dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

989 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

989 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nasielska

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł50 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnego i komfortowego mieszkania na sprzedaż, idealnego na cele mieszkaniowe lub inwestycję. Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kubańska

Saska Kępa,Warszawa

860 000 zł50 m² 17 131,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Oferta dostępna wyłącznie w naszym biurze Na 50,2 m2 składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

980 000 zł54 m² 18 317,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Lokalizacja i budynek Warszawa, grochowska Otoczenie: zielona, spokojna okolica, blisko Park Skaryszewski i Jezioro Kamionkowskie Infrastruktura: szkoły, przedszkola, sklepy, fabryka Czekolady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

389 000 zł18 m² 22 228,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka 17,5 m2 - gotowa do wprowadzenia! Podstawowe informacje: mieszkanie znajduje się na 9 piętrze w bloku wzniesionym w późnych latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

2 900 zł38 m² 75,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje: umeblowane, ładne 38,5 m2, dwupokojowe mieszkanie z loggią na Saskiej Kępie z miejscem garażowym pod budynkiem. Zalety nieruchomości: dobra lokalizacja komunikacyjna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 350 zł37 m² 63,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna, wyremontowana Kawalerka z balkonem na Saskiej Kępie Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 37,2 m , położona na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kinowa

Grochów,Warszawa

789 000 zł57 m² 13 842,10 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Westate Śródmieście ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży niezwykle funkcjonalnego mieszkania znajdującego się w świetnej lokalizacji przy ulicy Kinowej 25 na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

750 000 zł57 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie do remontu położone na warszawskim Gocławiu przy ul. Umińskiego. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 11 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

949 000 zł47 m² 20 191,50 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Motorowa 8 (praga-Południe) To idealna oferta dla singla, pary lub jako lokata kapitału. Mieszkanie Na 47m znajdują się: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dlaczego warto wynająć to mieszkanie ? Ciche mieszkanie okna wychodzą na panoramę Warszawy Nowoczesny standard i funkcjonalny układ Zabudowana loggia Miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 000 000 zł57 m² 17 464,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

929 500 zł49 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Design, komfort i metro w niedalekiej przyszłości - Twoje wymarzone 2 pokoje na Pradze-Południe. Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie, w którym luksus spotyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

1 199 000 zł81 m² 14 857,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

1 199 000 zł I sprzedaż I mieszkanie 3 pokoje 80,70 m2 I warszawa praga pd. I gocław Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe widne mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Gocław,Warszawa

820 000 zł72 m² 11 310,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Digital Broker prezentuje mieszkanie 3 pokojowe, 72,5 m2 znajdujące się na warszawskim Gocławiu przy ul. Bukowskiego 2a Bardzo blisko mieszkania będzie budowana Stacja Metra! Mieszkanie Skałda się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Marokańska

Praga-Południe,Warszawa

1 498 000 zł85 m² 17 644,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Dwupoziomowe przestronne mieszkanie usytuowane na pięknie zagospodarowanym osiedlu z cegły z 1998 roku Mieszkanie znajduje się w samym sercu Saskiej Kępy przy ul. Marokańskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

789 000 zł70 m² 11 271,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 oddzielne pokoje 69,6 m loggia ul. Ostrobramska Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią i trzema niezależnymi pokojami, zlokalizowane przy ul. Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamoyskiego

Praga-Południe,Warszawa

960 000 zł69 m² 13 953,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Jeśli szukasz mieszkania w Warszawie, które daje przestrzeń i swobodę aranżacji, ta oferta może być strzałem w dziesiątkę. To 3-pokojowe, funkcjonalne 68,8 m na Pradze Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dobrowoja

Praga-Południe,Warszawa

529 000 zł32 m² 16 413,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

1-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Pradze-Południe przy ul. Dobrowoja. W pobliżu planowanej stacji metra linii M3 (rozpoczęcie budowy w 2028 r.). Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

485 000 zł24 m² 19 795,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Grenadierów. Budynek z lat 70. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 38 m - Saska Kępa, ul. Brazylijska Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m na Saskiej Kępie, przy ul. Brazylijskiej. Układ pomieszczeń: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

4 100 zł47 m² 87,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m , położone przy ul. Żupniczej na Praga-Południe w Warszawa. To propozycja dla singla lub pary, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Egipska

Saska Kępa,Warszawa

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni ok. 54 m , położone na 1 piętrze budynku na Saskiej Kępie przy ul. Egipskiej. Mieszkanie idealne dla pary, małej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

