dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

989 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

989 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Poligonowa

Praga-Południe,Warszawa

1 280 000 zł79 m² 16 202,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy ul.Poligonowej 2. Warszawski Gocław. Osiedle zamknięte zlokalizowane bezpośrednio przy Parku nad Balatonem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Witoszyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł71 m² 11 971,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

3 pokoje z balkonem + świetny układ | Praga-Południe | duży potencjał aranżacyjny Szukasz mieszkania w Warszawie, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz bez kompromisów? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkoły Orląt

Gocław,Warszawa

1 280 000 zł90 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Praga Południe - Gocław / ul. Szkoły Orląt / 90 m2 / 3 pokoje / balkon Słoneczne, ciche 3 pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie Składa się z : - salon 22,4 - sypialnia 11,7 - sypialnia 23,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dobrowoja

Praga-Południe,Warszawa

529 000 zł32 m² 16 413,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

1-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na Pradze-Południe przy ul. Dobrowoja. W pobliżu planowanej stacji metra linii M3 (rozpoczęcie budowy w 2028 r.). Mieszkanie usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

1 079 000 zł60 m² 17 983,30 zł/m²

 

Piętro:10/18

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

W naszej ofercie do sprzedaży, wykończone, w pełni wyposażone, komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 59,8 m2 z ładnym widokiem i otwartą przestrzenią za oknem. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł41 m² 15 903 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

2 pokoje | oddzielna kuchnia | po remoncie | Praga-Południe, ul. Kobielska Na sprzedaż narożne mieszkanie o powierzchni 40,81 m , położone na parterze solidnego budynku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Optyków

Gocław,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przy promenadzie / nowy apartament / nigdy niezamieszkany / 2 pokoje / wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy 2-pokojowy Apartament (45m2) z balkonem znajdujący się przy ul. Optyków 1 na Gocławiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Zgierska

Praga-Południe,Warszawa

1 400 zł20 m² 70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

* praga - Południe* Zgierska* studio* 20 m2 * balkon * ** do objęcia od zaraz ** * mieszkanie tylko dla osoby pracującej * * umowa najmu okazjonalnego * Oferujemy do wynajęcia zadbane, jednopokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Grochów,Warszawa

920 000 zł61 m² 15 082 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować funkcjonalne, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna. Budynek / osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Saska Kępa,Warszawa

700 000 zł44 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Unikatowe dwupokojowe mieszkanie w sercu Saskiej Kępy - zielona, spokojna okolica. To wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy łączy w sobie wygodę, funkcjonalny układ i ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kinowa

Kamionek,Warszawa

520 000 zł30 m² 17 247,10 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

! mieszkanie o powierzchni 30,15 m , położone na 1. piętrze w kamienicy z 1934 roku na Kamionku, w rejonie ul. Kinowej. Lokal składa się z jednego pokoju, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

880 000 zł54 m² 16 411,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,62 m , zlokalizowane przy ul. Boremlowskiej na warszawskiej Pradze-Południe. Nieruchomość znajduje się w nowoczesnym budynku z 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

395 000 zł24 m² 16 808,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Rezerwacja Jednopokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Warszawskim Grochowie ul. Szaserów 115. Nieruchomość jest gotowa do wprowadzenia się, własnej aranżacji. Mieszkanie ma bardzo dobry układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Optyków

Praga-Południe,Warszawa

963 000 zł45 m² 21 519,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Warszawa, praga-Południe: 45 m + 27 m tarasu. Inwestycyjny z gotowym najemcą. Szukasz miejsca, które obroni się samo? Ten lokal w budynku z 2019 roku ma atut, którego na próżno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grochów,Warszawa

520 000 zł51 m² 10 196,10 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 51 m z balkonem ul. Igańska 32, praga-Południe (grochów), warszawa Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane przy ul. Igańskiej 32 na warszawskim Grochowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, które od pierwszej chwili robi efekt wow i sprawia, że chcesz zostać na dłużej - ta kawalerka zdecydowanie ma w sobie to coś. Jasna, klimatyczna przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

485 000 zł24 m² 19 795,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Grenadierów. Budynek z lat 70. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

657 000 zł38 m² 17 064,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2 pokoje - 38,5 m + 2m loggia + 2,5m piwnica - Saska Kępa Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m , zlokalizowane przy ulicy Brazylijskiej 7 (saska Kępa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

839 000 zł50 m² 16 780 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Z przyjemnością prezentuję Państwu funkcjonalne, jasne 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie (praga Południe). Wyłącznie U mnie! stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

