dowolna

Mieszkania Warszawa Mokotów

2 134 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 134 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł94 m² 12 723,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Aveue Estate prezentuje mieszkanie na sprzedaż na Mokotowie w inwestycji Villa Marina, w odległości 800 metrów od metra Wilanowska. Mieszkanie oddzielone od głównej ulicy dzięki czemu bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

536 000 zł58 m² 9 247,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpieczna oferta! Ta nieruchomość jest prezentowana w bezpieczny sposób. Podczas prezentacji agent jest zabezpieczony maseczką, posiada rękawiczki jednorazowe. Przygotuje umowę i przeprowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

2 490 zł56 m² 44,46 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Elegancki 2 pok apartament 55m2 w wysokim standardzie wykończenia w prestiżowym apartamentowcu przy ul. Bukowińskiej 10 na Mokotowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Ksawerów,Warszawa

1 999 zł40 m² 49,98 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Eleganckie, ładne 2 pok. mieszkanie 39m2 przy ul. Bukowińskiej na Mokotowie w apartamentowcu tuż przy wejściu do metra Wilanowska i pętli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł106 m² 12 297,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Czteropokojowe mieszkanie z loggią, dwoma łazienkami oraz widną kuchnią otwartą na salon. W przedpokoju jest przestronna garderoba. Mieszkanie wyjątkowe z trójstronną ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Różana

Mokotów,Warszawa

7 800 zł102 m² 76,66 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mokotów

Mokotów,Warszawa

350 000 zł31 m² 11 218 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży przestronna słoneczna kawalerka na Stegnach (mokotów Dolny) na IV piętrze (2 windy, zsyp, domofon, zamykany na klucz korytarz). Mieszanie w pełni umeblowane: pokój, : sofa rozkładana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 240 000 zł103 m² 12 010,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Dwupoziomowy Penthouse z widokiem na park i City Centr | bez pcc | bezpośrednio Niepowtarzalny penthouse na dolnym Mokotowie w ostatnim etapie inwestycji Nordic Mokotów. O inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

885 000 zł71 m² 12 464,80 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie z osobna kuchnia o powierzchni 71,43 m2 z dwoma balkonami - (13 m2 szklany zamknięty z opcja otwarcia + loggia 7 m2) w nowo wybudowanym osiedlu z 2019/2020.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

620 000 zł44 m² 14 090,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Dwa pokoje Z oddzielną, widną kuchnią I ładnym balkonem W znakomitej lokalizacji na górnym mokotowie. 43,5 M2, rozkładowe, z osobnymi wejściami do wszystkich pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

1 208 000 zł94 m² 12 851,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Jeżeli szukasz pięknego i nowoczesnego apartamentu w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic, a jednocześnie cenisz sobie spokój i cichą okolicę - ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

649 000 zł58 m² 11 267,40 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Mieszkanie dwupokojowe do sprzedaży w pięciopiętrowej kamienicy na Starym Mokotowie. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze. Jest nowa winda. W skład mieszkania wchodzi: pokój 24 00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mozarta

Służew,Warszawa

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Oferuję do sprzedaży jasne (z ekspozycją na stronę wschodnią), dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze na osiedlu Służew Nad Dolinką. Na mieszkanie składają się: - salon 19.9 m2 - sypialnia 11.3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bryły

Mokotów,Warszawa

590 000 zł53 m² 11 132,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania mieszkanie 4 pokojowe, parter, ul. Bryły, górny Mokotów. Mieszkanie składa się z 4 ustawnych pokoi, w przedpokoju aneks kuchenny, łazienki z prysznicem, osobnego wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

897 152 zł55 m² 16 300 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament o powierzchni 55,04 mkw znajduje się na 7 piętrze.Ekskluzywny budynek-Rezydencje Marina Mokotów,reprezentacyjny hall główny i recepcja. Do apartamentu przynależy szerokie, podwójne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Mokotów

Mokotów,Warszawa

650 000 zł58 m² 11 206,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Hampton Home prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na sprzedaż na Mokotowie. Doskonała komunikacja do centrum i innych dzielnic. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze z dziesięciu. Złożone ono jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 488 860 zł103 m² 14 450,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjny apartament na Mokotowie przy ul. Puławskiej. Apartamentowiec z bardzo wysoką jakością wykonania, bezpośrednie sąsiedztwo centrum Warszawy, przestronne balkony i loggie, wyjątkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ksawerów,Warszawa

555 000 zł42 m² 13 089,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Jeśli poszukujesz świetnie usytuowanego mieszkania na Mokotowie tuż przy stacji Metro Wilanowska, to to mieszkanie jest właśnie dla Ciebie! Mieszkanie w idealnej lokalizacji - 3 minuty od Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

3 700 zł82 m² 45 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Firma Fine Properties ma ogromną przyjemność przedstawić mieszkanie, które znajduje się w Warszawie na ul. Antoniego Józefa Madalińskiego. Lokal może służyć jako mieszkanie lub jako biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jadźwingów

