dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

989 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

989 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł55 m² 54,85 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz: zadbane, nowoczesne i przestronne mieszkanie 2-pokojowe z oddzielną kuchnią oraz dużą, przeszkloną loggią. Powierzchnia mieszkania wynosi 54 mkw. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

999 999 zł61 m² 16 342,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie 61,19 m + balkon | Develia - Aleje Praskie, ul. Siennicka 50 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,19 m z balkonem 4,95 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

799 999 zł62 m² 12 806,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Prezentowana nieruchomość to trzy pokojowe mieszkanie w kamienicy z lat 30-tych XX wieku o powierzchni ok. 62 m2 na które składają się : - trzy oddzielne pokoje ( ok. 17m2, ok. 11 m2, ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

714 000 zł51 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej Okolica spokojna, zielona. Budynek zadbany - docieplony, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jeziorańskiego

Przyczółek Grochowski,Warszawa

930 000 zł54 m² 17 308,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Opiekun oferty tel. Ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,73 m Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu przestronne, dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł58 m² 19 827,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o pow. użytkowej 57,68 m2, położone na parterze w 4 piętrowym budynku, zlokalizowane na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocław,Warszawa

1 599 000 zł93 m² 17 193,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Elegancki apartament z widokiem na Jeziorko Gocławskie i panoramę Warszawa Powierzchnia: 92,60 m | Balkon | Klimatyzacja | Garaż podziemny Opis nieruchomości Przestronny apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Witoszyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

5 000 zł74 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie na wynajem o powierzchni 74 m , usytuowane na wysokim parterze w budynku przy ul. Witoszyńskiego na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Walewska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł24 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę w pełni wyposażoną w sprzęty i meble o powierzchni 24 m2, III piętro (bez windy) w kameralnym III piętrowym bloku w dzielnicy Praga Południe przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lizbońska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł44 m² 65,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.05 nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m wraz z miejscem garażowym, usytuowane w nowym budownictwie przy ulicy Lizbońskiej 5 w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

769 000 zł62 m² 12 363,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie dla dbających o kondycję na 5 piętrze bez windy - 3 pokojowe z możliwością aranżacji na 4 pokoje z aneksem kuchennym, w doskonałej lokalizacji, blisko swps. Opis:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Genewska

Saska Kępa,Warszawa

598 400 zł44 m² 13 662,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Westate Praga oferuje na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie, w kamienicy przy ul. Genewskiej. Mieszkanie: mieszkanie ma powierzchnię 43,80 m2. Składa się z dwóch pokoi, odrębnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

635 000 zł37 m² 16 996,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest przy ul.Grochowskiej w Warszawie, czyli z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Ostrobramska,Warszawa

720 000 zł48 m² 14 906,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,3 m2 przy ul. Ostrobramskiej. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kamionek,Warszawa

4 600 zł42 m² 109,52 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 42m2, piętro 1/5 z windą, w budynku z 2024r. przy ul. Mińskiej, praga-Południe Kamionek. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

630 000 zł49 m² 12 778,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m , 1 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1976 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Ostrzycka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

792 000 zł72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam Państwu! Bardzo ładne mieszkanie 72 m2, 3-pokojowe, pokoje rozkładowe 18, 11 i 10m2, widna kuchnia, łazienka i wc osobno, przestronny przedpokój z szafami w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocław,Warszawa

750 000 zł57 m² 13 204,20 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, 56,8 m2, piętro 13/15 z windą, w budynku z 1982r., Praga-Południe Gocław. Ustawne, jasne, do generalnego remontu, idealne dla rodziny lub pary, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Elsterska

Saska Kępa,Warszawa

4 890 zł59 m² 82,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe mieszkanie 2-pokojowe na Saskiej Kępie, ul. Elsterska Do wynajęcia stylowe, klimatyczne mieszkanie dwupokojowe położone na I piętrze kameralnej, odrestaurowanej kamienicy z lat 30.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

695 000 zł48 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 48m2 przy ul. Ostrzyckiej na drugim piętrze, w 6 piętrowym budynku z 1970 roku. Układ mieszkania: - salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kickiego

Grochów,Warszawa

745 000 zł53 m² 14 056,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

#Warszawa #grochów #bezpośrednio #mieszkanie Sprzedam bezpośrednio własnościowe mieszkanie na Grochowie, 53m2 + balkon (3 pokoje), 745.000 zł Nietuzinkowe, dwupoziomowe mieszkanie na Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprzywiańska

