dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 245 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 245 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

695 000 zł44 m² 15 977 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa, ochota - ul. Grójecka - naprzeciwko hali Banacha > autobusy i tramwaje w promieniu 300m > Szapial na Banacha i Warszawski Uniwersytet Medyczny 500m od budynku 43,5m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

2 400 000 zł70 m² 34 217,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni użytkowej: 64.26 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Symboliczna

Wola,Warszawa

940 000 zł46 m² 20 659,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 45.5 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: - Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

1 220 000 zł35 m² 34 857,10 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowoczesny apartament z 2023 roku położony w samym sercu Warszawy, przy ul. Grzybowskiej. Wszystko w zasięgu kilku minut: komunikacja, restauracje, sklepy oraz centra biznesowe. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 400 zł84 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie | na bliskiej woli Doskonała lokalizacja | 2 sypialnie | 2 łazienki | klimatyzacja | Miejsce parkingowe ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie o powierzchni 84 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Belwederska

Sielce,Warszawa

659 000 zł36 m² 18 305,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Do sprzedania funkcjonalna kawalerka blisko Łazienek Królewskich. Mieszkanie jest dwustronne ,doskonale doświetlone, z ekspozycją okien na północny-zachód i północ, wysokie, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 290 000 zł69 m² 18 696 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy i Gocławia. Budynek/ osiedle Apartament znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

909 000 zł55 m² 16 527,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Dzień dobry, sprzedam swoje prywatne mieszkanie przy samym lesie Bemowskim. Lokalizacja z jednej strony jest dobrze skomunikowana a z drugiej troszkę z dala od tego zgiełku. Jest to miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

719 000 zł47 m² 15 255,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwustronne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47,13m2 położone na Warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na I piętrze IV-piętrowego bloku, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

NA wynajem mieszkanie po remoncie, dwupokojowe o pow. 55 m2, nowoczesne, funkcjonalnie urządzone i wyposażone w nowe meble. Mieszkanie z ładnie wyeksponowanym balkonem, z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzielna

Wola,Warszawa

1 342 646 zł52 m² 25 980 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Dzielna 64 | 2 pokoje | 51 m | loggia | garaż | Wola / Śródmieście Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Dzielna 64 (ochnik.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maltańska

Stegny,Warszawa

495 000 zł31 m² 16 019,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na zielonym Mokotowie Jeśli szukasz komfortowego mieszkania z funkcjonalnym i nietypowym układem, w spokojnej i zielonej części Mokotowa ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tyśmienicka

Praga-Południe,Warszawa

2 700 zł35 m² 77,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości: ul. Tyśmienicka 2, warszawa Gocławek Powierzchnia 35m2; pokój, kuchnia, przedpokój, łazienka z wc, balkon, garderoba Pietro 4/4 Mieszkanie kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bartoszewicza

Śródmieście Północne,Warszawa

1 099 000 zł53 m² 20 894 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Kamienica Z 1938 roku o niezwykłym charakterze: - zbudowana wg dzisiejszych standardów budownictwa: konstrukcja żelbetowa, lane słupy konstrukcyjne z uzupełnieniem czerwoną cegłą, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Sienna

Mirów,Warszawa

2 500 zł23 m² 108,70 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Do wynajęcia kawalerka w doskonałej lokalizacji - centrum Warszawy, a jednocześnie ciche miejsce. Opis nieruchomości: mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

968 000 zł51 m² 18 980,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szukasz mieszkania, które łączy dynamikę miasta z prywatną strefą relaksu? To wykończone, gotowe do wprowadzenia mieszkanie na prestiżowym osiedlu Wola Prestige spełni Twoje oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kosiarzy

Wilanów,Warszawa

1 778 000 zł129 m² 13 783 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1999

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne, komfortowe mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej części warszawskiego Wilanowa. Mieszkanie o powierzchni: 129,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowe 2 pokoje z aneksem kuchennym i dużym tarasem. Mieszkanie o wysokim standardzie, jeszcze nigdy nie używane w pełni umeblowane i wyposażone. Cena: 3100 zł Najem +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

779 000 zł40 m² 19 691,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe Mieszkanie I Metro Chrzanów I Gotowe do zamieszkania Zapraszam do zapoznania się z naszą nową propozycją mieszkania o powierzchni 39,56.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

3 300 zł46 m² 71,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne mieszkanie 2 pokojowe, idealne dla singla lub pary. Mieszkanie w inwestycji Brzozowy Zakątek przy ul. Branickiego, w okolicy sklepy, restauracje, autobus, tramwaj. Mieszkanie wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

