dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

991 ogłoszeń

6 500 zł66 m² 98,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament przy ul. Walewskiej - Saska Kępa english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje wyjątkowy, dwupokojowy apartament do wynajęcia przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 zł33 m² 80,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Westate Praga oferuje na wynajem kawalerkę o powierzchni 33 m kw, tuż przy Parku Skaryszewskim/ w pobliżu swps przy cichej uliczce Stanisława Augusta. Mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

618 000 zł37,12 m² 16 648,71 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

2 pokoje z balkonem | Po remoncie | Świetna komunikacja | Grochów, ul. Budrysów 37,12 m | Warszawa Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł52 m² 16 326,92 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie z duszą, widokiem i światłem - idealne dla twórcy i artysty. (jest możliwość zakupu na kredyt) Na sprzedaż wyjątkowe, ze względu na swoją historię oraz wykonanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

560 541 zł32 m² 17 516,91 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł27,45 m² 21 056,47 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Saskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł72 m² 81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie - ul. Drwęcka Oferuję do wynajęcia komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone przy ul. Drwęckiej, na 1. piętrze kameralnego, nowego budynku. Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł48,39 m² 13 329,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

47,39 m | 3 pokoje | Balkon | Zamknięte osiedle | Kamionek - ul. Bliska Na sprzedaż funkcjonalne, jasne mieszkanie z ogromnym potencjałem aranżacyjnym, położone w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

765 000 zł40,98 m² 18 667,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty Emilia Sokół tel.   Dwustronne mieszkanie o powierzchni 41 m2 - gotowe od zaraz! Tylko w sdp Nieruchomości. Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 673 zł41,39 m² 17 750,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klucze W wakacje. Bez prowizji. Proponujemy mieszkanie 2 pokojowe w kameralnym bloku z windą. Atuty: kameralny blok, tylko 17 mieszkań 230 m do pkp Gocławek blisko ul. Grochowska blisko.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł47,29 m² 84,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To nowoczesne mieszkanie znajduje się w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy na Saskiej Kępie. To idealna propozycja dla singla lub pary, którzy chcą mieszkać w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 000 zł32,36 m² 17 799,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Klucze W wakacje. Bez prowizji. Proponujemy kawalerkę z możliwością wydzielenia sypialni. Atuty: kameralny blok, tylko 17 mieszkań 230 m do pkp Gocławek blisko ul. Grochowska blisko ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i zadbane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na 5. piętrze (z 6) w bloku mieszkalnym przy ul. Libijskiej na warszawskiej Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

801 568 zł54,16 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,16 m , w prestiżowej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie zaprojektowane.

Szczegóły ogłoszenia

4 950 zł90 m² 55 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu mieszkanie do wynajmu, położone w przyziemiu w niskiej kamienicy. Mieszkanie jest przestronne, o powierzchni 90 m2, składa się z trzech dużych, ustawnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 358 502 zł52,86 m² 25 700 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Ми розмовляємо українською і російською. Mamy przyjemność zaoferować Państwu nowoczesne jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 286 000 zł67,07 m² 19 174 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,49 m , położone na 6. piętrze budynku realizowanego w ostatnim etapie znanego osiedla na Gocławiu. Gotowe do odbioru. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł48 m² 16 645,83 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! Ustawne 2-pokojowe mieszkanie przy Promenadzie - idealne do zamieszkania lub pod inwestycję! Mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie, z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł66,90 m² 10 911,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Zdjęcia realistyczne podzielono propozycjami wizualizacji. Na sprzedaż przestronne mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone przy ul. Manteuffla, na warszawskiej Pradze Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,63 m² 58,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na ul. Majdańskiej 26 Oferujemy komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 42 m , idealne dla singla lub pary. Lokal dostępny od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

839 000 zł67 m² 12 522,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość o powierzchni 67 m z przynależną działką 200 m , zlokalizowaną w oficynie kamienicy przy ul. Pułtuskiej 7a. Nieruchomość nadaje się do.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Internet W cenie, zwierzęta mile widziane plus voucher 1200 zł na start! Do wynajęcia jasne i ciche mieszkanie 2-pokoje, 34m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł26 m² 94,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jasna i przestronna kawalerka z dużymi oknami, zlokalizowana przy ul. Grochowskiej na Pradze Południe. Pokój połączony z nowoczesnym aneksem kuchennym, osobna, łazienka z kabiną.

