dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

989 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

989 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Manteuffla

Gocław,Warszawa

999 000 zł77 m² 12 974 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1988

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje 4-pokojowe mieszkanie na Warszawskim Gocławiu. Mieszkanie znajduje się w odległości 650 m od planowanej stacji Metra Gocław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

934 000 zł55 m² 16 981,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , usytuowane na piątym piętrze sześciopiętrowego budynku z 2023 roku. Mieszkanie jest w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nagórskiego

Gocław,Warszawa

720 000 zł49 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Dwustronne, jasne, rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,8 m2 położone na ósmym piętrze w cichym zakątku Gocławia,w sąsiedztwie jeziorka Balaton oraz parku. Ekspozycja okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł62 m² 17 656,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 62,3 m , położone na ostatnim, 10 piętrze w budynku z windą. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Grochów,Warszawa

674 000 zł47 m² 14 340,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje jasne i przestronne 2-pokojowe mieszkanie na Pradze-Południe (grochów). Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w zadbanym budynku z lat 60tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Grochowie ul. Grochowska. Szukasz przytulnego mieszkania w doskonałej lokalizacji? To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, jak i inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Manteuffla

Gocław,Warszawa

999 000 zł77 m² 12 974 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i słonecznego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 77 m2, usytuowanego na drugim piętrze trzypiętrowego bloku, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

4 300 zł57 m² 75,44 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

GK Nieruchomości poleca! Bez prowizji od Najemcy! Na wynajem ciekawe dwupokojowe mieszkanie z antresolą i przepięknym widokiem na jeziorko Skaryszewskie i park Skaryszewski oraz stadion.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

1 658 800 zł75 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem w odrestaurowanej kamienicy na Saskiej Kępie Na sprzedaż wyjątkowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 75,4 m , zlokalizowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fieldorfa Nila

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł56 m² 53,57 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni 56 m2, położone na 6 piętrze w bloku z windą przy ulicy Fieldorfa 12. Oferujemy komfortowe, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamoyskiego

Kamionek,Warszawa

4 000 zł42 m² 94,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania, które łączy wyjątkowy styl z komfortem miejskiego życia? Oczekujesz miejsca, które stanie się Twoim domem i do którego zawsze chętnie wrócisz? Lokalizacji która, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

6 000 zł76 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Podstawowe informacje Komfortowy i zadbany apartament o powierzchni 76 m2, 4 pokoje, komórka oraz garaż na 2 auta. Zalety nieruchomości Apartamentowiec przy ulicy Międzynarodowej to nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podskarbińska

Grochów,Warszawa

526 000 zł31 m² 16 967,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1929

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30,5 m , znajdujące się na parterze, w 3-piętrowym budynku z 1929 roku przy ulicy Podskarbińskiej. Budynek ocieplany, z monitoringiem. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagójska

Praga-Południe,Warszawa

678 000 zł46 m² 14 748,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,97 metrów kwadratowych, zlokalizowane na Grochowie w dzielnicy Praga Południe w Warszawie. Jest to idealna nieruchomość dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł48 m² 13 000,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie z balkonem, idealne do własnej aranżacji. Kuchnia z oknem, funkcjonalny układ pomieszczeń i duży potencjał modernizacji. Rozkład Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 590 000 zł94 m² 16 932,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Oferta sprzedaży przestronne mieszkanie W nowoczesnym kompleksie - Warszawa, ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Na sprzedaż oferujemy komfortowe mieszkanie o powierzchni 93,90 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Guderskiego

Gocław,Warszawa

745 000 zł48 m² 15 360,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Pragi-Południe, nieopodal Jeziorka Gocławskiego. Przestrzenne, ustawne i jasne. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż widne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku w zielonej i dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł38 m² 18 157,90 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania usytuowanego na warszawskiej Saskiej Kępie. Przytulne, jasne mieszkanie w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Olszynka Grochowska,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym bloku z 2016 roku, w sercu zielonej i świetnie skomunikowanej Pragi Południe za 2800zl miesięcznie + czynsz, 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł39 m² 17 692,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przestronna kawalerka o powierzchni całkowitej 39 m2 znajdująca się przy ul. Brazylijskiej, w samym centrum Saskiej Kępy. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w 8 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Siennicka

