dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 668 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 668 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

804 000 zł100 m² 8 040 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 100m2 + 130m2 ogródka - gotowe do odbioru Przestronne mieszkanie położone w budynku wielorodzinnym na zamkniętym, kameralnym osiedlu położona na warszawskiej Białołęce. Na pierwszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turecka

Mokotów,Warszawa

1 299 500 zł79 m² 16 449,40 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania apartament wykończony w bardzo wysokim standardzie w przepięknej, prestiżowej lokalizacji obok parku Morskie Oko i 5 minut spacerem od Łazienek Królewskich. Mokotów ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

603 000 zł46 m² 12 996 zł/m²

 

Piętro:2/21

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu- ochrona, klub fitness, klimatyzacja gotowe już na początku 2022 R. Udogodnienia- recepcja, ochrona całodobowa, monitoring, boisko, klimatyzacja, videodomofon, siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

495 000 zł35 m² 14 027 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie 35,29M2, 2 pokoje, ochota, ul. Karola dickensa (ochota, mazowieckie, dickensa) Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

620 000 zł55 m² 11 272,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Świetnie rozwinięta i skomunikowana część Tarchomina (białołęki) - 700 m do Galerii Północnej i tramwai, 150 m do przystanku autobusowego Mieszkanie 55 m2, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

990 000 zł49 m² 20 121,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam mieszkanie na Osiedlu Przy Arkadii ul. Kłopot. Mieszkanie idealne dla inwestora. Doskonała lokalizacja na pograniczu Śródmieścia, żoliborza i Woli. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

799 900 zł45 m² 17 955,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękne mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze budynku mieszkalnego przy ulicy Kaliny Jędrusik 1 (żoliborz). Budynek wraz z patio są ogrodzone i pod stałym nadzorem ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybitwy

Ursynów,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rozkład Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze, trzypiętrowego budynku z windą.W skład mieszkania wchodzą: salon połączony z jadalnią i aneksem kuchennym oraz z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 000 zł49 m² 81,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajmu nowe, ciche, ustawne, dwupokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 49 m2 z dużym tarasem o powierzchni 10 m2 z widokiem na panoramę Warszawy, w nowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

4 600 zł62 m² 73,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 62,5 mkw, zlokalizowane na warszawskiej Pradze przy ulicy Mińskiej. Mieszkanie usytuowane na 3. piętrze inwestycji z 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

3 200 zł54 m² 59,26 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 przy al. Bohaterów Września na Ochocie. Usytuowane na pierwszym piętrze w 13-piętrowym, nowoczesnym bloku z 2013 roku, 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żurawia

Śródmieście,Warszawa

3 050 zł40 m² 76,25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuje na wynajem mieszkanie typu "studio" na warszawskim śródmieściu przy Placu Trzech Krzyży. Nieruchomość o powierzchni 40m2 znajduje się na 3 piętrze w kamienicy przy ul. Żurawiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Potrzebna

Włochy,Warszawa

3 870 zł50 m² 77,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw, zlokalizowane przy ulicy Potrzebnej. Mieszkanie usytuowane na 4. piętrze inwestycji z 2018 roku. Lokal jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

9 500 000 zł165 m² 57 575,80 zł/m²

 

Piętro:38

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Oferuje na sprzedaż prestiżowy apartament w samym sercu Warszawy, mieszczącego się w dzielnicy Śródmieście, w południowo-zachodniej części, przy ulicy Złotej 44, o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kryształowa

Jelonki,Warszawa

2 900 zł61 m² 47,54 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 przy ul. Kryształowej na Bemowie. Usytuowane na 2-gim piętrze w 6-piętrowym bloku z 2008 roku na Osiedlu Jelonki Północne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

674 071 zł56 m² 12 065 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 52,7 m znajduje się w nowo budowanej inwestycji deweloperskiej Włoskie Tarasy na Starych Włochach, ul. Popularna (6.4 km od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

3 300 zł36 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Kolejowej 43! we speak english, do not hesitate to contact us Bliskość drugiej linii metra (rondo Daszyńskiego) 3 minuty pieszo. Dostępne od 07 listopada Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

749 000 zł63 m² 11 870 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferuję do sprzedaży ładne , ciche mieszkanie przy metrze służew. Mieszkanie jest o powierzchni 63,1 m2 plus loggia 5 m2 Ekspozycja okien na wschód/osiedle/ oraz kuchnia na północ/osiedle/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i balkonem Muranów, ul. Esperanto dostępne od zaraz. Zapraszamy do wynajęcia komfortowego, świeżo pomalowanego 2-pokojowego mieszkania o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 128 000 zł94 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie na sprzedaż na wilanowie. Sunny apartment for sale in wilanow. Agencja nieruchomości eurovilla prezentuje Państwu jasne i komfortowe mieszkanie trzy pokoje 94 m.2 z tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

