dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śliska

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł35 m² 48,57 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przyjemne dwupokojowe mieszkanie - 35m2 w bardzo dobrej lokalizacji (róg ul. Śliskiej i Al. Jana Pawła) z doskonałym zapleczem handlowym. Bardzo dobra komunikacja (rozbudowana sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie (studio) z aneksem kuchennym szafą wydzieloną łazienka z prysznicem Wyjscie na ogród, garaż na poziomie mieszkania i pomieszczeniem gospodarczym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

2 800 zł66 m² 42,42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

na cele mieszkalne lub biuro

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

370 000 zł30 m² 12 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie 30m róg Narbutta i Niepodległości, w 4 pietrowej odnowionej kamienicy Mieszkanie po włąsnie kończącym się całkowitym remoncie. Kuchnia dodatkowo wyposażona w sprzęt. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

xxxx

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

3 500 zł74 m² 47,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Położone blisko metra Pole Mokotowskie, w pobliżu sgh. Ładne, słoneczne, przytulne 4 pokojowe umeblowane mieszkanie po remoncie. Łazienka i wc rozdzielone. Glazura i terakota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

2 200 zł47 m² 46,81 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po remoncie, urządzone. W skład mieszkania wchodzą (2) pokoje, kuchnia, łazienka I przedpokój. Najemca będzie miał możliwość podpisania umowy na świadczenie usług tv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielany

Bielany,Warszawa

3 500 zł90 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Tylko dla firmy, blisko stacji metra Słodowiec

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

1 800 zł38 m² 47,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam! Do wynajecia od zaraz ladne, po generalnym remoncie 2-pokojowe mieszkanie czesciowo umeblowane. Cicha i spokojna okolica, 5 miunut piechota od Akademii Medycznej. Bardzo dobry dojazd do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Staszica

Wola,Warszawa

1 400 zł25 m² 56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Besposrednio, wlasciciel, kawalerka 25m2 do wynajecia. Po generalnym remoncie, czyste, odnowione, nowa glazura, terakota, kabina z hydromasazem, parkiet debowy, agd (pralka, lodowka, kuchenka),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

399 000 zł51 m² 7 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie w wyśmienitej komunikacyjnie lokalizacji - do Centrum dojazd nie zajmuje więcej jak 5 - 10 minut. Po sąsiedzku szkoła, przedszkole, sklepy i usługi. Miejsce parkingowe zadaszone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Paca

Grochów,Warszawa

330 000 zł42 m² 7 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe, ładne mieszkanie po generalnym remoncie 2 lata temu. Wymieniona podłoga, wymienione drzwi wewnętrzne i wejściowe, nowa łazienka i kuchnia. Media miejskie, nie ma piecyka na wodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Szanajcy

Warszawa,mazowieckie

248 000 zł30 m² 8 266,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie w zielonej i cichej lokalizacji, z wyśmienitą komunikacją do Centrum i Metra - bliskość węzła komunikacyjnego Pl. Hallera. na miejscu pełna infrastruktura - szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 200 zł48 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2pokojowe, oddzielne wejścia do pokoi, umeblowana widna kuchnia, duży balkon, dostęp do internetu ( upc), przystosowane do zamieszkania przez 3osoby.Mieszkanie po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bielany

Bielany,Warszawa

1 600 zł34 m² 47,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie, do wynajęcia od zaraz. Bezpośrednio blisko metro Bielany, las bielański. Cena 1600 plus media. Dodatkowo możliwość podłączenia kablówki i internetu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

485 000 zł44 m² 11 022,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie w cichej lokalizacji na Muranowie. Wokół zieleń i niska zabudowa. Bliskość komunikacji miejskiej i infrastruktury przy Al. Jana Pawła II, bliskość sklepów, kilka kroków do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

440 000 zł51 m² 8 627,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam bezpośrednio! : mieszkanie dwupokojowe. Dogodna lokalizacja na zielonym Żoliborzu. Spokojna okolica. Wokół dużo zieleni. Podwórko ogrodzone, domofon. Obok szkoła, przedszkole, sklepy, bar,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieńkowskiego

Mokotów,Warszawa

290 000 zł32 m² 9 062,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Po generalnym remoncie. Sprzedaję wraz z umeblowaniem i kompletnym wyposażeniem. Idealny punkt komunikacyjny przy Galerii Mokotów. Wszystko w mieszkaniu nowe. Budynek także wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Niepodległości

Warszawa,mazowieckie

1 300 zł21 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na mokotowie do wynajęcia od zaraz. 21 mkw pokój łazienka aneks kuchenny.ADRES AL NIEPODLEGŁOŚĆI 37 BLISKO MATRA WILANOWSKA WIĘCEJ INFORMACJI POD NR, TEL   . Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Grochów

Grochów,Warszawa

1 650 zł35 m² 47,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowe okna, terakota, glazura, panele. Bardzo jasne, w pełni umeblowane i wyposazone (kuchnia, lodówka, pralka, tv). 5 min. piechorą od szpitala na Szaserów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Francuska

