dowolna

Mieszkania wyremontowane Warszawa - Oferty sprzedaży i wynajmu

3 244 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 244 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Andersa

Śródmieście,Warszawa

1 900 zł38 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio Do wynajęcia mieszkanie przy ul. Andersa (róg Stawki). Mieszkanie sklada sie z dwóch niezależnych pokoi 10 i 9 m2 , widnej kuchni 9 m2 oraz łazienki z kabina prysznicową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Niecała

Śródmieście,Warszawa

463 000 zł27 m² 17 148 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie tuż przy Parku Saskim, bardzo ciche, z przepięknym widokiem na Pałac Jabłonowskich i Teatr Wielki. Budynek jest zlokalizowany naprzeciwko apartamentowca "opera". Mieszkanie jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

1 600 zł38 m² 42,11 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę jednopokojowe z wydzieloną sypialnią - 38 m2 - wyposażone po remoncie. Mieszkanie na 2 piętrze, w budynku 4 piętrowym na Woli. Doskonałe położenie, bardzo blisko centrum zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ciołka

Koło,Warszawa

269 000 zł29 m² 9 275,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie na drugim piętrze w budynku trzypiętrowym z cegły. Budynek ocieplony i pokryty nową elewacją Mieszkanie składa się z przedpokoju 3m2, łazienki z wc 2,5 m2, pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 100 zł46 m² 45,65 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 46 m2, po remoncie, wyposażone i umeblowane. Bardzo dobra lokalizacja na Mokotowie- blisko metra. Cena obejmuje czynsz, natomiast nie obejmuje opłat. For rent! Flat for rent: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, al. Armii Ludowej

Śródmieście,Warszawa

1 800 zł42 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w pobliżu Park Łazienkowski, agrykola. Doskonała komunikacja z centrum. Mieszkanie słoneczne. Nowe okna z szybami wyciszającymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Sosnkowskiego

Ursus,Warszawa

1 300 zł26 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę od 01.04.2011r. cichą i słoneczną kawalerkę o pow. 26 m2 na ul.Sosnkowskiego w Ursusie po generalnym remoncie, w świeżo odnowionym i ocieplonym bloku. Duży widny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Targówek,Warszawa

360 000 zł47 m² 7 659 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ładne 3 pokojowe mieszkanie 47,5 m2 po gruntownym remoncie. W mieszkaniu została wymieniona stolarka drzwiowa , zamontowano eleganckie drzwi z dębu, okna wymienione na pcv. Łazienka została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Poleska

Targówek,Warszawa

405 000 zł59 m² 6 864 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio! Mieszkanie dwustronne 3-pokojowe; rozkładowe, przestronne. Pokoje: 18 m2, 10,5 m2, 11 m2., loggia ok. 4,5 m2 Piętro 1/3. Klatka zadbana, w budynku domofon. Bardzo ładne I ustawne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

1 600 zł57 m² 28,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na bardzo cenionym osiedlu na warszawskim Tarchominie przy ul. Ceramicznej. Osiedle (zamknięte i strzeżone, ochrona całodobowa) w tej części to niskie 4-kondygnacyjne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

359 000 zł38 m² 9 447,37 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie ciche - okna bezpośrednio na Park, budynek w III linii zabudowy. Dobra komunikacyjnie lokalizacja, po sąsiedzku sklepy, centrum Handlowe Sadyb Best Mall, blisko szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Miedziana

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł35 m² 48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bez pośredników wynajmę słoneczne mieszkanie - kawalerkę (35m2; hall, łazienka, kuchnia, pokój) mieszczącą się w ścisłym centrum miasta (ul.Miedziana). Mieszkanie jest tuż po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Górnośląska

Powiśle,Warszawa

1 400 zł30 m² 46 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie czyste po remoncie, na 2 piętrze, umeblowane, pokój z kuchnią i łazienką, jest lodówka i pralka, dochodzą opłaty licznikowe telleszek

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

1 700 zł47 m² 36 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Witam mieszkanie do wynajecia 47m2 od zaraz cena 1700zl + oplaty. 2 pokoje + duza kuchnia. Świetna lokalizacja! tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście Południowe,Warszawa

620 000 zł54 m² 11 481 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m2 na pierwszym piętrze w budynku z 1967 roku. Budynek zlokalizowany przy prestiżowej ulicy Mokotowskiej w bezpośrednim sąsiedztwie Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Batalionu Parasol

Wola,Warszawa

450 000 zł43 m² 10 465 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, umeblowane, z klimatyzacją. Budynek 7 piętrowy, ocieplony, nowe elewacje, nowa winda, odnowione klatki schodowe. Pokoje rozkładowe 18 (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, al. Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

239 000 zł25 m² 9 560 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Cicha i słoneczna kawalerka na Muranowie. Bardzo dobra komunikacyjnie lokalizacja - bliskość infrastruktur, szybki dojazd do Metra. Odnowiony budynek, po remoncie elewacji. Piony po wymianie, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Tyszkiewicza

Mirów,Warszawa

1 750 zł40 m² 43 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Artystyczny wystrój. Mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni wyposażone. Wnosisz walizki i mieszkasz! kuchnia - lodówka z zamrażarką Gorenje, czajnik, płyta i piecyk elektryczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Suwalska

Warszawa,mazowieckie

1 200 zł28 m² 42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka do wynajecia w bardzo spokojnej czesci Pragi ze swietnym polaczeniem do centrum miasta. Sloneczne na podwyzszonym parterze (1 pietro/4 pietrowy budynek). Po gruntownym remoncie, parkiet debowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

1 100 zł36 m² 30 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwu pokojowe, świeżo po remoncie, dwa pokoje w pelni umeblowane, możliwość dostosowania mieszkania do zamieszkania nawet 4 osoób. Dobra lokalizacja - 3 przystanki tramwajem do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wilanowska

Powiśle,Warszawa

449 999 zł36 m² 12 499 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie 36m2, powiśle ul. Wilanowska. W pięknej odnowionej kamienicy; wysokość ok. 3m, parter. Po generalnym remoncie: nowe okna, hydraulika, elektryka. Podłogi : gres, lity parkiet merbau.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podbipięty

Służew,Warszawa

625 000 zł67 m² 9 328 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Super lokalizacja - obok metra - stacja Służew. Blisko szkoła , przedszkole , bazarek , centrum handlowe Land. Mieszkanie rozkładowe wschód-zachód , bardzo ładne po remoncie , taras 12 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 500 zł27 m² 55 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

1- pokojowe mieszkanie umeblowane, po remoncie, sprzęt agd, do wynajęcia bezpośrednio, 5 min od stacji metra Marymont

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

430 000 zł50 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 3 pokojowe na zielonym Muranowie, nowocześnie zaprojektowane i wykończone. Remont generalny przeprowadzony w 2004 roku i odświeżone w 2009 roku. Loggia 7m2 wzdłuż pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Babimojska

Bemowo,Warszawa

440 000 zł71 m² 6 197 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Poddasze 71 m podłoga, czynsz liczony od 37 m (250 350 zł czynsz wraz z mediami). Trzy pokoje w tym dwie sypialnie, nowa zabudowa łazienki (oddzielny prysznic w zabudowie.