dowolna

Mieszkania pod klucz Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

3 670 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 670 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

1 195 000 zł53 m² 22 420,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie 2 pokojowe z tarasem zlokalizowane na warszawskiej Woli. Budynek ma całodobową ochronę: monitoring oraz pracownik ochrony na portierni. Budynek zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

13 900 zł140 m² 99,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj nad miastem gustownie wykończony apartament w kamienicy z 1880 r. z widokiem na pkin. Dana nieruchomość będzie opcją idealną dla pary lub rodziny 2+1, szukającej przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Rakowska

Włochy,Warszawa

619 000 zł28 m² 22 354,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na spprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszaskiej Ochoty i Włoch przy ul.Rakowskiej. O mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na nowym zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Boya-Żeleńskiego

Śródmieście,Warszawa

1 690 000 zł61 m² 27 782,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1948

Rezerwacja Śródmieście | Kamienica | Tadeusza Boya-Żeleńskiego 4a Mieszkanie o powierzchni 60,83 m , 3 pokoje, 1 łazienka, duży taras, piwnica. Ostatnie piętro w budynku. Atuty: dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

2 750 zł63 m² 43,38 zł/m²

 

Piętro:11/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz przytulny apartament z garażem na Mokotowie tuż przy Metro Wilanowska ul. Bukowińska w Rezydencja Pod Orłem Budynek z ochroną 24h. Idealne do zamieszkania jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bródno,Warszawa

622 950 zł40 m² 15 731,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie 39,6m2, piętro 5/7 z windą w budynku z 2025 r., Targówek Bródno. Nowe, częściowo wykończone, idealne dla singla/singielki lub pary, również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

900 000 zł45 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie, które przeszło generalny remont, co sprawia, że jest gotowe do wprowadzenia się bez dodatkowych nakładów finansowych. Ciche, jasne i słoneczne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

561 000 zł36 m² 15 714,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2014 roku zlokalizowane Ursus- ul.Dzieci Warszawy. Osiedle zamknięte jedną bramą wjazdową na teren całego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 820 000 zł132 m² 28 904,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ostatni, szósty etap wielokrotnie nagradzanego osiedla. W każdym z budynków tylko 10 doskonale zaprojektowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Dolny Mokotów,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem ciche, komfortowe i przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w świetnie skomunikowanej części Dolnego Mokotowa, przy ul. Jana III Sobieskiego. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

4 700 zł44 m² 105,76 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament W prestiżowej inwestycji | ul. Ogrodowa 31 | warszawa Do wynajęcia elegancki, nowoczesny apartament w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie - komfort i funkcjonalność Na sprzedaż jasne, ustawne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m , położone przy Alei Jerzego Waszyngtona na warszawskim Kamionku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

729 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe, położone na 2. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie jest dwustronne (północpołudnie), dzięki czemu jest dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

1 399 000 zł60 m² 23 162,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w sercu Śródmieścia - ul. Wspólna, warszawa. Lokalizacja Prestiżowa lokalizacja - ul. Wspólna, w najlepszej części Śródmieścia Południowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Umińskiego

Gocław,Warszawa

670 000 zł44 m² 15 227,30 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż 2-pokojowe, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 6. piętrze zadbanego budynku na warszawskim Gocławiu. To idealna propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

869 000 zł57 m² 15 245,60 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecamy 3 pokojowe mieszkanie z osobną jasną kuchnią na Warszawskim Wawrzyszewie. Mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania. Remont objął pomieszczenia tj. kuchnia, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

2 084 390 zł98 m² 21 260,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 98,04 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 150 zł39 m² 131,04 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[english below] Oferuję do wynajęcia nowoczesny, stylowo wykończony apartament o powierzchni 39 m , położony w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnica przy ul. Kolejowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łukiska

Praga-Południe,Warszawa

1 790 000 zł75 m² 23 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Eng below Na sprzedaż wyjątkowe, słoneczne mieszkanie po remoncie, wykończone w wysokim standardzie, z imponującą przestrzenią zewnętrzną. Przemyślany układ, dwustronna ekspozycja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

615 000 zł34 m² 18 303,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,6 m , położone w nowoczesnej inwestycji Modern City, zaledwie około 200 metrów od stacji metra Chrzanów. Lokal jest gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Naddnieprzańska

Gocławek,Warszawa

888 000 zł62 m² 14 322,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocławek, ul. Naddnieprzańska 30 Metraż: 61,74 m Piętro: 1/4 (winda) Rok budowy: 2013 Stan prawny: odrębna własność z kw Cena: 888 000 zł Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

