dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 672 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 065 000 zł73 m² 14 589 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 3 pokojowe, salon połączony z kuchnią. Taras 15 m2. Komórka na poziomie mieszkania wielkości 3 m2. Mieszkanie w pełni urządzone i wyposażone gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Bemowo,Warszawa

1 133 000 zł93 m² 12 195,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

4 pokoje, 2 balkony, ekspozycja na południe i zachód. Stan deweloperski, bemowo Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej bez wykończeń do indywidualnej aranżacji bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

4 200 zł65 m² 64,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na wynajem o powierzchni 65,4 m2 znajdujące się na zamkniętym osiedlu derby 14 charakteryzujące się niską zabudową, bliska Białołęka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Solec

Powiśle,Warszawa

4 000 zł52 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przytulne mieszkanie 2 pokojowe na Powiślu na ul. Solec 52. Mieszkanie znajduje się w zadbanej kamienicy na II piętrze, jest winda. Mieszkanie o metrażu 52 m2, wysokie sufity 3,2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

673 000 zł44 m² 15 236,60 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie z oddzielną, widną kuchnią. Mieszkanie idealnie nadaje się do zamieszkania lub na inwestycje pod wynajem. Lokal przeszedł generalny remont w 2021 r. Wymienione zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Ursynów

Ursynów,Warszawa

555 000 zł44 m² 12 700,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ciche Studio 43,7 m 2 na Ursynowie ,blisko metra Natolin ,gotowe do zamieszkania. Otwarta powierzchnia z wydzieloną częścią sypialną połączoną z pokojem dziennym i otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamionkowska

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w historycznej części Pragi-Południe, w nowej inwestycji odnowionych "polskich Zakładów Optycznych". Kameralne miejsce, bliskość Parku Skaryszewskiego, garaż podziemny, balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

4 900 zł64 m² 76,56 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia duże przestronne i słoneczne( od południa) mieszkanie przy ul. Kolejowej w doskonałej lokalizacji: stacja metra (rondo Daszyńskiego), tramwaj, autobus, kolejka wkd. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

749 000 zł47 m² 15 936,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Przedmiotem sprzedaży jest 47-metrowe mieszkanie zlokalizowane w cichej i zielonej części górnego Mokotowa. Mieszkanie zlokalizowane jest na drugim piętrze w trzypiętrowym budynku. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł118 m² 101,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: przepiękne mieszkanie znajduje się na Warszawskim Mokotowie przy ulicy Chocimskiej. Mieszkanie zlokalizowane jest w przepięknej odrestaurowanej kamienicy, która oryginalnie została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poligonowa

Praga-Południe,Warszawa

675 000 zł49 m² 13 775,50 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Posiadamy na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 49mkw znajdujące się na 5 piętrze w budynku z windą, na zamkniętym, dobrze utrzymanym osiedlu. Doskonale skomunikowane (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mikołajska

Włochy,Warszawa

340 000 zł30 m² 11 154,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe z balkonem. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycje. Ulica Mikołajska to Stare Włochy - z dala od ulicznego zgiełku, w pobliżu zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tylżycka

Żoliborz,Warszawa

709 000 zł63 m² 11 289,80 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko u nas! Mamy Państwu do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 62.8 m w spokojnej i cichej części Żoliborza. Mieszkanie jest bardzo przestronne, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

599 000 zł30 m² 19 966,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Super oferta jako inwestycja. Piękna klimatyczna kawalerka w przedwojennej kamienicy w centrum Warszawy. Budynek ocalał w czasie wojny. Świetna lokalizacja, umożliwiająca wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bronikowskiego

Kabaty,Warszawa

630 000 zł40 m² 15 556 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy idealnie zlokalizowane komunikacyjnie mieszkanie na Ursynowie w pobliżu Metra Kabaty przy ul. Ksawerego Bronikowskiego. Mieszkanie: całkowita powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Załuskich

Żoliborz,Warszawa

530 000 zł37 m² 14 171,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo przytulne i ciche mieszkanie, doskonałe dla singla i pary. Świetne jako inwestycja, na wynajem. Lokal przeszedł remont kilka lat temu. Kuchnia została otwarta na większy pokój poprzez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

711 000 zł59 m² 11 991,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokoje ursynów/mokotów-ul. Kłobucka - na granicy Ursynowa i Mokotowa; 10 min do Mordoru Metraż: 59,29 m2 uwaga! Zdjęcia pokazują aktualny stan mieszkania - nie są to wizualizacje. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noakowskiego

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się w świetnym miejscu komunikacyjnym. Lokal w kamienicy, pokoje są wysokie ok. 3,5-4m. Powierzchnia 75 m2, 3 pokoje: salon w amfiladzie ma ok. 20m2, duża sypialnia ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karabeli

Jelonki,Warszawa

590 000 zł46 m² 12 882 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jasne, przestronne, 2-pokojowe, bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45.8m. Mieszkanie pod klucz, gotowe do zamieszkania, po generalnym remoncie w 2018 roku. Narożne położenie mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

800 000 zł40 m² 19 950,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam bardzo ładne, 2 pokojowe 41m2 w pełni wyposażone mieszkanie z dużym 10m2 południowym balkonem, oraz parkingiem podziemnym (tuż przy wejściu do klatki) oraz komórką lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

