dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

4 900 zł78 m² 62,82 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lokal Mieszkalny o pow. 78 m2 - Dla rodziny, pary lub wymagającego singla - Gustownie Wykończony w Wysokim Standardzie - Grochów - Praga Pd Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, doskonałe dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górskiego

Śródmieście Północne,Warszawa

995 000 zł40 m² 25 158 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Analiza ai z dnia 23 sierpnia 2025 "kawalerki Warszawa-Śródmieście": obecnie dostępnych jest ok. 162 ogłoszeń z kawalerkami w Śródmieściu. Wartość to 1 638 645 zł, co daje średnio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 530 000 zł70 m² 21 857,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż: nowoczesny apartament 70 m z ogródkiem 70 m w sercu Miasteczka Wilanów - gotowy do wprowadzenia! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu, idealnego dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okocimska

Ulrychów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem na Woli przy Metrze Księcia Janusza 2 pokoje / oddzielna kuchnia / po remoncie Wynajęcie mieszkania na warszawskiej Woli, w okolicach ulic Księcia Janusza i Okocimskiej, ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

900 000 zł42 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskich Bielanach. Układ mieszkania: salon z rozkładaną kanapą, kompletem mebli i telewizorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 188,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,43m2 zlokalizowane na Mokotowie / Sielce. Nieruchomość położona jest na 1 piętrze w budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czaki

Stary Żoliborz,Warszawa

2 300 000 zł106 m² 21 698,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Funkcjonalne mieszkanie Z 3 sypialniami Garaż | Komórka lokatorska | Blisko metro i parki | Miejsce postojowe w garażu podziemnym ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wyścigowa

Służew,Warszawa

6 300 zł79 m² 79,75 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkowa ofertą na wynajem: eleganckim apartamentem w sercu Mokotowa w sąsiedztwie Torów Wyścigów Konnych oraz zielonego parku Dolinka Służewiecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siodlarska

Bemowo,Warszawa

2 399 000 zł162 m² 14 808,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy, wyjątkowy apartament zlokalizowany na warszawskim Bemowie przy ul. Siodlarskiej. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze w 6 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

1 050 000 zł80 m² 13 125 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 80 m z tarasem 15 m w zabudowie szklanej Copal znajduje się na zamkniętym, monitorowanym osiedlu Lewandów Duży przy ul. Głębockiej w Warszawie, w bardzo dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

959 225 zł52 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Targówku przy ul. św. Wincentego. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

949 000 zł49 m² 19 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja do 05 września! Prezentuję na sprzedaż klimatyczne i nowocześnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie ze słonecznym ogrodem. Nieruchomość położona w prestiżowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

749 000 zł31 m² 24 006,40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy Państwu urokliwe mieszkanie położone w Warszawie przy ul Domaniewskiej. Mieszkanie Idealne dla osób ceniących sobie komfort i dogodną lokalizację z łatwym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

640 000 zł36 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2 pokojowe mieszkanie na Pradze Południe, o pow. 36 m2, usytuowane na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku z cegły. Mieszkanie jednostronne, w dobrym stanie, z pokojem przechodnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

2 290 000 zł117 m² 19 572,70 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Całkowicie nowe / nigdy niezamieszkane / wykończone W wysokim standardzie / gotowe do wprowadzenia MD Home ma przyjemność zaprezentować nowy, luksusowo wykończony 3-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

649 000 zł42 m² 15 638,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Gocławiu ul. Mikołajczyka , Warszawa (blisko Promenady) Powierzchnia 41,5 m Parter Balkon 7 m Piwnica 4,5 m Po generalnym remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

3 000 zł38 m² 79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie na spokojnym, cichym i ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie usytuowane jest na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Urwana

Górce,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Urwanej na Warszawskich Włochach. Nieruchomość ma niecałe 40 mkw i składa się z sypialni, przestronnego salonu z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odyńca

Stary Mokotów,Warszawa

1 060 000 zł43 m² 24 645,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Avenue Estate prezentuje 2 pokojowe klimatyczne mieszkanie usytuowane przy ul. Odyńca, blisko wejścia do Parku gen. Gustawa Orlicz Dreszera w sercu zielonego Mokotowa. Atuty prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

3 850 zł53 m² 73,14 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Below is the English version. Wygodne, przestronne mieszkanie w pobliżu metra Kondratowicza oraz lasu Bródnowskiego Ciche, dobrze doświetlone, w otoczeniu zieleni. Salon: przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Wola,Warszawa

1 039 000 zł57 m² 18 356,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Szukasz rodzinnego, przestronnego i cichego mieszkania w Centrum? Oferuję 3-pokojowe, dwustronne, rozkładowe mieszkanie na granicy Śródmieścia i Woli przy ulicy Ogrodowej. Chcesz umówić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bora-Komorowskiego