1 695 000 zł102 m² 16 678,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Polecam Państwu przestronne, 3-pokojowe, mieszkanie usytuowane przy ul. Chmielnej, na pograniczu Śródmieścia i Woli Mieszkanie ma duży potencjał aranżacyjny i po remoncie będzie świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

550 000 zł31 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Dlaczego warto kupić to mieszkanie? Świetna lokalizacja szybki dostęp do metra, tramwajów i autobusów zapewnia wygodne poruszanie się po całej Warszawie. Idealne na start lub inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

880 000 zł30 m² 29 739,80 zł/m²

 

Piętro:4/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż apartament 29 m zlokalizowanej w biznesowym centrum Warszawy przy ul. Grzybowskiej. Opis nieruchomości: oferowany apartament to w pełni wykończona i umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 100 zł38 m² 81,58 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy na wynajem 2-pokojowe mieszkanie, wykończone w wysokim standardzie, w bardzo dobrej lokalizacji (centrum Warszawy - kilka minut spacerem do stacji: metro Pole Mokotowskie). Jest to bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

839 000 zł29 m² 28 508,30 zł/m²

 

Piętro:3/28

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania apartament inwestycyjny 29,43 m o statusie mieszkalnym - Unique Tower, ul. Grzybowska 49, warszawa (wola) Nowoczesny apartament typu studio, w pełni wyposażony i zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

689 000 zł37 m² 18 621,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zakupu wyjątkowego mieszkania na Mokotowie, które zapewni Ci komfort i wygodę codziennego życia. Korzyści, które zyskasz: doskonała lokalizacja: wszystko, czego potrzebujesz, jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Maszewska

Chomiczówka,Warszawa

500 000 zł31 m² 16 181,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Są miejsca, które od pierwszej chwili dają poczucie spokoju. Gdzie za oknem jest zieleń, a nie ruchliwa ulica, a codzienność płynie wolniej, choć wciąż jesteś w Warszawie. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 390 000 zł93 m² 25 760 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament 92,78 m | bulwary praskie | widok na wisłę I natura 2000 | taras ~20 m | 3 sypialnie | garaż | smart home Opiekun oferty: numer Licencji : 31571 Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

479 000 zł28 m² 17 355,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Lokalizacja: (warszawa, mokotów, orzycka 4) Informacje: * Metraż: 27,6 m2 * Piętro: 4 z 10 * Rok budowy: 1972 * Stan prawny: odrębna Własność * Cena: 479 000 pln * Ekspozycja wschodnia * Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

724 022 zł41 m² 17 505,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 41.36 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dybowskiego

Imielin,Warszawa

708 000 zł48 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lux oferta! dostępne od zaraz. Metro imielin, stokłosy! przystanki autobusowe. Okazja! 2 duże ustawne bardzo widne pokoje , widna kuchnia. **** biuro ładna willa prezentuje**** oazę ciszy spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

493 000 zł30 m² 16 351,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 30,15 m | Ursus, ul. Habicha | Bezpośrednio Na sprzedaż nowe 1 pokojowe mieszkanie z loggią ok 5m2 w stanie deweloperskim, w bloku wybudowanym przez Robyg przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 050 000 zł86 m² 23 976,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, w pełni urządzonego apartamentu Premium, zlokalizowanego w prestiżowej części Wilanowa. To propozycja dla osób poszukujących luksusu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Janina

Miasteczko Wilanów,Warszawa

885 000 zł55 m² 15 954,60 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie z ogródkiem Miasteczko Wilanów 55 m Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,47 m2 , położone na parterze nowoczesnego apartamentowca z 2020 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 599 zł27 m² 96 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, zupełnie nowe, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej prestiżowych osiedli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ratuszowa

Nowa Praga,Warszawa

4 999 zł69 m² 72,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 68,5 m , położone w klimatycznej kamienicy bezpośrednio przy Parku Praskim. Wysokie sufity, duże okna oraz dobre doświetlenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

997 000 zł50 m² 19 940 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

50 m | 2 pokoje + balkon | gotowe do wprowadzenia | cegła | Muranów, zielono i cicho a w Śródmieściu | metro M1 Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie, które łączy w sobie wszystko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcie urządzone z dbałością o detale 3-pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Bez prowizji! Możliwość wynajmu z malutkim pieskiem typu pudelek, lub kotkiem. Wygodny rozkład.