dowolna

Mieszkania Warszawa Praga Południe

989 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

989 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

577 446 zł37 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania na Pradze - Nowoczesna inwestycja w sercu Warszawy Prezentujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Praga, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

709 920 zł49 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 590,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie dwupokojowe po generalnym remoncie, usytuowane na parterze w kamienicy z 1939 roku zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Szaserów. Wejście do budynku od strony cichego patio, gdzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ostrzycka

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 49 m , 1 piętro w 6-piętrowym bloku z windą z 1976 roku -warszawa, praga-Południe, ul. Ostrzycka. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

520 610 zł33 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

853 530 zł62 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 005 943 zł72 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Samolotowa

Gocław,Warszawa

550 000 zł44 m² 12 614,70 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6m2 usytuowane w zadbanym budynku przy ul. Samolotowej na Gocławiu (praga Południe). Jest to idealna nieruchomość na start zarówno dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

862 638 zł63 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 120 000 zł60 m² 18 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentuję Państwu nowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy Pradze Południe, przy ul. Przeworskiej 4. Powierzchnia: 60.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

1 411 321 zł100 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu jasne i przestronne 4 pokojowe mieszkanie 99.74 m2 na pograniczu Kamionka i Grochowa. Lokalizacja: nieruchomość jest świetnie skomunikowana z całą Warszawą -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

856 387 zł63 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

660 000 zł48 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 6 piętrze w 12-piętrowym bloku z windą z 1978 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe przy ul. Łukowskiej. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

759 132 zł53 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

520 000 zł22 m² 23 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Kompaktowe mieszkanie z dużym balkonem naprzeciw Parku Skaryszewskiego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 25 m , usytuowane na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

422 170 zł26 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz mieszkania cichego, czystego i świetnie skomunikowanego to jesteś w dobrym miejscu. Lokal po odświeżeniu, w pełni umeblowany. Lodówka i pralka nowe. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

690 000 zł39 m² 17 692,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Przestronna kawalerka o powierzchni całkowitej 39 m2 znajdująca się przy ul. Brazylijskiej, w samym centrum Saskiej Kępy. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w 8 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodnicza

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł71 m² 9 806,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie na Pradze-Południe w bloku (cegła) z 1972 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 71.28m2 przy ul. Chłodniczej składające się z: przedpokoju Pokoju Sypialni Salonu Kuchni Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lizbońska

Saska Kępa,Warszawa

1 495 000 zł63 m² 23 730,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wyjątkowe mieszkanie premium z dwoma tarasami na Warszawskiej Saskiej Kępie. Na sprzedaż oferuję niezwykle eleganckie, przestronne mieszkanie premium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamionkowska

Kamionek,Warszawa

1 483 725 zł68 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Przedstawiamy Państwu niesamowicie klimatyczne, trzypokojowe mieszkanie 67.75 m2 z dwoma balkonami (5.18 m2 + 6.69 m2) położone nieopodal SOHO. Lokalizacja: lokal usytuowany jest na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 120 635 zł83 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 190 000 zł62 m² 19 315,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szukasz nowego mieszkania w którym wszystko już jest? Chcesz wprowadzić się od razu po zakupie? Czy to jest w ogóle możliwe? Tak! konkretnie: mamy dla Ciebie ofertę nowego mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Plac Przymierza

Saska Kępa,Warszawa

16 000 zł100 m² 160 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament Z tarasem I jacuzzi - saska kępa Do wynajęcia przestronny 5-pokojowy apartament o powierzchni 100 m , położony na 5. piętrze w apartamentowcu z 2002.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

770 400 zł54 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

546 000 zł36 m² 14 967,10 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowe, jasne mieszkanie z loggią usytuowane na drugim piętrze w bardzo zadbanym budynku z połowy lat sześćdziesiątych z nowoczesną windą. Mieszkanie jest po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą idealne do własnej aranżacji Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Arabska

Saska Kępa,Warszawa

655 000 zł38 m² 17 236,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie z balkonem i widokiem na zieleń - Saska Kępa, ul. Arabska Na sprzedaż przytulne mieszkanie z potencjałem, położone w zielonej i cichej części Saskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meksykańska

Praga-Południe,Warszawa

760 000 zł37 m² 20 540,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Jasne, ciche, przestronne i przytulne dwu pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 na prestiżowej Saskiej Kępie, usytuowane na 6 piętrze budynku z początku lat 60-tych z dwiema windami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł57 m² 19 210,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opis mieszkania: na sprzedaż jasne i przestronne mieszkanie, które znajduje się w nowoczesnym osiedlu. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia, wyposażone w klimatyzację oraz w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

430 992 zł26 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niekłańska

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie dwupokojowe, rozkładowe o powierzchni 48m2 położone na parterze kameralnego budynku z cegły. Mieszkanie dwustronne, ekspozycja okien południowy wschód oraz północny zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Walecznych

Praga-Południe,Warszawa

1 497 000 zł60 m² 24 950 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

***teraz nowa niższa cena*** Marzysz o życiu w sercu Saskiej Kępy, w otoczeniu zieleni, z klimatycznymi kawiarniami i restauracjami na wyciągnięcie ręki? A może pragniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

543 000 zł34 m² 15 970,60 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Słoneczne i jasne jednopokojowe mieszkanie z loggią usytuowane na czwartym piętrze w dwunastopiętrowym budynku wybudowanym w 1978 r, w ramach Osiedla Ostrobramska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Serocka

Grochów,Warszawa

3 000 zł57 m² 52,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,42 m2 , zlokalizowane przy ul. Serockiej na Przedzie-Południe. W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, stacja kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Guderskiego

Gocław,Warszawa

882 650 zł64 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne mieszkanie z dwustronnym widokiem, na warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie o powierzchni 63,5 m2 znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

428 364 zł26 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania w Pradze - Nowoczesna inwestycja w sercu Warszawy Prezentujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Praga, która.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

424 116 zł26 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: mieszkanie mieści się przy ul. Jugosłowiańskiej na Warszawskim Gocławiu, w cichej, spokojnej okolicy. W łatwy sposób można dojechać do centrum miasta, niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 350 000 zł106 m² 12 735,80 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1956

Powierzchnia: po podłodze: około 104 m W księdze wieczystej: 75 m Możliwość rozszerzenia przestrzeni o dodatkowe 50 m Piętro: mieszkanie dwupoziomowe, na 4. i 5. piętrze (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Francuska