dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 672 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 672 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

1 195 000 zł63 m² 18 968,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zakupu pięknego 3 pokojowego apartamentu z ogródkiem 100 m2, w prestiżowej i nowoczesnej lokalizacji Mokotowa. Zdjęcia przedstawiają inną realizację - także na mokotowskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kruczkowskiego

Mokotów,Warszawa

650 000 zł36 m² 18 055,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 z widną kuchnią oraz widokiem na park, zlokalizowane w sercu Warszawy, na Powiślu, przy ulicy Leona Kruczkowskiego. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

1 949 000 zł89 m² 22 003 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 88,58M2, 3 pokoje, wola, ul. Gumińska rezerwacja Na sprzedaż: mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł53 m² 56,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: lokalizacja/budynek: mieszkanie położone przy ul. Wiktorskiej w zielonej części Mokotowa. Bardzo dobra lokalizacja, dosłownie 3 min pieszo do stacji metra Racławicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

452 000 zł27 m² 16 797 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, umeblowana kawalerka w ogrodzonym budynku z 2022 roku, bardzo widna, okno w łazience, kuchni i pokoju, klimatyzacja, wideodomofon. Trzecie piętro z windą. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

603 000 zł37 m² 16 475,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Urocze mieszkanie na Bielanach blisko metra. Pokój dzienny z aneksem kuchennym i wyjściem na duży balkon położony od słonecznej strony, wyodrębniona sypialnia z oknem i miejscem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

661 616 zł48 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji I pcc Wybierz najlepszy układ mieszkania i kup w promocyjnej cenie. Dostępne 2-, 3-, pokojowe mieszkania od 39-75 m2. Termin zakończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

649 000 zł41 m² 15 985,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie o powierzchni 40,5 m2 znajdujące się przy ulicy Egejskiej w nowym budynku z 2009 roku. Ta urokliwa nieruchomość to doskonała propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wilanowska

Powiśle,Warszawa

3 800 zł36 m² 107,04 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia klimatyczne i przytulne mieszkanie, znajdujące się w odrestaurowanej kamienicy w samym sercu Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

931 500 zł67 m² 13 903 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Komfortowe, dwupokojowe mieszkanie wykończone z użyciem materiałów wysokiej jakości. Salon z dużą kuchnią i wyjściem na loggię, ustawna sypialnia, łazienka z wanną, osobne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

3 750 zł30 m² 125 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia (po raz pierwszy) nowe mieszkanie 30m2 o funkcjonalnym rozkładzie w podwyższonym standardzie (2 pokoje: salon z nowoczesną otwarta kuchnią i sypialnia), duża łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

528 009 zł38 m² 14 001,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Warszawa, włochy, blisko centrum Zgadza się, eleganckie apartamenty, pewny zysk, komfort mieszkania i różnorodne udogodnienia to z pewnością idealne warunki, które przyciągają przyszłych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 250 zł45 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia nowocześnie wykończone mieszkanie przy ul. Jana Kazimierza 11b (wola). Lokal usytuowany na pierwszym piętrze, na zamkniętym osiedlu w bloku z windą, monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bony

Ursus,Warszawa

670 000 zł53 m² 12 546,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Oferuję funkcjonalne i bardzo zadbane 3 pokojowe mieszkanie własnościowe położone w spokojnej i kameralnej części Ursusa. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania, idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miodowa

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne na Starym Mieście! rozkład Mieszkanie usytuowane na wysokim parterze składające się z pokoju dziennego, sypialni, oddzielnej, widnej kuchni i łazienki z kabiną prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

1 383 772 zł60 m² 22 872,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Apartament położony na trzecim, ostatnim piętrze w Wilanowie na popularnym Miasteczku Wilanów, ok 20min spacerem do Pałacu i parku w Wilanowie. Najlepszy punkt Miasteczka Wilanów, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Olesińska

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł74 m² 19 594,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu świetne mieszkanie na Starym Mokotowie. Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie usytuowane na II piętrze w nowym budynku na Starym Mokotowie. Kameralny apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, Mokotów

Mokotów,Warszawa

430 000 zł28 m² 15 357,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się z ofertą jasnej kawalerki o bardzo funkcjonalnym rozkładzie. Nieruchomość położona jest wśród ciszy i zieleni, w doskonale skomunikowanym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 000 000 zł46 m² 21 872,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

1 158 000 zł74 m² 15 577 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

***** biuro nieruchomości ładna willa prezentuje**** rewelacyjna oferta- okazja! przepiękne mieszkanie wraz Z garażem I komórką przy alei wyścigowej W eleganckim apartamentowcu point.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Saska

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł77 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English description is available Do wynajęcia przestronne czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 77m2 wykończone w wysokim standardzie znajdujące się na parterze w dwukondygnacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