560 000 zł25 m² 22 311 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne 1-pokojowe mieszkanie położone na Saskiej Kępie. Lokal po odświeżeniu, gotowy do zamieszkania. To świetna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

569 838 zł44 m² 13 010 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie o pow. 44m2, ul. Władysława Umińskiego 18 (warszawa Gocław) Mieszkanie do remontu - propozycja dla osób szukających nieruchomości pod inwestycje lub na flipa. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sygietyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł51 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio jasne, 3-pokojowe mieszkanie (51 m ) przy ul. Sygietyńskiego na Grochowie. Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie - ma całkowicie nowe instalacje, wyposażenie i agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dubieńska

Praga-Południe,Warszawa

5 460 zł90 m² 60,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie częściowo umeblowane, trzy pokoje + salon połączony z aneksem kuchennym. Dwie łazienki jedna z wanną druga z natryskiem. Balkon. Miejsce w garażu. Cena najmu 5450 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł30 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz miejsca, w którym naprawdę można odetchnąć takiego, które otula spokojem i daje poczucie, że jesteś u siebie ta kameralna kawalerka będzie idealna. Wysokie sufity,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Witolińska

Gocławek,Warszawa

568 000 zł46 m² 12 347,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe (gocławek) ul. Witolińska 5 Metraż: 45,4 m2 Piętro: 02/12 Rok budowy: 1979 Winda: tak Stan prawny: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie, 50 m2, ul. Zwycięzców 40, saska Kępa, praga-Południe Budynek: oferujemy do wynajęcia mieszkanie zlokalizowane na 5. piętrze apartamentowca przy ul. Zwycięzców 40.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

16 500 zł109 m² 151,38 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We also speak ua|eng|ru wysokiej jakości apartament usytuowany W otulinie parku skaryszewskiego | rezydencja stanisława augusta Część dzienna z tarasem i widokiem na Park Skaryszewski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

663 000 zł51 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w wysokim budynku z lat 80-tych zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Igańskiej Okolica spokojna, zielona. Budynek zadbany - docieplony, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

1 034 000 zł58 m² 17 951,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 57,6 m (56,3 m według księgi wieczystej), położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Podskarbińska

Grochów,Warszawa

1 274 964 zł70 m² 18 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Przedstawiamy przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,44 m2 z obszernym balkonem, wykończone w 2024 roku i gotowe do wprowadzenia. To idealna propozycja dla rodziny - lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Praga-Południe,Warszawa

874 471 zł49 m² 17 850 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 48,99 m z loggią Warszawa, ul. Marii Rodziewiczówny 1 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,99 m , położone na 1. piętrze w 12-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Złotej Wilgi

Gocław,Warszawa

799 999 zł50 m² 16 122,50 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z budynku z 1980 roku, położone na 10. z 12 pięter, o łącznej powierzchni użytkowej 49,62 m . W skład mieszkania wchodzą: - jasny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż jasne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy Alei Jerzego Waszyngtona na warszawskim Kamionku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest dwustronne (północpołudnie), dzięki czemu jest dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Awionetki RWD

Gocławek,Warszawa

795 000 zł62 m² 12 822,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Do sprzedania mam mieszkanie do generalnego remontu na warszawskim Gocławiu, ul. Awionetki rwd 62 m2, 3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z oddzielnym wc, balkon, piwnica 4 piętro z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

615 000 zł38 m² 16 184,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na 9. piętrze budynku przy ul. Międzynarodowej na klimatycznej Saskiej Kępie (praga-Południe). Stan mieszkania: lokal około 5 lat temu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 6. piętrze zadbanego budynku na warszawskim Gocławiu. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paca

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł77 m² 50,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 77m2, piętro 2/4 bez windy w budynku z 1999r. przy ul. Paca, praga-Południe Grochów. Idealne dla rodziny, dla 2 par lub dla firmy. Małe zwierzęta mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łukiska

Praga-Południe,Warszawa

1 790 000 zł75 m² 23 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eng below Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie po remoncie, wykończone w wysokim standardzie, z imponującą przestrzenią zewnętrzną. Przemyślany układ, dwustronna ekspozycja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naddnieprzańska

Gocławek,Warszawa

888 000 zł62 m² 14 322,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocławek, ul. Naddnieprzańska 30 Metraż: 61,74 m Piętro: 1/4 (winda) Rok budowy: 2013 Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 888 000 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skalskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 499 100 zł70 m² 21 415,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować wyjątkową nieruchomość przy Ul. Skalskiego na Warszawskim Gocławiu. Prestiżowe osiedle wybudowane w 2012r przez Dom Development cieszy oko swoją.