Praga-Południe,Warszawa

527 000 zł25 m² 20 805,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż - nowoczesna kawalerka z balkonem | ul. Siennicka, praga-Południe Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 25,33 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

802 912 zł46 m² 17 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Cena ofertowa, w sprawie szczegółów proszę o kontakt. Bez prowizji, podatku pcc Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska Atuty inwestycji: - atrakcyjna cena. - nowoczesny styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szklanych Domów

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł44 m² 15 280,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwustronne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,50 m2, przy ul. Szklanych domów 11, na pierwszym parterze w 3 piętrowym budynku z 1960 roku, z balkonem i garderobą. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 275 000 zł59 m² 21 493,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie Lokalizacja: doskonała: z dostępem do placów zabaw, stref rekreacyjnych, boiska do koszykówki oraz sklepu w budynku. W bliskiej odległości przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 370 000 zł85 m² 16 193,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

1 370 000 zł I Sprzedaż I 4 pokoje 84,60 m2 I Warszawa Praga Pd. I Kamionek Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 4-ro pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 84,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Brukselska

Praga-Południe,Warszawa

5 640 zł70 m² 80,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania w wyjątkowej lokalizacji, które będzie idealną odpowiedzią dla poszukujących prestiżowej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zaliwskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 125 000 zł56 m² 20 035,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Warszawa Gocławek (praga Południe) - 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu Na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie o podwyższonym standardzie, położone na trzecim (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w atrakcyjnej dzielnicy na Pradze Południe, znajduje się na 3. piętrze 10-piętrowego budynku z windą. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grenadierów

Praga-Południe,Warszawa

488 000 zł33 m² 14 978,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży przestronne, ładne odnowione 1 - pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią w okolicach ronda Wiatraczna w Warszawie. Nieruchomość gotowa do zamieszkania, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kamionkowska

Kamionek,Warszawa

3 500 zł45 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością przedstawiamy 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone przy ul. Kamionkowskiej 9 - w miejscu, które stało się symbolem nowoczesnej Pragi-Południe. Bezpośrednie sąsiedztwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jantarowy Szlak

Praga-Południe,Warszawa

720 000 zł49 m² 14 754,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferuję na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o wymiarach 48,80 m W skład mieszkania wchodzą: - jasny, przestronny salon z dużym balkonem - sypialnia - łazienka z wanną - osobne wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Filomatów

Praga-Południe,Warszawa

9 000 zł135 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Ładna lokalizacja przy Parku Znicza. Świetne na małe biur - światłowód, klimatyzacja. 2 poziomy - 95 m + antresola ok 40m2. :link do strony :kontakt do agenta :dane biura akces Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny zielona okolica, świetna komunikacja, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł73 m² 47,95 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Do wynajęcia przestronne mieszkanie po remoncie o pow. 73 m2 w apartamentowcu przy Rondzie Wiatraczna na Grochowie. Możliwość przeznaczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

3 800 zł48 m² 79,92 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie polecam do wynajęcia pięknie zaprojektowane mieszkanie o powierzchni ok. 48 m2 znajdujące się na 4 piętrze apartamentowca z 2024 roku. Dostępne od czerwca 2025 Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

864 000 zł50 m² 17 280 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. Mieszkanie Powierzchnia mieszkania wynosi 50 m2 i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Omulewska

Grochów,Warszawa

690 000 zł46 m² 14 845,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na Grochowie. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym budynku z 2007 roku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Grochów,Warszawa

871 000 zł63 m² 13 847,40 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta Idealna dla Młodych Rodzin ale również Atrakcyjna oferta dla Inwestorów poszukujących nieruchomości na Inwestycje/na Wynajem Mieszkanie z funkcjonalnym Rozkładem - 3 pokoje z Balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 700 000 zł74 m² 22 818,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament na najwyższym piętrze z pięknym widokiem na jezioro położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle:.