Szczegóły ogłoszenia

16 500 zł109 m² 151,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru wysokiej jakości apartament usytuowany W otulinie parku skaryszewskiego | rezydencja stanisława augusta Część dzienna z tarasem i widokiem na Park Skaryszewski |.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł72,70 m² 19 243,47 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży apartamentu o powierzchni 72,70 m , położonego na warszawskim Gocławiu. To lokalizacja, która łączy spokój, zieleń oraz wygodny.

Szczegóły ogłoszenia

729 999 zł38 m² 19 210,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Kobielskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł45,80 m² 14 192,14 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - ul. Garwolińska 9, praga-Południe. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone przy ul. Garwolińskiej 9, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł55 m² 14 890,91 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie mieszczące się w obwodzie Saskiej Kępy. Mamy do zaoferowania na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na Pradze Południe, o powierzchni 55 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł44,50 m² 15 955,06 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,5 m , zlokalizowane przy ul. Samolotowej 1 na warszawskim Gocławiu (praga Południe). Lokal znajduje się na 4 piętrze. Budynek z windą.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł54,34 m² 14 519,69 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty Hubert Kask tel.   Na sprzedaż jasne, rozkładowe, narożne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,34 m2 w zielonej i spokojnej okolicy Saskiej Kępy, z dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45,09 m² 66,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Park Skandynawia przy ul. Optyków. Mieszkanie bardzo funkcjonalne i zadbane, idealne zarówno dla singla, jak również pary. W skład mieszkania (45,09.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł25,92 m² 18 711,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż w trybie przetargu - licytacji. Szczegóły pod numerem telefonu:   lub   , adres e-mail:   Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 2.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł36,41 m² 18 923,37 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Gwarancja bezpiecznej transakcji tylko Z pośrednikiem! Na sprzedaż mieszkanie w Warszawie na Pradze Południe. Mieszkanie położone w bloku przy A.Waszyngtona na wprost Parku.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł27,50 m² 18 181,82 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Przytulna, zadbana kawalerka o powierzchni 27,5 mkw., zlokalizowana przy ul. Rozłuckiej w Warszawie. Mieszkanie znajduje się na 6. piętrze w 8-piętrowym budynku i jest gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

483 448 zł26 m² 18 594,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł20 m² 125 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowo urządzona kawalerka przy ulicy Zgierskiej 1 Łóżko i garderoba na antresoli, meble robione na wymiar, kuchnia w pełni wyposażona. Powierzchnia 20 m zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł37 m² 75,41 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe 2 pokoje z widokiem na panoramę miasta | balkon | 10. piętro | świeżo odświeżone! Minimalny okres najmu: 3 miesiące Na wynajem wyjątkowo przytulne i świetnie rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

909 846 zł54,86 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,64 m (powierzchnia rozliczeniowa 54,86 m ). Mieszkanie znajduje się na wysokim, 5. piętrze, co zapewnia lepsze doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 737 zł56 m² 16 066,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Numer oferty w biurze: 5922/4186/omw wymagana umowa najmu okazjonalnego budynek I osiedle - ul. Żupnicza Piętro 4 z 4, winda, ochrona, recepcja, monitoring, teren ogrodzony, ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł54,80 m² 19 142,34 zł/m²

 

Piętro:13/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

!oferta dostępna wyłącznie W pepper house! 3-pokojowe mieszkanie z loggią| Praga Południe Mieszkanie z dużym potencjałem funkcjonalnym, idealne zarówno dla rodziny, pary, jak i pod.