dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

689 040 zł51 m² 13 449,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy Annopol to jedna z najdynamiczniej rozwijających się części Warszawy: s8 |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

674 600 zł45 m² 14 997,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: nieruchomość położona jest przy ul.Grochowskiej w Warszawie, czyli z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

499 000 zł28 m² 17 821,40 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

749 000 zł43 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

W naszej ofercie do sprzedaży wykończone i w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42,8m2 tuż przy Stacji Metro Wileńska, komunikacji tramwajowej i w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

7 500 zł78 m² 96,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczene, przestronne mieszkanie 78 m Mokotów, przy Polach Mokotowskich, ul. Biały Kamień Oferuję na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czapelska

Praga-Południe,Warszawa

529 000 zł30 m² 17 586,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Eleganckie mieszkania w odrestaurowanej kamienicy z 1936 roku - okolice Ronda Wiatraczna Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe mieszkania w pięknie odrestaurowanej kamienicy z 1936 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Maltańska

Stegny,Warszawa

2 000 zł31 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do najmu świeżo wykończone komfortowe, jednopokojowe mieszkanie na warszawskich Stegnach przy ul. Maltańskiej 5. Usytuowane na wysokim parterze w budynku 10-cio piętrowym. Dostępne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł49 m² 15 601,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: białołęka - Kobiałka - ul. Przejezdna, ok. 5 km od trasy S8 i C.H. Targówek. - osiedle z 2017 r., zamknięte, monitorowane, wjazd przez szlaban. Przy ul. Ostródzkiej przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

5 000 zł67 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowy apartament, w cichej okolicy na Ochocie przy ul. Drawskiej. Całość składa się z dwóch niezależnych pokoi ,salonu z aneksem kuchennym, łazienki z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł105 m² 114,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Home One ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie w samym centrum Warszawy, w reprezentacyjnym budynku z ochroną i garażem podziemnym. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Żoliborz,Warszawa

663 000 zł35 m² 18 883,50 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 9 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Żoliborzu. 9 pięto gwarantuje ciszę oraz piękny widok na otaczającą okolicę. Blok jest zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sierpińskiego

Rakowiec,Warszawa

669 000 zł38 m² 17 467,40 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Zapraszam do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego mieszkania położonego przy ul. Sierpińskiego 1a na zielonej Ochocie - w jednej z najbardziej cenionych i dobrze skomunikowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

793 750 zł64 m² 12 306,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z 2 Loggiami. Inwestycja położona w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy. Lokal idealny do zamieszkania lub pod wynajem. Bezpośrednio od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem klimatyczne, jasne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 7. piętrze w 10-piętrowym budynku przy ul. Piwarskiego 9 na warszawskim Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gierymskiego

Mokotów,Warszawa

3 100 zł47 m² 65,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szukasz wygodnego i przytulnego mieszkania dna wynajem? Mam dla Ciebie idealną propozycję! Przedstawiam mieszkanie przy ulicy Gierymskiego 5, o powierzchni 47 m2. Opis mieszkania: - lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 790 000 zł142 m² 19 647,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, pięknie wykończony, komfortowy apartament/penthouse z ogrodem zimowym/tarasem, o powierzchni 142 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raduńska

Żoliborz,Warszawa

3 950 000 zł145 m² 27 207,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na własnym tarasie wśród zieleni. Po chwili spacerem dochodzisz do metra, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wiosny Ludów

Ursus,Warszawa

2 499 zł27 m² 90,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukacie Państwo mieszkania do wynajęcia w Warszawie, mieszkania: nowego, wykończonego w wysokim standardzie z klimatyzacją na bezpiecznym i ogrodzonym osiedlu to ta informacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosny Ludów

Ursus,Warszawa

2 999 zł37 m² 81,65 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

689 000 zł59 m² 11 646,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W ofercie dostępne inne metraże * wykończenie wnętrza pod klucz * oferta kredytowa Inwestycja oferuje strategiczną przewagę komunikacyjną, która w realiach metropolii jest bezcenna: rejon ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 985 000 zł77 m² 25 679,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Super lokalizacja - zbieg ulic Mokotowskiej, chopina i Kruczej; tuż przy Placu Zbawiciela; 7 minut do stacji metra Politechnika. 3 minuty do Planu Konstytucji! Oferujemy do sprzedaży rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Hermana

Gołąbki,Warszawa

794 000 zł53 m² 14 981,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Opis nieruchomości: na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 52,7 m , położone w spokojnej, zielonej części Gołąbek. Lokal znajduje się na trzecim piętrze budynku z 2007.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

822 900 zł58 m² 14 187,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Szukasz mieszkania? Kup bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Pomożemy Ci na każdym kroku: wybór lokalu, formalności kredytowe, podpisanie umowy - jesteśmy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

622 875 zł38 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

1 159 000 zł67 m² 17 394,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,63 m , położone na nowoczesnym i kameralnym osiedlu Nowy Targówek, w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

930 000 zł39 m² 23 846,20 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Z przyjemnością prezentujemy funkcjonalne i stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Jana Kazimierza 66. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

3 800 zł81 m² 46,91 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje wyjątkowo komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81 m , dostępne na pierwszy wynajem po generalnym remoncie. Nieruchomość wyróżnia się dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

669 000 zł46 m² 14 418,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Bemowo, ul. Sternicza | 46,4 m | 669 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m , położone na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Laskowa

Wola,Warszawa

3 400 zł37 m² 91,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Pragnę zaoferować Państwu na wynajem przytulne, nowoczesne mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli. -Adres: ul. Laskowa 3, warszawa Wola, -Powierzchnia: 37,00 mkw, -Liczba pokoi: dwa pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

710 000 zł42 m² 17 100,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: tel. Otoczenie nieruchomości: grochowska w Warszawie to jedna z głównych arterii Pragi-Południe, charakteryzująca się bardzo dobrą infrastrukturą. Ulica jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walecznych

Saska Kępa,Warszawa

1 240 000 zł44 m² 28 181,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie na sprzedaż Saska Kępa, warszawa Opis mieszkania: na sprzedaż piękne, wykończone w wysokim standardzie, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 839 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 36,76 m , położone w spokojnej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części warszawskiej Woli. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

698 000 zł49 m² 14 245 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

***biuro ładna willa*** prezentuje! rewelacyjną oferte - oaze ciszy I spokoju W zielonej enklawie na woli przy ul ciołka. Mieszkanie o powierzchni 49.86M, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

698 000 zł50 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej, oferta wyłącznie w Varso Property (klucze w biurze). Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i niepowtarzalne mieszkanie znajdujące się w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

918 000 zł59 m² 15 559,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne Mieszkanie na Bemowie w apartamentowcu z 2019 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Lazurowej składające się z: przedpokoju (8.08m2) Salonu (29.82m2) Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

1 070 000 zł78 m² 13 718 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szukasz umeblowanego mieszkania w spokojnej i cichej okolicy, z dobrym dojazdem do centrum miasta? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń! lokalizacja Mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

670 000 zł32 m² 20 937,50 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż oferuję jasną i zadbaną kawalerkę o powierzchni 31,4 m , położoną na 9. piętrze 14 piętrowego budynku z 2007 roku. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

1 345 500 zł69 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy państwu 3 pokojowe mieszkanie, znajdujące się na Warszawskich Włochach przy ul. Rakowskiej 16 (na pograniczu z Ochotą). Sprzedaż bezpośrednia. Nieruchomość: powierzchnia - 68,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Grochów,Warszawa

691 900 zł38 m² 17 999,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Opiekun oferty: na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grochowskiej jednej z głównych arterii Pragi-Południe. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod.