dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna Droga

Praga-Południe,Warszawa

613 000 zł55 m² 11 145,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Informacje Rodzaj zabudowy: kamienica Materiał budynku: cegła Okna: plastikowe Ogrzewanie: miejskie Rok budowy: 1960 Stan wykończenia: do remontu Forma własności: pełna własność z kw Grunt:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czapelska

Grochów,Warszawa

980 000 zł75 m² 13 095 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferujemy do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe - Grochów przy ul. Czapelskiej - okolice Ronda Wiatraczna Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 74,84 m2, na którą składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

910 000 zł61 m² 14 918 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania piękne 3-pokojowe mieszkanie powierzchni 61m2 znajdujące się w otoczce Lasu Bródnowskiego na przepięknym Osiedlu Park Leśny (według wielu najładniejsze Osiedle po tej stronie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Astronautów

Włochy,Warszawa

825 000 zł64 m² 12 992,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie położone przy ul. Astronautów na warszawskich Włochach. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z cegły oddanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karabeli

Bemowo,Warszawa

575 000 zł46 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeżeli szukasz mieszkania gotowego do wprowadzenia to jest oferta dla Ciebie. Można kupić na kredyt! Mieszkanie po remoncie na Bemowie przy ulicy Karabeli, świetnie skomunikowana zielone podwórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sienna

Wola,Warszawa

12 000 zł112 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Opis budynku I okolicy: nowoczesny apartament, położony w 10-piętrowym apartamentowcu przy ulicy Siennej 65. Inwestycja wyróżnia się elegancką architekturą, znajdująca się w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

2 950 zł34 m² 86,76 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie świeżo po remoncie. Mieszkanie znajduje się przy ulicy Okopowej. Składa się z Funkcjonalnej kuchni, salonu z balkonem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

490 000 zł27 m² 18 338,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie dla 1-2 osób bardzo blisko metra. Kuchnia w zabudowie oraz pojemna szafa wnękowa w przedpokoju. Na piętrze, komórka na rowery. Piwnica 3m.kw., balkon, oraz dwie windy. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bełska

Wyględów,Warszawa

2 270 zł30 m² 76 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem kawalerka z aneksem sypialnym w doskonałym punkcie komunikacyjnym przy ul. Bełskiej w Warszawie. Mieszkanie dla singla, bez zwierząt. Lokal na 9 piętrze budynku położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 990 000 zł83 m² 23 993,20 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Inwestycja Eko Park przy ulicy Chodkiewicza znajduje się w najbardziej prestiżowej części Mokotowa. Doskonale zlokalizowana o niepowtarzalnym charakterze, idealnie komponuje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

2 900 zł38 m² 76,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Chodeckiej. Mieszkanie o powierzchni 38 mkw mieści się na 9. pietrze bloku z dwiema windami i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Osmańczyka

Fort Bema,Warszawa

2 800 zł57 m² 49 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia jasne, umeblowane dwupokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z windą oraz ochroną przy ul. Osmańczyka, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochota,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 292,50 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowa cena, mieszkanie do wprowadzenia się Na sprzedaż jasny, ustawny, dwupokojowy apartament o powierzchni 41,90 mkw, zlokalizowany na warszawskiej Ochocie przy ulicy Włodarzewskiej 81.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

749 000 zł70 m² 10 669,50 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Ciche, trzypokojowe mieszkanie na parterze budynku z 1976 roku, przy ul. Sobieskiego na Wilanowie. Rozkładowe, dwustronne (północ/południe), z widokiem na zieleń. Mieszkanie jest po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

630 000 zł55 m² 11 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż dwupokojowe, słoneczne mieszkanie na strzeżonym osiedlu. W odległości około 200 m znajdują się przystanki autobusowe. 10 min spacerem do tramwaju jadącego bezpośrednio do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

500 000 zł32 m² 15 625 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

*tylko U nas* Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnej od zaraz, stylowej i funkcjonalnej 2-pokojowej nieruchomości, znajdującej się w przedwojennej kamienicy na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puszczyka

Ursynów,Warszawa

3 400 zł64 m² 53 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie rozkładowe, dwustronne, po kompletnym remoncie ścian i instalacji. Łazienka z wc o pow.5.kw. z wanną narożną. Kuchnia połączona z dużym pokojem, z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Śródmieście,Warszawa

1 685 000 zł88 m² 19 147,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

The estate warsaw prezentuje unikatowy 3-pokojowy apartament w przedwojennej kamienicy na sprzedaż w samym centrum miasta. Lokalizacja Apartament jest świeżo po remoncie, wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Warszawa, saska Kępa, ul. Afrykańska, 38 m2, 2 osobne pokoje, widna kuchnia, duży balkon (piękny widok na dziedziniec). Idealnie ciche! Mieszkanie bez mebli, możliwość domeblowania. Po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

572 580 zł32 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na ostatnim pietrze z pond 8 metrowym balkonem. Mieszkanie znajduję się w budynku w cichej części Miasteczka Wilanów ( w trzeciej linii od al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 097 000 zł80 m² 13 712,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Blisko galerii mokotów widna kuchnia Czteropokojowy apartament położony w nowej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedza

Targówek,Warszawa

2 800 zł44 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, w którym odnajdziesz przestrzeń połączoną z naturą, pełnym kameralności, a może chcesz zamieszkać w miejscu pełnym relaksu, z dogodną komunikacją do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Globusowa

Włochy,Warszawa

2 200 zł30 m² 72,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulne, mieszkanie czeka na nowego najemcę. Oferta dostępna od 15 sierpnia. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Ekspozycja okien skierowana na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romera

Ursynów,Warszawa

778 000 zł47 m² 16 713,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Tylko W partnerhouse! W ofercie komfortowy apartament o wysokim standardzie wykończenia. Mieszkanie o powierzchni 46,55 m2 z loggią 10m2. Wysokie, przestronne pomieszczenia-268 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Mlądzka

Grochów Południe,Warszawa

572 320 zł41 m² 13 965,80 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zobacz koniecznie! vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! Zapraszam Państwa do zapoznania się z tą wyjątkową nieruchomością! Prezentowanie 2-pokojowe mieszkanie położone jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

999 000 zł127 m² 7 866,14 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 127m2 + 206m2 ogródka + 2 miejsca postojowe Ceny od 999000 zł Przestronne mieszkanie położone w zabudowie szeregowej na kameralnym osiedlu położonym na warszawskiej Białołęce. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

789 000 zł74 m² 10 662,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe w nowo powstającej inwestycji. Widna kuchnia, zielone osiedle, klimat starej pragi Czteropokojowy apartament położony w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

378 000 zł27 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka 27M2, 1 pokój, wola, ul.OLBRACHTA (Warszawa, Wola, Olbrachta) Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kądziołeczki

Ursynów,Warszawa

1 380 000 zł132 m² 10 454,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

IP Properties oferuje na sprzedaż wyjątkowe, jasne, dwupoziomowe mieszkanie na Zielonym Ursynowie! Idealna propozycja dla rodziny z dziećmi! Nieruchomość: mieszkanie posiada 132 m2 powierzchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 404 000 zł106 m² 13 245,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 106m2 położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Dotarcia do metra zajmie nam 10min, natomiast do tramwaju 2min. Na powierzchni 106m2 odnajdziemy cztery pokoje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Północ

Praga-Północ,Warszawa

575 000 zł49 m² 11 684,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam do zaoferowania fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość o powierzchni 49,21 m2 znajdującą się na warszawskie Pradze Północ - 4 minuty piechotą do stacji metra szwedzka! Mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

470 000 zł28 m² 16 491 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1981

Oferujemy na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ul. Popiełuszki. Mieszkanie: powierzchnia: 28,5m2 ( 31m2 podłogi) Liczba pokoi: 1 Piętro: 10 Czynsz: 300zł Stan lokalu: bardzo dobry/ po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

910 000 zł61 m² 14 918 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Czerskiej. Lokalizacja mówi sama za siebie, serce dolnego Mokotowa, w najbliższej okolicy Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złotej Wilgi

Praga Południe,Warszawa

3 700 zł60 m² 61,67 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie 60m2 Mieszkanie położone w dzielnicy Praga Południe na gocławiu ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Zadbane i bardzo ładne mieszkanie 60 m2 ( 2 oddzielne pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

799 999 zł64 m² 12 420,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowoczesne, atrakcyjne i z dobrym rozkładem 3 pokojowe mieszkanie na 6 (ostatnim) piętrze dewelopera Robyg. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku przy ulicy Szeligowskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

406 000 zł27 m² 14 871,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

W pełni umeblowana i wyposażona kawalerka o pow. 27,3 m2 znajduje się przy ul. Świętego Bonifacego na Mokotowie. Mieszkanie po remoncie generalnym mieści się na II piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pułku AK Baszta

Mokotów,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 830,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

, westa Home Jeśli poszukujesz miejsca dla siebie w cichej okolicy, a zarazem bardzo dobrze skomunikowanej ta nieruchomość na Mokotowie, przy ul. Pułku Baszta jest najlepszym z możliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gocław

Gocław,Warszawa

349 000 zł43 m² 8 116,28 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z lokatorem! Do sprzedanie mieszkanie w Warszawie w dzielnicy Gocław na ul. Fieldorfa. Powierzchnia 42,5 m2 , dwa pokoje, łazienka z wc, oddzielna kuchnia i zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podwale

Śródmieście,Warszawa

2 499 zł46 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ważne! Mieszkanie dostępne jest od 1 września 2022! Szukasz mieszkania z klimatem, w świetnej lokalizacji i z pełnym wyposażeniem? Marzyłeś o mieszkaniu w niezwykłym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

759 000 zł55 m² 13 837,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Poszukujesz mieszkania w spokojnej i świetnej lokalizacji? Oferuję dwustronne mieszkanie o pow. 54,85 m2, zlokalizowane na warszawskim Muranowie przy ul. Nowolipki 6. Idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaukaska

Stegny,Warszawa

415 000 zł31 m² 13 387,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone na Mokotowie-Stegny w bliskości doskonałej komunikacji, ciszy i zieleni. Świeżo po remoncie. Mieszkanie usytuowane jest na 5-piętrze w 9-piętrowym budynku.