dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

989 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

989 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Grochów,Warszawa

4 100 zł65 m² 63,08 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 65m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Siennickiej, praga-Południe, grochów. Idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

5 500 zł69 m² 79,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Apartament na drugim piętrze kameralnego budynku na saskiej kępie Wysoki standard | Jasne wnętrza | Doskonała lokalizacja | Spokojna okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobielska

Praga-Południe,Warszawa

3 950 zł75 m² 52,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Rozkładowe mieszkanie 3 pokoje - 2 sypialnie - łazienka z wanna, oddzielne wc duży taras od strony cichego ogródka; zabudowa i wyposażenie kuchni sprzęt agd pokoje są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł34 m² 16 715,50 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Funkcjonalne, jasne mieszkanie z balkonem w zielonej części Pragi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

802 341 zł46 m² 17 587,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W nowej części Kamionka na Pradze Południe. Umawiamy się na przekazanie kluczy na 2026 rok. Budowa trwa. Stawiamy na wysoką jakość materiałów i wykończenia. Lokalizacja: - usługi na miejscu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Głucha

Praga-Południe,Warszawa

1 570 zł14 m² 112,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia studio w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Głuchej 3 w Warszawie, tuż obok modnego w stolicy miejsca z kawiarniami i restauracjami soho factory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

557 000 zł34 m² 16 382,30 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Słoneczne i jasne jednopokojowe mieszkanie z loggią usytuowane na czwartym piętrze w dwunastopiętrowym budynku wybudowanym w 1978 r, w ramach osiedla Ostrobramska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

1 070 000 zł56 m² 19 107,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w prestiżowym osiedlu Dom Saski na Saskiej Kępie. Nieruchomość o powierzchni 55,66 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

2 190 000 zł125 m² 17 506 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1939

Stara saska kępa, 125 M2. 5 pokoi Polecamy Państwa uwadze wyjątkowe, stylowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowej kamienicy z 1939 r., zlokalizowanej na starej Saskiej Kępie, tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł33 m² 84,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Warszawa / praga - południe / ulica Kirasjerów Jesteś singlem, albo jesteście parą i poszukujecie cichego, po remoncie, bardzo dobrze skomunikowanego mieszkania ? Ta oferta może być dla Was.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie mieści się przy ul. Jugosłowiańskiej na Warszawskim Gocławiu, w cichej, spokojnej okolicy. W łatwy sposób można dojechać do centrum miasta, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdecka

Praga-Południe,Warszawa

2 460 zł36 m² 68,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia słoneczne mieszkanie przy ulicy Gdecka 12 w Warszawie, w pobliżu parku. *Nieruchomość* Lokal o powierzchni 35,5 m2 składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

558 750 zł38 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Posiadamy w ofercie sprzedaży mieszkanie składające się z dwóch pokoi (jeden z pokoi z balkonem, otwarty na kuchnię), kuchni, łazienki z ubikacją, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 306 558 zł89 m² 14 748,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

858 527 zł55 m² 15 678 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Fundamentowa

Grochów,Warszawa

320 000 zł20 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Przytulna kawalerka na Grochowie. Idealna pod wynajem. Mieszkanie składa się z pokoju z przedpokoju i wc. Bardzo dobra lokalizacja. Komunikacja w każdą stronę Warszawy. Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwatery Głównej

Gocławek,Warszawa

1 990 000 zł118 m² 16 833 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Osiedle santorini - 4 pokoje, 118,22 m2, piętro 3/4 (winda) w budynku z 2007 r. Osiedle składa się z siedmiu czteropiętrowych budynków, łącznie 365 mieszkań. Duży dziedziniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł51 m² 16 566 zł/m²

 

Piętro:7/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Gocław to część warszawskiej dzielnicy Praga-Południe, znana z zielonych przestrzeni oraz rozwiniętej infrastruktury. To spokojne miejsce, które oferuje dogodny dostęp do centrum miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Gocław,Warszawa

615 000 zł56 m² 10 982,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Dzień dobry! 0 % prowizji dla Nabywców! Tylko w mojej agencji - oferta na wyłączność! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży czteropokojowego mieszkania przy ul. Żymirskiego 9 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Manteuffla

Praga-Południe,Warszawa

749 990 zł67 m² 11 210,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować Państwu rozkładowe, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielenia 4go na zielonym osiedlu przy ulicy Manteuffla na Warszawskim Gocławiu. Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł44 m² 72,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Do wynajmu 2 pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem na Park Skaryszewski. Druga linia zabudowy od ul. Grochowskiej. Ciche mieszkanie o powierzchni 44,25 m2 usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

