dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 246 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 246 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

3 750 000 zł130 m² 28 846,20 zł/m²

 

Piętro:12/28

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wyjątkowy apartament w Babka Tower | 130 m | 12. piętro z widokiem na panoramę miasta Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, eleganckiego apartamentu położonego na 12.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chmielna

Wola,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowy apartament W kamienicy W centrum warszawy Na wynajem wygodny i przestronny 50-metrowy apartament położony w samym centrum Warszawy. Apartament dla konesera kamienic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

799 500 zł61 m² 13 057,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Sprzedam I Mokotów I ul. Rzymowskiego | 61,23 m2 I 799 500 zł | 3 pokoje Przedmiotem sprzedaży jest wyremontowane, ustawne, dwustronne mieszkanie na 3 piętrze w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smolna

Powiśle,Warszawa

4 500 zł67 m² 67,64 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 66,53m2 położonego w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Smolnej. Propozycja za równo dla osób prywatnych do celów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

3 250 zł32 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, świeżo wyremontowanego apartamentu o wysokim standardzie, zlokalizowanego w jednej z najlepszych części Bielan - tuż przy stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

3 000 zł31 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajem I Wola I I Nowe I Ostroroga 21 I Nowe I Kawalerka Mieszkanie tylko dla obywateli z Polski. Zamieszkaj w cudownej ciszy jaką daje to mieszkanie przy ul. Ostroroga 21.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Avenue Estate prezentuje klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej dzielnicy Warszawy Miasteczku Wilanów. Atuty widok na zieleń duży balkon prestiżowa lokalizacja mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Afrykańska

Saska Kępa,Warszawa

911 500 zł48 m² 18 989,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na zielonej Saskiej Kępie w pięknie wykończonym mieszkaniu z paryskim klimatem! Ta lokalizacja to nie tylko miejsce, to styl życia, świat, w którym po powrocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

1 799 000 zł79 m² 22 772,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące w prestiżowej inwestycji Marina Mokotów. Mieszkanie Jasne, północno - zachodnie, 3 pokoje o powierzchni 76,94m. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

3 600 zł38 m² 95,95 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam dziś do zaoferowania Państwu 2-pokojowe słoneczne mieszkanie przy ul.Domaniewskiej 26 w Warszawie! INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie jest 2-pokojowe o powierzchni 37,52 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

1 260 000 zł52 m² 24 230,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego z dużym tarasem przy ulicy Jugosłowiańskiej na Gocławiu. Atuty w punktach: - mieszkanie w głębi osiedla, - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Kinowa

Saska Kępa,Warszawa

540 000 zł32 m² 17 088,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Mam przyjemność przedstawić jasną kawalerkę na sprzedaż, w pełni wyposażoną, znajdująca się w świetnej lokalizacji przy al. Waszyngtona 33. Mieszkanie znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Budowlana

Targówek,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 2-pokojowy apartament 42 m z balkonem 8 m - Targówek, przy przystanku tramwajowym Szukasz mieszkania w dogodnej lokalizacji, z funkcjonalnym układem i nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Czerniaków,Warszawa

730 000 zł43 m² 16 976,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Wyremontowane przestronne mieszkanie na 7 piętrze z widokiem na Gocław. W niewielkiej odległości autobusy, a trochę dalej tramwaj, dobrze skomunikowane z centrum Warszawy oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marymoncka

Las Bielański,Warszawa

663 000 zł53 m² 12 533,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,9m2, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z lat 60tych zlokalizowane na Bielanach przy ul. Marymonckiej. Podkreślić należy, że za oknem widać Las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Skwer kard. Stefana Wyszyńskiego

Muranów,Warszawa

7 000 zł108 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe, komfortowe, klimatyzowane mieszkanie Z miejscem postojowym W garażu podziemnym. Pogranicze śródmieścia I woli. Możliwy najem również na cele biurowe! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

6 400 zł75 m² 85,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4- pokojowe na Dolnym Mokotów, idealne dla rodziny z dziećmi. Rozkład: komfortowe 4 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu, na parterze, na prestiżowym osiedlu na Dolnym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

679 000 zł30 m² 23 001,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

WE speak english - please do not hesitate to contact us Do sprzedanianowe studio 29,5 mkw z wydzielonym miejscem sypialnianym, z dużym balkonem w nowo wybudowanym apartamencie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

11 919 zł71 m² 167,87 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

0% prowizji po stronie najemcy / 0% commission for the tenant eng below informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, powiśle, leszczyńska 1a Metraż: 71 m + taras o powierzchni 18 m (łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurajska

Mokotów,Warszawa

897 000 zł46 m² 19 662,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poczuj się jak W miejskim kurorcie. Zamieszkaj na kameralnym osiedlu, zielonej enklawie otoczonej malowniczymi jeziorkami. 2 pokoje | 46m2 | taras + duży ogród na sprzedaż w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

615 000 zł46 m² 13 340,60 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m2 znajdujące się przy ul. Wyszogrodzkiej na Warszawskim Targówku (bródno). Mieszkanie dostępne jest od sierpnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ryżowa

Skorosze,Warszawa

980 000 zł71 m² 13 744,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na piątym piętrze bardzo zadbanego budynku z 2014 roku. Zarówno niniejszy obiekt jak i osiedle, na którym się znajduje, zostały wykonane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Schillera

Śródmieście,Warszawa

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do najmu dwupokojowe, rozkładowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Stare Miasto/ Muranów, ul Schillera. Mieszkanie po remoncie. Rozkład: 2 oddzielne ustawne pokoje , balkon Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Potok,Warszawa

1 165 000 zł63 m² 18 410,20 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Mam przyjemność zaprezentować piękne mieszkanie na zielonym Żoliborzu na Osiedlu Potok. Szczegóły nieruchomości: - 3 pokoje - pow. 63,28 m - 1. piętro - osobna, w pełni wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orzycka

Służew,Warszawa

3 990 zł52 m² 76,73 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie 52 m - do wprowadzenia od zaraz. Szukasz komfortowego, funkcjonalnego mieszkania, w którym wszystko jest nowe? To propozycja idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Natolin,Warszawa

3 500 zł50 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/ 50 mkw na ursynowie, blisko stacji natolin, umeblowane, wyposażone. Czynsz najmu zawiera czynsz administracyjny(wraz z zaliczką na wodę i ogrzewanie) pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

1 070 000 zł68 m² 15 643,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż bardzo ustawne, 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na Targówku. Idealne dla osób, które szukają mieszkania przestronnego, wykończonego wysokiej jakości produktami. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jarzębskiego

Bielany,Warszawa

3 900 zł46 m² 84,78 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj stylowo na Bielanach! 2-pokojowe mieszkanie z klimatem, miejscem postojowym i schowkiem | 46 m | Metro Stare Bielany Warszawa - Bielany ul. Jarzębskiego 46 m | 2 pokoje |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

610 000 zł38 m² 16 052,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji, idealne dla singla lub pary. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. W skład mieszkania wchodzą:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radarowa

Okęcie,Warszawa

679 000 zł38 m² 17 868,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

679 000 zł | sprzedaż | 38 m2 | 3 pokoje | warszawa | radarowa | włochy okęcie Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie, usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Świderska

Białołęka,Warszawa

1 350 000 zł114 m² 11 811 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z tarasem. Opis nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Wola,Warszawa

3 500 zł40 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia do zaraz dwa niezależne pokoje w Centrum przy ul. Nowolipie blisko w okolicy skrzyżowania al. Jana Pawła i Al. Solidarności Mieszkanie po remoncie wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szkoły Orląt

Gocław,Warszawa

839 000 zł58 m² 14 465,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Na sprzedaż ustawne i przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone na spokojnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Szkoły Orląt 1 na Warszawskim Gocławiu. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Staszica

Warszawa,mazowieckie

2 200 zł37 m² 59,46 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio, kawalerka 37 m2 po remoncie ,ul. Staszica okna wychodzą na ul. Młynarską, wysoki parter, oddzielna kuchnia z oknem(jak pokój), dogodny dojazd do centrum i innych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

795 000 zł42 m² 18 928,60 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa Stara Ochota, aleje Jerozolimskie 141 Metraż: 42 m Piętro: 1 / 12 (budynek z windą) Rok budowy: 1969 Stan prawny: odrębna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bolesława Chrobrego

Włochy,Warszawa

3 800 zł45 m² 84,44 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m . Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w apartamentowcu na Włochach. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

3 300 zł30 m² 110,81 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

For en/ua Na wynajem oferujemy w pełni wykończony lokal mieszkalny o powierzchni 29,78 m , położony na 1. piętrze nowoczesnego budynku przy ul. Kolejowej 9, w samym sercu dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

4 100 zł43 m² 95,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z tarasem na osiedlu wiślany mokotów! W pełni wyposażone | Miejsce postojowe | Parter | Zaciszny taras | Zwierzęta mile widziane! ****** rozkład pomieszczeń: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

5 549 zł60 m² 92,48 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 60m2 zlokalizowany na III piętrze : * Salon, * Aneks kuchenny, * Sypialnia, * Gabinet, * Łazienka, * Pomieszczenie gospodarcze, * Duży balkon, apartament bezpośrednio po remoncie, znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karlińskiego

Wola,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 40 m , położone na 2. piętrze nowoczesnej inwestycji z 2022 roku przy ul. Kacpra Karlińskiego na warszawskiej Woli. Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janiszowska

Okęcie,Warszawa

1 350 000 zł680 m² 1 985,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Agencja Westate Wola prezentuje ofertę inwestycyjną, udział w prawie współwłasności w przedwojennej kamienicy zlokalizowanej na Warszawskim Okęciu przy ul.Janiszowskiej 25 Jest to doskonała.