dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 243 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 243 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starej Baśni

Piaski,Warszawa

360 000 zł49 m² 7 346,94 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie po częściowym remoncie, na pierwszym piętrze w wysokim budynku z płyty. Kuchnia widna z nową glazura i terakotą oraz dwa niezależne pokoje. W pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowolipki

Muranów,Warszawa

470 000 zł44 m² 10 681,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie o rzeczywistym metrażu 48m! Mieszkanie w cichej lokalizacji na Muranowie. Wokół zieleń i niska zabudowa. Bliskość komunikacji miejskiej i infrastruktury przy Al. Jana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Majowa

Targówek,Warszawa

1 800 zł47 m² 38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 47,5 m kw., 3-pokojowe, na Targówku. Położone w 10-piętrowym bloku, klatka schodowa i otoczenie budynku monitorowane, windy. W pobliżu sklepy, apteka, centra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Bródno,Warszawa

295 000 zł47 m² 6 276 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Ciche, ciepłe i bardzo przyjemne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,4 m2; jednostronne, okna wychodzą na wschód. Zlokalizowane na Bródnie, na osiedlu o dobrze rozwiniętej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lewartowskiego

Muranów,Warszawa

365 000 zł38 m² 9 605,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na bliskim Muranoiwe, w budynku z cegły. Okolica cicha, zielona, wokół niska zabudowa. Kilka kroków do Parku, do komunikacji, przystanek do Metra. Wokół sklepy, usługi, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tarchomińska

Warszawa,mazowieckie

305 000 zł41 m² 7 439,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Wysokie mieszkanie po kapitalnym remoncie w przedwojennej kamienicy na Pradze. Wysoki parter, parapet zewnętrzny na wysokości 2,5 m. Pokoje w układzie amfiladowym o powierzchni 19 i 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Bielany,Warszawa

390 000 zł45 m² 8 666,67 zł/m²

 

Piętro:19/20

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

DO sprzedania bardzo ładne, słoneczne mieszkanie położone W zielonym zakątku warszawy, pomiędzy laskiem bielańskim A parkiem na kępie potockiej. Mieszkanie 44,5 M2 * pokój - 14M2 * pokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

1 399 zł27 m² 51 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pokój z aneksem sypialnianym w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym. Mieszkanie po remoncie, częściowo umeblowane - jest możliwość wstawienia kilku własnych mebli lub kupienia brakujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marco Polo

Imielin,Warszawa

475 000 zł60 m² 7 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie czyste po remoncie do natychmiastowego zamieszkania. Kuchnia wyposażona w meble i agd wraz z lodówką. Okna wymienione na plastikowe. Blok ocieplony, na klatce schodowej nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skorochód-Majewskiego

Ochota,Warszawa

390 000 zł44 m² 8 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Sprzedam bardzo ładne mieszkanie znajdujące się na Ochocie przy ul. Skorochód-Majewskiego. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze (w bloku 8. piętrowym). Blok niedawno został w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

1 700 zł44 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

oddzielne dwa pokoje po remoncie. Salon - okna na dwie strony świata i duży balkon. W sypialni. wyposażone (agd) i umeblowane. w sypialni obszerna garderoba. cicha okolica, dwa parki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Doskonala lokalizacja na pracownie artystyczną, atelier, biuro, mieszkanie prywatne. Stylowe 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy z międzywojennym klimatem po generalnym remoncie (nowy dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Targówek

Targówek,Warszawa

285 000 zł39 m² 7 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, wysoki parter. Powierzchnia 38,5 m, 1pokój - 16m, 2 pokój-9m, widna kuchnia. Nowocześnie wykończone. Okna pcv. Na podłodze w pokojach panele, kuchnia,łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Żoliborz,Warszawa

1 500 zł38 m² 39,47 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po całkowitym remoncie wszystkich pomieszczeń(kuchnia, 2 pokoje, łazienka, korytarz). Dostępne od lutego. Można je obejrzeć wcześniej po ustaleniu ale obecnie jest w remoncie więc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

251 000 zł28 m² 8 964,29 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie na bliskim Muranowie, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy. Szybka komunikacja do Metra - nie więcej jak 10 minut, po sąsiedzku Skwer, sklepy, usługi. Blisko przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

800 zł22 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Pokój umeblowany ze wspólną używalnością kuchni i łazienki w domku jednorodzinnym na parterze. Miejsce parkingowe, internet. 800zł plus opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