980 000 zł109 m² 8 990,83 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronny apartament 4 pokoje na sprzedaż na mokotowie. Spacious apartment 4 rooms for sale on mokotów. Agencja eurovilla prezentuję Państwu piękny i przestronny apartament 4 pokoje 109 m.2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Górny Mokotów,Warszawa

3 199 zł55 m² 58,16 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt do osoby odpowiedzialnej za ofertę: +48 730.912.312. Piękne 2 pok. mieszkanie w wygodnym rozmiarze: 55m2 w kamienicy z windą przy ul. Puławskiej 89 tuż nad Skarpą Wiślaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

490 000 zł56 m² 8 673 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Do sprzedania nowoczesny, zaprojektowany przez jednego z czołowych warszawskich projektantów, apartament w najpiękniejszym punkcie Gocławia. 10 minut spacerem na Saską Kępę i ulicę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

530 471 zł60 m² 8 907,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Ostatnie wolne lokale, gotowe do odbioru! Już dziś umów się na spotkanie i zobacz luksusowy apartament pokazowy. Zakup bezpośrednio od dewelopera Bez kosztów dodatkowych, 0%

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

468 300 zł54 m² 8 730 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zakup i cena bezpośrednio od dewelopera bez kosztów dodatkowych, 0% prowizji i bez podatku 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,26 m2, 3. piętro w nowo powstającym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podborska

Włochy,Warszawa

300 000 zł30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Mieszkanie dwupokojowe 30m2 w odnowionej kamienicy na Włochach zrządzane przez małą wspólnotę dzięki temu bez opłat czynszowych. Pięknie, nowocześnie urządzone po kapitalnym remoncie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

320 000 zł35 m² 9 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Duża kawalerka na Bemowie na ulicy Dywizjonu 303. Mieszkanie usytuowane jest na parterze w nowym budownictwie., bez barier architektonicznych , osiedle ciche , strzeżone , ogrodzone. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

394 500 zł40 m² 9 860 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zakup i cena bezpośrednio od dewelopera Oferta bez prowizji i podatku Wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,01 m2, 4. piętro w nowo powstającym budynku przy ulicy Wileńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

311 200 zł31 m² 10 107 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Zakup bezpośrednio od dewelopera, bez kosztów dodatkowych, 0% prowizji i bez podatku. Wygodne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,79 m2, 1. piętro w nowo powstającym budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

375 200 zł42 m² 8 926 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta bez prowizji i podatku Zakup i cena bezpośrednio od dewelopera Wygodne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,03 m2, parter w nowo powstającym budynku przy ulicy Wileńskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: śródmieście, ul. Słomińskiego. Budynek apartamentowy o bardzo wysokim standardzie wykończenia części wspólnych, strzeżony i monitorowany całodobowo. Budynek posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 900 zł83 m² 59,04 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia prestiżowy i ekskluzywny apartament 3 pokojowy o powierzchni 83 m2 usytuowany na Mokotowie przy ulicy K.Chodkiewicza. Lokalizacja/budynek: mokotów, ul. K.Chodkiewicza, Kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Topiel

Powiśle,Warszawa

4 900 zł55 m² 89,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja / budynek: powiśle - jedna z najpiękniejszych części Warszawy. Wszystkie atrakcje miasta / kawiarnie, teatry, muzea, kluby /w zasięgu kilkuminutowego spaceru, a jednocześnie cisza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

9 000 zł103 m² 87,38 zł/m²

 

Piętro:9/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowy, wykończony w wysokim standardzie apartament w prestiżowej rezydencji Grzybowska 4. Lokalizacja/budynek: śródmieście, ul.Grzybowska. Prestiżowy budynek Apartamentowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górskiego

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł98 m² 76,53 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: apartament w inwestycji Restaura w ścisłym Centrum Warszawy. Prestiżowy obiekt stylizowany na kamienicę, wykończony w najwyższym standardzie, elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 800 zł56 m² 67,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/ budynek: marina Mokotów, usytuowana jest w samym Centrum Warszawy w willowej części Starego Mokotowa. Dzięki unikalnej lokalizacji, doskonałej architekturze i otaczającej.