930 000 zł60 m² 15 448,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Przedstawiam gustowne, trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem, położone w zacisznej, a jednocześnie doskonale skomunikowanej części Białołęki, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

2 600 zł30 m² 86,67 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajęcia. Osobno sypialnia, pokój dzienny z aneksem kuchennym, łazienka z kabiną prysznicową i pralką. Przestronne szafy w sypialni oraz przedpokoju. W kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Nowolipki,Warszawa

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe mieszkanie W centrum warszawy mieszkanie: mieszkanie po kapitalnym remoncie zlokalizowane jest w kamienicy na 3 piętrze. Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

6 500 zł55 m² 118,18 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English below Przedstawiamy na wynajem komfortowy 2 pokojowy apartament przy ulicy Krochmalnej 61 na Browarach Warszawskich. Blisko ulice Towarowa, grzybowska, prosta oraz Plac Europejski i Rondo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Szegedyńska

Młociny,Warszawa

409 000 zł24 m² 17 041,70 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zakupu dwustronnej kawalerki z balkonem, zlokalizowanej 5 minut od Metra Wawrzyszew. Idealna na start lub pod najem. Łazienka i kuchnia po remoncie. Mieszkanie do zamieszkania bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z atrakcyjną ofertą wynajmu mieszkania w doskonałej lokalizacji - przy ul. Grochowskiej 207 w Warszawie. Lokal o powierzchni 42 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

450 000 zł30 m² 14 935,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie 2 - pokojowe w top lokalizacji - 2 minuty pieszo do pkp i Nowej Stacji Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 30 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

500 000 zł24 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż kwalerkę przy ul. Elbląskiej. Opis mieszkania: lokal gotowy do zamieszkania - nie wymaga żadnych dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rezedowa

Marysin Wawerski,Warszawa

879 000 zł54 m² 16 429,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5m2, na parterze w spokojnej, zielonej części Marysina Wawerskiego. Budynek jest dyskretnie schowany za tujami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Stary Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł64 m² 23 584,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1914

Oferta w rezerwacji. Ikona designu na Starym Mokotowie. Mieszkanie, o którym pisały polskie i zagraniczne magazyny wnętrzarskie. Świeżo po remoncie, w najwyższym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

900 000 zł44 m² 20 454,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania mieszkanie w apartamentowcu z 2012 roku, składające się z: - pokoju - sypialni - aneksu kuchennego - łazienki - przedpokoju - balkonu 5,5 m2 Na skróty 500 m od stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dwóch Mieczy

Rembertów,Warszawa

325 000 zł24 m² 13 765,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1945

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą świeżo wykończonego i komfortowego mieszkania o powierzchni niemal 24 m , położonego w atrakcyjnej części nowego Rembertowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

3 100 zł30 m² 103,13 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje na wynajem dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na Warszawskich Włochach przy ulicy Jutrzenki, w inwestycji Miasteczko Jutrzenki. Wspaniała lokalizacja, pełna infrastruktura oraz komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prystora

Skorosze,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie znajdujące się na 1 piętrze i składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc, obszernego przedpokoju i balkonu; lokal położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 365 000 zł46 m² 29 849,10 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Opiekun oferty tel. Z dumą prezentuję dwupokojowe wyjątkowo artystyczne mieszkanie o powierzchni 45,73 m (zgodnie z księgą wieczystą) po generalnym remoncie metraż zyskał na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

638 999 zł42 m² 15 331,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty tel. Podstawowe informacje: na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,68 m2 z 2021 roku. Na terenie nowego osiedla, wybudowanego przez dewelopera Victoria Dom. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wilanów,Warszawa

11 500 zł198 m² 58,08 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie w budynku apartamentowym z recepcją. Mieszkanie z przepięknym salonem o pow75 m2. Kuchnia oddzielnie. Duży salon - 75 - taras 12m2, 4 sypialnie, 3 łazienki + wc dla gości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 699 000 zł92 m² 18 431,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość położoną na Warszawskim Wilanowie. Oferta na wyłączność dostępna tylko u nas Wyjątkowy wykończony w wysokim standardzie apartament 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętokrzyska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł68 m² 65,77 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W samym sercu Warszawy, przy ul. Świętokrzyskiej 16, czeka wyjątkowe mieszkanie na wynajem idealne dla osób ceniących komfort, miejską wygodę i spokojną przestrzeń do życia. Eleganckie, wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

635 000 zł37 m² 17 162,20 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Pradze Południe przy Rondzie Wiatraczna. Świetny punkt komunikacyjny - tramwaje i autobusy, a za kilka.