dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sosabowskiego

Gocław,Warszawa

2 200 zł36 m² 60,27 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronną, widną kawalerkę w dobrze skomunikowanej, cichej lokalizacji przy ul. Sosabowskiego (praga Południe, gocław). Lokal o powierzchni 37 mkw znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

459 000 zł28 m² 16 392,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Kawalerka typu studio w nowym budownictwie w inwestycji Wola Tarasy. Lokal starannie wykończony, wysoki standard. Gotowy do wprowadzenia. Apartament składa się z salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji Świeżo po remoncie. Dostępne od zaraz. Lokalizacja: ul. Bukowińska 26C, przy stacji Metra Wilanowska Powierzchnia: 54 m2 Udogodnienia: portiernia, miejsce postojowe w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

688 500 zł51 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Świeżo wyremontowane mieszkanie w świetnej lokalizacji, w spokojnej i zarazem doskonale skomunikowanej części Woli, przy samej stacji metra. Mieszkanie jest doświetlone, bardzo ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Paszkiewicza

Ursynów,Warszawa

3 000 zł75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie u nas Eleganckie mieszkanie na zamkniętym, chronionym osiedlu na warszawskim Ursynowie na wynajem. Dwustronne , wysokie 280 cm mieszkanie wykończone w wysokim standardzie : naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jabłonowskiego

Wilanów,Warszawa

549 000 zł49 m² 11 204,10 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie na Wilanowie w atrakcyjnej cenie. Częściowo umeblowane. Świeżo po remoncie. Piętro 5/12 z windą. Pokoje nieprzechodnie. Największy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

399 900 zł38 m² 10 523,70 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mieszkanie na Targówku, zlokalizowane na ul. Turmonckiej. Do mieszkania przynależy balkon. Lokal o powierzchni 38 m . Dwa oddzielne pokoje oraz oddzielna widna kuchnia. Mieszkanie usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malborska

Bródno,Warszawa

3 699 zł56 m² 65,47 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem jasnego i przestronnego mieszkania. Tel: mieszkanie o powierzchni 56,50 m/2 jest po remoncie więc wszystko jest czyste i świeże. W mieszkaniu jest cicho,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

789 000 zł74 m² 10 662,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe w nowo powstającej inwestycji. Widna kuchnia, zielone osiedle, klimat starej pragi Czteropokojowy apartament położony w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mokotowska

Mokotów,Warszawa

7 000 zł63 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament w kamienicy z początku XX wieku, z reprezentacyjną klatką schodową (marmurowe schody). Apartament świeżo po generalnym remoncie: na podłogach lita deska dębowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

5 000 zł131 m² 38,17 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronny, z oknami na 3 strony świata, po remoncie 131 m komfortowy apartament w ścisłym centrum Warszawy przy Placu Europejskim ( centrum biznesu ) i Browarow Warszawskich ( centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

399 000 zł37 m² 10 728,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kochasz spacery pośród drzew i zieleni? Zależy Ci na doskonałej lokalizacji? To mieszkanie, które skradnie Twoje serce! 37,19 m2 świeżo po remoncie Księga Wieczysta bez obciążeń Dwa ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

470 000 zł43 m² 10 930,20 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m2 z uregulowanymi gruntami i mozliwością założenia księgi wieczystej - możliwość posiłkowania się kredytem. Blok z dwiema windami. Windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,80m2 znajdujące się przy ulicy Szolc Rogozińskiego w bloku z wielkiej płyty na 7 piętrze z 15. W bloku są dwie windy. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

5 000 zł63 m² 79,37 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Posiadam na wynajem od zaraz mieszkanie blisko centrum , róg ul Żelazna i Sienna. Wbrew pozorom iż jest to samo centrum , mieszkanie jest wyjątkowo ciche, 3 pokoje, portiernia przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

5 500 zł48 m² 114,58 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę trzy pokojowe mieszkanie 48m Warszawa Wola Krochmalna 3. Mieszkanie jest w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęt niezbędny do życia. Do lokalu przypisana jest piwnica 2m, miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orłowska

Targówek,Warszawa

549 000 zł56 m² 1 069,64 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Pragnę zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 zlokalizowane na warszawskim Targówku. Znajduje się w bloku z odświeżoną elewacją, wyremontowanymi klatkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 394,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie (kawalerka z możliwością wydzielenia sypialni) o powierzchni 38 m2 w Śródmieściu. W skład nieruchomości wchodzą: - salon (22m2) z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

2 300 zł44 m² 52,27 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy ul. Batalionów Chłopskich 87C na warszawskim Bemowie (zamknięte, strzeżone osiedle). Lokal położony na 4 piętrze 5 piętrowego bloku z windą. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

750 000 zł65 m² 11 574,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową ofertę niezwykle atrakcyjnego jednopoziomowego mieszkania usytuowanego na granicy dzielnic: ursusa i Włochy, położonego przy ulicy Fasolowej 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Śniegockiej

