dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gotarda

Służewiec,Warszawa

450 000 zł34 m² 13 043 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na wyłączność. Jest to mieszkanie do zamieszkania samemu lub idealne na inwestycję. Bardzo dobry %roi. Zadzwoń zapytaj, umów się na konsultację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Stary Mokotów,Warszawa

676 000 zł40 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Ciche, jasne mieszkanie na Starym Mokotowie przy metrze Racłąwicka. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi (15m i 9m) widnej dużej kuchni (10m) i łazienki z wc. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

979 000 zł70 m² 13 985,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Jeśli szukasz 3 pokojowego mieszkania zlokalizowanego w cichej, spokojnej i zielonej okolicy, ale jednocześnie blisko centrum Warszawy to serdecznie zapraszam na prezentację Kontakt: tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 790 000 zł104 m² 17 261,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Avenue Estate prezentuje ekskluzywny, funkcjonalny, przestronny, 3 pokojowy apartament usytuowany na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 4 piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Książęca

Śródmieście Południowe,Warszawa

9 000 zł100 m² 90 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prestiżowa lokalizacja i piękny widok - tak najkrócej można określić tę nieruchomość. Inwestycja Holland Park, czyli ul. Książęca a tuż obok Plac Trzech Krzyży. Wnętrze mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 000 zł67 m² 74,63 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament dostępny od połowy lipca! Komfortowy i przestronny apartament w dogodnej lokalizacji na Woli o powierzchni 67m2 z dodatkową przestrzenią ogrodu o wielkości 53m oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

1 950 zł27 m² 72,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem mieszkanie zlokalizowane przy ul. Krasiczyńskiej na warszawskim Targówku. Lokal ma wielkość 27 mkw. i mieści się na pierwszym piętrze w bloku z lat 70-tych. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Las Bielański,Warszawa

1 200 000 zł69 m² 17 391,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie położone na siódmym piętrze jedenastopiętrowego bloku z lat osiemdziesiątych. Przestronny salon z wyjściem na balkon, dwie przytulne sypialnie, łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wagonowa

Włochy,Warszawa

547 000 zł32 m² 17 255,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31,7 mkw na warszawskich Włochach przy ulicy Wagonowej. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze inwestycji z 2020 roku. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Złota

Wola,Warszawa

490 000 zł29 m² 16 896,60 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż przytulne studio na ostatnim 9 piętrze w budynku z 1969r., z metropolitalnym widokiem na Warszawę. Idealna lokata na wynajmy, także na krótkie (obecnie tak wynajmowana) pobyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

3 400 zł40 m² 85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***link do spaceru po mieszkaniu online*** Oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, zlokalizowane na zamkniętym, strzeżonym osiedlu Nowe Bielany oddanym do użytku w 2014 roku. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Centrum,Warszawa

8 500 zł108 m² 78,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w prestiżowym apartamentowcu Grzybowska 4. Wykończone materiałami najwyższej jakości. W pełni wyposażone. 3 przestronne pokoje, 2 łazienki, 1 pomieszczenie gospodarcze, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rakowska

Raków,Warszawa

855 000 zł62 m² 13 790,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam komfortowe mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 62 m2 na osiedlu Nowy Raków. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego - 19m2, - oddzielnej kuchni -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

584 000 zł42 m² 13 988 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie 41,75M2, 2pok.,BATALIONÓW CHŁOPSKICH,Bemowo Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym osiedlu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

565 000 zł38 m² 14 868 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wspaniałe mieszkanie na sprzedaż na Warszawskim Muranowie. Po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania, gotowe do wynajęcia. Super wariant do tego aby w skuteczny sposób ulokować pieniądze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

665 000 zł65 m² 10 294,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Główne atuty nieruchomości: cicha i spokojna okolica dobra ekspozycja na strony świata zabudowa kuchni i sprzęt w cenie Nieruchomość złożona z: kuchnia zamykana z oknem 7,8 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 090 000 zł109 m² 9 990,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu niezwykłe mieszkanie w znanej i lubianej lokalizacji przy ulicy Skarbka z Gór. Nowoczesne rozwiązania w wysokim standardzie wykończenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Polki

Imielin,Warszawa

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie dwupokojowe na osiedlu Poloneza (deweloper Arche) z 2018 r. Budynek 3 piętrowy, z monitoringiem i kontrolą dostępu. Lokalizacja: ul. Polki 1 Mieszkanie ciche i ciepłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przedświt

Rembertów,Warszawa

497 000 zł59 m² 8 481,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w warszawskim Rembertowie o powierzchni 58,6mkw. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze małego, kameralnego bloku na osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 400 zł48 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na ul. Krochmalnej , w samym centrum Warszawy, naprzeciwko budynku Atrium i w pobliżu ronda onz. Lokal znajduje się na 8. piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mińska

Praga-Południe,Warszawa

887 000 zł53 m² 16 818,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle unikatowe, trzypokojowe mieszkanie znajdujące się na IV piętrze Nowej Inwestycji Deweloperskiej z budynku z 2021 roku przy ul. Mińskiej 45.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

