dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

991 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

550 000 zł33 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przytulne mieszkanie na Pradze Południe- mieszkanie na 3 piętrze w budynku z lat 60-tych. Na powierzchnię mieszkania składa się: - jasny salon z aneksem kuchennym -łazienka -przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bukowskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 500 zł112 m² 40,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe, czteropokojowe mieszkanie o pow. 112 mkw. z balkonem. Mieszkanie usytuowane jest na 4 i 5 piętrze (brak windy) budynku z 1992 roku. Do dyspozycji mieszkańców suszarnia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

843 641 zł52 m² 16 096,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie Kamionek w nowoczesnym, przyjaznym i eleganckim osiedlu. Gotowe do odbioru! 0%pcc. Brak prowizji dla pośrednika - Dwa przestrzenne pokoje z aneksem kuchennym - Zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gocławska

Gocławek,Warszawa

695 000 zł38 m² 18 260,60 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Kawalerka z wydzieloną sypialnią i balkonem ul.Gocławska , Warszawa przy samym SWPS i SOHO Powierzchnia: 38,06 m | Balkon: 6,31 m | Cena: 695 000 zł Przestronna, funkcjonalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Igańska

Grochów,Warszawa

670 000 zł72 m² 9 305,56 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Cena: 670 000 zł (do negocjacji) zakup za gotówkę Nieruchomość: proponujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie centralnie obok ronda Wiatraczna. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wyłącznie u Nas! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania , zlokalizowanego na ósmym piętrze budynku z 1970 roku przy ul Międzynarodowej na Saskiej Kępie - Pradze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1934

Prezentujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe, na Grochowie, przy ul. Międzyborskiej, blisko Ronda wiatraczna. Kawalerka o pow. 25 m2 usytuowana trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Libijska

Saska Kępa,Warszawa

1 820 000 zł87 m² 20 847,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

WE speak: pl, ua, ru, eng. Wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Warszawy - Saska Kępa. Najważniejsze informacje: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Gocławek,Warszawa

599 000 zł49 m² 12 224,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Prezentuję mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na pierwszym piętrze siedmiopiętrowego bloku z windą, wybudowanego w 1974 roku z wielkiej płyty. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

849 000 zł49 m² 17 326,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

,Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i słonecznego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 49,38 m2, usytuowanego na drugim piętrze 3-piętrowego bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motorowa

Praga-Południe,Warszawa

1 050 000 zł60 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Klimatyczne mieszkanie z pięknym widokiem, 60 m2, 2 pokoje, motorowa, praga Południe. Budynek: 15-piętrowy budynek mieszkalny oddany do użytku w 2001 roku, położony w sercu dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

2 261 118 zł122 m² 18 533,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Praga Południe - kamionek/grochów Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kruszewskiego

Grochów,Warszawa

1 190 000 zł58 m² 20 460,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,16 m , położone w Warszawie, w dzielnicy Praga Południe (grochów), przy ul. Kruszewskiego. Lokal znajduje się na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

999 518 zł83 m² 12 042,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

6 500 zł76 m² 85,53 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni (76 m2), znajdujące się na 2 piętrze 7-piętrowego bloku z 2020 roku budowy przy ul. Bora Komorowskiego, 39a. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Gocław,Warszawa

860 000 zł68 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w budynku z 1984r. na warszawskim Gocławiu. Informacje o mieszkaniu: powierzchnia: 68 m powierzchni mieszkalnej plus 3 m dołączonej garderoby,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrzei

Saska Kępa,Warszawa

3 400 zł43 m² 79,07 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w prestiżowym kameralnym apartamentowcu w sercu Starej Pragi, przy ulicy Stefana Okrzei 18 w Warszawie. Nieruchomość: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grochowska

Olszynka Grochowska,Warszawa

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą najmu mieszkania na Pradze Południe, przy ul. Grochowskiej. Rozkład Mieszkanie, o powierzchni 44 m2, składa się z sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł25 m² 100 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do obejrzenia kawalerki w doskonałej lokalizacji na Pradzę Południe. Opis nieruchomości Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze z widokiem na południowy zachód, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bora-Komorowskiego

Praga-Południe,Warszawa

4 300 zł59 m² 72,88 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy pol/ukr/rus Trzypokojowe mieszkanie na pięknym, zielonym osiedlu Saska to propozycja, która od pierwszej chwili zwraca uwagę lokalizacją i spokojnym charakterem miejsca. Bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 023 282 zł62 m² 16 504,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

715 000 zł45 m² 15 784 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Przytulne mieszkanie położone w jednej z najbardziej urokliwych dzielnic Warszawy, na Saskiej Kępie. Układ pomieszczeń: -salon - 16,23 m -sypialnia - 8,94 m -gabinet/pokój - 6,7.

Szczegóły ogłoszenia