dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

991 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

529 000 zł83 m² 6 373,49 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mamy do zaoferowania mieszkanie na warszawskiej Pradze- południe o powierzchni 83 m . Mieszkanie rozkładowe położone jest przy ul. Łukowskiej. Mieszkanie wykończone jest w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Londyńska

Saska Kępa,Warszawa

630 000 zł53 m² 11 886,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Do sprzedaży piękne, stylowe mieszkanie znajdujące się w sercu Saskiej Kępy, w kamienicy z lat 60-tych z elewacją z piaskowca, na pierwszym piętrze. Lokal jest po gruntownym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

516 531 zł75 m² 6 899,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Opis Czteropokojowe mieszkanie, bardzo dobrze ustawne. Praga Południe. Prowizja 0%. Brak podatku pcc Uwaga od 2018r. wkład własny wzrasta do 20% Komunikacja: rondo Wiatraczna: tramwaje oraz autobusy - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

2 890 zł59 m² 49 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe do wynajęcia, warszawa, praga Południe, saska Kępa. Do wynajęcia ładne, nowocześnie urządzone, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 w nowo wybudowanym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Horbaczewskiego

Gocław,Warszawa

350 000 zł59 m² 5 964,55 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 58,68 m2 zlokalizowane na Gocławiu przy ul. Horbaczewskiego Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze i składa się z: - salonu - sypialni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Saska Kępa

Saska Kępa,Warszawa

999 000 zł85 m² 11 752,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

1043. Saska Kępa, zwycięzców mieszkanie 85m, 3 pokoje na 2/6p w apartamentowcu z 2001r. Bardzo ładne i przestronne mieszkanie z garażem. Mieszkanie jest w stanie bardzo dobrym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

1 700 zł40 m² 43 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie o pow. 40m2 składa się z salonu z balkonem, przez który jest wejście do sypialni, ciemnej kuchni otwartej na korytarz, łazienki z wanną. W pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł90 m² 40 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 90 m2 w doskonałej lokalizacji i fantastycznym widokiem. Aleja Stanów Zjednoczonych. W okolicy Promenady. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka na parterze, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

1 100 zł25 m² 44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka 25m2 przy ul Garwolińskiej. Mieszkanie wolne od zaraz. W całości umeblowane. w mieszkaniu jest lodówka, pralka oraz telewizor. Blisko tramwaje oraz autobusy.!0 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

295 000 zł49 m² 6 020,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Międzyborska ok. Al. Waszyngtona 2 pokoje w kamienicy. Ładne dwupokojowe mieszkanie na ul. Międzyborskiej Praga Południe w pobliżu Al. Waszyngtona. Usytuowane na wysokim parterze (2,5 m).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

359 000 zł46 m² 7 804,35 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne, dwupokojowe mieszkanie na zielonej, urokliwej Saskiej Kępie. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku z 1970 r. Mieszkanie zostało wyremontowane w 2009 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

1 600 zł50 m² 32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia rozkładowe, umeblowane mieszkanie dwupokojowe na Saskiej Kępie. 50 m2, kuchnia wyposażona. Od już na dłużej. Czynsz 1600 pln plus opłaty licznikowe. Kaucja 1600 pln. Tel. Link do oferty:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

346 396 zł49 m² 7 049,16 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Przytulne dwupokojowe mieszkanie z loggią na jedenastym piętrze w bloku w Warszawie, w dzielnicy Praga-Południe. Okna wychodzące na wschód. Dodatkowe atuty: - funkcjonalny rozkład -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

240 000 zł34 m² 6 997,08 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie wymaga generalnego remontu, pozostawia spore pole do popisu. Ściany wewnętrzne są działowe, co pozwoli Ci na wiele możliwości aranżacyjnych. Jeżeli lubisz wyzwania i zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rogalskiego

Praga-Południe,Warszawa

410 000 zł59 m² 6 972,79 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne, funkcjonalne, idealne dla rodziny z dziećmi lub bardziej wymagającej pary. Zlokalizowane na Pradze Południe przy ul.Rogalskiego, usytuowane na 5-piętrze w 10-piętrowym docieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

376 358 zł46 m² 8 159 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego! Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze 6-piętrowego budynku z windą i udogodnieniami dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

699 379 zł85 m² 8 188 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 10 piętrze dwu wieżowego 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

749 259 zł85 m² 8 772 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

0% prowizji od kupującego! Sprzedam czteropokojowe mieszkanie w nowoczesnym kaskadowym budynku w Warszawie- praga Południe. Mieszkanie zlokalizowane jest na 14 piętrze dwu wieżowego 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

327 088 zł41 m² 7 974 zł/m²

 

Piętro:6/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016