845 000 zł60 m² 14 154 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Biuro nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 2 - pokojowe mieszkanie po remoncie na Gocławiu. Przestrzenne, zadbane i gotowe do wprowadzenia. Remont objął także wymianę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

880 000 zł56 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 17 Metraż: 56 Piętro: 2/8 Rok budowy: 2025 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 880 000 zł Czynsz: około 700.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Znicza

Grochów,Warszawa

619 000 zł46 m² 13 311,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż rozkładowe, 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, zlokalizowane na warszawskim Grochowie, w doskonałym punkcie komunikacyjnym zaledwie 10 min do metra politechnika ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

2 300 zł30 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Warszawa, saska Kępa ul. Paryska | 29,5 m | 1 pokój | kamienica Opis mieszkania Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 29,5 m , położone na wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

3 100 zł20 m² 155 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Kawalerka Z balkonem wychodzącym na ulicę francuską W pełni wyposażona | Miejsce postojowe na terenie kamienicy | Możliwość wynajmu krótkoterminowego ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

1 279 000 zł69 m² 18 536,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Rezerwacja Marzysz o mieszkaniu, które łączy w sobie komfort, przestronność oraz przytulny charakter? To nieruchomość, w której od pierwszej chwili poczujesz się jak w domu. 69.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

1 449 000 zł73 m² 19 725 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie | Praga Południe | gotowe do zamieszkania Szukasz miejsca do życia, które jest nie tylko nowe i estetyczne, ale przede wszystkim komfortowe i funkcjonalne? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

1 880 000 zł87 m² 21 609,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Avenue Estate przedstawia wyjątkowy apartament na Saskiej Kępie - pod prestiżowym adresem, w sercu jednej z najbardziej stylowych i pożądanych dzielnic Warszawy. To miejsce, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

895 000 zł49 m² 18 265,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokojowe komfortowe mieszkanie W super lokalizacji - na saskiej kępie, ul Stanów Zjednoczonych. Lokal już wolny! Parkowanie k/ budynku - wjazd zamykany szlabanem (na pilota). Rozkład : Elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Saska Kępa,Warszawa

799 000 zł43 m² 18 581,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Wyobraź sobie codzienność tuż obok jednego z najpiękniejszych parków w Warszawie. Park Skaryszewski daje wszystko, czego potrzeba do aktywności i odpoczynku idealny na zabawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stanisława Augusta

Kamionek,Warszawa

6 100 zł80 m² 76,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Praktycznie nowe ,ciche 3 pokojowe mieszkanie w strzeżonym Apartamentowcu Rezydencja Stanisława Augusta położonym bezpośrednio przy Parku Skaryszewskim na Kamionku.Bardzo wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Grochów,Warszawa

1 240 000 zł69 m² 17 976,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą niesamowicie przytulnego 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 68,98 m2 + balkon ok. 7,36 m2 w świetnej lokalizacji. W mieszkaniu w łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Koprzywiańska

Praga-Południe,Warszawa

1 119 000 zł75 m² 14 920 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego, przestronnego mieszkania zlokalizowanego w dzielnicy Praga-Południe przy ulicy Koprzywiańskiej 1b. - bez podatku pcc - cesja umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mińska

Grochów,Warszawa

991 354 zł54 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu ofertę wyjątkowego mieszkania o powierzchni 54,47 m2 + taras z ogrodem ok. 9,98 m2 w znanej i cenionej inwestycji - Mińska 69. Lokalizacja: lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Biskupia

Praga-Południe,Warszawa

800 000 zł70 m² 11 394,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Szukasz przestronnego i wygodnego mieszkania gotowego do wprowadzenia od zaraz? To idealna propozycja dla Ciebie! Na sprzedaż jasne, narożne mieszkanie o powierzchni 70,21 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Młodych,Warszawa

818 000 zł52 m² 15 730,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Przestronne i jasne trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem usytuowane w kameralnym bloku z cegły, wzniesionym jako jeden w budynków "osiedla Młodych" wg proj. Tadeusza Kobylańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

609 840 zł44 m² 13 923,30 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 44m2, zlokalizowane przy ul. Władysława Umińskiego 18. Mieszkanie do remontu - propozycja dla osób szukających nieruchomości pod inwestycje lub na flipa. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

995 000 zł61 m² 16 311,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż komfortowe, świeżo wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane na 2. piętrze w 10-piętrowym budynku z windą. Lokal znajduje się na.