dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 247 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 247 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dubois

Śródmieście,Warszawa

695 000 zł37 m² 18 921,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Śródmieściu w kamiennicy z 1960 roku (cegła) 2-pokojowe mieszkanie o pow. 36.73m2 przy ul. Dubois składające się z: przedpokoju Przechodniego Salonu Sypialni Oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wysockiego

Bródno,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje | 55 m | balkon | 2 miejsca parkingowe | Rezydencja Liwska Komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Rezydencja Liwska na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł41 m² 63,68 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie w nowej inwestycji. W pełni wyposażone, dobrze skomunikowane. Mieszkanie ma 40,83 m2 i znajduje się na nowo wybudowanym osiedlu Wileńska Express,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Postępu

Mokotów,Warszawa

5 000 zł68 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 3 pokoje | 68 m2 I 5000 zł | ul. Postępu 12b | Warszawa Przedmiotem najmu jest 3 pokojowe przestronne, umeblowane mieszkanie składające się z: - salonu z aneksem kuchennym - dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

799 000 zł57 m² 14 042,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu Tarasy Dionizosa na Białołęce. Mieszkanie jest zadbane, w bardzo dobrym stanie, gotowe do zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smocza

Wola,Warszawa

720 000 zł38 m² 18 947,40 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , zlokalizowane przy ul. Smoczej na warszawskiej Woli. To idealna propozycja dla singla, pary lub pod inwestycję. Głównymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Imielin,Warszawa

2 453 035 zł145 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowa oferta na Ursynowie - 145 m przestrzeni, wygody i możliwości! Na sprzedaż funkcjonalny apartament o łącznej powierzchni 145 m , oryginalnie utworzony z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

900 000 zł42 m² 21 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym | Jagiellońska 45b Na sprzedaż prezentujemy komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie po generalnym remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Goleszowska

Odolany,Warszawa

1 740 000 zł76 m² 22 760 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Przestronne 3-pokojowe mieszkanie 76,45 m | wysoki standard | ul. Goleszowska Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 76,45 m , zlokalizowane na ostatnim piętrze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Waliców

Wola,Warszawa

23 600 zł120 m² 196,67 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Mennica Residence, wola Na wynajem luksusowy apartament z wyjątkowym widokiem na warszawskie City, zaprojektowany przez architekta wnętrz. Położony tuż przy Fabryce Norblina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

2 900 zł26 m² 111,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Broniewskiego54, mieszkanie 1-pokojowe, umeblowane, super lokalizacja. Do najmu umeblowane mieszkanie 1 pokojowe (26m2) na 5 piętrze z 10 z windą. Aneks kuchenny, pokój z rozkładaną sofą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

699 000 zł57 m² 12 323,70 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przestronne i funkcjonalne mieszkania na Bielanach przy Pabla Nerudy na 7 piętrze Odrębna własność, można kupić na kredyt. Mieszkanie z ekspozycją zachodnią o powierzchni 56,72m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Żerań Wschodni,Warszawa

699 900 zł44 m² 15 756,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż funkcjonalne, bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,42 m , położone przy ul. Marywilskiej na Białołęce w Warszawie, na 4. piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

11 800 zł86 m² 137,21 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowo wykończone mieszkanie nieopodal browarów warszawskich Wysoki standard wykończenia | Południowy salon z dużą loggią | 2 sypialnie | 2 łazienki | Parking podziemny | Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Gocław,Warszawa

870 000 zł56 m² 15 630,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie 55,66 m z dużą loggią - ostatnie piętro, ul. Jugosłowiańska, gocław Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,66 m z dużą, zabudowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 900 000 zł76 m² 24 918 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z tarasem o powierzchnii 50m2 przy ulicy Jana Kazimierza. Doskonała lokalizacja! ul. Jana Kazimierza 35, warszawa - Wola - Odolany Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

780 000 zł37 m² 21 311,50 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ul. Szczęśliwickiej 8 w Warszawa. Lokal znajduje się na 4. piętrze. Okna wychodzą na podwórko, dzięki czemu w mieszkaniu jest cicho. Widok jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Muranów,Warszawa

1 825 000 zł88 m² 20 738,60 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Zapraszam na prezentację! Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy Apartament 3-4 pokojowy (ok.88 m2) z loggią (ok.14 m2) usytuowany w Śródmieściu , pomiędzy ul. Stawki, al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Otwocka

Praga-Północ,Warszawa

3 300 zł40 m² 83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe, nigdy niezamieszkałe mieszkanie w nowoczesnym budynku przy ul. Otwockiej 8 na Pradze Północ. Przestrzeń, która daje komfort To pierwszy najem. Wszystkie sprzęty są fabrycznie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,82 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia zadbane mieszkanie, które urządzaliśmy pod siebie z myślą o wygodzie i funkcjonalności. Lokal przeszedł generalny remont w 2024 roku i jest w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