489 000 zł38 m² 12 868,40 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

* tylko u nas * Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 37,87 m2 z pięknym widokiem na centrum Warszawy. Zlokalizowane przy ul. Bliskiej na Kamionku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodnicza

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł71 m² 9 806,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Pradze-Południe w bloku (cegła) z 1972 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 71.28m2 przy ul. Chłodniczej składające się z: przedpokoju Pokoju Sypialni Salonu Kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem przy ulicy Saskiej 48a, położone w sercu prestiżowej Saskiej Kępy. Kameralna atmosfera: saska Kępa to dzielnica znana z unikalnego charakteru, łącząca historyczną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

759 000 zł54 m² 14 055,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Skrót: jasne i przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy ul. Międzynarodowej - możliwość zmiany aranżacji. Opis: mieszkanie o wyjątkowej funkcjonalności, które łączy przestronność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Praga-Południe,Warszawa

4 200 zł62 m² 67,74 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia klimatyczne, trzypokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 62 mkw, zlokalizowane na Saskiej Kępie. Lokal usytuowany jest na czwartym piętrze bloku, wchodzącego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

599 999 zł38 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Dziękuję Szanownym Agencjom. Bezpośrednio sprzedam mieszkanie własnościowe 38mkw blisko Ronda Wiatraczna ul. Garwolińska 4. Mieszkanie ma 2 (dwa) oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

832 014 zł45 m² 18 592,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

655 000 zł36 m² 18 144 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Świetne miejsce, okolice ul. Ateńskiej. Wokół dużo zieleni; blisko pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, przedszkola, place zabaw, park itp. Do ścisłego centrum tylko 4 km. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szpacza

Gocław,Warszawa

3 700 zł50 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajmu warszawa wawer, ul. Szpacza O Mieszkaniu: budynek w dobrym standardzie znajdujący się na granicy Pragi Południe oraz Wawra przy ul. Szpaczej w bliskiej odległości od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

1 005 000 zł64 m² 15 757,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

410 000 zł18 m² 22 527,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Przytulna kawalerka zlokalizowana przy ul. Stanisława Augusta, tuż przy Parku Skaryszewskim. Z okna roztacza się widok na park, a po drugiej stronie ulicy znajduje się doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

613 050 zł31 m² 19 756,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

669 000 zł49 m² 13 653,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż widne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na parterze w 4-piętrowym bloku w zielonej i dobrze skomunikowanej części Pragi-Południe. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Perkuna

Praga-Południe,Warszawa

1 500 000 zł102 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Przestronne mieszkanie 102 mkw w okolicy Promenady z garażem i dużym balkonem. Cztery jasne, przestronne pokoje z balkonem. - salon z kuchnią w częściowym aneksie- okna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł64 m² 18 098,80 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Gocławiu, w dzielnicy Praga-Południe. Zamieszkaj w przestronnym i nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Gocław,Warszawa

629 000 zł49 m² 12 836,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Dwustronne mieszkanie na Pradze-Południe w bloku z 1974 roku - galeriowec. Mieszkanie jest szczytowe, znajduje się na końcu galerii, zatem jest pełna prywatność i nikt nie zagląda do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gdecka

Praga-Południe,Warszawa

2 450 zł36 m² 68,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie | Gdecka 12, warszawa | Nowe budownictwo Na wynajem oferujemy jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 35,5 m , zlokalizowane przy ul. Gdeckiej 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lipska

Saska Kępa,Warszawa

600 000 zł40 m² 15 067,80 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Lokal na Saskiej Kępie (praga-Południe) w kamienicy z 1938r 3-pokojowe mieszkanie o pow. 39,82m2 przy ul. Lipskiej składające się z: otwartego przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Gocław,Warszawa

899 000 zł46 m² 19 543,50 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prezentowana nieruchomość to dwu pokojowe mieszkanie w Warszawie ( na granicy Gocławia i Saskiej Kępy) o powierzchni około 46 m2 m2 na które składają się : - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Londyńska

Saska Kępa,Warszawa

650 000 zł37 m² 17 567,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1959

Z przyjemnością prezentuję Państwu jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na 1. piętrze w kameralnym, czteropiętrowym budynku z cegły przy ul. Londyńskiej 6 na.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij