dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

980 000 zł71 m² 13 859,40 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Jana Kowalczyka. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bergamotki

Stegny,Warszawa

7 000 zł88 m² 79,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywne mieszkanie na wynajem - green mokotów Cztery pokoje | Wysoka zabudowa 3m+ | Loggia z widokiem na centrum | Skarpa Warszawska | Robyg ***** rozkład pomieszczeń: * Sypialnia master.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żywnego

Mokotów,Warszawa

749 880 zł36 m² 20 830 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Digital Broker prezentuje mieszkanie, znajdujące się w dzielnicy Mokotów, przy ul. Wojciecha Żywnego 12. Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w budynku 12 piętrowym, posiada balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

399 000 zł14 m² 27 517,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka na Starym Mokotowie | Ul. Madalińskiego 3/5 | 14,5 m | Blisko metra i parku Lokalizacja: warszawa, stary Mokotów - ul. Madalińskiego 3/5 Powierzchnia: 14,5 m Cena: 399 000 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł61 m² 90,16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów w nowym budynku z balkonem | ul. Sarmacka 23 Do wynajęcia trzypokojowe luksusowe mieszkanie z balkonem na Wilanowie przy ulicy Sarmackiej 23.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 433,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Targówek Bródno ul. Bolesławicka > stacja metra Bródno 900 m > przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od klatki > 5 min spacerem na bazarek, do sklepu Lidl i Galerii Renova > tuż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

819 000 zł70 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1986

Sprzedam | 5 pokoi I 70 m2 I 819 000 zł | Mokotów I ul. Rzymowskiego Przedmiotem sprzedaży jest świeżo wyremontowane, ustawne, dwustronne mieszkanie na 2 piętrze w bloku mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bielany,Warszawa

699 999 zł51 m² 13 725,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe z Księgą Wieczystą o powierzchni 51 m2 położone przy ul. Kochanowskiego. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oraz oddzielnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

4 300 zł78 m² 55,13 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy stacji metra Imielin Wynajmę przytulne, 78 metrowe w pełni urządzone mieszkanie na Ursynowie przy ulicy ken 51. Mieszkanie położone jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiśniowa

Mokotów,Warszawa

2 290 000 zł105 m² 21 809,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1929

Tylko u nas! Bez prowizji. Jeżeli szukasz cichego, funkcjonalnego, dwustronnego i jasnego mieszkania po generalnym remoncie w kamienicy z 1935 roku, to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przedmiejska

Falenica,Warszawa

990 000 zł67 m² 14 776,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferuję mieszkanie 67 m2 z ogródkiem 45 m2. Własna woda, szambo ,ogrzewanie gazowe. Osiedle Sosnowy Park w otulinie lasu.1,5 km od Mostu Południowego. Szkoła, przedszkole, dojazd komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

2 999 000 zł104 m² 28 745,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament świeżo wykończony w wysokim standardzie. Apartament posiadający wiele zalet: -wysoki standard wykończenia, wszystko nowe -bardzo funkcjonalny układ -ładny widok (przestrzeń za oknem).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 759 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie w 2019 roku. Pełna własność. Powierzchnia lokalu 36,30, powierzchnia piwnicy 1,71. Lokal składa się z : salonu aneksu kuchennego oddzielnej sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

829 000 zł47 m² 17 698,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,82 m , położone na 1. piętrze kameralnego, czteropiętrowego bloku przy ul. Niskiej, na Muranowie. Układ 3 ustawne pokoje: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczęsna

Włochy,Warszawa

1 299 000 zł67 m² 19 388,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najważniejsze informacje: kupujący nie płaci podatku pcc 2%, więc jest to duża oszczędność! metraż: 66,7 m2, trzypokojowe świetna loggia o powierzchni 6m2 mieszkanie jest wykończone, zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Natolińska

Śródmieście,Warszawa

3 900 zł35 m² 111,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy przy ul. Natolińskiej (tuż przy Mokotowskiej). Na wynajem stylowe, idealnie urządzone mieszkanie. Doskonała lokalizacja boczna, zielona i cicha uliczka od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 629,60 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Sadyba,Warszawa

4 400 zł60 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz wyremontowanego, w pełni umeblowanego mieszkania w cichej i zielonej części Warszawy - zapoznaj się z ofertą 3-pokojowego mieszkania przy ul. Limanowskiego. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Stara Ochota,Warszawa

1 450 000 zł76 m² 18 954,20 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z loggią w apartamentowcu na Starej Ochocie - Aleje Jerozolimskie Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 76.7 m2 Piętro 2 z 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

489 000 zł28 m² 17 464,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Z przyjemnością prezentuję Państwu przytulną kawalerkę przy ul. Obozowej na Woli - doskonała lokalizacja stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą - możliwość zakupu na kredyt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł38 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:9/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Wynajmę mieszkanie 38m , 2 pokoje Mokotów ul. Batorego, przy sgh, metro pole mokotowskie Odświeżone, zlokalizowane na Górnym Mokotowie, 2 minut piechotą od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Kolonia Lubeckiego,Warszawa

2 450 000 zł103 m² 23 786,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność zaprezentować elegancki, 3-pokojowy apartament z widokiem na zieleń, położony w zabytkowej, modernistycznej kamienicy na warszawskich Filtrach. Atuty: kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

660 000 zł39 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Przestronne mieszkanie na sprzedaż w prestiżowej lokalizacji- warszawa, wola Przedstawiamy ofertę sprzedaży wyjątkowego, przestronnego, kolorowego i jasnego mieszkania zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Anielewicza

Nowolipki,Warszawa

650 000 zł43 m² 15 116,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe z widną kuchnią. Solidny budynek z 1964r, w dobrym stanie technicznym, po wymianie instalacji elektrycznej, gazowej i centralnego ogrzewania. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Instalatorów

Raków,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowa kawalerka w apartamentowcu. W pełni umeblowana i wyposażona. Lokal nowy. Nikt jeszcze nie mieszkał. Koszt najmu to czynsz 2800 zł/ mies.+ czynsz administracyjny 384 zł + opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

6 200 zł55 m² 112,73 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu nowoczesnego mieszkania na Woli - idealnego dla pary lub singla, który ceni komfort, nowoczesny design i świetną lokalizację. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 000 zł40 m² 126,10 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - wyjątkowe, w pełni wyposażone mieszkanie w prestiżowej inwestycji 19. Dzielnica, ul. Kolejowa 45b. Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Bródno,Warszawa

1 295 000 zł76 m² 16 970,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Opiekun oferty tel. Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami, garderob o powierzchni 76,31 m na kameralnym zamkniętym i monitorowanym osiedlu na Targówku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:5/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W cenie najmu tzw. Czynsz administracyjny! najem okazjonalny! możliwość wynajęcia na biuro! Mieszkanie 2-pokojowe, z dużym 15 m2 tarasem, wykończone w wyższym standardzie. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mirów,Warszawa

4 400 zł60 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 60 m2, piętro 2/5 z windą, w budynku z 2010 r. przy ul. Pańskiej, wola, mirów. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Zwierzęta mile.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Potrzebna

Nowe Włochy,Warszawa

729 000 zł40 m² 18 062,40 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Potrzebnej 55, nieopodal stacji pkp Włochy. Nieruchomość znajduje się na osiedlu Camelia na 2 piętrze w budynku z 2018 roku. Mieszkanie jest ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grottgera

Mokotów,Warszawa

6 000 zł95 m² 63,16 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do prezentacji wyjątkowej oferty wynajmu przestronnego, czteropokojowego apartamentu o powierzchni 95 m , zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych części Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

7 500 zł100 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 100 m , położone na parterze w kamienicy w Warszawie. Lokal składa się z trzech rozkładowych pokoi około 25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Śródmieście,Warszawa

830 000 zł54 m² 15 257,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie z dużym potencjałem, do remontu. Świetna inwestycja. Dla osób szukających klimatu powojennych kamienic. Ulica Niska - blisko Centrum, jednocześnie w cichej, drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 850 000 zł94 m² 19 637 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Z ogromną przyjemnością prezentuję dwupoziomowy apartament na sprzedaż, zlokalizowany przy ulicy gen. W. Sikorskiego w Warszawie. Nieruchomość ma powierzchnię 94,21 m i została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

535 000 zł37 m² 14 312,50 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 37,38 m , usytuowane na 9 piętrze w budynku z 1970 roku, zlokalizowanym w doskonale skomunikowanej i pełnej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Olbrachta

Wola,Warszawa

2 700 zł51 m² 52,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajęcia mieszkania na ul. Jana Olbrachta. Wolne od zaraz. Rozkład Lokal 51,46 m2 składa się z 3 pokoi: - salon - sypialnia ( wejście z salonu) - pokój z balkonem -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł22 m² 136,36 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Brief: śródmieście | Bracka 5. Przytulna kawalerka o powierzchni 22 m na wynajem. 4. piętro w pięknej kamienicy z windą i niezwykłą klatką schodową. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

920 000 zł50 m² 18 389 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2 pok. mieszkanie świeżo po remoncie o powierzchni 50,03 m2 położone przy ul. Bukowińskiej przy stacji I linii metra "metro Wilanowska" Sprzedaż bezpośrednio przez właściciela.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chełmska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia - mieszkanie 42 m , ul. Chełmska, warszawa Powierzchnia: 42 m Lokalizacja: ul. Chełmska, warszawa Idealne dla: singla lub pary Piwnica: tak Parking: możliwość uzyskania karty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korkowa

Wawer,Warszawa

3 900 zł45 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyzowany apartament na wynajem - Wawer, ul. Korkowa - Nowa inwestycja, balkon, parking podziemny Na wynajem nowe, wcześniej niezamieszkałe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji zlokalizowanej.