557 000 zł38 m² 14 581,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Okazja wyremontowane i pełni wyposażone, dostępne od Zaraz Odrębna własność z kw jeden właściciel brak obciążeń 38,17m 2 Kamienica z 1951 roku, wysoki parter ul.Nowolipki 28A.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

520 000 zł49 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Sprzedam mieszkania/domy/działki na wyłączność! Jeśli Ty też chcesz sprzedać swoją nieruchomość, to zapraszam do kontaktu. Nie zwlekaj, zaufaj specjaliście. Mamy nową ofertę! Wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magazynowa

Mokotów,Warszawa

3 900 zł50 m² 78 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Mokotowie ( zwłaszcza dla osób tam pracujacych ). Mieszkanie znajduje się w budynku będacym częścia kameralnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

875 000 zł50 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Serdecznie zapraszam do kupienia wyjątkowego 2 pokojowego mieszkania w cichej i zielonej okolicy na zadbanym, kameralnym osiedlu z dużym balkonem. Jeśli szukasz mieszkania dla siebie lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zajączka

Żoliborz,Warszawa

685 000 zł41 m² 16 565,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Klimatyczne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,35m2 usytuowane na ostatnim 3 piętrze w kamienicy zlokalizowane w sercu Starego Żoliborza. Kamienica odnowiona, z piękną klatką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

724 999 zł47 m² 15 491 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Ursynowie przy al. Ken 47. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 46,80m2, która składa się z: - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jędrusik

Żoliborz,Warszawa

7 000 zł75 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 75 mkw, znajdujące się na prestiżowym osiedlu Żoliborz Artystyczny przy ul. Kaliny Jędrusik. Mieszkanie składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

730 000 zł62 m² 11 866,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie w niedawno wybudowanej inwestycji Lifetown przy ulicy Kłobuckiej. Budynek został oddany do użytku w 2020 roku. Mieszkanie o powierzchni 61,52m2 w ekspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Ryżowa

Ursus,Warszawa

650 000 zł77 m² 8 441,56 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie w Ursusie, usytuowane na 1 pietrze w 7 piętrowym budynku z 2008 r. Mieszkanie rozkładowe, dwustronne. Duży salon połączony z widną kuchnią i hallem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magnacka

Ursus,Warszawa

425 000 zł31 m² 13 622 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie 31,20M2, 2 pokoje, ursus, ul.MAGNACKA Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obarowska

Praga-Południe,Warszawa

795 000 zł57 m² 13 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne, ciche i bardzo jasne mieszkanie na Grochowie, zlokalizowane w okolicy Placu Szembeka, przy ul. Obarowskiej. Mieszkanie dwustronne, widne o powierzchni 57 mkw, położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

540 000 zł33 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Bardzo ładne mieszkanie w kamienicy na Muranowie po generalnym remoncie, wykończone w wysokim standardzie. Wszystko nowe i pachnące świeżością. Mieszkanie jest jednopokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

459 000 zł32 m² 14 548,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przytulna kawalerka z balkonem, o powierzchni 31,55m2, usytuowana na pierwszym pietrze w niskim budynku z windą , niedaleko budowanej stacji metra Bemowo Ratusz. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

560 000 zł42 m² 13 333 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Broniewskiego. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania, dostępne od zaraz! Mieszkanie: całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Białołęka,Warszawa

589 000 zł52 m² 11 326,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie o powierzchni 52 m2, 2 pokojowe z oddzielną kuchnią, dużym balkonem i zamykanym garażem z miejscem na drugi samochód na podjeździe. Zlokalizowane na Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Reymonta

Piaski,Warszawa

659 000 zł57 m² 11 561,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tylko w naszym biurze! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie na Bielanach przy al. Władysława Stanisława Reymonta 4. Otoczenie: okolica cicha, spokojna, bezpieczna, zadbana z bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obwodowa

Targówek,Warszawa

1 190 000 zł91 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Apartamenty Metro Targówek to komfort mieszkania w wyjątkowym, kameralnym miejscu oraz doskonała inwestycja na lata. Mam przyjemność przedstawić Państwu 4 - pokojowe mieszkanie z ogrodem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

4 700 zł56 m² 83,93 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowy apartament przy ul. Pokornej, blisko Dworca Gdańskiego. Okolica spokojna i bezpieczna. Świetna propozycja dla pracowników korporacji oraz par poszukujących eleganckich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

429 000 zł44 m² 9 862,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o pow. 43,5 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią i sporym balkonem, dostępne od zaraz. Mieszkanie nadaje się do zamieszkania po odświeżeniu. Zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

499 000 zł47 m² 10 662,40 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy ul. al. Stanów Zjednoczonych na Saskiej Kępie. Bardzo jasne, przestronne, ciche 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 z balkonem loggią, usytuowane na 9 piętrze w bloku 9.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płomyka

Włochy,Warszawa

1 100 000 zł65 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

* sprzedaż * 3 pokoje * Na sprzedaż piękne mieszkanie w apartamencie na Starych Włochach, z okien widać Park Cietrzewia w otoczeniu przeważającej zabudowy jednorodzinnej. Mieszkanie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij