dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

695 673 zł70 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe mieszkanie od dewelopera, gotowe do oddania | Tarchomin przy Galerii Północnej Bez pcc i prowizji Przestronne mieszkanie 3-pokojowe na drugim piętrze o powierzchni 70,29 m2 z osobnym wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Orlich Gniazd

Bemowo,Warszawa

980 000 zł86 m² 11 395 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie 86 M2 5pok.,ORLICH GNIAZD BEMOWO Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie,doskonałe do własnej aranżacji znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

351 116 zł28 m² 12 539,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: mokotów / ul. Orzycka / blisko Galeria Mokotów / 1 pokój z balkonem / 28 m2 /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

4 400 zł50 m² 88 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3 pokojowe, wynajem umowa minimum na 1 rok. Salon połączony z kuchnią, oddzielne 2 sypialnie. Mieszkanie widne. Większość mebli nowa (łóżko, szafa, komoda, narożnik w salonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pruszkowska

Ochota,Warszawa

695 000 zł47 m² 14 882,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 46,7m na Ochocie-Rakowcu. 8 lat temu mieszkanie przeszło remont generalny, łączenie z wymianą elektryki i instalacji hydraulicznej, okien oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

594 000 zł50 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Czy można zamieszkać pośród zieleni, a zarazem blisko komunikacji miejskiej włącznie z metrem i mieć w lokalu umiarkowaną ciszę oraz cudny widok z okien? Ależ tak :) jeżeli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Służew,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 172,80 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Jeśli szukasz mieszkania perfekcyjnie wykończonego, zlokalizowanego na dobrze przemyślanym osiedlu, blisko Mordoru - ta oferta może Cię zainteresować. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Grochów Północny,Warszawa

600 000 zł42 m² 14 258,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż klimatyczne 42 m2 mieszkanie wraz z kameralnym 28m2 ogródkiem oraz naziemnym miejscem parkingowym w bloku z 2018 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Młynów,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Górczewskiej tuż przy stacji metra Młynów. Doskonały punk komunikacyjny. Z okna widok na biznesowe centrum miasta. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Mokotów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie (ul. Jarosława Dąbrowskiego, blisko ul. Wołoskiej). Lokal usytuowany jest na 5 piętrze (z 10) w bloku z dwoma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wielicka

Mokotów,Warszawa

8 500 zł135 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3-pokojowe, pow. 135 m2 - Przestronne, również na biuro - Blisko metro wierzbno / wilanowska - Stary Mokotów / Park Królikarnia Do wynajęcia przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł84 m² 15 546,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mokotów, tętniące życiem serce biznesowej Warszawy stanowiące połączenie modernistycznej architektury z ciszą i spokojem. Okolicę wyróżnia elegancja, nowoczesność oraz stylowa linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ożarowska

Wola,Warszawa

465 000 zł39 m² 11 892,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Dwupokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Salon z przygotowanym do wykończenia aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wanną. Lokal odświeżony. Budynek ocieplony, po termomodernizacji, klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

640 000 zł63 m² 10 158,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować ciche mieszkanie 3-pokojowe na Ursynowie wraz z przynależnym ogórkiem. W skład nieruchomości wchodzi: mieszkanie: - duży salon z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paryska

Praga-Południe,Warszawa

529 000 zł36 m² 14 493,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie położone na Saskiej Kępie w cichej i zielonej okolicy. Budynek jest ogrodzony i posiada wewnętrzne podwórko. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Bródno

Bródno,Warszawa

980 000 zł69 m² 14 151,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Pięknie wykończone, dwustronne mieszkanie położone na nowoczesnym osiedlu graniczącym z Lasem Bródnowskim. Przestronny salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogródka, dwie przytulne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Jazdów,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Przedstawiam do wynajęcia kawalerkę przy ul. Chopina 7. Mieszkanie znajduję się w doskonałym punkcie komunikacyjnym, obok Park Dolinka Szwajcarska, do którego można wyjść na spacer z psem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

788 000 zł74 m² 10 648,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe w nowo powstającej inwestycji. Widna kuchnia, zielone osiedle, klimat starej pragi Czteropokojowy apartament położony w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pożaryskiego

Anin,Warszawa

3 200 zł41 m² 77,97 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wawer - anin - willa natolanka - ul. Pożaryskiego / patriotów. Obok stacji kolejowej warszawa anin. 2 pokoje 41,04 m2 + garaż. Do wynajęcia komfortowe, starannie wykończone nowe mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanistów

Ochota,Warszawa

449 000 zł37 m² 12 135,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Ochota 2 pokoje Blisko Park Szczęśliwicki Lokalizacja: warszawa, ochota, ul. Urbanistów Metraż: 37 m2 Piętro: 10/10 Rok budowy: 1969 W skład mieszkania wchodzi: salon sypialnia kuchnia łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

