dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

991 ogłoszeń

1 049 000 zł54,80 m² 19 142,34 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! 3-pokojowe mieszkanie z loggią| Praga Południe Mieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i pod.

Szczegóły ogłoszenia

1 619 000 zł78,50 m² 20 624,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na cenionym osiedlu Saska przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 45 na Gocławiu (praga-Południe). To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

956 295 zł40,35 m² 23 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Symfonia Praga - Nowoczesny apartament na Kamionku Nie pobieramy prowizji od Kupującego Wyjątkowa architektura i standard Inwestycja Symfonia Praga to zespół 5 kameralnych budynków o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 383 371 zł66,19 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

o nowych ogłoszeniach

800 000 zł60,50 m² 13 223,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 60,5 m2 zostało powiększona o kilka metrów kwadratowych. Za zgoda spółdzielni dla całego pionu w tym budynku do mieszkań dołączono fragment korytarza około 3.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł32 m² 21 843,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Stanisława Augusta budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1936 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 455 000 zł55,26 m² 26 330,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Żyj W harmonii - apartament W soho - warszawska praga - nowe centrum życia soho by Yareal, to inwestycja i jej poszczególne etapy budowane zgodnie z ideą 15-Minute City, będzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł61,80 m² 25 080,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z garażem | Praga-Południe | 61,8 m | wysoki standard Na sprzedaż eleganckie, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,8 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 223 370 zł71 m² 17 230,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek za chwilę start nowego etapu, zgłoś się I wybierz pierwszy! Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie.

Szczegóły ogłoszenia

799 200 zł49,95 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł39,71 m² 20 649,71 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*** 0% prowizji od kupującego *** Osiedle zlokalizowane jest w sercu warszawskiego Gocławia. Ma bezpośredni dostęp do wszystkiego, co potrzebne, by wygodnie żyć w mieście komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł48 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Arabskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł53,89 m² 20 412 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament położony na 11 piętrze przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego z pięknym nieprzysłoniętym widokiem w kierunku ch Promenada. Salon jest połączony z kuchnią o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł57,23 m² 17 997,55 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie | ogródek | pralnia | Praga-Południe [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us bez prowizjiz przyjemnością prezentujemy komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 143 450 zł54,45 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie | taras I Praga-Południe english description below - please do not hesitate to contact us bez prowizji Z przyjemnością prezentujemy komfortowe dwupokojowe mieszkanie, które.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy mieszkanie na wynajem, idealne dla osób ceniących sobie funkcjonalność i wygodę miejskiego życia. Ta oferta skierowana jest do singli, par lub małych rodzin poszukujących gotowego do.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Angorskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1957 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł54 m² 12 870 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie (dwa pokoje) o pow. 54 m2 na szóstym piętrze w wieżowcu na osiedlu Wilga IX B na Gocławiu w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Mieszkanie: - powierzchnia 54.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł10 m² 160 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ul. Międzynarodowa 60rozkład Studia :-Pokój z aneksem kuchennym i pojedynczym łóżkiem-łazienkadod. Informacje :- studio znajduje się na dziewiątym piętrze- wyposażone : pralka , płyta.

Szczegóły ogłoszenia

691 722 zł41,67 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest przy ul.Grochowskiej w Warszawie, czyli z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca.

Szczegóły ogłoszenia

731 250 zł37,50 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Wandy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 1961 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

952 071 zł38,39 m² 24 799 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

649 500 zł39 m² 16 654 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy do zaoferowania w naszej ofercie przestronne, wyremontowane mieszkanie na warszawskim Przyczółku Grochowskim. Szczegóły oferty: powierzchnia mieszkania 37 m2 2 pokoje z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł70 m² 12 128,57 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1988 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł29 m² 93,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 13 o powierzchni 29 m2, znajdująca się na 4 piętrze w apartamentowcu z windą. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł132,50 m² 113,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Na wynajem elegancki, przestronny apartament położony w jednej z najbardziej cenionych lokalizacji Warszawy na klimatycznej Saskiej Kępie. To propozycja dla osób poszukujących wyjątkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

866 000 zł46,73 m² 18 531 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu absolutnie wyjątkowe, nowe, wykonane w najwyższym standardzie 2 pokojowe Mieszkanie o powierzchni 50 metrów z wygodną loggią położone.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł38 m² 18 289 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Tylko w ip- properties opis nieruchomości: dla kogo? Dobrze odnajdzie się tu zarówno singiel/ka jak i para. Zakup będzie również dobrą inwestycją.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł50,60 m² 15 592,89 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Dwupokojowe mieszkanie 50,6 m2 - od zaraz, tylko w sdp Nieruchomości! Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

422 915 zł20,63 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: jakub Kruszyński   Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu usługowego o powierzchni 20,63 m2 przy ul. Grochowskiej w odremontowanej kamienicy!.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł50 m² 21 980 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na 1 piętrze osiedla Metro Art przy ul. Żupniczej 24 w Warszawie. To propozycja dla osób, które cenią miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 7280/4186/omw budynek I osiedle - Rondo Wiatraczna Piętro 4 z 6, winda, ochrona, ogrzewanie miejskie, układ pomieszczeń - 30 m2 Mieszkanie: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

581 053 zł32 m² 18 157,91 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł52 m² 21 153,85 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 12 piętrowym budynku. Rok budowy: 1981 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł50 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Do sprzedania mieszkanie 50 m2 na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1957 roku. Mieszkanie umiejscowione na Saskiej Kępie. Budynek z cegły na zamkniętym osiedlu z parkingiem.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł62,50 m² 14 384 zł/m²

 

Piętro:14/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Opiekun oferty: agnieszka Grotek   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości 3-pokojowe, narożne mieszkanie z panoramicznym widokiem na centrum miasta Podstawowe informacje: mam.

Szczegóły ogłoszenia

875 000 zł60 m² 14 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Południe.

Szczegóły ogłoszenia

5 460 zł90 m² 60,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane, trzy pokoje + salon połączony z aneksem kuchennym. Dwie łazienki jedna z wanną druga z natryskiem. Balkon. Miejsce w garażu. Cena najmu 5450 pln.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł49,22 m² 14 221,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Umińskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1996 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

918 000 zł58,47 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu słoneczne 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach