dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Bemowo,Warszawa

438 000 zł36 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu kompaktowe i bardzo funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną, widną kuchnią na Bemowie przy ul. Wyki. Nieruchomość: mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 185,50 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Wyjątkowe mieszkanie, położone na Woli. Blisko stacji metra i innych środków komunikacji publicznej (autobusy, tramwaje) Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

639 000 zł51 m² 12 480,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie po generalnym remoncie. Bliskość komunikacji którą dostaniemy się wszędzie w Warszawie! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej po remoncie generalnym bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Koźmińska

Powiśle,Warszawa

429 000 zł19 m² 22 228 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Na sprzedaż kawalerka na Powiślu przy ul. Koźmińskiej. Mieszkanie świeżo po remoncie składające się z bardzo ustawnego pokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Posag 7 Panien

Mokotów,Warszawa

559 000 zł53 m² 10 567,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na 4 piętrze ( bez windy) na zielonym osiedlu pośród niskiej zabudowy. Na metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 800 zł27 m² 103,70 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetna lokalizacja! idealne lokum dla singla Nowe, elegancko urządzone, sympatyczne mieszkanko na warszawskiej Woli w top lokalizacji - Marcina Kasprzaka 29 - na os. Bliska Wola. Jest kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

653 000 zł41 m² 15 765,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowe, dwupokojowe mieszkanie z otwartą kuchnią, gotowe do zamieszkania wykończone w wysokim standardzie (drewniana podłoga, meble w kuchni, blat kamienny, sprzęt Electrolux: płyta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursynów,Warszawa

680 000 zł69 m² 9 855,07 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Zapraszam na prezentację trzypokojowego mieszkania (69m2) w bardzo cichej , zielonej części Ursynowa. Budynek: mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1978.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Wierzbno,Warszawa

719 000 zł54 m² 13 314,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Szukasz wysokiego mieszkania w zielonej, cichej okolicy i świetnej lokalizacji? Jeśli tak, to mieszkanie jest idealne dla Ciebie! Z przyjemnością oferuję nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

3 100 zł69 m² 44,93 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 2 pokoje 69 m2 przy ul. Górna Droga Rozkład mieszkania: salon -. m.kw. - ekspozycja okien na zachód aneks kuchnny -. m.kw. sypialnia -. m.kw - ekspozycja okien na zachód przedpokój -. m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 700 zł56 m² 66,07 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budownictwie z garażem. Jest w pełni wyposażone. Apartament ma kuchnie otwartą na salon z wyjściem na balkon i 1 sypialnię, łazienkę z prysznicem (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sokratesa

Bielany,Warszawa

790 000 zł54 m² 14 575,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie położone w nowym budynku na Bielanach. Lokal cichy, z widokiem na zieleń, z dala od głównej ulicy. Składa się z: - dużego pokoju dziennego z balkonem; -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

5 500 zł96 m² 57,59 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czeka na pierwszego najemcę! Oferuję do wynajęcia piękne mieszkanie 95m2 przy ul.Żeromskiego. Mieszkanie jest w pełni wyposażone, gotowe do wprowadzenia od zaraz. W cenie miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

720 000 zł35 m² 20 571,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Przytulne mieszkanko w doskonałej lokalizacji- w odległości 5 minut piechotą do Hotelu Ibis Stare Miasto, 9 minut do Ogrodu Saskiego, 5 minut do Muzeum Historii Żydów Polin, w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stryjeńskich

Kabaty,Warszawa

810 000 zł58 m² 13 965,50 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Ciche, trzypokojowe mieszkanie na parterze budynku, znajdującego się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu na Kabatach. Rozkładowe, jasne (ekspozycja okien południowa), z dużym tarasem. Wyodrębniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowy apartament o pow. 47m2 z 2 tarasami - Praga Południe ul. Kokoryczki. Mieszkanie wykończone w stylu nowoczesnym, przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Jasny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu AK Jeleń

Siekierki,Warszawa

3 500 zł36 m² 97,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Dywizjonu ak ,jeleń. Nieruchomość ma 36 mkw i składa się salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursynów,Warszawa

3 000 zł73 m² 41,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 3 pokojowe mieszkanie na ursynowie po remoncie. Przedmiotem oferty jest rozkładowe, aktualnie 3-pokojowe mieszkanie o pow. 73 m2 położone na Ursynowie przy ulicy Przybylskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Praga-Południe,Warszawa

465 000 zł47 m² 9 810,13 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż świetne mieszkanie, 4 pokojowe (47 m2!), idealne pod wynajem! Doskonała lokalizacja, w chwili obecnej lokal jest wynajęty, umowa najmu podpisana do 2024 roku. Mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

669 000 zł43 m² 15 558,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, słoneczne mieszkanie z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest dwustronne zlokalizowane na parterze, posiada piękny widok na zieloną część osiedla. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szujskiego

Ochota,Warszawa

3 900 zł53 m² 73,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 53 m2 znajdujące się na Warszawskiej Ochocie w budynku z 2018 roku. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze. Do mieszkania przynależy miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Śródmieście,Warszawa