Saska Kępa,Warszawa

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wynajmę mieszkanie na rogu Francuskiej i Zwycięzców - Saska Kępa. Meble ikea: - salon: rozkładane łóżko, 2 stoliki, duży stół + 4 krzesła, szafa, półki; - kuchnia: wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

1 600 zł55 m² 29,09 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 sierpnia 2010 mieszkanie na Dolnym Mokotowie. Dobra lokalizacja, wygodny dojazd do Centrum, niedaleko Park Łazienki. Metraż 55 m2, 2 oddzielne pokoje, kuchnia, wc. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Ursus,Warszawa

900 zł20 m² 45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rtv + agd, umeblowane, 900 pln + czynsz + opł. licznikowe + kaucja 1000 pln

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bieniewicka

Żoliborz,Warszawa

1 550 zł25 m² 62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz. Jasna, przytulna i cicha kawalerka 25m2. Świeżo malowana, podłogi cyklinowane. Mieszkanie wyposażone: lodówka, pralka, kuchenka, tv, odkurzacz, meble. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

2 600 zł55 m² 47,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście, ścisłe Centrum Warszawy. Mieszkanie 3-pokojowe, z widną i zabudowaną kuchnią. W pełni wyposażone. Sprzęt agd i rtv. Znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Służew,Warszawa

380 000 zł44 m² 8 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie na Mokotowie, dobra komunikacyjnie lokalizacją. Budynek po remoncie klatki schodowej, na ten rok zaplanowano remont elewacji. Mieszkanie słoneczne, funkcjonale - po remocnie - w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

1 400 zł30 m² 46,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

mieszkanie po remoncie ,wolne od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

215 000 zł24 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie. Bardzo ciepłe i oszczędne w ogrzewaniu. B. dobre położenie komunikayjne (tramwaj, autobus), cicha okolica, dużo zieleni. cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

470 000 zł48 m² 9 791,67 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie na Muranowie, w odnowionym budynku. Dogodna komunikacja, na miejscu pełna infrastruktura - sklepy, uslugi. Mieszkanie 3 pokojowe, po generalnym remoncie - do zamieszkania. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

285 000 zł28 m² 10 178,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie na bliskim Muranowie, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy. Szybka komunikacja do Metra - nie więcej jak 10 minut, po sąsiedzku Skwer, sklepy, usługi. Blisko przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nugat

Ursynów,Warszawa

870 000 zł94 m² 9 255,32 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, sprzedam lub zamienię na domek, mieszkanie o powierzchni 93.81 m2 na Ursynowie w nowoczesnym budownictwie. Łazienka i wc odzielnie. Mieszkanie jest 3 pokojowe, jednak największy salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Piaski,Warszawa

2 000 zł51 m² 39,22 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Blok mieszkalny usytuowany na osiedlu Piaski w dzielnicy Bielany w okolicy trzech parków Bielany oraz parku Olszyna. Najbliższy sklep spożywczy znajduje się zaraz przy budynku, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Nowa Praga,Warszawa

370 000 zł61 m² 6 115,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Przedwojenne dwupokojowe mieszkanie w kamienicy na Pradze. Kamienica w bardzo dobrym stanie technicznym, po wymianie pionów, ładna klatka schodowa. Mieszkanie dwustronne składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie, ul. Podleśna, bielany, 50 m2, 3 pokoje, widna oddzielna kuchnia, mieszkanie w pełni umeblowane, wyposażone w sprzęt agd, wymienione okna, balkon, 3 piętro, 2 nowe windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

1 700 zł38 m² 44,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 lipca b.r. mam dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze Południe przy ul. Ostrobramskiej (przystanek autobusowy Rawar). 15min. autobusem do Centrum i do metra. Blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaworzyńska

Śródmieście,Warszawa

1 500 zł33 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

przy stacji metra Politechnika

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Wrzeciono

Wawrzyszew,Warszawa

1 300 zł25 m² 52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Witam tylko bezpośrednio Pokój jest nieumeblowany Mam do wynajęcia kawalerkę na Bielanach 25m2. Stan techniczny: mieszkanie przeszło totalny remont w połowie 2009r, zostało również wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Stara Praga,Warszawa

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Pilna sprzedaż! Dwupokojowe mieszkanie po remoncie na Starej Pradze w pobliżu ul. Kępnej. Budynek z cegły. Dwa pokoje, widna kuchnia, łazienka z wc, bez balkonu. Nowe okna, glazura,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

2 190 zł51 m² 42,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uwaga! bezpośrednio! tanio! Piękne jasne i wysokie mieszkanie w kamienicy, okna na 2 strony z widokiem na panoramę centrum warszawy. Wyremontowane, czyste, przestronne mieszkanie,w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 800 zł40 m² 45 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od zaraz do końca października.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

190 000 zł25 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie po kapitalnym remoncie dwa lata temu, okna pcv, drzwi typu gerda, terakota, glazura, panel drewniany, zabudowa kuchenna, meblościanka w pokoju, w pobliżu pętla autobusowa, centra.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij