dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Warszawa,mazowieckie

4 600 zł48 m² 95,83 zł/m²

 

Piętro:14/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo atrakcyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji blisko Centrum, w otoczeniu nowoczesnych budynków, hoteli, biurowców. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

520 000 zł60 m² 8 710,22 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,70mkw na warszawskich Bielanach. Nieruchomość zlokalizowana jest przy ulicy Josepha Conrada na piątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dwernickiego

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł24 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Śliczna kawalerka z loggią do wynajmu - całość opłat to 2500 zł. Wynajmę przytulną kawalerkę 23,3 m2 w zadbanym niskim budynku przy ulicy Dwernickiego na Pradze Południe. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Podskarbińska

Kamionek,Warszawa

910 000 zł70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Pradze Południe przy ulicy Podskarbińskiej Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego i przestronnego 3-pokojowego mieszkania położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ochota

Ochota,Warszawa

550 000 zł39 m² 14 102,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Klaudia Westa Home Ustawne 2 pokoje po remoncie w świetnej lokalizacji szukają nowego właściciela! Nieruchomość mieści się na pograniczu Ochoty oraz Włoch przy ulicy 1 sierpnia. Budynek to rama.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Kąty Grodziskie,Warszawa

525 000 zł41 m² 12 805 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania bardzo ładne, 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na strzeżonym osiedlu zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ulicy Kąty Grodziskie 11 Mieszkanie zostało zaprojektowane przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja/budynek: budynek położony przy ul. Karolkowej na wysokości ulicy Żytniej. Budynek z każdej strony otoczony innymi budynkami, przez co mieszkanie jest bardzo ciche. Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

655 000 zł51 m² 12 843,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferuję na sprzedaż przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 mkw, zlokalizowaną przy ul. Nowolipki na warszawskiej Woli. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze, w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bełdan

Służew,Warszawa

749 000 zł55 m² 13 544,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,3 m2 zlokalizowane na 2 piętrze w bloku na Mokotowie - Służew przy ul. Bełdan. W pobliżu przedszkola i szkoła podstawowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nałęczowska

Mokotów,Warszawa

4 900 zł70 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferuję na wynajem nowe przestronne mieszkanie o powierzchni 70 mkw w nowoczesnym budynku wielorodzinnym "nordic Sadyba", położonym w dzielnicy Mokotów. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 101,40 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w jednej z najprężniej rozwijających się dzielnic w Warszawie - na Woli, przy ulicy Jana Kazimierza. Adres ten łączy nowoczesną infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwitnących Jabłoni

Mokotów,Warszawa

4 000 zł45 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie w prestiżowym kompleksie Jaśminowy Mokotów na Stegnach. Niska zabudowa, dużo zieleni, dobry dojazd do Centrum i innych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawy

Włochy,Warszawa

1 070 000 zł91 m² 11 750,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Ogród Włochy - jedna z najpiękniejszych i najbardziej intrygujących dzielnic Warszawy. Jest świetnie skomunikowana, bo do centrum szybką koleją można dojechać w ok. 15 minut,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł39 m² 79,49 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Przedstawiam Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Warszawie- ul. Andersa. Koszty: 3100 zł + czynsz administracyjny 600 zł + media (tv+ internet) +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Młynów,Warszawa

549 000 zł36 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze, w 3 piętrowym budynku z lat 60 w dzielnicy Wola, młynów, ul. Żytnia 66. Bardzo dobra oferta dla rodziny, osób poszukujących nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Ochota,Warszawa

499 000 zł37 m² 13 486,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Klaudia, westa Home Gotowa do wprowadzenia nieruchomość w świetnie zlokalizowanej okolicy czeka na nowego właściciela. Mieszkanie znajduje się w zdecydowanie najbardziej zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

619 000 zł37 m² 16 730 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 37,40 M2,2pok.,BRACI ZAŁUSKICH Sady Żoliborskie Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie ,w kamienicy znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwierzyniecka

Czerniaków,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,87 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/ 55,82 mkw Z tarasem I garażem. Nowe, przestronne mieszkanie kompletnie umeblowane i wyposażone w nowoczesnym kompleksie na Dolnym Mokotowie. Pokój dzienny otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

8 000 zł72 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Widne i funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie, o powierzchni 71,77 m2 położone przy ul. Koszykowej 59. Mieszkanie jest ciekawą propozycją dla inwestora jak i młodej pary ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bytnara Rudego

Mokotów,Warszawa

3 500 zł52 m² 67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów - ul. Bytnara - 3 pokoje 52 m2. W pobliżu ul. Wołoska / pułku ak baszta / odyńca. Do wynajęcia ciche mieszkanie 3-pokojowe o pow. 52 m2 położone na parterze w 3-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dembego

