dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

991 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

600 000 zł40 m² 15 067,80 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Lokal na Saskiej Kępie (praga-Południe) w kamienicy z 1938r 3-pokojowe mieszkanie o pow. 39,82m2 przy ul. Lipskiej składające się z: otwartego przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Gocław,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie ( na granicy Gocławia i Saskiej Kępy) o powierzchni około 46 m2 m2 na które składają się : - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Londyńska

Saska Kępa,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Z przyjemnością prezentuję Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku z cegły przy ul. Londyńskiej 6 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

949 000 zł53 m² 17 973,50 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,8 m , idealne dla osób szukających komfortowego i dobrze zorganizowanego wnętrza. Mieszkanie Mieszkanie jest zadbane, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rodziewiczówny

Witolin,Warszawa

899 000 zł50 m² 18 128,70 zł/m²

 

Piętro:3/25

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opiekun oferty tel. Przestronne, jasne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,59 m2 Podstawowe informacje: z przyjemnością przedstawiam Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 49,59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Daszowska

Młodych,Warszawa

499 000 zł33 m² 15 236,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Opiekun oferty tel. Kawalerka z dużym potencjałem, zmiana aranżacji, możliwa rozbudowa o dodatkowe ok 30 m2. Podstawowe informacje: mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kakowskiego

Gocław,Warszawa

1 940 000 zł119 m² 16 343,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Opiekun oferty: tel. Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i rozkładowe, trzy-poziomowe mieszkanie w cichej i spokojnej części Gocławia. Powierzchnia użytkowa mieszkania bez skosów wynosi 115,7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

13 000 zł170 m² 76,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie Z kominkiem I widokiem na ogród W bliskiej okolicy ulicy francuskiej Cztery sypialnie | Kominek | Widok na zieleń | Wysoki standard wykończeń ***** rozkład oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Murmańska

Praga-Południe,Warszawa

940 000 zł59 m² 15 932,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedaż bezpośrednia. Agencjom dziękujemy :). Przytulne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe, o powierzchni 59 m2 w spokojnej, świetnie skomunikowanej okolicy. Mieszkanie zlokalizowane jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mycielskiego

Grochów,Warszawa

760 000 zł42 m² 17 966,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 2-pokojowe mieszkanie na Grochowie. Po niedawno skończonym generalnym remoncie. Świetny punkt komunikacyjny - 900 m od Ronda Wiatraczna jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł48 m² 13 000,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie z balkonem, idealne do własnej aranżacji. Kuchnia z oknem, widok na zieleń. Funkcjonalny układ pomieszczeń i duży potencjał modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nagórskiego

Gocław,Warszawa

695 000 zł49 m² 14 183,70 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Przestronne 2 pokoje z łatwą możliwością zamiany na 3 pokoje - z dużym balkonem, - na Gocławiu - 15 minut od centrum Warszawy! - ul. Jana Nagórskiego 5 - 48,80 m - pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Angorska

Praga-Południe,Warszawa

930 000 zł52 m² 17 884,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie o powierzchni 52m2 mieści się na drugim piętrze kamienicy z 1950 roku na osiedlu zamkniętym, przy jednej z najbardziej urokliwych ulic Saskiej Kępy. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

819 000 zł53 m² 15 348,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Marzysz o miejscu, gdzie możesz podziwiać Warszawę z wysokości, która zapiera dech w piersiach? To coś wyjątkowego 3-pokojowe mieszkanie na 8. piętrze w jednym z najwyższych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

669 000 zł38 m² 17 376,60 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia w atrakcyjnej cenie. Rozkład mieszkania: - salon połączony z aneksem kuchennym - sypialnia - łazienka z wanną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocławek,Warszawa

1 275 000 zł69 m² 18 478,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie na Gocławiu z wyjątkowym charakterem i przestrzenią do życia. Mieszkanie jest bardzo ciepłe o bardzo pozytywnej energii. Mieszkanie jest od podstaw gruntownie przebudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Gocławek,Warszawa

560 000 zł34 m² 16 422,30 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Warszawa, praga Południe ul. Łukowska Jeśli szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrze skomunikowanej, zielonej okolicy z pełną infrastrukturą na wyciągnięcie ręki ta oferta jest dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

770 000 zł45 m² 17 111,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salon z aneksem kuchennym, - sypialnia, - łazienka, - hol, oraz - balkon. Prezentowane mieszkanie jest zadbane, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie zostało.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

