dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

989 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

989 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubiniecka

Grochów,Warszawa

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 1. piętrze kamienicy z lat 60 tych w sercu Pragi Południe, tuż przy Placu Szembeka. Doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, ul. Osowska

Praga-Południe,Warszawa

389 000 zł18 m² 22 228,60 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowa kawalerka po kompleksowym remoncie, przygotowana zarówno do zamieszkania, jak i jako bezpieczna inwestycja pod wynajem. Lokal przeszedł gruntowną modernizację obejmującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Gocław,Warszawa

2 900 zł45 m² 64,44 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na ul. Bora Komorowskiego, zlokalizowane na Gocławiu. Mieszkanie o powierzchni 45.00m2 składa się z oddzielnej kuchni z oknem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Południe,Warszawa

3 900 zł62 m² 62,90 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone na 11 piętrze budynku z windą przy ul. Komorskiej 4 w Warszawie. Lokal jest jasny, zadbany i oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

996 635 zł64 m² 15 572,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

760 000 zł54 m² 14 074,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z pięknym, otwartym widokiem na panoramę Warszawy oraz balkonem, które łączy funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkoły Orląt

Gocławek,Warszawa

1 399 000 zł73 m² 19 243,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Biuro Nieruchomości prezentuje rodzinne, urządzone i gotowe do wprowadzenia 3-pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Blisko placówki edukacyjne i zaplecze handlowo-usługowe. W perspektywie 6 lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Saska Kępa,Warszawa

768 000 zł54 m² 14 222,20 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Warszawa, saska Kępa, ul. Międzynarodowa Gotowe do wprowadzenia Mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą. Bez obciążeń. Jeden właściciel. Bardzo widne, słoneczne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

817 375 zł51 m² 16 027 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zamieniecka

Gocławek,Warszawa

399 000 zł36 m² 10 961,50 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 36,4 m2, usytuowana na poziomie -1, przy ulicy Zamienieckiej 62/64. Rozkład sypialnia, salon z aneksem kuchennym, łazienka z prysznicem, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kobielska

Grochów,Warszawa

840 000 zł64 m² 13 228,30 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 63,5m2 usytuowane na 3 piętrze w bloku z lat 80-tych zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe- grochów. Bliska okolica ronda wiatraczna. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 125 256 zł75 m² 15 003 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majdańska

Praga-Południe,Warszawa

2 400 zł57 m² 42 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ważne: najemca nie płaci prowizji:) opis nieruchomości: do wynajęcia od zaraz mieszkanie z balkonem na Pradze Południe, przy ulicy Majdańskiej 45, położone 500m od Ronda Wiatraczna. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

4 700 zł60 m² 78,33 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie, 60 m2, 3 pokoje, tuż przy jeziorze Balaton, gocław Budynek: mieszkanie znajduje się na 6. piętrze nowoczesnego kompleksu mieszkalnego o wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 685 307 zł96 m² 17 555,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Praga Południe - kamionek/grochów Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Groszowicka

Kamionek,Warszawa

2 450 zł29 m² 84,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Studio z miejscem postojowym Praga Groszowicka! Bardzo ustawne, kompaktowe, 30 m kw. z miejscem postojowym, do wprowadzenia od zaraz. W pełni urządzone! Mieszkanie znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

4 150 zł47 m² 88,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47 m , położone przy ul. Żupniczej na Praga-Południe w Warszawa. To propozycja dla singla lub pary, którzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka

Grochów,Warszawa

360 000 zł20 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Digital Broker prezentuje mieszkanie o powierzchni 20 m , zlokalizowane na parterze w kamienicy z 1984 r. na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Kobielskiej 30. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 999 879 zł122 m² 16 392,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocławek,Warszawa

1 200 000 zł59 m² 20 442,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Osiedle saska - 3 pokoje, 2 balkony, garaż, komórka. Funkconalny rozkład Doskonała infrastruktura w najbliższej okolicy sklepy, usługi, szkoły, przedszkole, kawiarnie, tereny zielone, jeziorko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

7 000 zł114 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywny, 114-metrowy apartament na Saskiej Kępie ul. Ateńska Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, czteropokojowy apartament zlokalizowany w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Grochów,Warszawa

725 000 zł44 m² 16 477,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

[rezerwacja] Szukasz mieszkania, do którego można wejść i od razu zamieszkać - w jasnym wnętrzu z dużą strefą dzienną i zielenią za oknem? To propozycja dla pary, która chce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

899 967 zł55 m² 16 363 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 797 575 zł105 m² 17 119,80 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 350 zł37 m² 63,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna, wyremontowana Kawalerka z balkonem na Saskiej Kępie Do wynajęcia przestronna kawalerka o powierzchni 37,2 m , położona na 1 piętrze w kameralnym, 4-piętrowym budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrobramska

Gocław,Warszawa

769 000 zł70 m² 10 985,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 oddzielne pokoje 69,6 m loggia ul. Ostrobramska Prezentujemy przestronne, funkcjonalne mieszkanie z oddzielną kuchnią i trzema niezależnymi pokojami, zlokalizowane przy ul. Ostrobramskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

489 355 zł27 m² 18 124,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

930 000 zł54 m² 17 308,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mieszkania o powierzchni 53,73 m , usytuowanego w jednym z najbardziej poszukiwanych osiedli w okolicy. Nieruchomość łączy funkcjonalność, przestronność i komfort, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

7 200 zł69 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Opis nieruchomości: na wynajem oferowane jest wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 69 m , zlokalizowane na 4. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Mińskiej. Lokal jest gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Osiecka

Praga-Południe,Warszawa

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie na wynajem o powierzchni 42 m znajduje się na trzecim piętrze w nowoczesnym budynku z 2013 roku. Mieszkanie posiada balkon oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

961 647 zł60 m² 16 027,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 779 682 zł104 m² 17 112,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Opinogórska

Przyczółek Grochowski,Warszawa

740 000 zł56 m² 13 214 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Posiadamy w ofercie na sprzedaż przestronne 4 pokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy - osiedle Przyczółek Grochowski. Wyjątkowe mieszkanie, które może stać się idealnym miejscem dla Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

649 834 zł38 m² 17 100,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

659 000 zł44 m² 14 842 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie zlokalizowane na czwartym piętrze w kamienicy bez windy przy ul. Grochowskiej. Mieszkanie, jest idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Stanisława Augusta

Praga-Południe,Warszawa

6 500 zł80 m² 81,25 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy przepiękny apartament 3 pokojowy 80 m2 z dużym ogrodem ok 200 m2 z widokiem na Park Skaryszewski w nowo powstałej rezydencji Stanisława Augusta, która jest ikoną tej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocławek,Warszawa

920 000 zł64 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 64 m , zlokalizowanego na warszawskim Gocławiu. Stan prawny Spółdzielcze własnościowe prawo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

700 000 zł50 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania z balkonem na Saskiej Kępie, ul. Międzynarodowa Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, czyste i jasne. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

679 000 zł46 m² 14 831,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Rezerwacja! Na sprzedaż | 45,78 m | Praga-Południe | ul. Kinowa. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,78 m , zlokalizowane przy ul. Kinowej 10 na warszawskiej Pradze-Południe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

623 130 zł35 m² 17 803,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025