950 000 zł50 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie wykończone w najwyższym standardzie, położone w klimatycznej części Starej Ochoty przy ulicy Kaliskiej. Ulica Kaliska odgrywała istotną rolę podczas Powstania Warszawskiego. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grażyny

Warszawa,mazowieckie

2 700 zł36 m² 74,24 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 36,37 w zadbanej kamienicy na Starym Mokotowie. Przyjemna okolica, kilka minut spacerem od mieszkania znajduje się kompleks parków - Park Morskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

489 000 zł52 m² 9 404 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Tylko u Nas. Na sprzedaż ładne, ustawne i stylowo urządzone mieszkanie na warszawskiej Białołęce (ulica Odkryta). Lokal mieszkalny o wielkości 51,46 m ma założoną księgę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kossutha

Bemowo,Warszawa

589 000 zł50 m² 11 780 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedaży 3-pokojowe, dwustronne, jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 50,1 m2 usytuowane na parterze z ogródkiem przy ul. Lajosa Kossutha w dzielnicy Warszawa Bemowo. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Szczęśliwice,Warszawa

399 000 zł25 m² 15 960 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w prestiżowej części Ochoty w inwestycji Villa Parc przy ulicy Włodarzewskiej 81. Okolica oferuje bardzo wygodny i szybki dojazd do centrum miasta, oraz bliskość wszystkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

380 000 zł28 m² 13 571,40 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: mokotów / ul. Wincentego Rzymowskiego 20 / blisko Galeria Mokotów / 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

21 000 zł104 m² 203 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować luksusowy penthouse w stylu loftowym, wykończony w bezkompromisowej jakości usytuowany w Miasteczku Wilanów o powierzchnia 104 m2 Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście Południowe,Warszawa

1 483 145 zł80 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1911

Do sprzedaży trzypokojowy apartament o powierzchni 80,17 mkw. z balkonem położony we wspaniałej, odrestaurowanej, przedwojennej kamienicy zaprojektowanej i zamieszkiwanej przed II wojną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

555 166 zł39 m² 14 390 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Duże mieszkanie 2 pokoje 38.14m2 BEZ PCC I PROWIZJI Mieszkanie gotowe do salon z aneksem Salon z aneksem - 22,39 m2 Pokój - 11,56 m2 Łazienka - 4,19 m2 Balkon - 1,88 m2 Mieszkanie 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Targówek,Warszawa

410 000 zł38 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m2 usytuowane na 1 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. Wyszogrodzkiej. W okolicy znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Janusza

Koło,Warszawa

357 000 zł30 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 30 m2, 2-pokojowe z oddzielną kuchnią, do kapitalnego remontu, dostępne od zaraz. Zlokalizowane jest na Woli (os. Koło) przy ul. Księcia Janusza - bardzo dobry punkt komunikacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

2 900 zł54 m² 53,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia słoneczne mieszkanie 2 pokojowe w bloku przy ul. Świtaowida 49. Lokalizacja bardzo dobrze skomunikowana (autobusy, tramwaje), pełna infrastruktura w najbliższej okolicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 900 zł51 m² 56,53 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia od zaraz! Kompaktowe z dwoma oddzielnymi pokojami mieszkanie w zielonej części Warszawy z dogodną komunikacją do Centrum. Zielone Bemowo ul. Obrońców Tobruku 18b Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

3 650 zł40 m² 91,25 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronną kawalerkę przy ul. Obrzeżnej na Mokotowie. Nieruchomość ma 40 mkw. i składa się części sypialnianej, przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

2 800 zł41 m² 69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez prowizji od najemcy Do wynajęcia nowe 2-pokojowe mieszkanie 40m2 przy ul. Kłobuckiej, z balkonem i garażem. Lokal znajduje się na 3-cim piętrze czteropiętrowego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Od 1 listopada do wynajmu atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w apartamentowcu z 2012 roku. W budynku całodobowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Grodzieńska

Praga-Północ,Warszawa

420 000 zł25 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie wykończone pod klucz przez dewelopera brak podatku pcc! zamieszkaj nieopodal konesera W modnej części pragi! kameralny, 4piętrowy budynek Z windą! Termin realizacji: maj 2022r Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

375 000 zł19 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Pragnę zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 19,95 m2 zlokalizowaną na Nowej Pradze w Warszawie. Znajduje się w kamienicy pochodzącej z 1956 roku, której stylistyka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł37 m² 105,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe, w pełni umeblowane mieszkanie świeżo po remoncie w kameralnym bloku i doskonałej lokalizacji: - przystanki tramwajowe Stawki / Niska w odległości 300m - 3.