629 000 zł40 m² 15 725 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Warszawa, praga-Południe, grochów, ul. Krypska bez prowizj od Strony Kupującej Jasne dwupokojowe mieszkanie, ekspozycja wschodnia, ostanie 5 piętro w budynku z dwiema windami, duża przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocławek,Warszawa

5 000 zł79 m² 63,29 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia od 15 czerwca jasne i ciche czteropokojowe mieszkanie usytuowane na 5 ostatnim piętrze w nowoczesnym budynku na Gocławiu, na osiedlu Saska. Zwierzęta są akceptowane. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

1 350 000 zł56 m² 23 893,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Kapitalne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 56.5m2 usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowej, przedwojennej kamienicy na Saskiej Kępie przy ul. Francuskiej. To absolutnie wyjątkowa dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

705 770 zł38 m² 18 592,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

W nowej części Kamionka na Pradze Południe. Umawiamy się na przekazanie kluczy na 2026 rok. Budowa trwa. Stawiamy na wysoką jakość materiałów i wykończenia. Lokalizacja: - usługi na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

600 000 zł50 m² 11 904,80 zł/m²

 

Piętro:15/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie - Jasne, z ekspozycją wschodnią. Składa się z: - pokój dzienny 20,16 m2 z wyjściem na balkon 5,60 m2, - sypialnia 11,60 m2 - kuchnia 6 m2 Do mieszkania przynależy schowek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Grochów,Warszawa

930 000 zł49 m² 18 979,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować gotowe do wprowadzenia, 3- pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie. Budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 482,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

3-pokojowe mieszkanie idealne dla rodziny zielona okolica, świetna komunikacja, gotowe do zamieszkania Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Grochów,Warszawa

570 000 zł35 m² 16 493,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Grochowie, dwa kroki do Parku Skaryszewskiego. Budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 6-piętrowy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł38 m² 15 454,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najlepiej skomunikowanych części Warszawy przy ul. Grochowskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Ronda Wiatraczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

660 000 zł47 m² 14 042,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 47 m | Umeblowane | 2 Pokoje | 7 Piętro | Z Windą | Czynsz 900 zł | Jezioro Balaton | Świetna Komunikacja | ch Promenada | Francuska | Uniwersytet swps | Centrum | Wodnik | Do kogo:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Olszynka Grochowska,Warszawa

2 600 zł33 m² 78,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem w pełni wyposażone mieszkanie w kameralnym bloku z 2016 roku, w sercu zielonej i świetnie skomunikowanej Pragi Południe za 2800zl miesięcznie + czynsz, 33m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Grochów,Warszawa

999 000 zł69 m² 14 472 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż położone na Al. Stanów Zjednoczonych, w pobliżu Rondo Wiatraczna w sercu dzielnicy Praga-Południe w Warszawie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Dęby

Praga-Południe,Warszawa

450 000 zł28 m² 15 940,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Rozważasz zakup swojego pierwszego mieszkania w stanie do natychmiastowego zamieszkania? A może szukasz atrakcyjnej inwestycji w nieruchomość na wynajem? Ta elegancka kawalerka jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

876 960 zł55 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 54,81m2 usytuowane przy ul. Żupniczej na Kamionku. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

4 100 zł66 m² 62,12 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w doskonale skomunikowanej części Pragi-Południe - zapoznaj się z ofertą trzypokojowego mieszkania przy ul. Giuseppe Garibaldiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

802 135 zł59 m² 13 630,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Zakup bezpośredni! 0 % pcc! "etap IX" W ofercie dostępne mieszkania od 38-95 m2 nowej inwestycji na warszawskiej Pradze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Gocław,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 50m2, piętro 6/13 z windą, w budynku z 2014r. przy ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, praga Południe, gocław. Idealne dla singla/singielki, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

830 000 zł46 m² 17 849,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż na urokliwej Saskiej Kępie! mieszkanie To przestronne mieszkanie o powierzchni 45,5 m usytuowane jest na dziesiątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł30 m² 96,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowoczesne mieszkanie z balkonem w prestiżowej inwestycji przy Rondzie Wiatraczna z 2021 roku Do wynajęcia komfortowe, słoneczne mieszkanie w nowym budownictwie, na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

1 650 000 zł114 m² 14 423,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

WT Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament na Pradze Południe przy ul. Znanieckiego 2. Lokalizacja Gocław to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się osiedli na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

790 000 zł67 m² 11 791 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz funkcjonalnego i jasnego mieszkania o powierzchni 67 m , położonego na drugim piętrze zadbanego Apartamentowego budynku.