1 990 000 zł104 m² 19 134,60 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

Lokalizacja ; okolica Dworca Centralnego, złotych Tarasów, świetna komunikacja, autobus, tramwaj, blisko metro. Kamienica ; znana jako dom kolejowy wybudowana została dla pracowników koleji w latach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Bryły

Ksawerów,Warszawa

2 090 zł26 m² 80,38 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nieduże, eleganckie, funkcjonalne mieszkanie na Mokotowie w samym centrum skupiska nowoczesnych biurowców. W niedalekiej odległości Galeria Mokotów, wyższe uczelnie: łazarski, wydział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

5 000 zł102 m² 48,88 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Śródmieście, słomińskiego, przy Arkadii, piękne widoki z okien! po remoncie w 2019 r. Apartament składa się z 2 sypialni, salonu z aneksem kuchennym, 2 łazienek (jedna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

860 000 zł69 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Sprzedam, 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie przy metrze Natolin. Mieszkanie jest niezwykle funkcjonalne i przestrzenne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

619 999 zł50 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Viva Invest prezentuje, jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w świetnie skomunikowanej lokalizacji, a zarazem blisko zieleni to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Nowe Miasto

Nowe Miasto,Warszawa

7 400 zł82 m² 90,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Warszawa - Śródmieście.Polecam do wynajęcia komfortowy apartament w nowoczesnym apartamentowcu z garażem podziemnym na Nowym Mieście: 82m, 2 sypialnie, salon, aneks kuchenny z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zaczynasz studia na sgh w Warszawie i poszukujesz mieszkania ze znajomymi? Czy dostęp do parku, restauracji i sklepów to dla Ciebie dodatkowe atuty? Jeśli zależy Ci na świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

828 282 zł52 m² 15 928,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy apartament na Zawadach wykończony w bardzo wysokim standardzie. Dzięki bardzo dużym oknom cały apartament jest widny, słoneczny i przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

705 000 zł51 m² 13 823,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Polecamy jasne, zadbane 2 pokojowe, z odzielną kuchnią Kamienica z 1949 r cegła Wysokość 2,70m Pólnocno-południowy wschód Sypialnia od podwórka cicha, ekspozycja zachodnia Główne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zgrupowania AK Żmija

Bielany,Warszawa

899 000 zł62 m² 14 618 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 61,5M2, 2pok ,ul zgrupowania żmija Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 500 zł51 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 51,40 m2 | 2 pokoje | 3500 zł | Ochota | ul. Grójecka | triton park | Przedmiotem wynajmu jest dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w zespole budynków Triton Park na warszawskiej Ochocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

529 000 zł53 m² 9 981,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz świetnie skomunikowanego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy? Oferuję 2-pokojowe, rozkładowe, widne mieszkanie w wyremontowanej kamienicy na warszawskiej Pradze Południe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

549 000 zł37 m² 14 837,80 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zajmiemy się dalszym najmem! Serdecznie zachęcamy do zakupu znakomitego mieszkania w świetnej lokalizacji podzielonego na dwa niezależne apartamenty! Mieszkania składają się z: - pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

774 990 zł37 m² 21 002,40 zł/m²

 

Piętro:6/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Sprzedam mieszkanie w luksusowym apartamentowcu w Centrum Warszawy! Nieruchomość pod inwestycję z gwarancją najmu! Apartament składa się salonu z aneksem kuchennym, korytarza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krymska

Mokotów,Warszawa

549 000 zł53 m² 10 358,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie przy ul. Złotych Piasków. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie o powierzchni 53m2 na 3 piętrze w bloku 4-piętrowym. 3 pokoje (16 m2, 9,5 m2 i 10,5 m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

4 800 zł79 m² 60,76 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Przy Metrze, atrakcyjne, dwustronnie rozkładowe, ciche i bezpieczne z czterema pokojami, dwoma łazienkami i dwoma balkonami (w tym jedna loggia) o powierzchni 79 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pieńkowskiego

Służewiec,Warszawa

695 000 zł64 m² 10 781,90 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość znajdującą się na Mokotowie przy ulicy Pieńkowskiego. Mieszkanie o powierzchni 64,46mkw znajduje się na drugim piętrze 10-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 404 000 zł106 m² 13 245,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Apartament 106m2 położone w nowo powstającej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Dotarcia do metra zajmie nam 10min, natomiast do tramwaju 2min. Na powierzchni 106m2 odnajdziemy cztery pokoje: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baleya

Rakowiec,Warszawa

474 005 zł48 m² 9 916,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Ekskluzywna oferta, która jest dostępna wyłącznie w naszym biurze. Cena do negocjacji! Mieszkanie w kameralnym bloku na zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bliska

Wola,Warszawa

395 000 zł35 m² 11 285,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Tylko u mnie. Ciche, rozkładowe, wysokie (280 cm) mieszkanie na bliskiej woli nieopodal Śródmieścia. Mieszkanie jest bardzo słoneczne i składa się z jednego pokoju i odrębnej,.