Gocław,Warszawa

1 100 000 zł60 m² 18 181,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży ładne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,5 m2 Powierzchnia mieszkania 60,5 m2 + dodatkowo około 3 m2 korytarza przyłączonego do mieszkania i połowa powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warzelnicza

Białołęka,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 498,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Słoneczne i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,11 m2, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Warzelniczej, w budynku z 2020 r., natomiast zamieszkiwane jest od 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

630 000 zł38 m² 16 578,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na drugim piętrze zadbanego budynku z 1957 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest w bardzo dobrym punkcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 700 zł68 m² 83,82 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne, komfortowe trzypokojowe mieszkanie balkonem, miejscem postojowym w garażu podziemnym i komórka lokatorską, w apartamentowcu zlokalizowanym na pograniczu Śródmieścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Muranów,Warszawa

679 000 zł33 m² 20 329,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować dwupokojowe mieszkanie w śródmieściu północnym, na zielonym Muranowie. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 z oknami wychodzącymi na ciche podwórko. - gen.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

849 000 zł47 m² 18 063,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1968

Mam przyjemność zaprezentować gotowiec inwestycyjny wynajmowany bez dnia przestoju od 4 lat. Dwulokalowe mieszkanie na 1 piętrze w niskim budynku w zielonej części Żoliborza. - ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Stegny,Warszawa

9 000 zł93 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Apartament 93M2, 3 pokoje, 27M2 taras, po remoncie, park towers, pory, mokotów stegny Budynek: reprezentacyjna inwestycja Park Towers z recepcją, ochroną i monitoringiem na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krymska

Stegny,Warszawa

2 700 zł42 m² 63,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiamy do wynajęcia przytulne mieszkanie o powierzchni 42,5 m , które czeka na nowych najemców przy ulicy Krymskiej 3. Mieszkanie zlokalizowane na 1 pietrze, po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Rozłucka

Grochów,Warszawa

509 000 zł27 m² 18 569,90 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie na Pradze Południe- grochów. Mieszkanie jednopokojowe usytuowane na 6 piętrze w bloku z 1967 roku. Budynek w 2015 roku przeszedł generalny remont: ocieplenie elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Wola,Warszawa

4 700 zł49 m² 95,78 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: 3 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | ul. Wolska 111, warszawa Wola| Cena do negocjacji Z przyjemnością prezentuję ustawne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

19 150 zł178 m² 107,58 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem przestronny penthouse o powierzchni 178m2, usytuowany na granicy Mokotowa i Wilanowa na osiedlu Ażurowych Okiennic. Lokalizacja To kameralne i ciche miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wiatraczna

Praga-Południe,Warszawa

649 000 zł46 m² 13 993,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Tu zaczyna się Twoja niezależność, styl i wolność. Mieszkanie przy Rondzie Wiatraczna to przestrzeń, która daje Ci więcej niż metry kwadratowe - daje Ci miejski rytm życia i komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 999 000 zł100 m² 19 938,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Eurovilla prezentuje mieszkanie z dwiema sypialniami i gabinetem w Miasteczku Wilanów. Apartament został urządzony bardzo wygodnie i praktycznie. Na podłodze ułożono ponadczasowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

425 000 zł24 m² 18 085,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Na sprzedaż - przytulna i wyremontowana kawalerka o powierzchni 23,5 m Warszawa, praga-Południe, ul. Szaserów 115 Na Sprzedaż zadbane, jasne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Sady Żoliborskie,Warszawa

728 500 zł47 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przytulne, jasne mieszkanie 3-pokojowe (47 m ), położone na 4. piętrze w zadbanym, niskim bloku na Sadach Żoliborskich - jednej z najbardziej zielonych i spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

899 000 zł57 m² 15 883,40 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 3-pokojowe Z aneksem kuchennym I klimatyzacją - mokotów, domaniewska szczegóły nieruchomości: powierzchnia i rozkład: 56,6 m użytkowej Słoneczny salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

735 000 zł55 m² 13 312,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkań na Pradze-Południe Mam do sprzedania 4 mieszkania w metrażu 2 x 59,32m oraz 2 x 55,21m. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów Wysoki,Warszawa

9 900 zł120 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu słoneczne mieszkanie z bardzo dużym tarasem na wynajem na warszawskim Miasteczku Wilanów. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to przestronne, jasne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

475 000 zł25 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka | Mokotów | Balkon | Piwnica | Parkiety! Na sprzedaż jasna i odnowiona kawalerka o powierzchni 24,7 m , położona w zielonej części Górnego Mokotowa. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

640 000 zł42 m² 15 238,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dodatkowe informacje: typ własności: własność Materiał budowlany: beton Standard: bardzo dobry Typ podłogi: panele Typ ścian: tynk wapienny Rodzaj okien: pcv Liczba sypialni: 1 Liczba.