350 000 zł18 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym-blisko komunikacji,parku,ścieżek rowerowych. Wymaga remontu i przearanżowania.Okna wychodzą na ulicę. Blok z cegły,po remoncie klatek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

750 000 zł48 m² 15 713,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w kamienicy przy skwerze gen Jana Jura-Gorzechowskiego, blisko metra Ratusz Arsenał Na sprzedaż klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie położone w stylowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dźwigowa

Włochy,Warszawa

810 000 zł53 m² 15 168,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż przestronne urządzone 2-pokojowe mieszkanie o pow. 53,3 m, położone przy ul. Dźwigowej 3 w zielonej części warszawskich Włoch przy Parku Kombatantów i Stawie Koziorożca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

1 020 000 zł59 m² 17 346,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Blisko jeziorka Balaton, pełna infrastruktura w zasięgu ręki. Kompaktowe jasne mieszkanie z trzema pokojami (2 ustawne sypialnie, salon z aneksem kuchennym). Duża łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

6 900 zł88 m² 78,41 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować piękny trzypokojowy apartament w Wilanowie. Atuty - Zaprojektowane z wyjątkową starannością - Dwustronne - Doskonała lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Magiczna

Grodzisk,Warszawa

1 050 000 zł68 m² 15 533 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Do sprzedania ładne, przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67m2 usytuowane na 1. piętrze w 3.piętrowym bloku z windą znajdujące się najlepiej lokalizacji na Zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

2 600 zł25 m² 105,69 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: warszawa, ul. Symboliczna 3 / druga linia zabudowy przy ulicy Jana Kazimierza Metraż: 24,5 m2 Piętro: 3/6 (winda) Rok budowy bloku: 2012 Opłaty: koszt najmu: 2600 zł miesięcznie Czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Służew,Warszawa

2 850 zł34 m² 83,82 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 34 mkw, położona na parterze budynku przy ul. Puławskiej 240 na Mokotowie. Mieszkanie w pełni umeblowane, zadbane i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

2 600 zł27 m² 96,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Piękne, zupełnie nowe, nowocześnie wykończone, nigdy nie użytkowane, 1-pokojowe mieszkanie położone w efektownym apartamentowcu z 2025 roku, zlokalizowanym na jednym z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł37 m² 87,43 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl, ua, ru, eng Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 36,6 m , zlokalizowane na warszawskiej Wola przy ul. Jana Kazimierza. Mieszkanie narożne, bardzo dobrze doświetlone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Eng & ru below Lokalizacja: ul. Josepha Conrada 16, bielany Powierzchnia mieszkania: 55 m +balkon 4m2 Nieopodal Galeria Młociny oraz Metro Młociny Liczba pokoi: 3 (oddzielne) Ostatnie piętro. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 450 000 zł98 m² 25 030,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Eurovilla prezentuje nowoczesny i funkcjonalny penthouse o wysokim standardzie w topowej lokalizacji Miasteczka Wilanów z dwoma tarasami: 21,68m2 i 18,25m2 English version below.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Muszlowa

Jelonki,Warszawa

1 070 000 zł61 m² 17 541 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

W pełni rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie z osobną widna kuchnią, po remoncie na Bemowie w pobliżu ulicy Muszlowej i ulicy Borowego o powierzchni 61m, ciche pośród zieleni, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Praga-Północ,Warszawa

6 500 zł65 m² 99,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

**eng version below** Do wynajęcia komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i klimatyzacją o powierzchni 65,4 m2 zlokalizowane na osiedlu "bohema-Warzelnia" przy ul. Szwedzkiej 28.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Wola,Warszawa

760 000 zł40 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie jest po generalnym remoncie. Remont wykonywany dla siebie, więc nie chodziło wyłącznie o przypudrowanie. Wymieniona całość instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej. Całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzielna

Muranów,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak eng, pl, ua, ru Przytulne 2-pokojowe mieszkanie | 40 m | Muranów | Kamienica | Wanna | Piwnica Na wynajem przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł68 m² 18 382,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie znajduje się w pięknej przedwojennej kamienicy z 1936 roku, na 3 piętrze. Kamienica z windą, podwórko, piwnice. Mieszkanie jest duże, w rzeczywistości ma powierzchnię 75.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niska

Muranów,Warszawa

970 000 zł54 m² 17 963 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, po generalnym remoncie, lokalizacja: śródmieście, muranów, ul. Niska 12, w odległości: - 10 min pieszo do Arkadii - 12 min pieszo ogród Krasińskich - 15 min.