Lipska Polecamy Państwa uwadze wyjątkowe mieszkanie z duszą - usytuowane na 2 piętrze w kameralnej dwupiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

710 000 zł47 m² 15 138,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie przy ul.Lizbońskiej 2. Mieszkanie ma powierzchnię 46,9 m2 i jest położone na 5 piątym piętrze 10-piętrowego bloku.Budynek znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Urocze i klimatyczne mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią. Idealne dla pary, z możliwością skompletowania niezbędnego umeblowania. Mieszkanie: dwustronne z balkonem. Zachowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Grochów,Warszawa

4 800 zł84 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 84 m2, piętro 1/16 z windą w budynku z 1983r. przy ul. Igańskiej, praga-Południe Grochów. Idealne dla rodziny, studentów, grupy przyjaciół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Saska Kępa,Warszawa

3 800 zł51 m² 74,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od Najemcy. Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Zwycięzców 40, tylko 500 m od kultowej ul. Francuskiej, jednej z najbardziej popularnych na mapie towarzyskiej Warszawy! Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okulickiego

Gocław,Warszawa

599 000 zł40 m² 15 088,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Opiekun oferty tel. Przytulna kawalerka o powierzchni 39,70 m w zasięgu ręki! Cena - do negocjacji. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronną, jasną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Hoża

Saska Kępa,Warszawa

4 600 zł46 m² 100 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Umeblowane mieszkanie z ogródkiem w wyjątkowej kamienicy w Śródmieściu. Idealne dla pary lub singla oraz osób ceniących unikalne wnętrza w połączeniu z najlepszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

1 160 000 zł59 m² 19 528,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Z przyjemnością prezentuję Państwu komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,04 m , zlokalizowane w nowoczesnym budynku z 2020 roku. Stan prawny Pełna własność z kw-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brukselska

Saska Kępa,Warszawa

8 500 zł115 m² 73,91 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Saska Kępa / ul. Brukselska / 115 m2 / 3 pokoje / winda / taras / garaż na trzy samochody Apartament w wysokim standardzie, położony na urokliwej Saskiej Kępie w kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jakubowska

Saska Kępa,Warszawa

3 250 000 zł141 m² 23 126,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż 140 metrowy apartament na starej Saskiej Kępie, pod klucz - gotowy do wprowadzenia. Mieszkanie składa się Z: salonu z balkonem i aneksem kuchennym (49m) sypialni z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prochowa

Praga-Południe,Warszawa

4 400 zł78 m² 56,41 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Południe - Olszynka Grochowska Do wynajęcia 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

920 000 zł47 m² 19 742,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowe mieszkanie w inwestycji Forma | Dom Development | Praga Południe Na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone przy ul. Motorowej na Pradze Południe, w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 838 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Przedmiotem oferty jest mieszkanie o powierzchni 46,9 m2 znajdujące się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku, położonym na Saskiej Kępie, przy Al. Stanów Zjednoczonych 26. Obecnie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Praga-Południe,Warszawa

13 000 zł138 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokal na drugim piętrze wykończony w podwyższonym standardzie. Cztery pokoje z garażem podziemnym. W budynku jest winda. Świetne miejsce na Saskiej Kępie. Na podłodze wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Londyńska

Praga-Południe,Warszawa

13 000 zł138 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kickiego

Praga-Południe,Warszawa

720 000 zł49 m² 14 664 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż mieszkanie 2 pok rozkładowe z balkonem ( dwa oddzielne pokoje - oddzielna widna kuchnia ) przy ul Kickiego - do - niewielkiego remontu Mieszkanie składa się - duży pok pow 19 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

610 000 zł50 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Główna arteria Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Bardzo dobra infrastruktura. 100 m liczne linie tramwajowe i autobusowe +.