dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

3 300 zł50 m² 66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Kameralne zamknięte osiedle 4 apartamentowców z 2022 roku. Zielone, zagospodarowane. Salon z aneksem, sypialnia z garderobą ,pokój do własnej aranżacji. Ogródek około 50 M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

9 000 zł93 m² 96,77 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Apartament 93M2, 3 pokoje, 27M2 taras, po remoncie, park towers, pory, mokotów stegny Budynek: reprezentacyjna inwestycja Park Towers z recepcją, ochroną i monitoringiem na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Madalińskiego

Stary Mokotów,Warszawa

399 000 zł14 m² 27 517,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Kawalerka na Starym Mokotowie | Ul. Madalińskiego 3/5 | 14,5 m | Blisko metra i parku Lokalizacja: warszawa, stary Mokotów - ul. Madalińskiego 3/5 Powierzchnia: 14,5 m Cena: 399 000 Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł109 m² 96,33 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje elegancki apartament 109 m w zabytkowej kamienicy Atuty mieszkania Przestronny apartament w odrestaurowanej kamienicy z historią Wysokie wnętrza, oryginalny parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Ursynów,Warszawa

1 200 000 zł73 m² 16 438,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Polecamy doświetlone, wygodne, zadbane 3 pokojowe na Ursynowie Mieszkanie wykończone w oparciu o detale, bez dodatkowych nakładów finansowych 400 m pieszo do Metra Imielin Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mokra

Targówek,Warszawa

849 000 zł63 m² 13 540,70 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Oferuje 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m z dużym balkonem i opcją ogródka, położone na parterze 12-piętrowego budynku z windą (rok budowy: 1978), po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

499 900 zł31 m² 16 125,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

*Wyłącznie u nas* Szukasz umeblowanego mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Praga Północ, zabytkowa część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

4 800 zł42 m² 114,75 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować na wynajem 2 pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji jaką jest Port Praski na Pradze-Północ. Mieszkanie mieści się na 3 piętrze w 7 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

3 400 zł38 m² 88,54 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia od 1 grudnia 2025 roku - prezentacja mieszkania możliwa wcześniej. Rewelacyjne mieszkanie po generalnym remoncie na przeciwko biurowców Bramy Zachodniej, tuż obok Placu Zawiszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

1 250 000 zł53 m² 23 584,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Lex nieruchomości tel. Mamy przyjemność zaoferować Państwu mieszkanie, którego wyjątkowość, niezwykłość polega na : - lokalizacji - lokalizacji - lokalizacji. Możliwość zakupu mieszkania na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wałowa

Śródmieście,Warszawa

3 600 zł56 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzy oddzielne pokoje I oddzielna kuchnia W centrum. Mieszkanie po gruntownym odświeżeniu (odmalowane, wycyklinowana podłoga). Właściciel akceptuje zwierzęta. Dodatkowo czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gibalskiego

Wola,Warszawa

650 000 zł42 m² 15 662,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w okolicy ch Arkadia, 2 pokojowe 41.5 m2 z kuchnią z oknem i balkonem. Mieszkanie mieści się na 1 piętrze w budynku z windą. Jest świeżo po remoncie (nie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 700 zł33 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka Z balkonem obok metra Idealne dla singla lub studenta | Nowe budownictwo | Balkon | Przemyślany układ | Blisko terenów zielonych i komunikacji | Metro | Po remoncie *****.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garażowa

Mokotów,Warszawa

5 500 zł78 m² 70,51 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje świetnie położone mieszkanie na Mokotowie! (english version below) Atuty Wysoki standard mieszkania Świetna lokalizacja Gotowe do wprowadzenia Nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białostocka

Praga-Północ,Warszawa

2 700 zł61 m² 43,94 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem Warszawa, ul. Białostocka 24 Praga Północ - tuż obok Centrum Praskiego Koneser i Metra Wileńska Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

727 870 zł38 m² 19 004,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Jeżeli poszukujesz mieszkania gotowego do wprowadzenia blisko Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego to ta oferta może być idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 38 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

1 235 000 zł49 m² 25 240,10 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Z wielką przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę - mieszkanie o powierzchni 48,93 m , położone przy ulicy Jana Pawła II nr 35 w odrestaurowanej kamienicy z lat 50'.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

1 200 000 zł52 m² 23 077 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2 pokojowego z dużym tarasem przy ulicy Jugosłowiańskiej na Gocławiu. Atuty w punktach: - mieszkanie w głębi osiedla, - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedmiogrodzka

Czyste,Warszawa

3 500 zł31 m² 112,90 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania na wynajem przy ulicy Siedmiogrodzkiej 7 w inwestycji Art Deco. Atuty: - niesamowity widok z 9-ego piętra na panoramę Warszawy, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górna Droga

Ursus,Warszawa

659 000 zł48 m² 13 729,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

**zadbane 2-pokojowe mieszkanie z garderobą, loggią i dużą łazienką - Ursus** Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47,6 m , położone na 6. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dębicka

Bemowo,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w budynku z 2007 roku przy ulicy Dębickiej. Lokal ma pow. 48,82 m2 i składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Wandy

Saska Kępa,Warszawa

800 239 zł30 m² 12 650 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Oferujemy na sprzedaż przytulną kawalerkę na Saskiej Kępie. (English below) Prezentujemy na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie 1-pokojowe, położone w jednej z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

2 600 zł31 m² 83,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dodatkowo czynsz administracyjny (z zaliczkami na wodę i ogrzewanie) - 520pln/m-c. Eleganckie, nowoczesne, 31m2, studio na bemowie. Ul. Szeligowska. Apartamentowiec z całodobową ochroną. Ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

649 000 zł35 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Opiekun oferty: tel.: Kawalerka 35m2 z przestronnym balkonem - idealna dla singla lub inwestora! Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości Podstawowe informacje Z przyjemnością prezentuję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie idealne dla dwóch niezależnych osób ale także dla rodziny czy pary. Mieszkanie w trakcie malowania, drobnego remontu i wymiany wszystkich mebli , do przejęcia po 11/11/25. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

2 300 zł33 m² 69,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu, do wynajęcia przestronną, dużą kawalerka 33 m + 10,5 m2 taras, usytuowana na parterze od strony cichego patia, w nowoczesnej inwestycji przy ul. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Komfortowy, stylowy apartament w nowej inwestycji Port Praski port praski | sierakowskiego | praga | stylowy apartament | W pełni wyposażony | miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 240 000 zł59 m² 20 949,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 59,15 m | Jana Kazimierza | Wola - komfort i wysoki standard w jednej z najszybciej rozwijających się części Warszawy Westate Wola prezentuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bruna

Mokotów,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na Mokotowie, ul Bruna 1-wsze piętro z windą opis Mieszkanie po remoncie, przytulne, z widokiem na podwórko. Umeblowane 2 pokoje - duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Środkowa

Praga-Północ,Warszawa

4 800 zł72 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od zaraz! Luksusowe, przestronne mieszkanie 72m2 na ostatnim 3 piętrze. Jasne, sypialnia, salon kuchnia połączona z jadalnią i tarasem widokowym - Warszawa Praga Północ ul. Środkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Janowiecka

Targówek,Warszawa

873 950 zł50 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie z loggią na Osiedlu Wilno - Warszawa, ul. Janowiecka mieszkanie Na sprzedaż jasne i funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,82 m z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wołoska

Wyględów,Warszawa

980 000 zł57 m² 17 223,20 zł/m²

 

Piętro:7/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 56.9 m , zlokalizowane na Mokotowie. Aktualnie przechodzi generalny remont prowadzony według projektu architekta zakończenie prac planowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

825 000 zł46 m² 18 132 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem znajdujące na 13. piętrze w 16. piętrowym bloku z 2016 roku. Nieruchomość mieści się tuż przy wejściu do Metro Kondratowicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 411 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m w pełnej własności hipotecznej z księgą wieczystą. Lokal znajduje się na II piętrze w 10-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rozbrat

Powiśle,Warszawa

6 499 zł82 m² 79,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne, wyjątkowo przestronne, niesamowicie położone, 3-pokojowe mieszkanie położone na Powiślu, będącym jedną z najlepszych i najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

1 999 000 zł98 m² 20 460,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferta dotyczy rentownej nieruchomości prowadzonej w systemie najmu krótkoterminowego. Biznes w pełni przygotowany - profesjonalne zarządzanie, wysoka rentowność i udokumentowane dochody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Grochów,Warszawa

1 110 000 zł59 m² 18 893,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Apartamentu na Pradze Południe w sercu Grochowa o łącznej powierzchni 71,12 m :) Apartament | 58,26 m + 12,86 m Taras | dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Lizbońska

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł27 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jasne mieszkanie na wysokim piętrze przy ul. Lizbońskiej, świeżo po remoncie. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 27 m2 składa się z: - pokoju z rozkładaną kanapą (duża powierzchnia spania);.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bemowo,Warszawa

1 260 000 zł86 m² 14 646 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży komfortowe mieszkanie zlokalizowane w budynku przy ul. Arki Bożka/ Bemowo. Mieszkanie - rozkładowe pow. użytkowej 86,03 m2. Ekspozycja pd-zach. Usytuowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korytnicka

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł52 m² 53,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

WE do speak english, feel free to contact us ważne: nie pobieramy prowizji od najemcy! Do wynajęcia od zaraz mieszkanie na Pradze Południe przy ulicy Korytnickiej 46, położone 550 m od Ronda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szegedyńska

Bielany,Warszawa

625 000 zł37 m² 16 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37m2 w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na Bielanach, przy ul. Szegedyńskiej. Lokalizacja:.