460 zł19 m² 24,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Poszukuje współlokatorów do pokoju w dwupokojowym mieszkanku-kawalerce. Pokój od 1 lutego -duzy 19m -z oknem.malowany. z kominkiem,kablówka, lokalizacjia- ul.klaudyny .BIELANY- bisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

1 500 zł45 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

wynajme mieszkanie 2 pokojowe na ul aluzyjnej,mieszkanie swiezo po remoncie nowoczesnie umeblowane.wystawie fakture vat.w cene wliczone miejsce parkingowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

367 000 zł49 m² 7 489,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Położenie mieszkania: - rewelacyjna lokalizacja: 10 minut! na pieszo do: dworca wschodniego, dw. wileńskiego (i tym samym dużego centrum handlowego, a za 3 lata stacji metra), do parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Brechta

Praga-Północ,Warszawa

165 000 zł17 m² 9 705,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie położone jest w Warszawie, przy ul. Bertolta (dzielnica Praga Północ), w pobliżu Placu Hallera, ok. 20 minut Centrum. Mieszkanie znajduje się na 1.piętrze (w bloku 4-piętrowym).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ludna

Powiśle,Warszawa

715 000 zł59 m² 12 118,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Rozkładowe, funkcjonale mieszkanie w przedwpjennej kamienicy na Powiślu. Kamienica po wymianie pionów, instalacji - media sieciowe - miejskie. Po remoncie dachu. W tym roku zaplanowano remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł55 m² 36,36 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie słoneczne,rozkładowe,po remoncie umeblowane,agd.10min. do centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniardwy

Służew,Warszawa

374 000 zł44 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mieszkanie na Mokotowie, dobra komunikacyjnie lokalizacją. Budynek po remoncie klatki schodowej, na ten rok zaplanowano remont elewacji. Mieszkanie słoneczne, funkcjonale - po remocnie - w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

100 zł37 m² 2,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia w promocyjnych cenach od 100 zł/dobę nowo wyremontowane i w pełni umeblowane mieszkanie z dwoma niezaleznie zamykanymi sypialniami w samym centrum Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Saska

Saska Kępa,Warszawa

250 000 zł29 m² 8 620,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Saska Kępa, mieszkanie jednopokojowe 29,3 m kw. położone na 3 piętrze (winda) w 10 piętrowym budynku wybudowanym w 1966r. Kuchnia otwarta na duży, widny salon, łazienka razem z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Załuskich

Sady Żoliborskie,Warszawa

211 000 zł20 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Ładna kawalerka o pow. całkowitej 20 m2. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w budynku , który zlokalizowany jest w zielonej części Żoliborza w rejonie : Sady Żoliborskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

339 000 zł34 m² 9 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Al.Solidarności obok metra oraz w okolicy Starego miasta okna wychodza od ulicy Długiej. Jednopokojowe mieszkanie 34,6m2 z balkonem , po remoncie .Na podłogach klepka dębowa w pokoju ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Babimojska

Bemowo,Warszawa

440 000 zł70 m² 6 285,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w ostatniej fazie generalnego remontu. Mail kontaktowy   .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogrodowa

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł60 m² 0,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokojowe (rozkładowe) mieszkanie z widną, zamkniętą widną kuchnią, loggią, dwoma przedpokojami, łazienką, osobnym wc. Po remoncie. Odnowione i czyste.Atrakcyjne położenie (Warszawa Wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Świętojerska

Śródmieście,Warszawa

245 000 zł20 m² 12 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

uwaga! Mieszkanie sprzedaję bezpośrednio! Agencjom i wszystkim pośrednikom bardzo dziękuję za współpracę telefony i zapytania w tej sprawie. Sprzedam bezpośrednio (przy Starówce).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Listopadowa

Gołąbki,Warszawa

1 399 zł52 m² 26,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta bezpośrednia. Bardzo przestronne mieszkanie typu studio, salon 30m.kw. oraz 3m wysokości (nie ma wiele takich mieszkań na rynku), możliwość korzystania z dużego, zadbanego ogrodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dynasy

Dynasy,Warszawa

850 000 zł67 m² 12 686,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie w przedwojennej kamienicy u podnóża skarpy warszawskiej, w cichej okolicy Teatru Polskiego i Uniwersytetu Warszawskiego. Okna na północ (p) i południa (p+k).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

257 000 zł28 m² 9 178,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Muranów,Warszawa

499 000 zł52 m² 9 689,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Mieszkanie na Muranowie po kapitalnym remoncie, jedynie kuchnia wymaga wykończenia. Ustawne pokoje, duża widna kuchnia. Wymienione okna, gładzie gipsowe na ścianach, łazienka w nowej glazurze,.