4 500 zł44 m² 102,27 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, wykończone w dobrym standardzie mieszkanie o powierzchni 44 m2 przy ul. Grójeckiej tuż przy Parku Szczęśliwickim. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stefana Batorego

Śródmieście,Warszawa

459 900 zł28 m² 16 136,80 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji na pograniczu Śródmieścia i Mokotowa, zaraz obok metra Pole Mokotowskie - róg ul. Batorego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pięciolinii

Ursynów Północny,Warszawa

2 600 zł58 m² 44,83 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobrze doświetlone, umeblowane 2-pokojowe mieszkanie, w pobliżu stacji metra. Pokoje są podobnej wielkości o powierzchni ok. 20m.kw, kuchnia jest oddzielna, widna ok. 6 m.kw., umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karmelicka

Śródmieście,Warszawa

4 085 zł39 m² 105 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Wysoki standard! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo jeszcze ładniejsze niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne, nowocześnie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Keniga

Ursus,Warszawa

499 000 zł38 m² 13 201,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 2 pokoje mieszkanie na Ursusie, gotowe do zamieszkania Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: lata siedemdziesiąte Mieszkanie o powierzchni 37,80 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

835 000 zł42 m² 19 880,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Opis nieruchomosci Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować, piękne mieszkanie, w stylistyce Boho Tropic, z ogródkiem na Mokotowie. Nieruchomość wybudowana w 2018 r ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

703 500 zł47 m² 14 968,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Avenue Estate prezentuje Państwu apartament w stanie deweloperskim w zrewitalizowanym dworku, wzniesionym około 1860 r. Budynek wykończony w wysokim standardzie. Lokalizacja: w kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

493 000 zł27 m² 18 259 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Bardzo ciche mieszkanie położone na parterze przedwojennej kamienicy wybudowanej w 1930 roku znajdującej się w sercu Starego Żoliborza przy ulicy Krasińskiego (ok. Pl.Wilsona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Kamionek,Warszawa

999 000 zł53 m² 18 849,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękny 3-pokojowy apartament w kompleksie Praga soho. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8-piętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

4 800 zł57 m² 84,21 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne I bardzo komfortowe mieszkanie - włochy budynek: osiedle Centroom to warszawski zespół budynków mieszkaniowych na terenach dzielnicy Włochy. Inwestycja ta powstała w 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górnośląska

Powiśle-Solec,Warszawa

1 434 348 zł44 m² 32 400 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta premium. Dla wymagającego singla lub pary. Komfortowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie i w budynku Premium, w prestiżowej lokalizacji ( ambasady, sejm, park Łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jankowska

Ochota,Warszawa

600 000 zł47 m² 12 766 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mamy do zaoferowania 3 pokojowe mieszkanie. Zapraszamy Państwa do obejrzenia mieszkania znajdującego się na warszawskim Rakowcu, dzielnica Ochota. Mieszkanie wykupione na spółdzielcze - własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

3 950 zł56 m² 70,54 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem I Białołęka I Trzy pokoje I Nowe I Osiedle Natura opis: wynajmij ze mną nowe, gotowe do zamieszkania, przytulnie urządzone mieszkanie na warszawskiej Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Osiecka

Praga-Południe,Warszawa

455 000 zł34 m² 13 382,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Opiekun oferty tel. Oferta wyłącznie w biurze sdp Nieruchomości. Przestronne 1-pokojowe mieszkanie o pow. 34 m2 z balkonem. Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wyględów,Warszawa

1 095 000 zł50 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Marina mokotów do sprzedaży mieszkanie albo Lokal użytkowy z tarasem i garażem oraz komórka lokatorska. . Na sprzedaż elegancko wykończony lokal użytkowy. Można w nim prowadzić biuro,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 152 000 zł72 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Opiekun oferty tel. Dwustronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 72 m2 w pobliżu metra Bemowo Podstawowe informacje: mieszkanie gotowe do zamieszkania w dobrym stanie wizualnym oraz technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

623 000 zł48 m² 12 979,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka Żerań ul. Marywilska - nowe osiedle z 2023 r. Miasto Moje 48 m2 | 2 pokoje z aneksem kuchennym | wykończone | nowe - nieużywane | duży balkon | piętro 5 z windą Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

353 700 zł29 m² 12 196,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Jeśli szukasz tzw " gotowców inwestycyjnych" ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Nowoczesny i elegancki apartament gotowy do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

871 500 zł41 m² 21 025,30 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedaży jest dostępne urocze 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,5 m , położone na drugim piętrze w prestiżowej inwestycji Central House, wybudowanej przez dewelopera okam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zostań pierwszym najemcą tego mieszkania - zapraszam do oglądania Gdzie: warszawa - Żoliborz, ul. W. Broniewskiego 11b Odpowiednie dla: singla, pary Zalety: mieszkanie po remoncie. Budynek z windą.