Mokotów,Warszawa

6 000 zł60 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**english version below** Posiadam na wynajem 3- pokojowy słoneczny apartament na Powiślu, na ul. Śniegockiej, jednej z najładniejszych ulic Powiśla w otoczeniu parków. Apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grajewska

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł36 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ulicy Grajewskiej na Pradze Północ, o powierzchni 36 mkw. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze przedwojennej, odnowionej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

850 000 zł60 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

3 pokoje Balkon Garaż Komórka w cenie Miasteczko Wilanow Zapraszam na prezentacje Lokalizacja: warszawa Wilanów, ul. Branickiego Metraż: 58 m2 Piętro: 2/4 Rok budowy: 2017 Stan prawny: własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 470 000 zł60 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Posiadam na sprzedaż nieruchomość w 19.Dzielnicy, w jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic w Warszawie. Parametry nieruchomości Apartament usytuowany jest na szóstym (ostatnim).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle-Solec,Warszawa

797 130 zł51 m² 15 630 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie, 51 m na Powiślu - Solec, śródmieście Mieszkanie rozkładowe, 3 oddzielne pokoje (nieprzechodnie), przedpokój, oddzielna kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Platynowa

Wola,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.07.2022 r. Oferuję do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (40m2) przy ul. Platynowej, przy Placu Zawiszy. Mieszkanie jest umeblowane, składa się z dużego pokoju połączonego aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Capri

Stegny,Warszawa

720 000 zł64 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne, 3 pokojowe mieszkanie na Mokotowie (stegny). Mieszkanie przeszło kilka lat temu generalny remont (drzwi, meble, sufit podwieszany, gładź,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Mirów,Warszawa

630 000 zł48 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:14/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Szukasz mieszkania pod inwestycję? Chciałbyś ulokować swój kapitał w dobrze prosperującym lokum, w centrum Warszawy? Jeśli tak, to czytaj dalej! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

649 000 zł35 m² 18 687 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży jednopokojowego mieszkania na sprzedaż w dzielnicy Śródmieście, przy ulicy Mokotowskiej. Powierzchnia mieszkania wynosi 35 m2. Usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

750 000 zł55 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaoferować Państwu: atrakcyjne mieszkanie z przepięknym widokiem na las na warszawskim Bemowie: * 2 pokoje * Fort Bema * piękny widok z okiem / balkonu Okolica: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Imielin,Warszawa

595 000 zł44 m² 13 584 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Filtry,Warszawa

860 000 zł46 m² 18 494,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentowania 3-pokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 46,5m2 mieszczącego się w jednym z najlepiej zlokalizowanych punktów w Warszawie. Po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okólnik

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł80 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa Śródmieście Mieszkanie/biuro do wynajęcia, przy ul. Okólnik w pięknej zrewitalizowanej kamienicy. Kamienica posiada bardzo reprezentacyjne klatki schodowe i windy. Ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

749 000 zł55 m² 13 618,20 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe na Warszawskiej Woli. Pierwotnie miało 4 pokoje, jak widać na karcie mieszkania od dewelopera. Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

2 500 zł35 m² 70,80 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super dwupokojowe mieszkanie w nowym budynku. Najemco! będziesz pierwszym po remoncie w nowym mieszkaniu :)!. Salon z aneksem kuchennym. Kuchnia umeblowana, pełne agd, tv kanapa, wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radzymińska

Praga-Północ,Warszawa

599 000 zł64 m² 9 433,07 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe, o powierzchni 63,5m2, usytuowane na ostatnim 10-tym piętrze zlokalizowane na Pradze Północ, przy ul.Radzymińskiej. Mieszkanie z pięknym widokiem na centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Jelonki,Warszawa

446 000 zł30 m² 14 866,70 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jasne mieszkanie w doskonałej lokalizacji na Jelonkach blisko Hali Wola. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

685 000 zł46 m² 14 891,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Rozmawiam też w językach: ua/ ru/by opis Rozkładowe oraz słoneczne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem ok 5,59 m2. Nieruchomość położona w 6 piętrowym budynku z 2012 roku otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piwna

Stare Miasto,Warszawa

1 340 000 zł80 m² 16 750 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

PO remoncie na inwestycję. Wspaniałe mieszkanie, koniecznie zobacz, bo warto. Mieszkanie z tzw. "duszą" mieszkanie Do sprzedaży apartament w pięknym miejscu w malutkiej kamienicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Perzyńskiego

Bielany,Warszawa

399 000 zł24 m² 16 625 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Kawalerka 24M2 ,ul.PERZYŃSKIEGO.METRO Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie ,po generalnym remoncie ,znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł63 m² 19 014,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Do sprzedaży wspaniałe 3 pokojowe mieszkanie w odnowionej kamienicy z 1956r w Śródmieściu blisko Metra Ratusz Arsenał. Mieszkanie świeżo wyremontowane o powierzchni 63m2 mieści.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij