dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 676 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 676 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bełdan

Mokotów,Warszawa

830 000 zł52 m² 15 992,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Gotowe 2 pokoje przy galerii Mokotów Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy lokal w sercu Mokotowa. Mieszkanie: mieszkanie położone przy ul. Bełdan 8, składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Esej

Bielany,Warszawa

535 000 zł35 m² 15 242,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Okazja: mieszkanie (2000r.) przy ul. Esej 19 z możliwością połączenia kuchni z salonem oraz wydzielenia sypialni z oknem, a to wszystko przy niskim nakładzie pracy przy utrzymaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Postępu

Służewiec,Warszawa

4 500 zł65 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowy klimatyzowany apartament na Warszawskim Mokotowie Nowy kameralny budynek z recepcją (rok budowy 2022), nowoczesna zabudowa, teren zamknięty i monitorowany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Natolin,Warszawa

1 400 000 zł109 m² 12 820,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2 mieszkania o powierzchni łącznej 109,1m2, położone na 3 piętrze niskiego, zadbanego budynku z 1990r. Mieszkanie podzielone zostało na dwa, dlatego stanowi gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

859 000 zł56 m² 15 421,90 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Prezentujemy 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,7 m zlokalizowane przy ul. Remiszewskiej na Targówku Mieszkaniowym. Mieszkanie jest po generalnym remoncie zakończonym w 2020 roku ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

940 000 zł54 m² 17 540,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Świeżo wyremontowane mieszkanie na Bemowie na ul. G. Morcinka. Balkon i duży taras oraz wysoki standard wyposażenia w nowym budownictwie. Dostępne od zaraz! Największe atuty: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

450 000 zł27 m² 17 407,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę po remoncie, mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym monitorowanym bloku bez windy. Prężnie działająca spółdzielnia, bardzo dbająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Kabaty,Warszawa

2 200 zł41 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania z ofertę 1-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią w spokojnej okolicy przy Lesie Kabackim na Ursynowie. Do lokalu przynależy bardzo duży ogródek z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

5 500 zł152 m² 36,18 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Komfortowy i przestronny dwupoziomowy 5 - pokojowy apartament. Bardzo ładny i funkcjonalny apartament o powierzchni 152 m2. Jasny, przestronny, wykończony z ogromną dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

1 826 000 zł68 m² 26 852,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Warszawa | Żoliborz | Osiedle Madison Apartments Przedstawiamy Państwu bardzo ładne, wykończone w wysokim standardzie 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 68 m2 z tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przedsprzedaż, biuro sprzedaży warszawanajlepsze ceny na Ursusie! Skorzystaj z najlepszych ofert. Zakup od Dewelopera - Bez prowizji i pcc - nie współpracujemy z agencjami!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

896 000 zł39 m² 22 863 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskiej Pradze Południe. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawskiej dzielnicy Praga-Południe w kompleksie soho. Dzięki doskonałemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alighieri

Bielany,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Bielanach - 54,4 m Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Dantego Alighieri 7, w dobrze skomunikowanej okolicy. Stacja metra Wawrzyszew znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

715 000 zł54 m² 13 364,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla poczta, paczkomaty, kościół, mnóstwo sklepów, piekarnia, mnóstwo punktów usługowych (kosmetyka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

A completely new apartment finished to the highest standard is waiting for its first tenant! The apartment is located a few steps from the Warsaw Brewery in a modern building with reception and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 200 000 zł77 m² 15 584,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie nwarszawskim wawrze. Mieszkanie z ogródkiem i miejscem postojowym. Dwustronne, jasne, rozkładowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 200 000 zł58 m² 20 689,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

We speak pl/eng/ukr/ru Polski Oferuję jasne, 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu w Wilanowie, w pełni wyposażone i umeblowane, z zainstalowaną klimatyzacją. Opis mieszkania: dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powiśle,Warszawa

999 000 zł45 m² 21 975,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Tylko U nas! Nie czekaj, umów się na prezentację. To wyjątkowa okazja, by zamieszkać w jednym z najbardziej pożądanych rejonów stolicy. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

1 339 000 zł65 m² 20 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Prezentuje komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m , położone w prestiżowej dzielnicy Warszawy Wilanów. Mieszkanie znajduje się na trzecim, ostatnim piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Iwanowa-Szajnowicza

Kabaty,Warszawa

6 800 zł76 m² 89,47 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, z przyjemnością prezentuję do wynajęcia nowoczesny, świeżo wykończony apartament o powierzchni 76 m2, położony na 2. piętrze prestiżowej inwestycji echo Rytm Kabaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowolipki,Warszawa

729 000 zł45 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, przestronnego mieszkania na Nowolipkach, które ma ogromny potencjał zarówno inwestycyjny jak i do zamieszkania na własne potrzeby!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szulborska

Ulrychów,Warszawa

898 000 zł51 m² 17 642,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (48,20 mkw.) w dzielnicy Wola, usytuowane na 1 piętrze, niskiego, 4- piętrowego budynku. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont - wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

1 385 000 zł66 m² 20 984,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W dużym skrócie: 3 - pokojowe odświeżone mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów. Gotowe do zamieszkania, dobrze wyposażone i wykończenie. Ogrzewanie podłogowe, przemyślany układ i aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bodycha

Ursus,Warszawa

1 300 000 zł115 m² 11 304,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Doskonała opcja dla rodziny na duże, wygodne i przestronne mieszkanie z ogromnym ogródkiem. Dodatkowo świetna opcja na podnajem - pokoje. Nowe mieszkanie, przygotowane do wykończenia.