Praga-Południe,Warszawa

1 119 000 zł75 m² 14 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

***rezerwacja*** Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Praga-Południe przy ulicy Koprzywiańskiej 1b. - gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Finlandzka

Saska Kępa,Warszawa

2 100 000 zł70 m² 30 042,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Westate Praga oferuje na sprzedaż mieszkanie 69,90 m , na 1 piętrze w kamienicy z lat 60-tych w znakomitym punkcie na Saskiej Kępie przy ul. Finlandzkiej. Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

1 049 000 zł70 m² 14 985,70 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Prezentuje Państwu do sprzedaży 3-pokojowe. rozkładowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane na warszawskiej Saskiej Kępie przy ulicy Afrykańskiej. Powierzchnia mieszkania to 70 m2: 3 niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

509 000 zł37 m² 13 646,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Świetna lokalizacja! Idealne dla rodziny lub pod najem. Zapraszam do zakupu ustawnego, trzystronnego mieszkania z dużą , prawie 5 metrową loggią, ciągnącą sie po całej szerokości salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł69 m² 60,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu klimatycznego mieszkania 3 pokojowego z oddzielną kuchnią znajdującego się w kamienicy na Saskiej Kępie. Mieszkanie: dwustronne z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

827 200 zł47 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Saska Kępa, 3 pokoje, 47 m2, wyjątkowa lokalizacja z widokiem na Park Skaryszewski Mieszkanie 3-pokojowe na Saskiej Kępie w wyjątkowej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisławowska

Praga-Południe,Warszawa

520 000 zł37 m² 14 157,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

EN full English version below contact us anytime! Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Stanisławowskiej przy planowanej stacji metra Mińska. To miejsce, które po remoncie może stać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

810 000 zł48 m² 16 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje na Saskiej Kępie | 48 m | loggia 5 m | klimatyzacja | piwnica | 1. piętro Na sprzedaż jasne mieszkanie 48 m na Saskiej Kępie, 1. piętro w niskim, 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubiniecka

Grochów,Warszawa

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 1. piętrze kamienicy z lat 60 tych w sercu Pragi Południe, tuż przy Placu Szembeka. Doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Gocławek,Warszawa

1 135 000 zł60 m² 18 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 60 m , zlokalizowane na Gocławiu przy ulicy gen. Romana Abrahama 1a na warszawskiej Pradze Płd. Jest to idealna nieruchomość dla pary, rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

881 000 zł50 m² 17 549,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

2 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni 50,2m2 usytuowane na parterze w bloku z 2004roku zlokalizowane na Pradze Południe- saska Kępa. Budynek z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

575 000 zł51 m² 11 274,50 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 51 m z balkonem - ul. Igańska 32, praga-Południe (grochów) Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane przy ul. Igańskiej 32 w dzielnicy Praga-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Gocławek,Warszawa

508 000 zł48 m² 10 583,30 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek) ul. Witolińska 5 Metraż: 47,3 m2 Piętro: 11/12 Rok budowy: 1979 Winda: tak Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 980 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Pradze-Południe w bloku z 1985 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 50m2 przy ul. Majdańskiej składające się z: przedpokoju Aneksu Kuchennego Salonu Sypialni Łazienki Balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

683 000 zł53 m² 12 874,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na drugim piętrze, w dzielnicy Praga Południe na ul. Grochowskiej. Budynek zadbany, wybudowany z cegły. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spalinowa

Grochów,Warszawa

1 918 504 zł96 m² 19 999 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego, dwupoziomowego mieszkania 95,93 m2 w wyjątkowym, modernistycznym apartamentowcu zaprojektowanym przez znanego architekta Jacka Lenarta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubańska

Praga-Południe,Warszawa

830 000 zł37 m² 22 432,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Funkcjonalne mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 37 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku bez windy z 1960 roku -warszawa, praga-Południe- saska Kępa. Saska Kępa to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

440 000 zł28 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie usytuowane na 7 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Pradze-Południe -saska kępa przy ul. Międzynarodowej. W skład mieszkania wchodzi:- pokój dzienny, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

485 000 zł24 m² 19 795,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Grenadierów. Budynek z lat 70. Osiedle spokojne.