750 000 zł51 m² 14 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Kameralny, dwupiętrowy budynek, w którym znajduje się mieszkanie został wybudowany w 2010 roku. Obiekt mieszkalny usytuowany jest na strzeżonym osiedlu w eleganckiej i urokliwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

676 000 zł40 m² 16 984,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Metro Racławicka | Gotowe 2 pok | Kamienica | Cicho | 2,76h | Od zaraz Mam przyjemność zaprezentować wykończoną 2 - pokojową nieruchomość, usytuowaną przy samym Metrze Racławicka w kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Stokłosy

Stokłosy,Warszawa

1 325 000 zł75 m² 17 666,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

do sprzedaży nowy, nowoczesny dwupoziomowy apartament na Ursynowie - ken ,blisko metro Stokłosy. Mieszkanie czteropokojowe. Na pierwszym poziomie o pow.44,65m2 -kuchnia otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. 11 Listopada

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł38 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia na minimum rok, z możliwością przedłużenia dwupokojowe, mieszkanie na Pradze, przy ul. 11 Listopada. Dogodna lokalizacja, kilka minut pieszo do najbliższych przystanków autobusowych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fregaty

Mokotów,Warszawa

5 500 zł89 m² 61,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasny i przestronny, 3-pokojowy apartament na zamkniętym i strzeżonym kompleksie Marina Mokotów. Mieszkanie o powierzchni 89 mkw położone jest na wysokim, pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

3 200 zł42 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 mkw. Świetnie położony budynek zlokalizowany na bliskiej Białołęce przy ul. Światowida. Lokal usytuowany jest na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

484 000 zł54 m² 8 981,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

! wyjątkowa okazja! Mieszkanie do wprowadzenia 3 pokojowe bez nakładu finansowego za cenę poniżej 9 tys./m2 to ,ZNAKOMITA OFERTA, Oferuję atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ekologiczna

Kabaty,Warszawa

2 400 zł89 m² 26,97 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do zaoferowania Państwu 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Ekologicznej na zielonym Ursynowie! rozkład mieszkania: - sypialnia nr 1 (piętrowe łóżko) - sypialnia nr 2 (piętrowe łóżko) - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

898 500 zł72 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

English below / українська нижче! Sprzedam trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Bemowie! Nieruchomość o powierzchni 71,88 m2 z ponad 13 m2 tarasem znajduje się na osiedlu Young.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

629 000 zł64 m² 9 889,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Z wielką radością prezentuję Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,6 m2. Mieszkanie bardzo słoneczne, rozkładowe w pięknym otoczeniu, z widokiem na zielone podwórko oraz Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sienna

Wola,Warszawa

470 000 zł24 m² 19 583,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Mam na sprzedaż kawalerkę w Śródmieściu. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki, salonu i kuchni z oknem. Jest piwnica. Stan do remontu. Mieszkanie idealne na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

999 000 zł73 m² 13 760,30 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie na Bielanach. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka, dwie sypialnie z szafami wnękowymi, łazienka z wanną i prysznicem, oddzielne wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

900 000 zł73 m² 12 388,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedane Mieszkanie zostało sprzedane. - jeśli chcecie Państwo sprzedać swoje mieszkanie i oczekujecie opracowania oferty w podobnej jakości jak ta, zapraszam do kontaktu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drukarzy

Włochy,Warszawa

900 000 zł67 m² 13 471 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio, sprzedam (zamienię) 66,81 m2 mieszkanie z ogródkiem (parter) w budynku wielorodzinnym, okolica niskiej zabudowy, w dzielnicy Włochy w Warszawie. Budynek ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przasnyska

Powązki,Warszawa

600 000 zł32 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe na Żoliborzu przy ul. Przasnyskiej. Mieszkanie: powierzchna: 32m2 Liczba pokoi: 2 Piętro: 1 Stan lokalu: bardzo dobry Forma własności: pełna własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

604 800 zł58 m² 10 427,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Atrakcyjne mieszkanie, w stanie deweloperskim, usytuowane w nowopowstajacym budynku, zlokalizowanym na Tarchominie (obok Galerii Północnej). Budynek przystosowany do całodobowej ochrony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów, jest to wyjątkowe miejsce do zamieszkania. Pełne życia i miejsc, które warto odwiedzić. Mieszkanie Mieszkanie składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

1 200 000 zł75 m² 15 906,70 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaoferować Państwu wyjątkowy apartament 4-pokojowy na Bielanach, na ostatnim piętrze z przepięknym widokiem, zlokalizowany tuż przy stacji Metra. W skrócie: * 4 pokoje, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Darłowska

Grochów,Warszawa

429 000 zł37 m² 11 595 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Do sprzedania ustawne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,7m2 znajdujące się na Pradze Południe przy ulicy Darłowskiej 1a. Mieszkanie z przeznaczeniem do remontu i własnej aranżacji.