Służew,Warszawa

615 000 zł57 m² 10 789,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się na Warszawskim Mokotowie, osiedle Służew przy ulicy Jadźwinów. Budynek jest z 2000 roku z ochroną. W okolicy pełna infrastruktura Biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

709 000 zł52 m² 13 621,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Wyjatkowo przytulne i klimatyczne 2 pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej przedwojennej kamienicy z windą! Bliski Mokotów, tuż obok sgh, politechniki i Akademii Rolniczej. Stacja Metra ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

744 900 zł57 m² 13 045,50 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 57m2 położone w kameralnym osiedlu Galeria Park. Mieszkanie niecały rok temu poddane generalnemu remontowi i urządzone w wysokim standardzie. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 400 zł87 m² 27,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronne czteropokojowe mieszkanie przy ul. Puławskiej. Trzy niezależne pokoje, jeden przechodni, osobna widna kuchnia, łazienka z wanną, osobne wc, przedpokój. Na podłogach parkiet przykryty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

850 000 zł74 m² 11 486,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na ul. Komputerowej wraz z garażem na strzeżonym osiedlu z całodobową ochroną i monitoringiem. Mieszkanie ma 74 m2 i składa się z: -dużego pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

484 900 zł47 m² 10 230 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Chciałbym Państwu przedstawić nową ofertę naszej firmy. Klimatyczne, 3 pokojowe, mieszkanie do własnej aranżacji na Warszawskim Mokotowie. Nieruchomość położona jest w niskim bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

820 000 zł58 m² 14 138 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie Z ogrodem 58M2, 2 pokoje, mokotów, ul.POTOKI (Warszawa, Mokotów, Potoki) Na sprzedaż: Mieszkanie w wysokim standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Mokotów,Warszawa

1 185 000 zł98 m² 12 091,80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mokotów Pory 3pokoje 98m2 z 2008r klimatyzacja, fantastyczna kuchnia apartament o wysokim standardzie, gotowy do wprowadzenia. Elegancki, wysmakowany, precyzyjnie przemyślany i pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

999 139 zł91 m² 10 988 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zamieszkaj w centrum Mokotowa! Duże, ustawne mieszkanie z tarasem i ogródkiem Większość potrzebnych Ci usług znajdziesz w sąsiedztwie, a komunikacja z każdą częścią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

633 000 zł66 m² 9 590,91 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

***** Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować przestronne, ładnie doświetlone mieszkanie w apartamentowcu, znajdujące się na VII piętrze w XII-kondygnacyjnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

3 500 000 zł230 m² 15 217,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2006

*** Biuro nieruchomości Hampton Home ma przyjemność zaprezentować dwupoziomowy apartament na zamkniętym osiedlu Marina Mokotów. Apartament zajmuje ostatnią, trzecią, kondygnację oraz antresolę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

9 000 zł212 m² 42,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

2 300 zł38 m² 61 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie przy ul. Zdziechowskiego 7, skrzyżowanie z ul. Domaniewską. Idealne dla singla lub pary, preforowana umowa najmu okazjonalnego (koszty pokrywa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

2 800 zł40 m² 70 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe komfortowe mieszkanie w okolicy Mokotów Business Park. Idealne dla singla lub pary. Rozkład: dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2, składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 100 zł67 m² 31,56 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Polecamy komfortowy apartament o powierzchni 66,55 m2 na Mokotowie w Warszawie. Przestrzenny lokal, wykończony materiałami wysokiej jakości, mieści się w nowym bloku z 2008 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wałbrzyska

Mokotów,Warszawa

469 000 zł46 m² 10 195,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie (46 mkw) w świetnej lokalizacji obok stacji metra Służew. Znajduje się ono na 6-piętrze (2 windy) w budynku z drugiej połowy lat 70-tych. Adres:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Bielawska

Mokotów,Warszawa

1 153 000 zł128 m² 8 993,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

2 400 zł34 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowoczesne studio o powierzchni 34,5m2, na 5-tym piętrze w budynku 7-8 piętrowym przy ul. Cybernetyki. Do mieszkania przynależy 4m2 komórka lokatorska usytuowana 1/2 piętra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

850 000 zł48 m² 17 708,30 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie ma powierzchnie 47,8m2. Składa się z sypialni, salonu połączonego z kuchnią, łazienki oraz balkonu na całej długości mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narbutta

Mokotów,Warszawa

1 950 zł32 m² 60,94 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sandomierska

Mokotów,Warszawa

520 000 zł38 m² 13 559,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Funkcjonalne, dwustronne mieszkanie jednopokojowe (istnieje możliwość przerobienia na dwupokojowe) w orientacji wschód-zachód w kamienicy na Starym Mokotowie przy ul. Sandomierskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Ksawerów,Warszawa

4 800 zł87 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mokotów, al. Wilanowska 368C, mieszkanie 4-pok 87 m2 umebl, bezp Warszawa Mokotów try{ var trackingdata = json.parse('{"$config":{"siteUrl":".