Kabaty,Warszawa

680 000 zł53 m² 12 794 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Wyjątkowe mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na słonecznych Kabatach - najlepszej części Ursynowa. Kabaty to zielona i bezpieczna okolica z mnóstwem rodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

750 000 zł46 m² 16 269 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ciche, dwupokojowe mieszkanie z tarasem, na 1 piętrze apartamentowca z 2018 roku przy ul. Branickiego. Budynek jest częścią inwestycji Polnord sa - Brzozowy Zakątek w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

4 400 zł75 m² 58,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament na zielonym, bezpiecznym i zamkniętym osiedlu "marina Mokotów". Mieszkaniu świeżo po odmalowaniu. Jasne, spokojne kolory, na podłodze parkiet dębowy. Mieszkanie częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

3 300 zł60 m² 55,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,51 m2. Lokal znajduje się na 1 piętrze, w 3-piętrowym budynku, w dzielnicy Bemowo przy ul. Dywizjonu 303. Mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 999 000 zł105 m² 28 472,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Warszawskim Żoliborzu przy ulicy Rydygiera. Mieszkanie: salon z aneksem kuchennym - 40,2m2 Sypialnia - 14,4m2 Garderoba - 3,5m2 Łazienka - 5,3m2 Sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

597 000 zł57 m² 10 511 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni Państwo, do sprzedaży oferujemy przestronne i rodzinne mieszkanie na Bielanach (chomiczówka) przy ul. Kwitnącej w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Piwnica oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wilanów,Warszawa

630 000 zł50 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie po remoncie położone na wysokim Wilanowie, przy ul. Goplańskiej na 5-tym piętrze z windą. Łączna powierzchnia mieszkania to 50 m2, a składa się na nią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Młynów,Warszawa

549 000 zł36 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

429 800 zł44 m² 9 768,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Oferta na wyłączność! Prezentujemy Państwu mieszkanie 2 pokojowe na Białołęce zlokalizowane na 1 piętrze w 2 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bródno,Warszawa

379 000 zł41 m² 9 243,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

~ metro Bródno~2 pokoje~ 41 m2 ~ Od zaraz ~ ~~ Oferta na wyłączność~~ Mam przyjemność zaprezentować 2 - pokojową nieruchomość w odnowionym budynku z lat 70 usytuowana na Bródnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

635 000 zł57 m² 11 199,30 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprawdź vivainvest pl najlepsze oferty na rynku! zadzwoń teraz Mieszkanie usytuowane na 5. piętrze w budynku z początku lat 60. mieszczącym się przy Al. Stanów Zjednoczonych, w dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

624 999 zł34 m² 18 601 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Tylko w naszej ofercie! Oferujemy na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie w Śródmieściu przy al. Jana Pawła II. Mieszkanie idealne pod inwestycje oraz do własnego użytkowania! Otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

549 000 zł42 m² 13 071,40 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Sprzedam piękny apartament na warszawskiej Ochocie. Komfortowe mieszkanie o powierzchni 42,10m2 +loggia 9,6m2 składają się: kuchnia 5,1m2 otwarta na salon, ustawny, słoneczny salon 25,1m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wielicka

Ksawerów,Warszawa

8 500 zł137 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament przy Królikarni na ul. Wielickiej. Mieszkanie o powierzchni 137 m2, salon, kuchnia, dwie sypialnie, dwie łazienki, dwie garderoby, pralnia, przestronny hol. Kuchnia z wyspą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

449 000 zł25 m² 17 960 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie w prestiżowej części Ochoty w inwestycji Villa Parc przy ulicy Włodarzewskiej. Okolica oferuje bardzo wygodny i szybki dojazd do centrum miasta, oraz bliskość wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

3 300 zł38 m² 86,84 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Wygodny, przyjemny, niewielki apartament położony w miejscu, które docenią osoby pracujące na Mordorze i nie tylko. Lokal składa się z salonu otwartego na kuchnię (balkon), sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

430 000 zł34 m² 12 647,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mieszkanie 34 m2, 2-pokojowe z oddzielną, widną kuchnią, balkonem typu loggia i z dużą piwnicą. Zlokalizowane jest na 2 piętrze 3-piętrowego budynku, na Pradze - Północ przy skrzyżowaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

668 000 zł54 m² 12 370,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Widne, dwustronne oraz rozkładowe 2 pokoje z oddzielną kuchnią. Mieszkanie jest po częściowym remoncie; jednocześnie jest w tak dobrym stanie, że można się wprowadzić od razu bez.