dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dziatwy

Henryków,Warszawa

864 500 zł60 m² 14 500,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe, zadbane, wygodnie rozplanowane mieszkanie usytuowane w jednej z najpopularniejszych lokalizacji na Białołęce - obok Parku Henrykowskiego, osiedle Klasyków Wille Miejskie, ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

2 950 zł39 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super Lokalizacja na Mokotowie, metro Wilanowska Lokalizacja: ul. Domaniewska 35, budynek położony w samym centrum korporacyjnego zagłębia Warszawy. 8 min pieszo, galeria Westfield Mokotów, LIDL,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Arbuzowa

Mokotów,Warszawa

890 000 zł47 m² 19 106,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Ustawne mieszkanie po remoncie ogródkiem! Wyposażone | Parter | Piwnica | Parking | Ogródek ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie znajduje się na wysokim parterze. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

645 000 zł33 m² 19 311,40 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania klimatyzowane mieszkanie o powierzchni 33,40 mkw. Lokal znajduje się na 2. piętrze 12-piętrowego budynku, usytuowanego przy ul. Łukowskiej (praga-Południe). Nieruchomość typu studio,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

witam, mam do wynajęcia mieszkanie na Mokotowie przy samej stacji metra Wiebrzno (róg Al. Niepodległości i Woronicza). Mieszkanie świeżo po remoncie w wysokim standardzie. Meble robione przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda

Ursynów,Warszawa

885 000 zł47 m² 18 829,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie po generalnym remoncie. Wszystko całkowicie nowe, po zakończonym remoncie nikt jeszcze nie mieszkał. Remont mieszkania zakończył się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

1 090 000 zł130 m² 8 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, dwupoziomowego mieszkania o powierzchni użytkowej około 130 m , położonego na osiedlu sąsiadującym z Rezerwatem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

3 980 zł72 m² 55 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia jasne, umeblowane trzypokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z windą oraz ochroną przy ulicy Bogusławskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Bielany,Warszawa

1 185 000 zł61 m² 19 535,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*wyłącznie U nas* Gotowy lokal usługowy 60,66 m przy Metrze Słodowiec Brak pcc | Faktura vat | Idealny pod działalność lub inwestycję Adres: warszawa, bielany - ul. Żeromskiego 17.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Północ,Warszawa

629 000 zł38 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Warszawa, praga-Północ, szmulowizna, aleja Tysiąclecia Mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na ostatnim, 10. piętrze odnowionego bloku przy Al. Tysiąclecia w spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersena

Bielany,Warszawa

745 000 zł43 m² 17 447,30 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie po remoncie, do wprowadzenia!. 2 pokoje, oddzielna widna kuchnia, balkon, do wprowadzenia. Lokal W pełni wyposażony. Wszystko może zostać. Mieszkanie 2-po kojowe, rozkładowe, o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Walewska

Praga-Południe,Warszawa

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje 52 m Warszawa Walewska 7a Prezentacja nieruchomości Na sprzedaż 2-pokojowe, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 52 m , zlokalizowane przy ul. Walewskiej 7a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 320 000 zł55 m² 23 926,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Metro Stokłosy I Dwa pokoje I Ursynów I Aleja ken 90 I Sprzedaż poczuj to Wyobraź sobie mieszkanie, które nie jest tylko miejscem - to Twój kawałek świata, przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

800 000 zł55 m² 14 490,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Pradze-Południe Mam do sprzedania 4 mieszkania w metrażu 2 x 59,32m oraz 2 x 55,21m. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodniaków

Wawer,Warszawa

8 400 zł156 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie położone w spokojnej i zielonej części warszawskiego Wawra. Nieruchomość znajduje się na kameralnym osiedlu Zaciszne Ogrody,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wodniaków

Wawer,Warszawa

8 400 zł156 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 175 000 zł35 m² 33 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego, w pełni wykończonego mieszkania w sercu Warszawy - przy ulicy Grzybowskiej. To propozycja zarówno dla osób prywatnych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Przemysłowa

Śródmieście,Warszawa

3 050 zł46 m² 66,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

- for English check below - Dwupokojowe mieszkanie z wydzieloną przestrzenią do pracy zdalnej o powierzchni 46 m2. Wszystko w pieszym dystansie: - przystanki autobusowe - Bulwary Wiślane -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

650 000 zł54 m² 12 149,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja do 25.08. 2025 2 pokoje projektowane przez architekta, z wyposażeniem! Piękny ogród! Wysoki standard bloku oraz wykończenia wnętrza! mieszkanie: funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Inflancka

Muranów,Warszawa

2 400 zł36 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia, przestronną kawalerkę przy ul. Inflanckiej w Śródmieściu (muranów). Lokal usytuowany na 1. piętrze na strzeżonym osiedlu z 2005 roku. Mieszkanie o powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aksamitna

Włochy,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czynsz W cenie najmu! ogrzewanie (gazowe) W cenie najmu! internet światłowodowy orange W cenie! klimatyzacja W każdym pokoju! zewnętrzne miejsce postojowe na zamykanym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wronia

Wola,Warszawa

5 500 zł50 m² 110 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz | Widok na panoramę Warszawy | Oxygen Residence Na wynajem luksusowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m z dużą loggią (12 m ), zlokalizowane w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warzelnicza

Białołęka,Warszawa

849 000 zł55 m² 15 405,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Słoneczne i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,11 m2, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Warzelniczej, w budynku z 2020 r., natomiast zamieszkiwane jest od 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

550 000 zł28 m² 19 642,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskim Śródmieściu. Mieszkanie po remoncie. Wykończone materiałami wysokiej jakości. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Dwóch Mieczy

Rembertów,Warszawa

560 000 zł42 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyremontowane, bezczynszowe mieszkanie dwupoziomowe o łącznej powierzchni 42 m2 z klimatyzacją. W budynku znajdują się łącznie tylko cztery lokale. Mieszkanie jest w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Rakowiec,Warszawa

769 000 zł47 m² 16 258 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży 3 pokoje na zielonym Rakowcu! ofertya na wyłączność! Mieszkanie o powierzchni 47,3 m położone jest na 1 z 4 pięter w budynku z lat '70tych. Do dyspozycji nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marysińska

Anin,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 906,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Sprzedaż bezpośrednia. Dzień dobry, mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w prestiżowej części Warszawy w starym Aninie na osiedlu z dużą historią. Osiedle to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Raszyńska

Filtry,Warszawa

2 700 zł26 m² 103,85 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka 26m2, ochota, filtry. Urokliwe mieszkanie w kamienicy z 1928r. do której się wchodzi przez przejście bramne na podwórko z ładnie utrzymaną zielenią, a następnie do jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Bródno,Warszawa

710 000 zł46 m² 15 434,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Targówek - Bródno 2 pokoje po generalnym remoncie | balkon | świetna komunikacja - Dlaczego to mieszkanie się wyróżnia? Świeżo po remoncie generalnym - pachnie nowością! Kuchnia i łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Władysława Jagiełły

Ursus,Warszawa

970 000 zł61 m² 15 901,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Sprzedam bezpośrednio nowoczesne, jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 61 m położone w spokojnej części Ursusa przy ul. Władysława Jagiełły. Lokal usytuowany jest na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

839 000 zł70 m² 11 985,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku z cegły, na zamkniętym osiedlu przy ul. Skarbka z Gór w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bełska

Mokotów,Warszawa

2 200 zł29 m² 75,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w przyjaznej lokalizacji Mokotów-Pola Mokotowskie , Park Żwirki I Wigury, wołowska, metro Wierzbno. Mieszkanie po remoncie. Duzy przestronny pokój. szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

1 090 000 zł130 m² 8 384,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

849 000 zł49 m² 17 397,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 49m2, usytuowane na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -saska Kępa. Blok z lat 70-tych - zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

665 000 zł38 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

We speak pl, ua, ru, eng Na sprzedaż: mieszkanie 38 m - Tarchomin, ul. Odkryta (białołęka) Wykończenie w stylu angielskim | Standard premium | Duża loggia Na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Grochów,Warszawa

849 000 zł49 m² 17 326,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego i słonecznego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 49,38 m2, usytuowanego na drugim piętrze 3-piętrowego bloku z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Służew,Warszawa

6 950 zł76 m² 91,45 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua,ru, eng Nowoczesny apartament 76 m do wynajęcia od zaraz - Mokotów, ul. Obrzeżna | osiedle Hubertus Do wynajęcia od zaraz nowoczesny, wykończony w wysokim standardzie apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

1 660 000 zł139 m² 11 942,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie znajdującym się na Bemowie. Układ mieszkania: poziom 1 (dół): -Przestronny salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 400 zł49 m² 69 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam do wynajęcia nowoczesnego, dwupokojowego i przestronnego apartamentu na Warszawskim Mokotowie. To komfortowe mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze, przy ul. Bukowińskiej 8,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 475 000 zł90 m² 16 423,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Eurovilla prezentuje wyjątkowy, wysoki na 2,9 m, słoneczny apartament na sprzedaż w centrum Miasteczku Wilanów. EN version below. Lokalizacja Lokal znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

3 200 zł35 m² 92,54 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w Centrum Warszawy i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych punktów miasta? Chcesz przy.